Článek

Fiala (SPD): Pane vicepremiére, vy jste takový vzor antikorupce a ctnosti. Kde jsou ti hlídací psi?

 
Projev na 44. schůzi Poslanecké sněmovny 16. listopadu 2022 k zákonu o právu na digitální služby
16.11.2022 16:15 |

podobné články

Podobné články

„Věrnost je mou ctností,“ vztáhl na sebe heslo SS Ivan Langer

 
Podobně jako bývalý předseda ODS Mirek Topolánek, také jeho nedávný kolega exministr vnitra Ivan Langer si naběhl s parafrází nacistického hesla. V rozhovoru pro čtvrteční MF Dnes pronesl výrok „Věrnost je mou ctností“, který připomíná motto, jímž se příslušníci SS vyznávali z loajality k vůdci.
04.06.2010 04:25 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2429 článků) , Ivan Langer (692 článků)

Udávání a fízlování? Ctnosti této doby, kritizuje Knížák

 
Podle Milana Knížáka se z udávání a „fízlování“ staly nové ctnosti současnosti. Správné hodnoty se vytrácejí a všude pokřikuje nejhloupější část společnosti. Podle Knížáka to není fungující demokracie.
10.04.2012 15:50 |

podobné články

Povinná výuka ctnosti ve škole: V Polsku zavedou pro holky morální čistotu

 
S novým školním rokem v Polsku vejde v platnost nové kontroverzní nařízení. Podle pokynu ministra školství Przemyslawa Czarneka se totiž tamní dívky budou učit morální čistotě a ctnosti.
21.07.2021 19:40 |

podobné články

Resort pro šíření ctnosti a předcházení neřesti je zpět: Tálibán dohlédne na právo šaría

 
V Afghánistánu bude po nástupu Tálibánu k moci znovu fungovat ministerstvo pro šíření ctnosti a předcházení neřesti. Úředníci ministerstva by měli dohlížet na to, aby se obyvatelé země řídili přísným islámským právem šaría. Tálibán v úterý oznámil složení své nové vlády, kterou označil za přechodnou. Podle dosavadních informací se zdá, že bylo zrušeno ministerstvo pro záležitosti žen.
08.09.2021 13:00 |

podobné články

Gazdík: Pane vicepremiére, parlament není firma a nelze kašlat na procedury

 
Řeč na 12. schůzi PS PČR dne 25. 7. 2014
25.07.2014 11:20 |

podobné články

Laudát (TOP 09): Pane vicepremiére Bělobrádku, ani nevíte, v čem tkví jádro pudla

 
Projev na 23. schůzi Poslanecké sněmovny dne 10. 12. 2014
10.12.2014 13:51 |

podobné články

Hutka a Rakušanová debatovali o uprchlících: Na ubytovnách jsou problémy. Ti mladí muži jsou šíleně vystresovaní, že nedostanou azyl. Doma musí vracet dluhy

 
REPORTÁŽ Zpochybněním existence a nebezpečnosti no-go zón překvapila pro mnohé beseda o migraci a emigraci, která se uskutečnila v metodistické farnosti Maranatha v Plzni. Taková ghetta prý byla na Žižkově a jsou stále v Ústí. V Rotterdamu je zase náckovská ulice. Hovořilo se též o fašizaci naší společnosti, o tom, že neumíme přijímat cizince a splývat s nimi. Norsko bylo ukázáno v nejrůžovější barvě jako vzor ctnosti, demokracie a blahobytu. Vrcholem liberálního přístupu je vztah k masovému vrahovi Breivikovi, kdy se seveřané chlubí pro něj speciálně postaveným zařízením. A také věčné půtky se Švédskem, kdo je vlastně lepší, zda tito socialisté nebo kapitalisté v Norsku. V západoevropských ghettech drží při sobě a nemůžeme se divit vystresovaným mladým mužům z černého kontinentu nebo Blízkého Východu, kteří jsou ze své cesty zadluženi a obávají se vrácení do země původu.
08.06.2018 20:50 |

podobné články

Jiří Baťa: Otevřený dopis signatářům petice k přijetí 50 syrských sirotků

 
Pane Halíku, pane Kocábe, pane M. Žantovský, pane Gále, paní Wagnerová a další, pane Jane Hrušínský včetně
23.09.2018 09:25 |

podobné články

Dr. Radomír Malý: Otevřený dopis všem zodpovědným za údajný boj s pandemií

 
Vážení pane premiére Babiši, pane ministře zdravotnictví Blatný, pane exministře Prymulo, pane ministře vnitra Hamáčku, pane prezidente České lékařské komory Kubku, paní hlavní hygieničko Rážová!
09.02.2021 09:10 |

podobné články

No ano, došlo k útokům. Ale jen několika... PL terčem kritiky za to, že psaly o silvestrovských sexuálních útocích v Německu

 
Hlídací pes.org se podivuje nad tím, jak server ParlamentníListy.cz informoval o průběhu silvestrovské noci v Německu. Náš server totiž informoval, že i během této noci došlo k několika sexuálním útokům a přestože byla situace mnohem klidnější, než v roce 2015, nelze říci, že by k žádným sexuálním útokům nedošlo. Hlídací pes.org však napsal, že německý Silvestr byl příliš klidný a alternativní média marně hledala zlé migranty. S tímto tvrzením však Hlídací pes narazil u vlastních čtenářů.
05.01.2018 11:20 |

podobné články

Majerová píše Orbánovi: Udělal jste velkou radost mnoha lidem v ČR

 
Jestliže podle předsedy Pirátů a českého vícepremiére Ivana Bartoše není na místě gratulovat maďarskému premiérovi Viktoru Orbánovi k vítězství ve volbách, předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová Zahradníková šla zcela opačnou cestou. Hned v pondělí odpoledne odeslala do Budapešti oficiální gratulaci.
05.04.2022 18:20 |

podobné články

Analýza: Nečas dostal na zadek, Klaus může slavit

 
Podle komentátora magazínu Týden Martina Fendrycha v krajských volbách rozhodně nezvítězila antikorupce, jak by se vzhledem k množství úplatkářských skandálů z nedávné minulosti mohlo čekat. Lidé volili staré a osvědčené strany, které nejsou o nic čistší, než ty „vytrestané“.
15.10.2012 10:00 |

podobné články

Analýza: Nečas dostal na zadek, Klaus může slavit

 
Podle komentátora magazínu Týden Martina Fendrycha v krajských volbách rozhodně nezvítězila antikorupce, jak by se vzhledem k množství úplatkářských skandálů z nedávné minulosti mohlo čekat. Lidé volili staré a osvědčené strany, které nejsou o nic čistší, než ty „vytrestané“.
15.10.2012 10:05 |

podobné články

„Češi si na nový byt šetří nejdéle z EU. A nový ministr školství?“ Konečná ostře

 
Předsedkyně KSČM Kateřina Konečná ve svém dalším dílu pořadu Bez obalu rozebrala například situaci s bydlením, kde kritizovala současnou vládu nebo nového ministra školství z hnutí STAN Vladimíra Balaše. Ten je podle ní vzor ctnosti, pevných mravů a zásad. Z jejích slov však čiší ironie.
29.06.2022 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (419 článků)

Vy budete citovat z Charty 77? Nehoráznost, rozčílil se Fiala na poslance SPD

 
Premiér Petr Fiala dnes v Poslanecké sněmovně čelil interpelacím opozičních poslanců, kteří se mimo jiné zaměřili na údajné porušování svobody slova při vládním boji s dezinformacemi. Poslanec SPD Vladimír Zlínský při té příležitosti dokonce citoval Chartu 77, což mu poté premiér Fiala vyčetl. „Srovnávat dobu totalitního režimu s demokratickou společností, kde si vlastně každý může říkat, co chce, to je nehoráznost,“ uvedl Fiala.
12.05.2022 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4699 článků)

Čeští poslanci jako vzor ctnosti? V Kyrgyzstánu kandiduje 234 banditů

 
V Česku lidé často nadávají na politiky, ale zřejmě neprávem. Čeští poslanci jsou ve srovnání se svými kolegy z Kyrgyzstánu andílci. V postsovětské republice se budou konat 4. října parlamentní volby a o 120 poslaneckých křesel se mimo jiné uchází i 243 občanů, kteří mají kriminální minulost.
03.10.2015 19:20 |

podobné články

Sedm hříchů Benedikta XVI.

 
Říká se mu Svatý otec, je ale papež Benedikt XVI. opravdu vzor všech ctností? Oficiálně je sice neomylný, ale ne vždy tomu tak opravdu je...
24.09.2009 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Benedikt XVI. (215 článků)

Pastor dostal padáka za sex v kostele (ona ho práskla)

 
Měl být pro věřící vzor ctnosti a odříkání. Kněz Michael G. (49) z Hamburku ale nebral boží slovo zas tak doslova. Za sex v kostele se členkou církevní rady pod vlivem alkoholu dostal padáka. Jeho čin teď řeší policie.
07.01.2011 01:50 |

podobné články

Lindsay Lohan se drsně pohádala s matkou závislou na kokainu: Víme, co se stalo

 
Lindsay Lohan  (26) má vskutku vypečenou rodinku... Není divu, že ona sama je samý průšvih, vzor ctností ve svých rodičích určitě nemá. Poté, co její otec minulý rok zbil svou partnerku a byl zatčen, hereččina matka Dina má také z ostudy kabát. Ve středu ráno se s dcerou pohádaly kvůli nevrácenému dluhu 40 tisíc dolarů (780 000 korun). Tuto sumu Dina své dceři nesplatila, jelikož je údajně závislá na kokainu a peníze již nemá.
12.10.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (711 článků)