Článek

Fiala (SPD): Hlubuček promluvil. STAN má co vysvětlovat

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke slovům bývalého člena STAN Hlubučka.
23.03.2024 06:15 |

podobné články

Podobné články

Dohra pro Petra Hlubučka: Kvůli závažným obviněním rezignoval na veškeré funkce!

 
Petr Hlubuček (STAN), který je mezi obviněnými v souvislosti s hospodařením pražského dopravního podniku (DPP), rezignoval na funkci náměstka pražského primátora, člena rady hlavního města a člena dozorčí rady Pražských služeb. ČTK to dnes sdělila mluvčí pražského hnutí STAN Šárka Kuželová. Už ve středu Hlubuček po výzvě vedení strany rezignoval na všechny stranické funkce včetně pozice na kandidátce STAN pro podzimní volby do zastupitelstva, kde figuroval na třetím místě. Hnutí STAN mu pozastavilo členství. Hlubuček se vzdal také členství v dozorčí radě DPP.
16.06.2022 07:55 |

podobné články

Konec české politiky? Nakažený Hlubuček pobíhal po Sněmovně. A další jinde po Praze

 
Náměstek primátora Prahy Petr Hlubuček (STAN) je pozitivní na nemoc COVID-19, kterou způsobuje nový typ koronaviru. Nyní je izolován a na pozorování. V pondělí si naměřil zvýšenou teplotu 37,8 stupně a následně vyhledal lékaře a šel na testy. Hygiena bude kontaktovat všechny, kteří se s ním setkali. Hlubuček potvrdil informaci v úterý večer na svém twitterovém profilu. Hlubuček se v pondělí účastnil několikahodinového jednání městské rady.
17.06.2020 12:45 |

podobné články

Spor ve Spojených silách kvůli Prague Pride: Jsem rád, že vlajku nikdo od nás nevyvěšoval, řekl Wolf. Proč Hlubuček chyběl?

 
Stejně jako každý rok i letos vedení Prahy na Nové radnici na Mariánském náměstí vyvěsilo ku příležitosti zahájení festivalu Prague Pride, jenž má za cíl mimo jiné přiblížit život leseb, gayů, bisexuálů a translidí (LGBT+), duhovou vlajku. Na balkoně letos chyběl náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN), což neuniklo ani dlouhodobému kritikovi festivalu, zastupiteli Janu Wolfovi (KDU-ČSL). Ten uvedl, že je rád, že se nikdo z klubu Spojených sil, které tvoří právě KDU-ČSL, STAN a TOP 09, aktu neúčastnil, festival označil za „trapný“ a „ponižující“. Jak Hlubuček svou neúčast vysvětlil?
03.08.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (103 článků)

Jak vybrat stan

 
Prázdniny jsou obdobím, kdy nejčastěji kupujeme stan. Stanování je mezi Čechy stále ještě hodně oblíbené, především u mladší populace. Hodí se na víkendové pobyty i dovolené v jednom z mnoha autokempů, i na objíždění letních hudebních festivalů. A někteří z nás ho potřebují i v zimě, při slézání impozantních horských štítů. Pro výběr stanu je rozhodujících několik kritérií. Především je to účel užití, počet osob, pro něž stan pořizujeme a klima, v němž ho budeme stavět. Důležitá je také jeho hmotnost, protože když ho nesete v krosně na zádech, je znát každý dekagram. Stanování ve dvou nebo rodinná dovolená? První, co rozhoduje o výběru vašeho stanu je počet osob, které budou stan současně používat. Jestli se chystáte na dovolenou k moři s dvěma dětmi, je jistě ideální rodinný dvouložnicový stan s předsíňkou, případně stříškou, díky níž budete mít i v nejžhavějších dnech aspoň trochu stínu. V takovém případě ani nezáleží na tom, jak těžký stan bude, protože ho povezete autem. Jestliže se chystáte ve dvou na túru po Čechách nebo dokonce do hor, je hmotnost zásadní. Také nepotřebujete luxusní dvouložnicový stan, stačí pro dvě osoby, maximálně s prostorem pro uložení batohů. Malé, lehčí stany pro jednoho nebo pro 2 osoby, obvykle snadno postavíte i sbalíte. Váha takového stanu se pohybuje kolem 1,5 kg. Jak často chcete stanovat? Jestli chcete stanovat i mimo letní měsíce, je dobré se soustředit na voděodolnost. Na pláži v Itálii to řešit nemusíte, ale když vás přepadne průtrž mračen, jistě nechcete být ihned mokří. V případě podlážky se vyplatí nekupovat nic s odolností nižší než 5 000 mm – 12 000 mm, u stanu pro horskou turistiku počítejte s odolností nejméně 4000 mm. Podle toho, jak často budete stan stavět, je nutné zaměřit se na materiál prutů. Pro četné využívání je lepší pořídit si stan s... Čtěte více Příspěvek Jak vybrat stan pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.07.2018 17:10 |

podobné články

Hřib a vedení Prahy v karanténě: „Blýská se na lepší časy?” uvedla expolitička

 
Náměstek primátora Prahy Petr Hlubuček (STAN) je pozitivní na nemoc covid-19, kterou způsobuje nový typ koronaviru. Nyní je izolován a na pozorování. V pondělí si naměřil zvýšenou teplotu 37,8 stupně a následně vyhledal lékaře a šel na testy. Hygiena bude kontaktovat všechny, kteří se s ním setkali. Hlubuček potvrdil informaci v úterý večer na svém twitterovém profilu. Hlubuček se v pondělí účastnil několikahodinového jednání městské rady. "Že by se blýskalo na lepší časy?" zeptala se k tomu mimo jiné bývalá poslankyně ČSSD Jana Volfová.
17.06.2020 07:15 |

podobné články

Primátorův náměstek Hlubuček se oženil! Po 17 letech si ve Španělsku vzal partnera Jirku

 
Radostnou novinu oznámil na sociálních sítích náměstek pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) Petr Hlubuček (STAN). V sobotu se oženil se svým partnerem Jirkou, s nímž tvoří pár už 17 let. Vzali se v Marbelle na jihu Španělska. „Vedla nás k tomu nejenom láska, ale i jistoty, které takový vztah partnerům vzájemně poskytuje,“ řekl Blesku Hlubuček. S oznámením přišel v den, kdy poslanci ve Sněmovně debatují o navrhovaném uzákonění manželství stejnopohlavních párů.
29.04.2021 14:35 |

podobné články

Kauza Hlubuček zahýbala hnutím STAN: Starostové prověřují dary

 
Vládní hnutí Starostové a nezávislí (STAN) v souvislosti s korupční kauzou v pražském dopravním podniku prověřuje obdržené dary. Plánuje, že vrátí všechny dary spojené s podnikatelem a lobbistou Michalem Redlem, který patrně patří mezi trojici obviněných s uvalenou vazbou. Do této trojice patří i již bývalý náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN). Spojitost s Redlem zatím našlo hnutí u daru 300 000 korun z roku 2020, uvedlo dnes v tiskové zprávě.
18.06.2022 17:00 |

podobné články

Rakušan: Hlubuček nereprezentoval hodnoty STAN. Naše struktura je zdravá

 
Šéf hnutí STAN, ministr vnitra Vít Rakušan dal najevo, že nechce nic lakovat narůžovo a přiznal, že Starostové se ocitli ve velkých problémech. Ale jedním dechem dodal, že Petr Hlubuček, obviněný z organizování korupční skupiny kolem pražského dopravního podniku, v žádném případě „nereprezentoval hodnoty hnutí“ STAN.
25.06.2022 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (814 článků)

„Srab. Jde mu o miliardy.“ Hlubuček vyzradil tajemství Rakušanova muže

 
Bývalý náměstek primátora Petr Hlubuček už je nějakou dobu na svobodě z vazby, do které byl vzat v souvislosti s kauzou Dozimetr. Včera poskytl rozhovor Rádiu Zet, ve kterém uvedl, že hodlá očistit jednak své jméno, ale také jméno hnutí STAN. Hovořil i o dalších politicích STANu, Petru Hlaváčkovi a Vítu Rakušanovi. Hlaváček se podle něho před volbami zachoval jako srab. A proč mu jde tolik o to, aby byl STAN v koalici v Praze? Chce prý mít pod palcem další výstavbu v Praze. A kvůli tomu si prý „zprivatizoval“ STAN.
01.11.2022 10:10 |

podobné články

„Srab. Jde mu o miliardy.“ Hlubuček vyzradil tajemství Rakušanova muže

 
Bývalý náměstek primátora Petr Hlubuček už je nějakou dobu na svobodě z vazby, do které byl vzat v souvislosti s kauzou Dozimetr. Včera poskytl rozhovor Rádiu Zet, ve kterém uvedl, že hodlá očistit jednak své jméno, ale také jméno hnutí STAN. Hovořil i o dalších politicích STANu, Petru Hlaváčkovi a Vítu Rakušanovi. Hlaváček se podle něho před volbami zachoval jako srab. A proč mu jde tolik o to, aby byl STAN v koalici v Praze? Chce prý mít pod palcem další výstavbu v Praze. A kvůli tomu si prý „zprivatizoval“ STAN.
01.11.2022 15:30 |

podobné články

Hlubuček z kauzy Dozimetr prolomil mlčení: Přivedl mu podnikatele Redla šéf STANu? Rakušan se brání

 
Bývalý zastupitel hlavního města Prahy Petr Hlubuček se po více než roce a půl vyjádřil ke kontroverzní kauze Dozimetr. V podcastu Slepá spravedlnost, v němž popsal to, jak se seznámil se spolupracovníkem Radovana Krejčíře Michalem Redlem. „Nyní nastává čas, kdy můžeme kousek po kousku ty věci začít rozplétat v nějakém reálném světě,“ pronesl Hlubuček.
20.03.2024 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (789 článků)

STAN si dnes v Hradci Králové zvolí nové vedení, Rakušan má podporu všech krajů

 
Mimořádný sněm vládního hnutí Starostové a nezávislí (STAN) dnes v Hradci Králové rozhodne o novém vedení. S podporou všech krajů bude stranický mandát obhajovat předseda STAN a ministr vnitra Vít Rakušan. Zbytek užšího vedení se z velké části změní poté, co hnutí o většinu jeho členů přišlo. Narychlo svolaným sněmem reaguje STAN mimo jiné na korupční kauzu spojenou s pražským dopravním podnikem, v níž čelí stíhání bývalý primátorův náměstek za STAN Petr Hlubuček.
23.07.2022 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (814 článků)

Hlubuček (STAN): Hlavní město nedostatečně využívá potenciál městských částí

 
Ing. Petr Hlubuček (starosta Lysolají; STAN) byl v pondělí 14. 5. 2018 na členské schůzi Svazu městských částí hl. m. Prahy znovu zvolen do funkce předsedy svazu. Svůj hlas mu dali všichni přítomní starostové městských částí (hlasování se zdržel pouze on sám).
18.05.2018 12:45 |

podobné články

Hlubuček čelí vážnému obvinění: Už v minulosti měl šéf pražského STAN škraloup

 
Pražský politik Petr Hlubuček má problém. Policisté ho ve středu obvinili z machinací v pražském dopravním podniku. On a dalších 10 lidí jsou podezřelí z korupce a účasti na organizované skupině. Jenže to není první Hlubučkův škraloup. Seznam Zprávy letos v dubnu informovaly o údajných nejasnostech kolem Hlubučkových nákupů bytů ve Španělsku v uplynulých letech, z nichž si část pořídil s životním partnerem a lysolajským zastupitelem Jiřím Karvánkem (STAN).
15.06.2022 16:15 |

podobné články

Hlubuček se vzdal všech funkcí ve STAN, náměstkem primátora zůstává

 
Obviněný náměstek pražského primátora Petr Hlubuček rezignoval na všechny stranické funkce včetně pozice na kandidátce STAN pro podzimní volby do zastupitelstva, kde figuroval na třetím místě. Ve funkci náměstka primátora prozatím zůstává, i když ho straničtí kolegové i primátor Zdeněk Hřib (Piráti) vyzvali k odstoupení.
16.06.2022 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (201 článků)

Hlubuček! Gazdík se vzepřel uniklým informacím z policejního spisu. Reakce lidí? Pro STAN strašlivá

 
Vládní koalicí otřásá v základech kauza Hlubuček. Ministr školství Petr Gazdík (STAN) je na sociální síti Twitter pro svá vyjádření o svém vztahu s jedním ze stíhaných, podnikatelem Michalem Redlem, některým politikům a lidem pro smích. „Jste stejní jako Babiš,“ zlobí se někteří. Starosta Prahy 7 Jan Čižinský zase volá po ocenění pro náměstka pražského primátora Adama Scheinherra (Praha sobě) za to, že korupci nahlásil na policii. Zatímco pražská ODS volá po jeho odvolání z funkce.
16.06.2022 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1213 článků) , Petr Gazdík (1202 článků) , Michal Gazdík (27 článků) , Jan Adam (107 článků)

Divoká středa: Hlubuček prý s policisty za zadkem ještě převáděl barák na životního partnera

 
V den razie začal převádět náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN) svou vilu v Lysolajích na svého partnera Jiřího Karvánka (STAN). Píše o tom server iRozhlas.cz s odkazem na Radiožurnál, jenž skutečnost zjistil z katastru nemovitostí.
17.06.2022 20:50 |

podobné články

Zlomí kauza Hlubuček Gazdíkovi vaz? „Zvažuji řadu kroků,“ říká k možným změnám ve vedení STAN

 
Ministr školství Petr Gazdík (STAN) kvůli kauze Hlubuček „zvažuje řadu kroků“ ohledně své politické budoucnosti. Řekl to Seznam Zprávám na dotaz k jeho bližšímu vztahu s obviněným zlínským podnikatelem Michalem Redlem.
18.06.2022 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1213 článků) , Petr Gazdík (1202 článků) , Michal Gazdík (27 článků)

Dívejte se na Moravce, doporučil Rakušan veřejnosti. Téma je jasné. Hlubuček

 
Předseda hnutí STAN Vít Rakušan je podle svých slov připraven svou stranu, kterou cloumá další skandál, korupční kauza Hlubuček, očistit od stínů, jež pošlapávají její důvěryhodnost. Učinit tak chce na mimořádném celostátním sněmu, který plánuje svolat. „V případě, že očištění nezvládnu, bude to už STAN bez Rakušana,“ oznámil na facebookovém profilu.
19.06.2022 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (814 článků)