Článek

Fiala sám u Moravce? „Nikdo si nestěžoval,“ vyšlo najevo

 
Bývalý šéfredaktor zpravodajství ČT a současný předseda Rady ČT Karel Novák se v pořadu X-Talk věnoval nejen blížící se červnové volbě generálního ředitele televize veřejné služby, ale také kauzám, které ji výrazně poškozují a zda mohou mít vliv na výběr nového ředitele. Dotazován byl i na vyváženost pořadu Otázky Václava Moravce, kam odmítají chodit bývalí prezidenti.
05.05.2023 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Novák (25 článků) , Karel Fiala (243 článků) , Karel Fiala (152 článků)
Podobné články

Babiš: V červnu byl Paroubek v našich pekárnách a na chleba si nestěžoval

 
Podnikatel Andrej Babiš vrátil špílec novopečenému šéfovi strany Národní socialisté - Levice 21. století Jiřímu Paroubkovi. A to za kritiku chleba pocházejícího z Babišových pekáren. Na miliardářově webu se objevila fotogalerie z letošního června, kdy Paroubek navštívil jednu z pekáren Babišova impéria. S rýpavou poznámkou, že si při exkurzi současný lídr národních socialistů na pečivo nestěžoval.
28.11.2011 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4652 článků) , Andrej Babiš (25895 článků)

Klaus: Dobeš byl úspěšný ministr, premiér si mi na něj nestěžoval

 
Ministr dopravy Pavel Dobeš (LIDEM) byl podle prezidenta Václava Klause jedním z relativně velmi úspěšných ministrů složitého rezortu. Klaus nejen, že necítí problémy v práci ministra, ale navíc upozornil, že si mu na Dobeše nestěžoval premiér Petr Nečas (ODS) ani jiný člen vlády.
14.11.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10940 článků) , Pavel Dobeš (515 článků) , Petr Nečas (9410 článků) , Pavel Nečas (468 článků)

„Děkuji, Petře, za tuto pomoc“. Fiala přímo u Moravce oznámil, co dáme Slovákům, Heger byl dojat

 
Slovenský a český premiér – Eduard Heger a Petr Fiala – se sešli u moderátora Václava Moravce v pořadu Otázky Václava Moravce. Premiér Fiala zde mimo jiné oznámil, že česká vláda schválí pomoc při dočasné ochraně slovenského vzdušného prostoru.
03.07.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5392 článků)

„Komunisté opět lidem lhali.“ Fiala u Moravce tepal Filipa, ten zmínil Feriho a dceru šéfa ODS

 
Menšinová vláda ANO a ČSSD jede dál. Ve čtvrtek přežila hlasování o nedůvěře - již třetí. Podpořila jí opět KSČM. Komunisté „hlasovali nohama“, odešli ze sálu. Právě to jim vytkl v Otázkách Václava Moravce Petr Fiala (ODS), podle kterého komunisté lidem lhali, že vláda jejich důvěru nemá. Všichni aktéři nedělního pořadu reagovaly i na potíže svých stran a koalic. Radek Vondráček (ANO) čelil 3. místu ANO v průzkumu, Fiala pak dotazu na kauzu Dominika Feriho. Předseda KSČM Filip mu řekl, že neví, co by Fiala dělal, kdyby Feri napadl jeho dceru. Šéf ODS to označil za nehoráznost.
06.06.2021 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5392 článků) , Dominik Feri (428 článků)

Fiala na Babiše: Poštváváte Čechy proti Ukrajincům. A věc, co zapadla

 
Hlavním hostem nedělních Otázek Václava Moravce byl premiér Petr Fiala (ODS). „S těmi důsledky války se budeme vyrovnávat nejen tento rok, ale i celý příští. Lepší zprávu nemám,“ začal Fiala vážně. A hned ještě přitvrdil. „Tato strašná válka na Ukrajině nemůže Putinovi projít,“ zdůraznil Fiala. A oznámil, že se pracuje i na předávání tanků a dalších zbraní Ukrajině. Tvrdou ránu Fiala zasadil také Andreji Babišovi (ANO).
27.03.2022 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5392 článků)

Profesor Fiala srovnal u Moravce Babiše s Hitlerem. A koaliční partner ANO se s chutí přidal

 
Předsedové křesťanských demokratů Pavel Bělobrádek a občanských demokratů Petr Fiala se setkali v nedělních Otázkách Václava Moravce České televize a svorně spustili ostrou palbu na Andreje Babiše (ANO). Fiala dokonce došel až k tomu, že srovnal Andreje Babiše (ANO) s Hitlerem. Bělobrádek Babišovi doporučil, aby zvážil odchod z politiky. Neřešil se však jen Babiš, ale také hazard či uprchlíci. U těch vyťal Bělobrádek políček sociálním demokratům.
11.10.2015 13:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25895 článků) , Petr Fiala (5392 článků) , Pavel Bělobrádek (1640 článků) , Pavel Fiala (304 článků)

Fialovo sólo u Moravce: Přijde těžká zima. To Babiš. Vystrčil to dělá výborně, Zeman má mít prostor se vyléčit

 
V první hodině Otázek Václava Moravce usedl ve studiu předseda ODS a kandidát koalice SPOLU na premiéra. Petr Fiala. Neměl proti sobě oponenta. A Fiala prostor bezezbytku využil. „Já jsem opravdu zděšen z toho, kam až vláda nechala situaci dojít,“ vypálil Fiala k rostoucím cenám energií. A to byl teprve začátek Fialovy kanonády...
17.10.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5392 článků)

„Omlouvám se, vycházím z deníku, který je v holdingu Agrofert.“ Fiala zarazil Moravce a ten ihned couvl

 
Hostem druhé hodiny Otázek Václava Moravce byl předseda budoucí vlády Petr Fiala (ODS). Ještě než začal mluvit, moderátor položil na stůl průzkum, který odráží změny nálad u voličů koalice Pirátů a STAN. Poté začal Petr Fiala mluvit a velmi jasně se zastal kandidáta na ministra spravedlnosti Pavla Blažka (ODS). Vysvětlil, proč je proti povinnému očkování. Moravec se Fialovi omlouval, že uvěřil deníku, který spadá do holdingu Agrofert Andreje Babiše (ANO).
28.11.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25895 článků) , Petr Fiala (5392 článků) , Pavel Blažek (739 článků) , Václav Moravec (742 článků)

Tak Okamura usadil Romy, co na něj řvali. Slova, která nečekali

 
Na Tomia Okamuru řvali v Liberci Romové. Předseda SPD však příslušníky menšinového etnika, kteří mu nadávali do rasistů, při hojně navštíveném mítinku usadil slovy, že on sám byl terčem rasismu. Použil slova, která nejspíš nečekali. „Já vím, co je to rasismus, vy jste úplně vedle, tak tady přestaňte dělat šaškárnu. Já si nikdy nestěžoval, šel jsem do práce, vyšlapal jsem si to sám, vypracoval jsem se, takže tady teď nemusím pískat,“ sdělil jim. „Ty prachy budou chybět nám i vám, tak tady neřvěte takový hovadiny,“ připojil se s odkazem na vládní balíček poslanec Jaroslav Foldyna.
25.05.2023 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (755 článků)

Demi Lovato trpí psychickými problémy

 
Zpěvačka Domi Lovato má vážné psychické problémy. Vyšlo to najevo poté, co oznámila, že se nezúčastní turné se skupinou Jonas Brothers… Mladá 18-ti letá zpěvačka Demi Lovato nedávno šokovala své fanoušky zprávou, že se nebude účastnit turné s kapelou Jonas Brothers, jak bylo původně v plánu. Nyní vyšlo najevo, že Demi má vážné psychické problémy. [...]
02.11.2010 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Demi Lovato (117 článků)

To je náhoda: Petr Nečas obviněn. A zrovna, když to vyšlo najevo... Podívejte se

 
Česká média v čele s Aktuálně.cz přinášejí v posledních dnech informace o propojení některých politiků a akademiků s agenturami – spjatými s firmou Home Credit miliardáře Petra Kellnera. Jaký je skutečný vliv podnikatele, který vydělává hlavně na čínském trhu, na tuzemskou politiku, byznys a média? V pořadu Pro a proti Českého rozhlasu o tom debatovala moderátorka Veronika Sedláčková se senátorem Markem Hilšerem a bývalým premiérem za ODS Petrem Nečasem. A právě v době, kdy byl Nečas hostem Českého rozhlasu, vyšlo najevo, že je obviněn z křivé výpovědi v kauze Vojenského zpravodajství.
16.12.2019 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (562 článků) , Petr Nečas (9410 článků) , Marek Hilšer (249 článků)

Vražda bezdomovce v Záběhlicích: Přístřešek mu zapálil sympatizant neonacistů (39)! Policie ho chce obžalovat

 
Začátkem července vyjeli hasiči k požáru, objevili mrtvé tělo! Záhy vyšlo najevo, že zesnulým je bezdomovec a že požár úmyslně založil 39letý muž, který se s ním předtím pohádal. Policisté teď uzavřeli vyšetřování, vyšlo najevo, že muž sympatizuje s neonacisty a útočil právě kvůli tomu, že muž byl bezdomovec. Za vraždu mu hrozí i výjimečný trest, policisté podali návrh na obžalobu.
31.01.2020 09:20 |

podobné články

Až 15 let po smrti Kodeta (†67) vyšlo najevo: Zakázali mu i Exnera!

 
Dlouhých 15 let uplynulo od smrti hereckého bonvivána a lva salonů Jiřího Kodeta (†67). Přesto až teď vyšlo najevo, že měl natočit jako legendární kapitán Exner ještě několik filmů. Nařízení shora to ale stoplo!
02.07.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kodet (79 článků)

Boj zpěvačky Zagorové s covidem: Margita promluvil o vážném stavu Hanky!

 
Nejprve vyšlo najevo, že je zpěvačka Hana Zagorová (73) nemocná, jelikož odřekla koncert i účast v talk show. Vyšlo najevo, že má covid-19, ovšem nebylo jasné, jak na tom je. Nyní konečně promluvil její muž Štefan Margita (64). Všechny zajímá jediné - je to vážné?
04.09.2020 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (729 článků) , Štefan Margita (385 článků)

Je to vlastizrada? Moravec tlačil na Hamáčka, aby „popravil“ Filipa. Kolotoč otázek na Rusko. Fiala chce ráznou reakci

 
Hosty první hodiny Otázek Václava Moravce byli ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD), předseda ODS Petr Fiala a šéf hnutí STAN Vít Rakušan. Moravec hned v úvodu spustil kanonádu na šéfa komunistů Vojtěcha Filipa za to, jak se v ruských médiích vyjadřoval o československých legionářích. Hamáček dal od slov Filipa ruce pryč. Fiala komunisty tvrdě kritizoval. „Z východu nikdy nic dobrého nepřišlo,“ konstatoval Fiala. Rakušan srovnal komunisty a nacisty. Pak došlo na koronavirus.
17.05.2020 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5392 článků) , Jan Hamáček (3331 článků) , Vojtěch Filip (1560 článků) , Vít Rakušan (624 článků) , Václav Moravec (742 článků) , Vojtěch Moravec (21 článků)

„Čeká nás těžká zima.“ Fiala u zdražování energií odmítl plány vlády, Havlíček ho „školí“

 
Ukončení činnosti několika dodavatelů energií považuje adept na premiéra Petr Fiala (ODS) za selhání ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) a Energetického regulačního úřadu (ERÚ). Za jiných okolností by podle něj byla na místě rezignace ministra Karla Havlíčka (za ANO). Momentálně je ale hlavní pomoci lidem, kteří dodavatele energie ztratili. Snížení DPH, které navrhuje premiér Andrej Babiš (ANO), nepovažuje za nejlepší cestu. Fiala to řekl v pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Podle Havlíčka Fiala předvedl, že neví nic o energetice. Stát ani regulátor nesmí v Česku stejně jako jinde zasahovat do tržního prostředí, zmínil.
17.10.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25895 článků) , Petr Fiala (5392 článků) , Karel Fiala (243 článků)

Hamplová (Nezávislí): Být u Moravce aneb na vlastní kůži

 
Ženy sní o lásce. Muži sní o ženách. Politici sní o tom „být u Moravce“. Minimálně v krajských volbách. Protože být u Moravce je nakročení k volebnímu úspěchu, neboli kdo není u Moravce, ten jako by nebyl.
27.09.2012 11:50 |

podobné články

Kníže řečnil v Plzni: Z třicátých let víme, kam volání po silné ruce došlo

 
REPORTÁŽ Desítky studentů a především studentek obklopovaly předsedu TOP 09 Karla Schwarzenberga na plzeňském kontaktním mítinku. I když měl při svém příjezdu více než půlhodinové zpoždění, nikdo si v zimě nestěžoval a všichni s nadšením očekávali příjezd knížete.
06.10.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4073 článků)

Postavil jsem se Babišovi a skončil, hodnotí Chládek

 
Končící ministr školství Marcel Chládek (ČSSD) míní, že důvodem jeho odvolání je skutečnost, že se pokusil postavit šéfovi ANO a ministrovi financí Andreji Babišovi. Údajná šikana zaměstnanců je podle něj nesmysl a zástupný problém. Nikdo ze zaměstnanců si na něj prý nestěžoval.
29.05.2015 11:41 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (609 článků)