Článek

Fiala poražen na hlavu. Hanba Pirátů. Turek překonal vše

 
Páté české eurovolby skončily vítězstvím hnutí ANO a úspěchem dvou nových politických uskupení. Motoristé skončili na třetím místě a překonali všechna očekávání. Naopak nečekaný neúspěch si připsali Piráti, kteří místo tří mandátů budou mít jen jeden díky zisku šesti procent.
09.06.2024 23:15 |

podobné články

Podobné články

Danuše Nerudová obvinila Filipa Turka ze lži: Ezoterickou knihu prý vydal ještě před smrtí své matky, v debatě tvrdil opak

 
Pondělní debata dvou kandidátů do Evropského parlamentu se v jednu chvíli zvrhla v hádku ohledně knihy "Paraziti v nás“, kterou vydal Filip Turek. Danuše Nerudová mu vyčítala, že kniha propaguje nebezpečné a neověřené postupy vůči nemocem, jako je třeba pití Sava. Turek tehdy odpověděl, že knihu vydal po své matce, která již zemřela. Jenže Nerudová nyní na sociální sítí X napsala, že Turek lže, protože kniha byla vydána ještě před smrtí jeho matky. "Turek se tak neštítí opravdu ničeho, ani lhát o své rodině. Tohle je opravdu něco, co lidsky nedokážu pochopit," napsala Nerudová.
06.06.2024 10:55 |

podobné články

Vydírání? Někdo drží Fialu za… To není normální. Lídr eurokandidátky Turek tuší

 
Vůči zastáncům Green Dealu je to otevřený boj a rozhoduje se to teď, říká pro Rádio Universum Filip Turek, lídr eurokandidátky Přísahy a Motoristů sobě. A jednou budeme tuto éru posuzovat jako éru bizáru a zeleného fanatismu, který se neuchytil. „Ale myslím, že máme hodně namále a že máme hodně nakročeno. Bohužel musí přijít veliká krize a veliká rána, aby si obyvatelstvo uvědomilo, o čem to je,“ míní Turek, a že věří, že hodně věcí se dá ještě zachránit.
05.05.2024 10:35 |

podobné články

Filip Turek odhalil své nejvzácnější kousky. Garáž napěchovaná veterány za stovky milionů a i vůz po prezidentovi

 
Sběratel automobilů Filip Turek nechal redakci eXtra.cz exkluzivně nahlédnout do své garáže, kde má zaparkované své cenné veterány. "Mám auta od začátku šedesátých let, měl jsem několikrát Jaguar E-Type a Chrysler Imperial Le Baron po prezidentu Gabonu Omaru Bongovi, což je legendární auto z roku 1968," pochlubil se Turek. Během prohlídky se mimo jiné rozpovídal i o tom, zda ve svých vozech vozí nějakou budoucí paní Turkovou.
24.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaguar Jaguar (11 článků)

„Lepší vyvrcholení si Filip Turek nemohl přát.“ Nerudovou přejde smích

 
Lepší vyvrcholení kampaně si Filip Turek, kandidát Motoristů, přát nemohl, soudí mediální analytička Irena Ryšánková v reakci na včerejší debatu na CNN Prima News s Danuší Nerudovou. Zkritizovala moderátorku, že se překřikovala s kandidátkou STANU, takže Turek působil jako klidná síla proti „dvěma fúriím“. U Nerudové si všimla, že její marketingový tým jí dal jen složku na Turka s jeho starými výkřiky. „Manický úsměv jí v předvolebním boji nepomůže,“ radí kandidátce. A podotkla, že zatímco Nerudová řešila Turkovy excesy, na ty své zapomněla.
04.06.2024 07:50 |

podobné články

Na Jakuba Železného vyskočil Turek. Tak začal taky vyskakovat

 
Nové číslo časopisu Reflex vyvolalo pozornost díky obálce, na které je zobrazen Filip Turek ve vojenské uniformě. Turek, který se před volbami do Evropského parlamentu dostal do sporu kvůli obviněním z nacismu, se obálce vysmál. Kriticky se k ní vyjádřil bývalý moderátor ČT Jakub Železný, kterému na obálce chybí hákový kříž. Vzhledem k Turkově minulosti mu tak přijde Turkovo vyobrazení až moc mírné.
14.06.2024 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Železný (231 článků)

VIDEO Hanba, hanba, hanba! Dnešní peklo ve slovenském parlamentu. Bod: Odvolání Roberta Fica

 
Slovenská Národní rada zažívá pořádně horké dny. Dnes například bylo jediným bodem schůze odvolání premiéra Roberta Fica. O tom, v jakém duchu se schůze nesla, informoval server ParlamentnéListy.sk.
07.07.2016 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (1324 článků)

Hanba, hanba, hanba! Na Václaváku jsou tisíce protestujících proti Babišovi. Burcují je neúspěšní prezidentští kandidáti, opoziční politici i herci

 
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) je opět v nemilosti protestujících. Nejen na pražském Václavském náměstí, ale i na dalších místech republiky demonstrují lidé proti jeho vládě, která by se měla opírat o podporu komunistů. V centru Prahy se na náměstí sešlo několik tisíc lidí s píšťalkami a transparenty.
05.06.2018 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26336 článků)

„Hanba, hanba,“ vítalo pár odpůrců prezidenta Zemana v Českých Budějovicích

 
Před dnešním zahájením Země živitelky v Českých Budějovicích pouštělo několik žen na českobudějovickém výstavišti z megafonu skladbu Modlitba pro Martu, po příchodu prezidenta Miloše Zemana na pódium skandovaly „Hanba“, hudbu však vypnuly, píše ČTK.
23.08.2018 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28089 článků)

Tohle se Peszynskému a dalším nepovedlo. Chtěli nadávat Orbánovi, ale sešlo se jich velmi, velmi málo

 
REPORTÁŽ Český předseda vlády Andrej Babiš (ANO) přivítal v sídle českých premiérů – v Kramářově vile – maďarského premiéra Viktora Orbána. Spolu s Babišem chtělo Orbána „vítat “ i několik aktivistů z hnutí Pulse of Europe v čele s Tomaszem Peszynskim. „Hanba, hanba, hanba,“ volali demonstranti, když se Orbán blížil k vile.
30.11.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26336 článků)

Nečas se z Bruselu vrací poražen, zlobí se ČSSD

 
Předseda ČSSD Sobotka na dnešní tiskové konferenci zkritizoval premiéra Petra Nečase (ODS) za výsledek vyjednávání o penězích, které má Česko dostat z unijních fondů v letech 2014 až 2020. Nelíbí se mu, že ČR má dostat o 160 miliard korun méně. "Myslím si, že je důležité říci, že Petr Nečas odjíždí z Bruselu poražen a s ním odjíždí poražena celá Česká republika," prohlásil Sobotka.
09.02.2013 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9422 článků)

Poražen je fašismus, nikoli jeho příčiny, varuje zelený Stropnický

 
Poražen byl Hitler, nikoli však příčiny, které jej umožnily. A dnešní snaha vyčlenit a ukázat na údajné viníky potíží společnosti se podobají kořenům příčin, z nichž právě před osmdesáti lety fašismus čerpal a vyrostl. Řekl to místopředseda Strany zelených Matěj Stropnický v projevu předneseném na vzpomínkové akci k výročí konce druhé světové války.
05.05.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (658 článků)

Tunový čuník byl poražen před stovkou diváků! Aktivisté protestovali marně…

 
Pořádný náklaďák potřeboval majitele bezmála tunového čuníka, aby svého svěřence dopravil na taiwanský svátek zvaný Svaté Prase, na kterém se pravidelně scházejí majitelé výjimečných vepřů. Obrovský čuník vyhrál, ale dlouho se neradoval. Zpáteční jízdenku do chlívku už mu totiž majitel nevystavil a před jásajícími diváky byl poražen.
05.02.2014 13:15 |

podobné články

Podle Obamy územní ztráty IS ukazují, že bude poražen

 
Islámský stát bude poražen, řekl americký prezident Barack Obama během návštěvy Pentagonu. Obama takový vývoj předpokládá na základě nedávných územních ztrát Islámského státu.
07.07.2015 07:26 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2518 článků)

Chomutov mění trenéry. Čelanského nahradí Turek

 
Poslední tým hokejové extraligy Chomutov odvolal trenéra Jiřího Čelanského i jeho asistenty Jiřího Vebra a Zdeňka Skořepu. Novým hlavním koučem Pirátů se stal Josef Turek, který v této sezoně vedl ve slovenské extralize Skalici a v minulém ročníku v tuzemské nejvyšší soutěži Třinec. 
08.11.2013 17:06 |

podobné články

Ivan Bartoš: Hanba, kterou Trump těžko smyje

 
Na odcházejícím prezidentovi USA Donaldu Trumpovi ulpěla hanba, kterou dokáže smýt už jen těžko. Takto hodnotí současnou situaci v USA předseda Pirátů Ivan Bartoš, podle něhož by v politice i v životě měla vítězit čest a pravda. Čest a pravdu by podle jeho názoru měl ctít i prezident Donald Trump.
07.01.2021 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6194 článků) , Ivan Ivan (2956 článků)

Piráti už balí STAN. Bartoš dostal zelenou pro jednání o koalici s Rakušanem

 
Vedení Pirátů může jednat s hnutím STAN o volební koalici pro sněmovní volby v příštím roce a případné spolupráci ve Sněmovně a vládě, získalo k tomu souhlas členů v on-line referendu. Vyplývá to z výsledků hlasování, které bylo uzavřeno dnes ve 22:00. Jednání o koalici získalo podporu 695 hlasů, přičemž v referendu může rozhodovat zhruba tisícovka Pirátů. Účast Pirátů v hlasování byla 80 procent, sdělila mluvčí Pirátů Karolína Sadílková. Pro koalici přišlo 81 procent hlasů - 695 od 858 Pirátů.
23.11.2020 22:30 |

podobné články

V Týnském dvoře straší Turek držící hlavu. Uřízl ji své milované dívce

 
Týnský dvůr v Praze neboli také Ungelt byl kdysi centrem všeho dění, sloužil totiž jako královská celnice. Kupci z nejrůznějších zemí jezdili do Ungeltu, aby tam prodali exotické zboží. Někteří z nich nedaleko dokonce bydleli a scházeli se po večerech v hospodách. Jeden Turek v Praze nechtěně zůstal dodnes.
31.12.2016 20:05 |

podobné články

Hanba: I osobní emoce jsou politické jako vše, co uděláš

 
Rozhovor s vítězi ankety Aktuálně.cz o Objev alternativní scény roku 2015. Kapela Hanba vyniká přímočarým punkem radši pod pódiem než na něm.
17.02.2015 09:16 |

podobné články

Hanba, ovce, blbečkové. Čeští fotbalisté poklekli kvůli černochům. A začala vzpoura

 
Čeští fotbalisté včera v Glasgow prohráli 1:0 se Skotskem. Gól dostali už v šesté minutě a následně se čeští hráči nedokázali dostat přes skotskou obranu. To však nebylo vše, co česká reprezentace prohrála. Přišla i o přízeň diváků, alespoň některých. Fotbalisté si totiž po hvizdu rozhodčího klekli jako gesto sympatie s hnutím Black Lives Matter. A tím si na českém internetu zavařili. "Hanba, ovce, blbečkové," zaznělo v mírnějších reakcích.
15.10.2020 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Matter Matter (146 článků)