Článek

Fiala (ODS): Markéta Vaňková má mou plnou podporu

 
Komentář na facebookovém profilu k povolební situaci v Brně
12.10.2018 16:55 |

podobné články

Podobné články

Zvrat: Brno bude mít koalici bez ANO, primátorkou se stane Vaňková z ODS

 
V Brně nakonec vytvoří koalici druhá ODS s KDU-ČSL, Piráty a ČSSD, řekli zástupci těchto stran, kteří mají dohromady 33 mandátů v 55členném zastupitelstvu. Obejdou tak vítězné ANO, s nímž přitom už byly ODS, KDU-ČSL a ČSSD domluveny na koalici. Jednička ODS Markéta Vaňková řekla, že se strany dohodly na základě shody programů. Primátorkou bude Vaňková, vystřídá Petra Vokřála (ANO). Prvním náměstkem zůstane Petr Hladík (KDU-ČSL). 
09.10.2018 16:10 |

podobné články

ODS: Kandidátkou na brněnskou primátorku je Markéta Vaňková

 
Sněm brněnských občanských demokratů v pondělí večer schválil kandidátku pro podzimní komunální volby i spolupráci s dalšími stranami. ODS půjde do voleb společně se Stranou svobodných občanů a spolkem Brno autem. Lídrem kandidátky se stala drtivou většinou hlasů delegátů sněmu stávající krajská zastupitelka Markéta Vaňková.
29.04.2018 17:40 |

podobné články

Fiala (ODS): Izrael má naši plnou podporu

 
Petr Fiala na setkání s velvyslancem Izraele: Stát Izrael má plnou podporu ODS
19.08.2014 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1435 článků)

Vaňková tahá z Ludvíka peníze

 
Zpěvačka Šárka Vaňková je na mizině! Vaňková si nyní užívá nový vztah se zpěvákem Danem Hůlkou, přesto nadále navštěvuje svého expřítele, fotografa Jakuba Ludvíka. A důvod? Chodí si půjčovat peníze.
25.05.2009 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (217 článků) , Daniel Hůlka (669 článků) , Jakub Šárka (10 článků)

Šárka Vaňková a Dan Hůlka: Bylo nám bez sebe smutno

 
Šárka Vaňková a Dan Hůlka se na čas rozešli, od Silvestra jsou zase spolu. "Zjistili jsme, že je nám bez sebe smutno," stručně popisuje důvod, proč se k sobe vrátili Šárka Vaňková.
27.01.2010 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (217 článků) , Daniel Hůlka (669 článků)

Vaňková randí s Renčem, už má i klíče od jeho bytu

 
Šárka Vaňková a Filip Renč jsou milenci. Dohromady to dali krátce po rozpadu svých bývalých vztahů. Vztah trvá sotva týden a tak nejsou zrovna rádi, že se provalil na veřejnost. "Nechce se mi pořád někomu něco vysvětlovat a z něčeho se zpovídat. Filipa mám prostě ráda a je mi s ním dobře," přiznává Vaňková.
27.05.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (217 článků) , Filip Renč (585 článků)

Vaňková odešla od Renče!

 
Šárka Vaňková (22) dala po čtyřech měsících známosti sbohem režiséru Filipu Renčovi (45). "Vrátit už se v žádném případě nechci," řekla Blesku rozhodně Šárka. "Je to pro mě velmi těžké, ale s Filipem to prostě dál nešlo," přiznala Vaňková.
30.08.2010 15:41 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (217 článků) , Filip Renč (585 článků)

Šárka Vaňková: Po Renčovi a Hůlkovi ukázala dalšího mnohem staršího milence

 
Zpěvačka Šárka Vaňková (23) je spíše než svou pěveckou kariérou známá řetězem svých románků s podstatně staršími muži. Teď je na scéně nový „pán na holení“ – neznámý tmavovlasý čtyřicátník. A ač ho Vaňková poprvé vyvedla do společnosti, jeho jméno i povolání zatím dle vzoru svých slavnějších kolegyň urputně tají.
03.12.2010 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (217 článků)

Vaňková: Po Renčovi a Hůlkovi předvedla dalšího mnohem staršího milence

 
Zpěvačka Šárka Vaňková (23) je spíše než svou pěveckou kariérou známá řetězem svých románků s podstatně staršími muži. Teď je na scéně nový „pán na holení“ – neznámý tmavovlasý čtyřicátník. A ač ho Vaňková poprvé vyvedla do společnosti, jeho jméno i povolání zatím dle vzoru svých slavnějších kolegyň urputně tají.
03.12.2010 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (217 článků)

Zpěvačka Šárka Vaňková: K oltáři jí dotáhl až třetí čtyřicátník

 
Zpěvačka Šárka Vaňková (23), která v šestnácti letech zazářila v první řadě SuperStar, se bude vdávat! Po roce vztahu s podnikatelem Petrem Jelínkem totiž ohlásila zásnuby! „Bylo to velmi nečekané,“ nechala se slyšet Vaňková, která má za sebou nepovedené vztahy s režisérem Filipem Renčem, zpěvákem Danem Hůlkou nebo podnikatelem Jakubem Vytáčkem.
14.09.2011 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (217 článků) , Daniel Hůlka (669 článků) , Filip Renč (585 článků) , Petr Jelínek (57 článků) , Jakub Šárka (10 článků)

Tak to nikdo nečekal: Šárka Vaňková opustila starého boháče a našla si mladšího boháče

 
"Šárka Vaňková":http://www.extra.cz/tema/sarka-vankova (25) je zpěvačka, jejíž kariéra skončila zhruba týden po výhře v SuperStar. Navíc to bylo před tolika lety, že snad ještě ani neexistovaly peníze a vlastně je div, že si její jméno ještě vůbec někdo pamatuje.
21.08.2013 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (217 článků)

ODS v Brně bude kandidovat se Svobodnými, lídrem bude Vaňková

 
ODS bude v Brně v podzimních komunálních volbách kandidovat spolu se Stranou svobodných občanů a spolkem Brno autem. Novinářům to dnes řekla jednička společné kandidátky Markéta Vaňková (ODS), čtyřicetiletá advokátka a krajská zastupitelka. Podle ní dnešním dnem začala kampaň. Zprávu přinesla ČTK.
24.04.2018 13:30 |

podobné články

Brněnská hvězda z ODS prý každý den aspoň jednou zalže. Odsunutý primátor Vokřál ukázal na Facebooku důkaz

 
Situace mezi politiky v Brně přiostřuje. Lídryně ODS a kandidátka na primátorku v Brně Markéta Vaňková několik dní po volbách odmítla nařčení, že neinformovala hnutí ANO dopředu o vystoupení z předjednané koalice. Dle serveru Blesk.cz Vaňková tvrdí, že se nedalo primátorovi dovolat. To vyšachováný brněnský primátor odmítá, považuje to za lež. Naopak tvrdí, že to byl on, kdo se nemohl lídryni ODS dovolat.
11.10.2018 21:51 |

podobné články

Vaňková (ODS): Změny v rezidentním parkování v Brně budeme řešit jako první

 
Brněnská politická scéna je rozhádána. Stačilo k tomu pouhých pár dní  po volbách. ODS spolu s KDU-ČSL, Piráty a ČSSD uzavřela dohodu o koalici, čímž obešli vítězné ANO. To strana nese nelibě a v Brně začalo ostré vyřizování účtů. Pro Blesk.cz se k situaci vyjádřila Markéta Vaňková (ODS), žena, která patrně stane v čele magistrátu.
12.10.2018 15:10 |

podobné články

Babiš zuří: Megapodraz! ODS v Brně vyšachovala ANO, primátorkou bude Vaňková

 
Brno šokovalo! ODS v úterý odpoledne odmítla vstoupit do koalice s vítězným ANO. Lídryně občanských demokratů Markéta Vaňková (41) oznámila, že uzavře koalici s KDU-ČSL, ČSSD a Piráty. Dohromady má tato sestava v 55členném zastupitelstvu pohodlnou většinu 33 křesel.
09.10.2018 15:55 |

podobné články

Vaňková o vyšachování ANO v Brně: Podraz to nebyl, Vokřálovi se nedalo dovolat

 
Brněnští politici jsou na nože. Stačily k tomu pouhé tři dny po volbách. Kandidátka ODS na post brněnské primátorky Markéta Vaňková (41) se ohradila proti nařčení, že o chystaném vystoupení z předjednané koalice s ANO neinformovala dopředu. Vyšachovaný primátor Petr Vokřál (ANO) nařkl ODS, že spolu s lídry KDU-ČSL, Pirátů a ČSSD tak učinili partyzánským způsobem, prostřednictvím novinářů při narychlo svolané tiskové konferenci.
11.10.2018 10:10 |

podobné články

Kandidátka na primátorku Brna Vaňková: Za vymáhání pohledávek jsem brala 12 500 měsíčně

 
V Brně to vře. Spory mezi sympatizanty ANO a ODS ohledně skládání povolební koalice přerostly v regulérní válku. Objevily se informace, že kandidátka na primátorku Markéta Vaňková (ODS) jako advokátka řadu let vymáhala exekuce pro ostravský Dopravní podnik za nedohledatelnou firmu Brandson Enterprises z Karibiku. Pro Blesk.cz se exkluzivně vyjádřila.
18.10.2018 12:45 |

podobné články

Vaňková (ODS) střídá Vokřála (ANO): Moravské metropoli vládne po 20 letech žena

 
„Král“ je mrtev, ať žije „královna“! Brnu vládne po 20 letech opět žena. Primátorský řetěz od Petra Vokřála (54, ANO) přebrala z rukou tajemníka magistrátu Pavla Loutockého v úterý na ustavujícím zasedání nového zastupitelstva advokátka Markéta Vaňková (41, ODS). Pro Vaňkovou zvedlo ruku všech 33 koaličních zastupitelů.
20.11.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (521 článků)

Žena, která rozzuřila Babiše: Těchto 8 věcí jste o Markétě Vaňkové z Brna nevěděli

 
Zraky celého Česka jsou upnuty k Brnu, kde Markéta Vaňková dokázala vyřadit ze hry vítěze voleb. Hnutí ANO v čele s Petrem Vokřálem se těšilo na další čtyři roky na magistrátu. Moravskou metropoli ale povede koalice ODS, lidovců, ČSSD a Pirátů. Primátorkou se stane Vaňková, proto přinášíme osm faktů, které o ní nevíte.
09.10.2018 20:41 |

podobné články