Článek

Fiala naštval Witowskou: Chcete říct, že já tomu nerozumím? Leze to z vás jak z chlupaté deky

 
Ve středu by se měla rozběhnout další povolební vyjednávání. Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes prohlásil, že prezident v neděli naznačil, že jej pověří sestavením vlády. Zda by jej přijal, však neřekl. „Těším se na to, až budu moci s prezidentem Zemanem jednat o tom, jak rozhodli voliči ve volbách,“ trval si na svém vítězství v pořadu Interview ČT24 předseda ODS a kandidát SPOLU na premiéra Petr Fiala, který moderátorku Witowskou vytáčel svým tajnůstkařením.
12.10.2021 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23545 článků) , Petr Fiala (2172 článků)
Podobné články

Uplakaná Suri: Bez deky neodletím!

 
Hysterický záchvat pláče předvedla rozmazlená Suri (5) na letišti v New Yorku. Příčinou byla "ztráta" deky, bez které se hollywoodská princezna prostě neobejde. Doufejme, že nejde o syndrom Ivety Bartošové, která bez deky po Praze zásadně necestuje.
18.08.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6894 článků)

František Kašpárek: Bubny v hlavě

 
Sdělovací prostředky váhají, když mají oznámit totožnost problematického útočníka, který se někde oháněl nožem. Jak se říká - leze to z nich, jak z chlupaté deky. Ovšem kdyby útočník byl bílý a oběť etnická či uprchlická, média by postupovala daleko svižněji.
27.06.2020 19:05 |

podobné články

Soud s "bojovníky" z Písnice začal. Z vás to leze, jako z chlupaté deky, zaznělo. Odehrálo se absurdní drama, kde bylo jako důkaz jmenováno video PL

 
REPORTÁŽ Hanba, půjdu jim rozbít hubu. Už ne další OKD. Ohrožení občané sídliště se vrátili od premiéra Sobotky naštvaní a zklamaní. Tak video vložené do tohoto článku hrálo jednu z malých rolí při soudním jednání v tomto týdnu. Obžalovanými tam byli dva lidé z pražského sídliště Písnice, kteří se stavěli proti odprodeji tamních bytů firmě CIB Group a. s.
14.04.2018 13:20 |

podobné články

Má problém! Ale leze to z ní jak z chlupaté deky…

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
12.01.2016 12:00 |

podobné články

Leze to z ní jako z chlupaté deky: Víme, co sexy Mesarošové zakazoval její bývalý přítel, který jí sám lhal

 
Po rozchodu s přítelem Markem potkáváme Dominiku Mesarošovou  (29) opět na večírcích a jeden z nich si rozhodně nemohla nechat ujít, narozeninovou oslavu pořadatele soutěže Muž roku Davida Novotného. Modelka, která je single, se tam totiž chystá okouknout největší krasavce Česka.
06.03.2015 08:00 |

podobné články

Osobnosti: David Novotný (97 článků) , Dominika Mesarošová (627 článků) , David Novotný (97 článků) , David Novotný (96 článků)

Berryová opět ve vztahu: Milence odkrývá po částech!

 
Leze to z ní jako z chlupaté deky!
19.09.2020 05:05 |

podobné články

Notoval si s Witowskou. Konec Václava Moravce. U Xavera tahali z archivu

 
V dalším díle Podtrženo, sečteno řešil Xaver Veselý s Petrem Holcem „volební puč“ Ústavního soudu. Holec tvrdil, že to může dojít k tomu, že přijdou volby, ale nebude podle čeho volit. A poukázal na to, jak si Pavel Rychetský v rozhovoru rozuměl se Světlanou Witowskou. Na ČT Holec narazil i při spekulacích o konci ministra Blatného z úst Václava Moravce. „Pak bysme si mohli zaspekulovat, že se někde šíří informace, že končí Václav Moravec,“ navrhl. A česká média podle něho na něco zapomněla.
08.02.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (364 článků) , Václav Moravec (666 článků) , Pavel Rychetský (165 článků) , Petr Václav (968 článků) , Petr Pavel (812 článků)

Předseda ODS Fiala to nandal premiérovi kvůli otálení kolem sankcí

 
Vláda vysvětluje ve sněmovně postoj k sankcím proti Rusku. Po slovech předsedy vlády Bohuslava Sobotky vystoupil se svým názorem předseda Úsvitu Tomio Okamura a také předseda poslanců z ODS Petr Fiala. Zvláště ale Fiala to premiérovi pěkně nandal. Podle něj předseda vlády podceňuje dění na Ukrajině. „Pan premiér předvádí vyjednávací styl, jemuž nerozumím ani já, ale ani spojenci," řekl Fiala kromě jiného.
10.09.2014 16:51 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2172 článků) , Tomio Okamura (2687 článků)

Alex Mynářová brání své kamarádství s Witowskou: Světlana je nejlepší!

 
Novou kometu České televize Světlanu Witowskou (45) a manželku hradního kancléře Alexandru »Alex« Mynářovou (34) pojí hluboké přátelství. Spekulovalo se proto, zda prezident Miloš Zeman (73) neměl díky tomu v televizním duelu, který Witowská moderovala, výhodu. A na obranu kamarádky přispěchala Alex!
08.02.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (364 článků) , Miloš Zeman (26314 článků) , Alex Alex (572 článků)

„Vy se umíte pochválit tak jako Andrej Babiš,“ primátor Hřib bavil v ČT Witowskou. A překvapil ohledně spolupráce s ODS

 
Historickou vilu stavitele Viktora Beneše na pražských Hřebenkách z roku 1912, která má být zbourána, se rada hlavního města pokusí zachránit. Proti demoličnímu výměru stavebního úřadu podá odvolání. Navíc se shodla, že společně s městskou částí požádá o prohlášení budovy za kulturní památku. O tom, zda bude tento případ pro město dostatečným varováním, promluvil v pořadu Interview ČT24 pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti). Stranou nezůstaly ani blížící se říjnové volby. Hřib prozradil, že by si prý dokázal představit vládu Pirátů s ODS. Moderátorku Světlanu Witowskou během diskuse několikrát rozesmál, zejména pak když se „chválil stejně tak, jak to dělá Babiš“.
27.07.2021 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23545 článků) , Světlana Witowská (364 článků) , Zdeněk Viktora (4 články)

Rušno kolem Moravce: Xaver navrhl střídání s Witowskou, Babišova poslankyně pořad zrušit

 
Elitní politický moderátor Václav Moravec se svými otázkami zatápí každou neděli svým hostům, nový člen Rady ČT Luboš Xaver Veselý však míní, že by se v moderování Otázek měli střídat moderátoři. Jako divákovi by se mu to prý líbilo a v Otázkách by si dokázal představit třeba Světlanu Witowskou. Vzbudil tím další diskuse kolem Moravce, do kterého nedávno šila poslankyně ANO Barbora Kořanová – ta se dokonce vyslovila pro úplné zrušení jeho pořadu. Moravec je dle ní za zenitem, na což moderátor reagoval na síti.
09.06.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (364 článků) , Václav Moravec (666 článků) , Luboš Veselý (605 článků)

Deky a polštáře: Jak vybrat ty, které zahřejí, a jak o ně správně pečovat?

 
Pro relaxaci během zimních večerů se určitě budou hodit teplé deky a polštářky. Vybírat můžete podle vzhledu, rozměrů, ale především by vás měl zajímat druh materiálu, ze kterého je výrobek ušit, abyste věděli, jak se o něj starat, aby vám dlouho vydržel v původním tvaru i barvách.
13.01.2016 06:05 |

podobné články

Nerozumím tomu, proč prezident Bradymu tu cenu nedal, zoufá si režisér Magnusek. Opravdu to prý vypadá jako nějaká msta...

 
„Chápu, že náš prezident chce, aby všichni lidé měli práci a aby se naší ekonomice dařilo, ale kurňa nerozumím tomu, proč tomu Bradymu tu cenu nedal! To opravdu vypadá jako nějaká msta bez ohledu na to, zda ministr Herman lhal, nebo nelhal...,“ zaťal ostrý slovní šíp do nepřehledné situace kolem nevyznamenaného Jiřího Bradyho režisér, předseda Obce českých spisovatelů a také zastupitel v Náchodě Tomáš Magnusek. Zeman prý svým konáním jen nahrává dalším akcím v podhradí, které se budou v budoucnu zřejmě konat ve stále početnějších davech.
01.11.2016 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Magnusek (100 článků) , Jiří Brady (88 článků) , Jiří Zeman (1340 článků)

Fiala, Bartoš a spol.? Nerozumím jim... Expert zničil jejich kampaň. Chyba jako s Čaputovou

 
Marketingový expert Milan Šemelák tvrdí, že populisté na celém světě budou válcovat liberální demokracii do té doby, než se i ostatní naučí mluvit srozumitelně. „Když se podívám na billboardy opozičních stran v Česku, těm já vůbec nerozumím. Co je to ta změna? To říká každý. Na druhou stranu hnutí ANO jede bomby. Do roztrhání těla. To je bulvár,“ říká Šemelák.
22.09.2021 16:30 |

podobné články

Já tomu moc nerozumím, je v tom strašně moc politiky. Babiš po schůzce se Zemanem vysvětloval, jak to bude s jeho vládou

 
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš po schůzce s prezidentem předstoupil před novináře a prozradil některé podrobnosti o své vládě. Občané se dozvěděli, kdy může být kabinet jmenován. Bude to prý velmi brzy. Babiš však prozatím neví, zda jeho kabinet získá důvěru. „Já tomu moc nerozumím, je v tom strašně moc politiky,“ uvedl doslova Babiš.
28.11.2017 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23545 článků)

Jan Jehlík: Odvolání ředitele IPR? Vůbec tomu nerozumím

 
Dnes byl Radou města odvolaný ředitel IPR Praha, Ing. arch. Petr Hlaváček. Vůbec tomu kroku nerozumím.
20.09.2016 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Honza Hlaváček (9 článků) , Petr Rada (280 článků)

„Nerozumím tomu a ani nechci“. Zemanovy lidi tepe Forejt za jmenování ministryně v Lánech

 
Bývalý šéf protokolu kanceláře prezidenta republiky Jindřich Forejt se tvrdě pustil do spolupracovníků Miloše Zemana. Nechápe, proč z Hradu mizí tradiční ceremoniály, které bývaly zvykem při jmenování členů vlády. Nového ministra spravedlnosti Jana Kněžínka totiž Zeman jmenoval jen za dveřmi své kanceláře, novou ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou pak jmenuje 30. července také bez větších poct netradičně na zámku v Lánech.  „Nerozumím tomu a rozumět nechci,“ podivuje se nad novou praxí v rozhovoru pro Blesk Zprávy Jindřich Forejt.
24.07.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26314 článků)

Remedy si Alan Wake vyvydají na PC sami a bez GfW

 
Informace o PC verzi Alan Wake lezou z Remedy jako z chlupaté deky. Těžko říci, jestli je to záměr nebo jenom nezkušenost firmy, která hry vyvíjí a normálně nevydává, ale pravděpodobnější je první varianta. Nasvědčuje tomu i fakt, že PC verzi AW si Remedy budou vydávat sami skrze Steam, takže bez jakékoli asistence Microsoftu a hlavně bez přítomnosti Games for Windows....
29.11.2010 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Sting (89 článků)

Zásah. Bum ho. Petr Fiala jen zíral a jeho neštěstí se šíří dál

 
Když se v neděli střetli ministryně financí Alena Schillerová a předseda ODS Petr Fiala, byla ministryně tvrdá. Když jí Fiala vyčítal, že vláda může za 30 tisíc mrtvých, namítla, že zrovna tak tedy může za 1,5 milionu vyléčených a za všechny očkované. A opřela se do opozice, která prý vládě Andreje Babiše okopávala kotníky tak, jak nikde jinde v Evropě. „Já si troufnu říct, a teď budu tvrdá, troufnu si říct, že těch mrtvých by bylo ještě více, kdybychom na vás dali,“ vmetla Fialovi, který se při jejích slovech netvářil zrovna nadšeně. Vystřižené video začalo obíhat sociálními sítěmi.
09.08.2021 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23545 článků) , Petr Fiala (2172 článků)