Článek

Festival Záře s The Young Gods naznačil svůj potenciál

 
Pandemie festivalům nepřeje, všechny velké nakonec byly zrušené. Mezi těmi menšími zaujala v sobotu Záře v areálu kladenské Poldovky. Nabídla originální prostor i dobrou dramaturgii v čele s PSH a švýcarskými The Young Gods.
13.09.2020 15:55 |

podobné články

Podobné články

Do Čech přijíždí The Young Gods

 
Švýcarské trio The Young Gods odehraje tento týden dva koncerty v České republice. V pátek vystoupí v Plzni a o den později na festivalu Záře v areálu Poldovky, kde se představí i hiphopová legenda PSH a rapově elektroničtí WWW Neurobeat. The Young Gods nebudou hrát jen skladby z nové desky Data Mirage Tangram, ale nabídnou průřez repertoárem.
11.09.2020 10:30 |

podobné články

The Young Gods zahrají i starší skladby

 
Švýcarští The Young Gods odehrají v pražské Akropoli na začátku prosince dva koncerty. Zatímco první úterní je už od léta beznadějně vyprodán, na středeční lístky zbývají. Koncert přitom nebude stejný jako tři vyprodané jarní. The Young Gods nebudou hrát jen skladby z nové desky Data Mirage Tangram, ale nabídnou průřez repertoárem.
29.11.2019 16:05 |

podobné články

The Young Gods se vrací do Archy s akustickým programem

 
Legendární švýcarská elektronická formace The Young Gods vystoupí ve středu v pražském divadle Archa s akustickým programem, který tu už jednou v rámci turné Knock on Wood představila. Soubor pracující se samply nabízí známé skladby v nezvyklém podání s akustickými kytarami.
09.03.2010 08:00 |

podobné články

Young Gods přijíždějí s novým albem

 
Švýcarské trio Young Gods vystoupí v pátek a v sobotu v pražském paláci Akropolis v rámci turné k k novému albu Everybody Knows. To potvrzuje, že legendární skupina spojující brutální elektroniku a sampling s důraznou rockovou rytmikou nemíní žít z minulosti.
18.02.2011 09:40 |

podobné články

Cassandra Complex a Young Gods nabídnou návrat do porevolučních let

 
Dva koncerty připomenou počátek devadesátých let, kdy se na tuzemských pódiích poprvé pravidelně objevovaly kapely přinášející aktuální hudbu. Cassandra Complex, kteří vystoupí 25. listopadu v pražském Lucerna Music Baru, byli prvním představitelem EBM, který v Praze zahrál na jaře 1990. Švýcarští The Young Gods, kteří zahrají 11. a 12. prosince, se v metropoli objevili v červnu téhož roku.
20.11.2012 17:55 |

podobné články

The Young Gods odehrají tři koncerty v ČR

 
Tři koncerty odehraje tento týden švýcarské trio The Young Gods v České republice. Po středečním koncertu v brněnském klubu Fléda vystoupí ve čtvrtek v pražském paláci Akropolis a v pátek v Kadani. Kapela nabídne podobný retro program jako před rokem, protože vystupuje s původním hráčem na klávesy Cesarem Pizzim.
11.12.2013 14:55 |

podobné články

Staronoví vůdci na záběrech z datadisku Civ V: Gods & Kings

 
Smejkiho dojmy z rozpracované verze datadisku Gods & Kings pro Civilization V byly mírně rozporuplné – ne proto, že by připravované novinky byly a priori hloupé a bezvýznamné, ale jednoduše proto, že v datadisku nebyly plně implementované. Naštěstí Gods & Kings vychází už na konci tohoto měsíce, takže se brzy dozvíme, jak moc mění styl hry, papírově...
14.06.2012 12:25 |

podobné články

V Norsku se zjevila polární záře připomínající obřího ducha

 
Nad norským městečkem Mo i Rana se na několik minut objevila polární záře, která ohromila všechny, kteří ji viděli. Obyvatelé města tvrdí, že polární záři už dlouhou dobu nespatřili, ale nyní se jim díky jasné obloze naskytl výjev, který ještě v životě neviděli. Polární záře nabrala tvar jakéhosi démona a po několika minutách zmizela jako pára nad hrncem.
30.10.2009 11:45 |

podobné články

Čarokrásná podívaná v Krkonoších. Noční oblohu osvětlila polární záře

 
Je to fyzikální úkaz, který lahodí oku a v Česku se vyskytuje pouze výjimečně. Krkonoše v neděli osvítila polární záře, zachytily ji webové kamery a amatérští astronomové. V České republice byla polární záře k vidění naposledy v březnu.
21.12.2015 12:45 |

podobné články

Panuj a expanduj ve vývojářském deníku Civ V: Gods & Kings

 
Musím říct, že jak mne pátá Civilizace zklamala a po čase jsem ji odložil, tak mne s každým novým videem a zprávou láká chystaná expanze Gods & Kings, k níž se také váže tenhle vývojářský deník, který vám představuje další novinky v systému hry, jako je třeba změněný systém vyloďování (protože AI původně moc nešlo posílat invazní armády přes moře)....
13.12.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2467 článků)

Když ji natáhne Batman Supermanovi: Recenze bojovky Injustice: Gods Among Us

 
Superman, Batman, Green Arrow, Catwoman, Joker, Lex Luthor a další superhrdinové i záporáci z kokosů od DC si dávají dostaveníčko, při kterém si natlučou pořádně do tlamy. Přichází totiž nová bojovka Injustice: Gods Among Us, ve které všichni svedou bitvu o záchranu světa v paralelní dimenzi. Všichni milovníci komiksu a dobrých mlátiček, zbystřete smysly!
16.04.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Lex Luthor (5 článků)

Neil Young, neboli ZZ Young

 
Fork in the Road je česky rozcestí a také deska Neila Younga o autě a o cestách. Fork in the Road ale můžeme chápat i metaforicky, je to okamžik, kdy je třeba se rozhodnout, kterou cestou dál, a tak to asi Young i myslel, když přemýšlel o Americe ve svém eko-retro-bouráku.
07.05.2009 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Neil Young (30 článků)

Skořepová dostala cenu za mládí

 
Nestárnoucí herečka Luba Skořepová (86) se stala historicky první držitelkou ceny Forever young v rámci nultého ročníku divadelního festivalu Young for Young, který uspořádalo Městské divadlo v Mostě.
23.03.2010 05:15 |

podobné články

Majitel Young & Rubicam koupil českou online agenturu Nydrle Digital

 
Přední světová komunikační skupina WPP, která vlastní mimo jiné agenturu Young & Rubicam, koupila většinový podíl v české kreativní agentuře Nydrle Digital. Pražská Young & Rubicam raději kupovala, než by budovala vlastní digitální divizi na zelené louce.
16.12.2011 15:40 |

podobné články

Young Fathers: To uznání k nám nasměruje lidi

 
Mercury Prize za nejlepší album roku ve Velké Británii nebo Irsku získalo ve středu večer v Londýně trio Young Fathers ze skotského Edinburgu za debutovou desku Dead (2014). Již 12. listopadu vystoupí Young Fathers jako hlavní hvězdy klubové noci Spotlight Strun podzimu v pražském klubu Roxy.
30.10.2014 14:55 |

podobné články

Nenechte si ujít: Legendární kapela, která se proslavila hitem Forever Young, míří do Čech!

 
Světová legenda míří do Čech. O kom je řeč? Řeč je o legendární partě Alphaville. Skupina, která má na svědomí megahity Forever Young, Big in Japan nebo Sounds Like A Melody. Právě těmito songy si v závěru minulého tisíciletí podmanili svět. Hit Forever Young vyhrál hitparády snad na všech kontinentech světa a byl přezpíván snad do všech možných jazyků.
19.01.2018 15:05 |

podobné články

Festival Sziget dostal prestižní cenu

 
Festival Sziget, který se každý rok v srpnu koná v Budapešti, převzal na vyhlašování UK Festival Awards 2019 v Londýně první cenu v kategorii Nejlepší zahraniční festival. Obhájil tak loňské vítězství, když se prosadil mezi šesticí nominovaných, mezi nimiž byly i Altitude Comedy Festival, Afro Nation, Poland'Rock Festival, Snowbombing a Tomorrowland.
09.12.2019 11:45 |

podobné články

Ve střední Evropě bude v noci vidět polární záře

 
Silné erupce slunečního větru nasměrované přímo na Zemi způsobí v noci z úterý na středu jev pro střední Evropu velmi nezvyklý – bude vidět polární záře. S odkazem na americké vědce o tom informuje agentura SITA.
03.08.2010 10:15 |

podobné články

Unikátní fotka: Polární záře nad »Jizerkami«!

 
V Česku byl viditelný vzácný jev – polární záře! Pozorovali ji amatérští astronomové z Klubu astronomů Liberecka v Jizerských horách.
07.10.2011 12:20 |

podobné články