Článek

Fenka si přeje stejné poplácání po zadečku, jako dostává přítelkyně páníčka

 
Mazlíčkům většinou dávají majitelé přes zadek jen když něco provedou, ale fenka z následujícího videa je trošku jiná. Evidentně je její páníček zatížený na zadečky a svou přítelkyni stále poplácává. A jak na to reaguje fenka? Místo žárlivé scény si řekne o svůj díl pochvaly a nastaví své pozadí.
16.07.2020 15:35 |

podobné články

Podobné články

Nejbohatší fenka světa odešla do psího nebe. Panička jí odkázala 12 milionů

 
Ve Spojených státech uhynul jeden z nejbohatších psů na světě, fenka Trouble. Stalo se tak již loni v prosinci, na veřejnost se ale informace dostala až nyní. Fenka patřila excentrické realitní magnátce Leoně Helmsleyové, která jí odkázala 12 milionů dolarů. Příčina smrti psa není známa, stejně jako to, proč ji jeho opatrovatel dosud tajil.
12.06.2011 14:40 |

podobné články

Jan Hřebejk: Oscar je pro mě poplácání po zádech

 
Režisér Jan Hřebejk v těchto dnech v New Yorku představuje svůj film Kawasakiho růže, který se za Česko uchází o nominaci na Oscara a který ve středu vstoupil do americké distribuce. V rozhovoru pro ČTK řekl, že pokud by se jeho film dostal mezi snímky, jež o cenu budou usilovat, považoval by to za čest a poplácání po zádech. Samotného Oscara podle něj nelze přeceňovat. Za výhodu ceny ale považuje, že ji každý zná.
25.11.2010 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (493 článků)

Tenhle pejsek usne jen ve chvíli, kdy ho panička pohoupe na svém zadečku

 
Soužití se zvířátky má u každé rodiny svá specifika. Tahle panička přišla na způsob, jak jednoduše uspat svého čtyřnohého mazlíčka pomocí svého pozadí. Stačí chvilka pohoupání a mazlík už zavírá očka.
09.10.2020 14:10 |

podobné články

Takhle si dvoubarevná modelka užívala plážové hrátky s kamarádkami. Došlo nejen na společné fotky v bikinách

 
Winnie Harlow  (24) , která se proslavila díky své nemoci vitiligo jako dvoubarevná modelka, se opět odvázala při společném focení se svými kolegyněmi. Na pláži v Miami se děvčata společně fotila v bikinách a o zábavu nejspíš nebyla nouze. Winnie byla zachycena v dobrém rozmaru, a dokonce s kamarádkami laškovala, nechybělo ani povzbudivé poplácání po zadečku nebo popíjení alkoholických nápojů.
01.11.2018 21:30 |

podobné články

Neuvěřitelné video: Vodicí pes zachránil páníčka, málem ho zabila šílená řidička (93)

 
Slepecký pes ve výcviku zachránil svého páníčka a trenéra před splašeným autem, které by trojici jinak srazilo na chodníku. Chytrý čtyřnohý pomocník si ho včas všiml a na poslední chvíli odtáhl páníčka do bezpečí.
14.06.2013 15:30 |

podobné články

Kam zmizela ta panička? Z reakce tohoto boxera puknete smíchy

 
Tato panička si udělala ze svého pejska šprťouchlata. Schovala se za deku a jakmile ji pustila na zem, tak nepozorovaně zaběhla za roh. Boxer pak nevěřícně přiběhne ke kusu látky a nechápe, kam jeho panička zmizela. Usilovně hrabe, dokud se žena nevynoří zpoza rohu.
11.11.2018 15:25 |

podobné články

Iveta by měla radost: Fenka Bartošové se má po operaci nádoru k světu

 
Nechybělo mnoho a fenka Gejša by stejně jako její panička Iveta Bartošová opustila tento svět. Po náročné operaci se ovšem ukázalo, že je velká bojovnice a Josefu Rychtářovi bude ještě nějaký čas dělat společnost.
24.06.2014 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6883 článků) , Josef Rychtář (1374 článků)

Ketynka páníčka milovala, on ji zmrzačil!

 
Tohle si fenka Ketynka nezasloužila. Věrně provázela páníčka bezdomovce a snášela i jeho zálibu v drogách. On ji málem zabil.
24.04.2014 12:15 |

podobné články

Smutný psí příběh: S nápisem na kožichu hledala páníčka!

 
»Zdarma« a »Potřebuji domov«. S těmito nápisy se potulovala opuštěná fenka Libby ulicemi kalifornského městečka Benicia a hledala nového páníčka. Povedlo se!
12.07.2014 12:05 |

podobné články

Pejsek marně čeká u nemocnice na svého páníčka, který zemřel

 
Malá fenka každý den smutně čeká v nemocnici na svého páníčka, který se už nikdy nevrátí.
25.11.2014 19:20 |

podobné články

Krutá panička obarvila fenku na fialovo: Barva na vlasy pro lidi ji málem zabila!

 
Hloupost a krutost některých lidí nezná mezí. Vyprávět by o tom mohla fenka Violet, kterou její panička obarvila na fialovo. Použila ale barvu na vlasy a psa málem zabila.
26.01.2018 21:55 |

podobné články

Fenka Lora z útulku: Majitel se jí zřekl!

 
Lora, asi roční čistokrevná fenka zlatého retrívra, má smůlu. Jako každé štěně zkoušela trpělivost páníčka a hranice toho, co si může dovolit, až zůstala sama. Po jejím třetím útěku se jí majitel zřekl.
17.03.2010 07:35 |

podobné články

Pitbul zachránce: Fenka odtáhla chlapce pryč od útočících včel!

 
Ačkoliv je pitbulteriér považován spíše za bojovné plemeno než za roztomilého mazlíčka, jsou tito psi velmi oddaní. Jako například fenka Hades, která v Oregonu zachránila svého malého páníčka před zuřivými včelami.
31.08.2014 12:20 |

podobné články

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Po smrti páníčka fenka Bessy hledá domov

 
Krásná devítiletá fenka německého ovčáka Bessy hledá domov. Přítulné a společenské feně umřel její majitel a od té doby je opuštěná. Pokud hledáte čilou kamarádku, naleznete ji v pražském útulku pro psy v Libni.
19.09.2013 13:10 |

podobné články

Zrůda hodila novorozenou holčičku do křoví, zachránila ji fenka ovčáka

 
Matka nacpala svou novorozenou dceru do igelitky a schovala ji do křoví v parku. Objevila ji tam fenka německého ovčáka a odmítala se hnout, dokud k dítěti nepřilákala páníčka.
07.11.2013 12:20 |

podobné články

Fenka zachraňuje epileptičce život: Pozná záchvat a dokáže dát první pomoc

 
Dvouletá fenka labradora Poppy je andělem strážným. Šestým smyslem dokáže vycítit, když její panička, 23letá Angličanka Shannon Locke, dostane epileptický záchvat. Na nebezpečnou příhodu ji upozorní a poté jí zachraňuje pokaždé život. Vlastním jazykem!
27.08.2015 14:15 |

podobné články

Ztracená fenka Kitty se našla mrtvá: Srazilo ji auto na dálnici

 
Kitty se ztratila v pondělí odpoledne v Litovli. Byla po operaci tříselné kýly. Její panička se bála silných mrazů, které mají do Česka přijít už na Silvestra. Těch se ale fenka nedožila. Srazilo ji auto na dálnici.
29.12.2015 11:45 |

podobné články

Změny u Gotta: Proč musela milovaná fenka z domu!

 
Je to tady znovu! Fenka Gottových Stella (7) se musela na čas poroučet z vily na Bertramce. Mohou za to současné zdravotní problémy jejího páníčka Karla Gotta (77), který se zotavuje po zákroku v břiše.
23.02.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6418 článků)

Karel Gott po operaci střev: Fenka Stella musela z domu!

 
Karel Gott prodělal náhlou operaci břicha a Bertramka je opět vzhůru nohama! Fenka Gottových Stella (7) musela na čas zase z domu. Mohou za to současné zdravotní problémy jejího páníčka Karla Gotta (77), který se po zákroku zotavuje.
23.02.2017 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6418 článků)