Článek

Fašista, a těžce dýše. Piráti jdou najisto. Výsměch Peksovi přímo z ODS

 
Europoslanec ODS a někdejší předseda strany Evropských konzervativců a reformistů Jan Zahradil se pobavil nad výrokem pirátského europoslance a předsedy Evropské pirátské strany Mikuláše Peksy, jenž členy unijní frakce, v níž občanští demokraté působí, označil za fašisty. Zahradil nato naznačil, že by z Peksových prohlášení mohlo vzniknout přetočení scénky z oblíbeného filmu režiséra Jana Svěráka Obecná škola: „Jen si pískej fašisto, Piráti jdou najisto,“ baví se nad pirátským europoslancem.
12.08.2021 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Svěrák (228 článků) , Jan Zahradil (676 článků)
Podobné články

Škromach: Jdou po mně jdou jdou jdou

 
Jdou po mně jdou jdou jdou, na každým rohu mají fotku mou.
05.11.2013 18:40 |

podobné články

Službu Kup Najisto lidé ocení zvláště o Vánocích

 
Vánoce v Česku v posledních letech začaly být až příliš obálkové. Lidé dávají poukázky, vouchery a v některých případech jen samotné peníze. Někteří si chtějí jen ušetřit práci s vymýšlením nebo hledáním dárků. Jiní by rádi čas a energii do svých blízkých investovali, ale jednoduše si nevědí rady. Jakou velikost koupit? Jaká je oblíbená barva? Nemá náhodou už něco podobného? A pokud se rozhodnou nakoupit v e-shopu, je situace ještě složitější. Přitom vyřešit tento problém není až tak těžké. S využitím služby Kup Najisto je případná výměna zboží jednodušší než kdy dřív.
06.12.2014 09:37 |

podobné články

Podivná vloupačka na sociálku. „Pachatel šel najisto,“ zní z resortu Marksové

 
Neznámý pachatel se vydal krást, ostraha v budově sociálky v Praze ho zahnala na útěk. Způsobil však škodu odhadovanou na několik desítek tisíc a okolnosti vloupačky jsou poněkud podivné. Především její načasování. Pachatel šel nejspíš najisto, upozornil Blesk.cz zdroj z Ministerstva právě a sociálních věcí, kterému velí ministryně Michaela Marksová (ČSSD). V kanceláři totiž dávali dohromady podklady pro policii kvůli prošetřování jedné IT zakázky.
14.03.2016 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Marksová (464 článků)

Policie šla najisto do pěstírny konopí, kouřilo se přitom z počítačů

 
Britští policisté šli na okraji Birminghamu prakticky najisto do pěstírny konopí. Ačkoliv tomu skutečně všechny okolnosti nasvědčovaly, policie uvnitř skladu objevila asi stovku počítačů, které nelegálně odebíraly elektřinu k těžbě bitcoinů.
29.05.2021 14:40 |

podobné články

Sexy Mařka s vtípkem

 
Partyzáni se schovají před fašisty v jeskyni. Fašisti se zastaví před jeskyní a rozmýšlejí, kde jsou partyzáni. Tak jak si povídají a partyzáni jim dělají ozvěnu. Fašista: "Kam se asi schovali?" Ozvěna: "Kam se asi schovali?" Fašista: "Asi jsou v lese."
15.05.2014 06:05 |

podobné články

Anna Geislerová si nechala říkat »Jiřík fašista«! Co ji k tomu vedlo?

 
Zrzka Anna Geislerová (39) byla pěkné kvítko už od malička. Jak si jinak vysvětlit, proč si nechala říkat »Jiřík fašista«…
06.07.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (111 článků)

Anna Geislerová si nechala říkat »Jiřík fašista«! Co ji k tomu vedlo?

 
Zrzka Anna Geislerová (39) byla pěkné kvítko už od malička. Jak si jinak vysvětlit, proč si nechala říkat »Jiřík fašista«…
09.07.2015 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (111 článků)

Za vulgarity se omlouvám, ale Zeman fašista je, říká muž, jehož ostrá slova prezident citoval

 
Tomáš Peszyński, jehož ostrá slova citoval v neděli prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro Frekvenci 1, se omluvil za vulgarity na adresu hlavy státu, za obsahem své kritiky si ale stojí. Trvá na tom, že Zeman je fašista.
15.02.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26947 článků)

„Trump je fašista,“ hřměl dav: Předvolební vystoupení ukončila policie

 
Násilné protesty, které musela ukončit policie, doprovázely v noci na dnešek předvolební vystoupení republikánského kandidáta pro prezidentské volby Donalda Trumpa (69) ve městě Albuquerque ve státě Nové Mexiko. Demonstranti přerušovali Trumpův projev výkřiky nesouhlasu, na transparentech byla hesla typu „Trump je fašista“ a „Už jsme toho vyslechli dost“.
25.05.2016 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5812 článků)

Jiří Vyvadil: Fašista, nebo vítač? Tak snad raději ten fašista

 
Předznamenávám, že jsem nevolil SPD Tomia Okamuru a že mých jednoznačným favoritem na úřad premiéra je Andrej Babiš. Problém ovšem je, že v ANO se nachází tolik fanatických a zdánlivě humanitně cítících liberálů, že ty bych na místě vykopal.
21.02.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24006 článků)

Ivan David: Kdo je fašista?

 
Označení "fašista" nebo "nácek" je oblíbenou nálepkou používanou s úmyslem někoho poškodit.
29.09.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2293 článků)

Virus? Babiš prosil národ. Důrazně. A pak šokoval slovy o Zdechovském a Peksovi, bude to ostré

 
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) znovu předstoupil před novináře a snažil se občany uklidnit, že není sebemenší důvod ke skupování potravin a k panice kvůli koronaviru. Premiér důrazně lidi žádal, aby neskupovali trvanlivé potraviny do zásoby. Obvinil média, že novináři mají rádi krev a hledají konflikt. Nakonec udeřil na české europoslance Tomáše Zdechovského a Mikuláše Peksu (Piráti, které označil za vlastizrádce.
28.02.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24006 článků)

Peksa (Piráti): Evropská komise dala jasně najevo, že Česko může skončit u soudu

 
Evropská komise považuje povinné kvóty na české potraviny za rovnocenné nedovolenému omezování dovozu zahraničních potravin. Uvedla to v odpovědi na dotaz pirátskému europoslanci Mikuláši Peksovi. Ten poukazoval na to, že by takový zákon zvýhodňoval oligarchy, zvýšil ceny a snížil kvalitu potravin.
12.03.2021 11:15 |

podobné články

Výsměch a provokace Daniela Hermana v Ležácích. Stále je to slizký gauner. Senátor Veleba promluvil

 
ROZHOVOR „Beru to jako provokaci a výsměch a myslím si, že podobně to vnímá většina účastníků. Zvláště ti starší účastníci piety, kteří se přijdou poklonit obětem nacistických vrahů každý rok a dost často s sebou berou děti svých potomků, to nesou velmi těžce. Berou to tak, že možná předci oněch pro Hermana ‚milých krajanů‘ se podíleli na zvěrstvech páchaných na jejich krajanech, tedy Češích a Slovácích, a to nejenom v Ležácích,“ říká senátor SPO Jan Veleba o účasti Daniela Hermana na pietním aktu v Ležácích.
02.07.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (1130 článků)

Petr Honzejk k premiérovu volání po potrestání Peksy: Babiš postoupil o level výš na „Česko, to jsem já“

 
Andrej Babiš žádá, aby vůči pirátskému poslanci Mikuláši Peksovi zahájil sněmovní mandátový a imunitní výbor disciplinární řízení. Premiérovi v demisi totiž vadí poslancovy výroky v zahraničí o tom, že je trestně stíhaný a že zneužívá evropské dotace. Komentátor Petr Honzejk se proto v komentáři na serveru iHNed.cz rozepsal o tom, jak moc je jeho požadavek absurdní. „Odhaluje Babišovo autoritářské uvažování, pro které je příznačný odpor k jakékoli kritice,“ říká.
03.05.2018 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24006 článků)

Pirát prý Babiše urazil „rozkrádáním dotací“. Pokutu nedostane, rozhodl výbor

 
Poslanci Pirátů Mikuláši Peksovi nehrozí postih za výroky o zneužívání evropských dotací na adresu premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO). Sněmovní mandátový a imunitní výbor dnes s Peksou disciplinární řízení nezahájil, prozradil předseda výboru Stanislav Grospič (KSČM). Výbor ale v usnesení vyzval všechny poslance, aby se v zahraničí zdrželi nevhodných výroků.
22.05.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24006 článků) , Stanislav Grospič (189 článků)

Zbláznil se David? Europoslanec SPD pod tlakem od Peksy, zlobí se i chvilkaři a další

 
Na europoslance za SPD Ivana Davida se snesla velká dávka kritiky za jeho hlasování proti finanční pomoci Evropské unie, která má členským státům pomoci v boji s koronavirem. Ten však vysvětlil, že nepůjde o „žádné peníze navíc, ale pouhé administrativní přesuny mezi rozpočtovými kapitolami a změny zmocnění k jejich použití“. To však nezabránilo pirátskému europoslanci Mikuláši Peksovi v kritice. A nebyl sám, ozvali se i příznivci Milionu chvilek pro demokracii. Vyrojily se též zprávy v médiích o tom, že Česká republika získá z evropského rozpočtu miliardu eur. To následně muselo vyvrátit i samotné Ministerstvo financí.
27.03.2020 22:00 |

podobné články

Osobnosti: David David (1156 článků) , David David (868 článků)

Peksovi Evropané. Podívejte se, jak dopadla jeho akce při sčítání lidu

 
Pirátský europoslanec Mikuláš Peksa se cítí být Evropanem a napsal to i do formuláře při sčítání lidu v České republice. Vyzýval k tomu i ostatní – a nyní se raduje, kolik lidí „se cítí být Evropany z hlediska národnosti“. V oficiálních statistikách se ukazuje číslo 23.571.
14.01.2022 22:10 |

podobné články

Trafika pro Vojtěcha. Naprostý výsměch. Kalousek je zhnusen

 
Odjezdu bývalého šéfa resortu zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) do Finska už v cestě nic nestojí, a to mnohým nedá spát. „Je to skandální,“ hrozí se například exministr financí a bývalý šéf TOP 09 Miroslav Kalousek nad rozhodnutím šéfa české diplomacie Jana Lipavského (Piráti) o tom, že nominace velvyslanců nakonec nezruší. Vojtěch podle Kalouska není žádný profesionální diplomat, aby zastával takový post, označil to za „výsměch“.
30.12.2021 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7474 článků) , Vojtěch Adam (1768 článků)