Článek

Farářka Martina Viktorie Kopecká, která bude hvězdou StarDance: Bojuje s vyhořením!

 
Pokud farářka Martina Viktorie Kopecká (35) zrovna nekáže, věnuje se nacvičování tanečních kroků s Markem Dědíkem (38) ve StarDance. A do toho statečně bojuje se syndromem vyhoření!
07.10.2021 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Marek (44 článků)
Podobné články

Farářka Martina Viktorie Kopecká už ví, kdo ji ve StarDance provede: Pochvaluje si biblické jméno svého tanečníka

 
Farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká už zná jméno tanečníka, který ji provede letošní StarDance. Bude jím zkušený matador televizní show Marek Dědík  (38) .
11.06.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Marek (44 článků)

Ve StarDance zatančí i nejkrásnější farářka: Martina Viktorie Kopecká působí jako zjevení

 
Martina Viktorie Kopecká (34) zatančí v nejnovější řadě StarDance. Krásná farářka pracovala původně v korporátu a narodila se do nevěřící rodiny. Svoje postavení mezi ostatními knězi si musela tvrdě vybojovat. Málokdo je totiž zvyklý na duchovní s nalakovanými nehty a kabelkou.
20.04.2021 13:01 |

podobné články

Osobnosti: Viktorie Krásná (9 článků)

Do StarDance míří Babčáková, Cina i farářka Kopecká

 
Ve StarDance bude na podzim poprvé tančit i farářka, konkrétně Martina Viktorie Kopecká z Církve československé husitské.
20.04.2021 11:10 |

podobné články

Další dvojicí ve StarDance je farářka Martina a Marek Dědík: Je lehká jako pírko, jásá

 
Dalším odhaleným tanečním párem nadcházejícího jedenáctého ročníku StarDance je farářka Martina Viktorie Kopecká (34), která si zatančí s Markem Dědíkem. K jejich setkání a seznámení došlo na Staroměstském náměstí a v kostele sv. Mikuláše při natáčení medailonku. Martina toužila po tanečníkovi, kterému uvidí dobře do očí, což jí Marek umožní, a dokonce si chválí i jeho biblické jméno.
11.06.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Mikuláš (18 článků) , Martin Mikuláš (38 článků) , Martin Mikuláš (7 článků) , Martin Marek (44 článků)

První dva páry StarDance odtajněny: Babčáková se zajíčkem, farářka s Dědíkem!

 
Ve StarDance se už rozdávají partneři! Simona Babčáková (48) vyfasovala mladého Martina Prágra (26) a farářka Martina Viktorie Kopecká (34) protančí střevíce s Markem Dědíkem (38).
11.06.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Simona Babčáková (104 článků) , Martin Prágr (45 článků)

Tahle půvabná farářka rozzáří letošní StarDance: Kondičku před soutěží chce trénovat vybíháním schodů na faru

 
Vedle řady známých tváří rozzáří parket letošního StarDance i Martina Viktorie Kopecká (34). Půvabná farářka Církve československé husitské byla z nabídky do populárního pořadu překvapená. Na nabídku si rovnou kývnout netroufla a vše raději předem probrala s církví.
01.05.2021 06:05 |

podobné články

Půvabná farářka ve StarDance přiznala: Tanec je intimní záležitost a užívám si ji!

 
Kdyby jí její víra přikazovala celibát, zřejmě by do StarDance vůbec nešla, protože dle jejích slov tanec představuje sexuální schematismus ve smyslu rituálu páření. Martina Viktorie Kopecká (35) je ovšem farářka Církve československé husitské a v celibátu tak žít nemusí.
15.09.2021 21:45 |

podobné články

Půvabná farářka trpí: Tréninky na StarDance odnáší její nohy. Mimo parket musí chodit bosa

 
Do trénování na letošní ročník StarDance už se naplno vrhla i farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká  (35) . Na tanečním parketu dře se svým partnerem Markem Dědíkem. A přestože si ho nemůže vynachválit, během tréninků trpí. Nejvíc totiž přípravu na soutěž odnáší její nohy.
18.09.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Marek (44 článků)

Farářka o StarDance: Myslela jsem, že to nezvládnu. Tanec je příliš intimní

 
Farářka Martina Viktorie Kopecká (35) se účastní jako soutěžící nové řady StarDance. V rozhovoru pro iDNES.cz promluvila otevřeně o intimitě, práci, zpovědích i osobních setkáních s papežem Františkem. O něm tvrdí, že ji zbavil předsudků o katolících.
13.10.2021 00:05 |

podobné články

Živila jsem se správou bankomatů, překvapila farářka a hvězda StarDance

 
Farářka a současná hvězda taneční soutěže StarDance Martina Viktorie Kopecká (35) popsala svoji cestu z nevíry k víře, k níž ji dovedl zcela pragmatický důvod. V minulosti pracovala v korporátu, práce ji však vysávala a chtěla se posunout dál.
16.09.2009 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6486 článků) , Ewa Farna (1326 článků) , Taťána Kuchařová (930 článků)

Husitská farářka: Jan Hus byl obyčejný kluk z chudých poměrů. Čech, který se nesklonil

 
Po celé zemi má více než stovku soch a pomníků. Jan Hus se v anketě Největší Čech umístil na sedmém místě. Dnes je to 605 let od jeho tragické smrti. O tom, čím je dnes mistr Jan Hus inspirativní, hovořila v pořadu Interview na ČT24 Martina Viktorie Kopecká, farářka Církve československé husitské.
06.07.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hus (169 článků) , Martin Čech (200 článků) , Martin Čech (96 článků)

OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí

 
Nenalíčené dámy v pantoflích, letmé doteky a zamilované pohledy, nervozita a tréma. Tak to vypadá v zákulisí soutěže StarDance předtím, než hvězdy zazáří v třpytivých kostýmech a předvedou své taneční dovednosti. Podívejte se, jak to vypadalo během šestého finálového večera. Další články k tématu: Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert
09.12.2013 09:55 |

podobné články

A je to venku! V nové řadě StarDance uvidíte sexy farářku, krasobruslaře Vernera i Godlu!

 
V nové řadě letošního ročníku StarDance ... když hvězdy tančí bude mezi soutěžícími i farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká. V soutěži se opět představí deset párů. Letos je s profesionálními tanečníky dále vytvoří například tenistka Andrea Sestini Hlaváčková a krasobruslař Tomáš Verner. Novináře o to dnes informovali zástupci České televize.
20.04.2021 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Verner (140 článků) , Andrea Martin (52 článků) , Andrea Hlaváčková (165 článků) , Andrea Martina (11 článků)

Už brzy to roztočí ve StarDance s půvabnou farářkou. Dědík se ještě předtím předvedl fanynkám v plavkách

 
Tanečník Marek Dědík  (38) se už těší, až to opět roztočí ve StarDance . Jeho partnerkou bude farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká  (34) .
16.06.2021 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Marek (44 článků)

ODTAJNĚNO: Nový pár do StarDance!

 
Konečně jsme se dočkali! Simona Babčáková (48) to na parketu rozjede s Martinem Prágrem (26) a už teď je herečka ze svého parťáka nadšená. Dalším párem soutěže StarDance ...když hvězdy tančí jsou farářka Martina Viktorie Kopecká (34) a Marek Dědík (38), jenž už dvakrát »urval« druhé místo.
12.06.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Simona Babčáková (104 článků) , Martin Prágr (45 článků)

KDO VYHRAJE STARDANCE?! Velký přehled favoritů

 
Pouhý jeden den dělí účastníky StarDance od prvních kroků na tanečním parketu před kamerami ČT. Podle kurzů sázkových kanceláří je jasným adeptem na vítěze herec Jan Cina (33), kterému šlape na paty krasobruslař Tomáš Verner (35). Pomyslný bronz bere překvapivě farářka Martina Viktorie Kopecká (35).
15.10.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Verner (140 článků) , Jan Cina (169 článků)

Velký přehled favoritů: Kdo zaboduje ve StarDance!

 
Pouhý jeden den dělí účastníky StarDance od prvních kroků na tanečním parketu před kamerami ČT. Podle kurzů sázkových kanceláří je jasným adeptem na vítěze herec Jan Cina (33), kterému šlape na paty krasobruslař Tomáš Verner (35). Pomyslný bronz bere překvapivě farářka Martina Viktorie Kopecká (35).
16.10.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Verner (140 článků) , Jan Cina (169 článků)

Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky

 
Taneční soutěž StarDance je v polovině. Pět párů se utkalo v latinskoamerických tancích samba a salsa. Bodově byly velmi vyrovnané a celý večer se hodně povedl Ondřeji Brzobohatému. Diváci ho přesto vyloučili. Další články k tématu: OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert Taťána Kuchařová trénuje na StarDance a dostala roli v seriálu
30.11.2013 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (930 článků)

Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert

 
Šestý finálový večer StarDance se v první polovině nesl v duchu filmových melodií. S taneční soutěží se nakonec musel rozloučit hudebník Matěj Ruppert, který v tomto ročníku skončil celkově na čtvrtém místě. Další články k tématu: Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí
07.12.2013 21:50 |

podobné články