Článek

Fantazii se meze nekladou, hlavně, že chrání: Těchto šílených roušek se lekne i koronavir

 
Rouška - slovo, které se v posledních dnech skloňuje ve všech pádech. Kromě toho, že jich je stále nedostatek, je od středy musel začít používat každý občan, který vychází ven mimo domov. A tak se s rouškami, které jsme dříve vídali jen v nemocnicích a u zubaře, dnes setkáváme zcela běžně. Jelikož jich je málo, lidé si je začali šít doma svépomocí. Na některé z nich je opravdu zajímavá podívaná.
22.03.2020 07:01 |

podobné články

Podobné články

Fantazii se meze nekladou! Ve Kbelích proběhne dětský karneval, bude se tančit i soutěžit

 
Psí škraboška, liščí nebo snad kočičí? Anebo snad třeba úplně jiná maska? Fantazii se prý meze nekladou, a v případě dětského karnevalu by to mělo platit dvojnásob. Ten ve Kbelích se bude konat první březnový pátek v odpoledních hodinách. Maskovaní i nemaskovaní návštěvníci jsou vřele vítáni.
02.03.2018 11:45 |

podobné články

Fantaziím se meze nekladou: Ani těm sexuálním?

 
Fantazii se meze nekladou, říká se a platí to dokonale také, když jde o erotické představy. Hranice sexuální imaginace prakticky neexistuje. Znamená to však, že jsme všichni ve skutečnosti "zvrhlíci"?
11.06.2016 15:35 |

podobné články

Beskydy-Valašsko: Dnes startuje druhé kolo soutěže Dovolená s fantazií!

 
Dnes odstartovalo druhé kolo soutěže s názvem Dovolená s fantazií. Odpovídejte na otázky, tipujte a vyhrajte týdenní dovolenou - tentokrát dovolenou "Kde se fantazii meze nekladou".
10.10.2013 11:55 |

podobné články

Úchylná poradna: Mám penis dlouhý 30 cm, každá se lekne

 
Otázka: Mám rád vaši poradnu a věřím, že i vy máte rádi mě. Je mi 18 let a mám penis dlouhý 30 cm. Je to problém. Pokaždé, když má dojít ke styku, když děvče zjistí, jak jsem na tom, lekne se a zdrhne. Co mám dělat? Jindra
06.02.2012 06:10 |

podobné články

V ČT vyhrála pravdoláska a dodnes jsme se z toho nevzpamatovali. Každý se jich lekne. Jana Bobošíková vzpomíná na slavnou televizní krizi, která prý začala velmi podobně jako nyní

 
ROZHOVOR "Česká televize neplní svoji funkci. V zákoně je napsáno, že má informovat, vzdělávat a bavit, a to v co nejširším názorovém pluralitním spektru. Což se neděje. Vědí to všichni kromě těch, kdo tam pracují. Ti si to nepřipouštějí. Není žádná vůle s tím cokoliv dělat. Každý se jich lekne," konstatovala v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Jana Bobošíková, která byla na přelomu let 2000 a 2001 v době takzvané televizní krize ředitelkou zpravodajství České televize.
22.03.2015 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (620 článků)

17 jmen, která jsou různě po světě zakázaná: Nesmíte mít doma Toma ani Zavináč!

 
"Vybrat vhodné jméno pro svého potomka":http://www.extra.cz/prehled-8-silenych-jmen-potomku-slavnych-v-hollywoodu-pribylo-dalsi-divne-pojmenovane-dite-kdo-je-tim-ubozatkem-tentokrat je někdy pořádná fuška a i když se zdá, že máte během vymýšlení volnou ruku a vaší fantazii se meze nekladou, není to tak úplně pravda. Ne všude totiž mají pochopení pro vaše divné choutky, smysl pro humor nebo jednoduše mají problémy s "použitím takřka běžných křestních jmen":http://www.extra.cz/jake-je-nejcastejsi-jmeno-ktere-se-dava-v-anglii-miminkum-budete-prekvapeni.
02.12.2014 16:56 |

podobné články

V čem si celebrity vyšláply na kolonádu: Některé modely nepoberete!

 
Fantazii se meze nekladou. Na festivalovou kolonádu ve Varech jsou známé tváře schopny vyšlápnout opravdu v čemkoli. Razí heslo hlavně v pohodlí a v teplíčku.
11.07.2014 12:30 |

podobné články

V čem si celebrity vyšláply na kolonádu: Některé modely nepoberete!

 
Fantazii se meze nekladou. Na festivalovou kolonádu ve Varech jsou známé tváře schopny vyšlápnout opravdu v čemkoli. Razí heslo hlavně v pohodlí a v teplíčku.
12.07.2014 11:45 |

podobné články

Čím se obdarovávají celebrity na Valentýna. Tyhle dárky vám vyrazí dech

 
Umělci nechodí pro nápady daleko a své fantazii meze nekladou. Nejinak je tomu i v případě Svátku zamilovaných. Aby svého miláčka ohromili, umí se pěkně prásknout přes kapsu, do níž ovšem na rozdíl od jiných smrtelníků nemusí sahat kdovíjak hluboko. Nebo si snad myslíte, že byste něčím podobným obdarovali své partnery jako těchto šest celebrit?
14.02.2014 21:00 |

podobné články

České video o účinnosti roušek vzdělává svět

 
Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě. Takové je hlavní sdělení osvětového videa, které natočila čtyřiadvacetiletá Češka se svými přáteli, aby do světa rozšířila povědomí o důležitosti nošení roušek v době pandemie koronaviru. Video se během několika dnů rychle rozšířilo, kromě premiéra Andreje Babiše nebo českého ministerstva zdravotnictví už jej sdílely také světoznámé osobnosti či americká televize CNN.
01.04.2020 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17965 článků)

Grilování: Jaký gril a za jakou cenu si vybrat

 
Grilování udělá z každého jídla událost – opékáte, pojídáte, povídáte si s přáteli za krásného letního večera a nic již vám ke štěstí nemůže chybět! Nepotřebujete k němu ani zvláštní talent, grilovat se dá ledacos a labužníkově fantazii se meze nekladou.
25.07.2009 06:50 |

podobné články

Hrajte si se styly. Dovoleno je vše!

 
Užijte si podzim se vším všudy. Vyzkoušejte vše, co nová módní sezona přináší. Fantazii se meze nekladou, takže můžete směle jednotlivé styly kombinovat.
12.10.2009 13:10 |

podobné články

Diář na rok 2010: Vyberte si ten pravý!

 
Vyberte si svého průvodce novým rokem – fantazii se meze nekladou. Abyste v obchodě sáhla po tom správném, nabízíme vám jich pár k inspiraci.
09.12.2009 15:45 |

podobné články

Široké spektrum plánovaných vražd v traileru na nového Hitmana

 
Nevraždit jedním způsobem, to je prostě heslo Sedmačtyřicítky a je to i téma tohoto traileru. K Hitmanovi patří i bizarní a úsměvné likvidace svých cílů a v Absolution to zjevně bude platit taktéž. Otrávené kafe v termosce, zapálená hlava, porucha operačního robota... inu, ve fantazii se zjevně meze nekladou. Nejde o to být vždy nenápadný za každou cenu. !-- video...
22.12.2010 10:50 |

podobné články

Podívejte se na halloweenské kostýmy celebrit. Který se vám líbí nejvíc?

 
Hollywoodské hvězdy milují Halloween. Poslední říjnovou noc můžou odhodit své zábrany a převléci se, za koho chtějí, a jít tak na trh s cizí kůží. Fantazii se meze nekladou, a tak máme možnost prohlédnout si kostýmy vskutku originální. Ty nejlepší najdete v naší fotogalerii.
02.11.2011 22:35 |

podobné články

Triky s barovou stoličkou na vodní hladině

 
Vodní lyžování se, jak už název napovídá, provozuje především na lyžích. Fantazii se ale meze nekladou, a tak není divu, že si někdo pro tento sport vybral třeba kus nábytku. Video z počátku prosince ukazuje mladého Američana, jak se proháněl za člunem po jezeře v Missouri na disku, na němž měl ještě postavenou barovou stoličku.
06.12.2011 11:15 |

podobné články

Ať se Klaus přejmenuje na Havla, žádá petice ve jménu lásky

 
Fantazii se meze nekladou a na facebooku už vůbec ne. Posledním hitem je stránka zřízená "obdivovateli" Václava Havla, kteří se nespokojí s tím, aby jeho jméno nesla knihovna v Paříži či letiště na Ruzyni. Požadují, aby jeho jméno nesl jakýkoli prezident České republiky i ten dosluhující, a zřídili proto petici.
12.01.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5600 článků) , Václav Klaus (9786 článků)

Senzace: Neobvyklé motorky pro vaší inspiraci.

 
Pokud jde o motorky - lidské kreativitě a fantazii se meze nekladou.
04.02.2012 11:20 |

podobné články

UFO v moři? Kdepak, tohle je jen studie nového hotelového komplexu v oceánu!

 
Tak tohle tu ještě nebylo… Vymyslet cosi jako shluk létajících talířů, pospojovat to dohromady, ponořit do vody a vydávat za hotel? Ale proč ne, ve fantazii se meze nekladou a tenhle podvodní luxusní hotelový komplex určitě nebude mít o klienty nouzi. Kdo by nechtěl bydlet u kapitána Nemá?
16.05.2012 05:20 |

podobné články