Článek

Fanoušci Týnuš Třešničkové šílí: Poprvé od tragédie v Turecku ukázala odhalené tělo v plavkách

 
V září to budou dva roky, kdy se youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková popálila na třiceti procentech těla v istanbulské restauraci. Od té doby ušla velký kus cesty, zocelila se jak psychicky, tak fyzicky vypadá stále lépe a lépe. Donedávna si ještě zjizvený krk zakrývala šátkem, teď se fanouškům odhalila v celé své kráse v jednodílných plavkách.
09.05.2020 21:21 |

podobné články

Podobné články

Životní smíření Týnuš Třešničkové s těžkým osudem: Slova plná skryté bolesti

 
V září tomu byl rok, co se Týnuš Třešničkové (23) převrátil život vzhůru nohama. V istanbulské restauraci při ohnivé show došlo k vážnému zranění české youtuberky. Týnuš byla popálená na 35 procentech těla a z nepříjemného zážitku se dává dohromady ještě nyní. Pravdou ale je, že Týnuš ušla velký kus cesty a nyní se na Instagramu pochlubila fotkou své tváře a přidala k ní komentář plný bolesti a smíření.
07.11.2019 07:05 |

podobné články

Jak pokračuje léčba popálené Týnuš Třešničkové: Fotky v plavkách mluví za vše

 
Tragická nehoda se Týnuš Třešničkové (24) přihodila už před rokem a půl. Stále však bojuje s následky v podobě jizev ve tváři i na rukou. Různé estetické zákroky jí ale pomáhají jejich viditelnost postupně snižovat. Jak se to daří? Na to dala statečná youtuberka jasnou odpověď, když na Instagramu vystavila fotku v plavkách!
24.05.2020 07:00 |

podobné články

Po popálené youtuberce Týnuš Třešničkové poslal k vodě další krásku! Ani vztah s touto blond Miss nevydržel

 
Ani ostříhané vlasy ve stylu Týnuš Třešničkové  (24) nepomohly, aby si fešného podnikatele udržela! Modelka a 1. vicemiss Face 2016 Alice Činčurová už nerandí s podnikatelem Viktorem Hájíčkem. Alice v jeho náruči nahradila Týnuš Třešničkovou , ale ani tento vztah podnikateli nevydržel.
27.12.2019 12:35 |

podobné články

Nejsmutnější Vánoce Týnuš Třešničkové: Na Štědrý den upoutaná k nemocničnímu lůžku!

 
Největší přání Týnuš Třešničkové (22) se bohužel nesplnilo. Štědrý den měla podle přítele Viktora Hajíčka (33) trávit už doma s rodinou. Rozsáhlé popáleniny se ale hojí pomaleji, než lékaři předpokládali, a tak musí youtuberka v Turecku ještě zůstat. Svátky tak prožije na nemocničním lůžku.
17.12.2018 13:05 |

podobné články

Přítel popálené Týnuš Třešničkové: Promluvil o jejích operacích i o prvním rande! VIDEO

 
Když se objevila zpráva o tom, že instagramová kráska Týnuš Třešničková (22) byla v istanbulské restauraci po výbuchu popálená, mnozí se o ni začali strachovat... Nešťastná událost se stala na konci září, když šla Týnuš se zámožným přítelem Viktorem Hajíčkem (32) do luxusní restaurace. Dovolená v Turecku se jí stala osudnou. Viktor se doposud vyhýbal veškerým rozhovorům, až teď promluvil pro eXtra.cz a prozradil mnohé o aktuálním stavu své vyvolené...
09.11.2018 13:11 |

podobné články

Matka Týnuš Třešničkové promluvila o jejím stavu: Je celá spálená od pasu nahoru!

 
Poprvé promluvila! Matka youtuberky Týnuš Třešničkové (Kristýny Třešňákové) popsala zranění, která utrpěla její dcera poté, co ji v Istanbulu popálil neopatrný kuchař při předvádění ohnivé show. Helena Třešňáková se rovněž vyjádřila k nenávistným komentářům na adresu své zraněné dcery. Co vzkázala těmto lidem?
05.10.2018 08:45 |

podobné články

Týnuš ukázala stehna i nadhled: Lidem, kteří komentují její váhu, poslala vzkaz

 
Youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková má za sebou jedno z nejtěžších období svého života. Popáleniny jí zanechaly jizvy na těle i na duši. S obojím se ale statečně pere, s čímž jí také pomáhají fanoušci, kteří jsou Týnuš velkou oporou. Najdou se ale i tací, kteří mají potřebu komentovat Týnušin vzhled v negativním slova smyslu. Proto se Týnuš rozhodla vlézt na váhu a svým nadhledem všem vytřela zrak.
06.02.2020 16:21 |

podobné články

S těmi plastikami to už přeháníš, vzkazují umělotině Týnuš Třešničkové fanoušci!

 
Youtuberka a blogerka Týnuš Třešničková (22) se čím dál tím více stává terčem posměšků a narážek na svůj vzhled, kterým čím dál tím více připomíná královnu plastických operací a zákroků Donatellu Versace. Týnuš si ale pořád stojí za svým a tvrdí, že se sama sobě takhle líbí víc.
23.05.2018 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (84 článků)

Nikol Štíbrová se vysmála youtuberce Týnuš Třešničkové! Co jí vzkázala?

 
Čerstvá maminka Nikol Štíbrová umí pobavit, a to nejen ve vtipných videích 3v1, ale také na Instagramu. Udělala si legraci z youtuberky Týnuš Třešničkové, která vyjádřila své hluboké myšlenky v Instastories. Za co se jí Nikol vysmála?
30.08.2017 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (253 článků)

FattyPillow drsně naložil Týnuš Třešničkové! Máš nabotoxovanou držku a nehty, že si nevytřeš prd*l!

 
Youtuber a internetový bavič FattyPillow se obul do youtuberky Týnuš Třešničkové na svém streamu. Nadával jí za její projev, za to, jak se chlubí materiálními věcmi, ale i za její extrémní vzhled. Souhlasíte s ním?
30.11.2017 08:35 |

podobné články

Rodiče popálené Týnuš Třešničkové: Skličující STRACH a OBAVY o život dcery!

 
Popáleniny na 35 procentech těla Týnuš Třešničkové (22) se mohou hojit měsíce! Podle informací, které má eXtra.cz k dispozici, chce i s přítelem Viktorem Hajíčkem zůstat ve špičkové nemocnici v Istanbulu. Návrat do Česka zatím není na pořadu dne. Rodiče slavné youtuberky musejí umírat strachem!
04.10.2018 10:00 |

podobné články

Partner popálené Týnuš Třešničkové o prožitém traumatu: Posílí nás to!

 
Podnikatel Viktor Hájíček, partner popálené české youtuberky Týnuš Třešničkové (23) v rozhovoru pro Blesk přiznal, že společně prožité trauma může mít na jejich vztah i pozitivní dopad.
09.11.2018 13:35 |

podobné články

Popáleniny na tváři Týnuš Třešničkové: Proč ji ještě neukázala?! Tady jsou DŮVODY

 
Zdravotní stav Týnuš Třešničkové (22) je prý téměř výborný a nejpozději na Vánoce bude doma. Ačkoliv popáleniny zasáhly i její obličej, žádné následky ve tváři už údajně nemá. Otázka proto zní, proč si fotí jenom nohy a zatím se v nemocnici nezvěčnila v celé své kráse!
15.11.2018 18:06 |

podobné články

Expartner popálené Týnuš Třešničkové už svůj nový vztah neskrývá. Modelku vzal na luxusní výlet

 
Vztahu známé youtuberky Týnuš Třešničkové a podnikatele Viktora Hájíčka už definitivně odzvonilo . Podnikatel si našel za influencerku náhradu v podobě 1. vicemiss Face 2016 Alice Činčurové.
02.12.2019 12:45 |

podobné články

Sexy bývalka Mišíka Denisa Spergerová: Přebrala chlapa popálené Týnuš Třešničkové!

 
Vztahové propletence jako v telenovele? Skoro to tak vypadá! Expartner popálené youtuberky Týnuš Třešničkové (24) Viktor Hájíček má novou známost – a jedná se o expřítelkyni známého českého zpěváka! Kdo to je?
29.05.2020 19:55 |

podobné články

Takhle dopadl přítel Týnuš Třešničkové! Známá kráska má těžké popáleniny a bojuje na operačním sále, prognózy jsou špatné

 
Známá česká youtuberka Týnuš Třešničková je na tom zdravotně velmi zle! I když ještě před pár dny zářila a tvrdila, že je opravdu šťastná i díky své nové lásce, vše se změnilo během minuty! Na romantické dovolené v Istanbulu byla společně se svým přítelem a dvěma dalšími hosty popálena při ohnivé show ve vyhlášené restauraci! Zde jsou první fotografie jejího přítele, Týnuš utrpěla nejtěžší poranění ze všech!
29.09.2018 11:20 |

podobné články

Takhle dopadl přítel Týnuš Třešničkové! Známá kráska má těžké popáleniny a bojuje na operačním sále, prognózy jsou špatné

 
Známá česká youtuberka Týnuš Třešničková je na tom zdravotně velmi zle! I když ještě před pár dny zářila a tvrdila, že je opravdu šťastná i díky své nové lásce, vše se změnilo během minuty! Na romantické dovolené v Istanbulu byla společně se svým přítelem a dvěma dalšími hosty popálena při ohnivé show ve vyhlášené restauraci! Zde jsou první fotografie jejího přítele, Týnuš utrpěla nejtěžší poranění ze všech!
29.09.2018 12:26 |

podobné články

Sestra popálené Týnuš Třešničkové se obrací k nebi: Posílám všechnu lásku, co mám!

 
K strašlivé tragédii došlo v tureckém Istanbulu, kde byla při kuchařské show popálena známá youtuberka Týnuš Třešničková (22) a její přítel Viktor Hajíček. Kromě tisíce fanoušků věří v brzké uzdravení také její rodina. Třešničková se momentálně nachází v nemocnici v Istanbulu. Sestra Martina jí napsala dojemný vzkaz. Za Týnuš se prý modlí.
30.09.2018 06:00 |

podobné články

Luxusní prostředí i přepychová péče: TAHLE nemocnice pomůže Týnuš Třešničkové se zotavit

 
V tureckém Istanbulu byla při kuchařské show v restauraci kuchaře Nusreta Gökceho popálena youtuberka Týnuš Třešničková (22) společně s jejím přítelem a dalšími dvěma muži. Okamžitě musela být převezena do nemocnice, jelikož utrpěla popáleniny na třiceti pěti procentech těla. Do nemocnice za Týnuš přijela i redakce eXtra.cz a nestačila se divit. Na takto luxusní zařízení v Česku narazíte jen sotva.
30.09.2018 22:00 |

podobné články