Článek

Fanoušci spekulují o rozchodu Bagárové s Muradovem: Tady je jasná odpověď

 
Fanoušci zpěvačky Moniky Bagárové (27) a MMA zápasníka Makhmuda Muradova (31), kteří jsou také rodiči dcery Ruminky, velmi často spekulují o jejich rozchodu, na který se dokonce ptají i Moničiny sestry Natálie, která na svých sociálních sítích prozradila, jak se věci skutečně mají.
12.07.2021 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků)
Podobné články

Po Bagárové další těhotná kočka! Před vánočním stromečkem s dupačkami v ruce oznámil těhotenství i tento hvězdný pár

 
Další hvězdné těhotenství pod vánočním stromečkem. Po Monice Bagárové  (25) , která čeká miminko se svým zápasníkem MMA a hvězdou UFC Makhmudem Muradovem , se svým fanouškům svěřili se šťastnou novinkou i bývalý Muž roku Jakub Kraus  (30) a jeho manželka, závodnice v Bikini fitness Eva Krausová.
26.12.2019 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků)

Jak předejít rozchodu

 
Hádky mezi vámi dvěma jsou stále častější, už si nerozumíte tolik jako dříve, vadí vám i sebemenší maličkosti, jeden druhého štvete, ale přesto, že se očividně nad vaším vztahem začínají stahovat černá mračna, tajně přemýšlíte nad tím, jak předejít rozchodu. Zpravidla jsme to vždycky my ženy, které se snažíme vztah slepit dohromady, i když už to kolikrát vypadá na definitivní konec. Možná ani váš vztah teď není takový, jakým býval nebo jaký by jste si ho představovali. Možná se často hádáte, vytahujete na sebe starou špínu, už spolu netrávíte tolik času a dokážete se urazit kvůli prkotinám. I když vás partner kolikrát strašně naštve, přesto večer v posteli hledáte způsoby, jak předejít rozchodu. Jednoduše proto, že ho máte rádi a nechcete o něco přijít i navzdory tomu, že se teď chová jako ten největší pitomec. Jak předejít rozchodu? A dá se to vůbec?! Nad tím možná přemýšlíte i vy, protože se vám zdá, že vaše partnerství – ať už trvalo rok, deset let nebo jen pár měsíců – jde pomalu, ale jistě do kytek. Kolikrát máte strašnou chuť to vzdát, ale pak si vzpomenete na ty lepší chvilky – a že jich bylo tolik!! – a najednou máte sílu pokračovat. Teď už jen stačí přijít na způsob, jak předejít rozchodu a postarat se o to, aby váš vztah byl opět zahalený sluníčkem. 2+1 rada, jak zabránit rozchodu Mluvte spolu! Hodně vztahů se rozpadlo právě kvůli tomu, že spolu partneři přestali dostatečně komunikovat. Zkuste si sednout, najít si na sebe chvilku času a otevřeně si o všem promluvte. Je to teď nebo nikdy a horší už to být asi nemůže, co myslíte? Buďte spolu! Dalším kamenem úrazu, který již dokázal zapříčinit spoustu rozpadů vztahu, je nedostatek společně stráveného času. Na začátku jste spolu pořád, až možná nezdravě často, teď jste spolu zase... Čtěte více Příspěvek Jak předejít rozchodu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.07.2017 07:15 |

podobné články

Měl vypadnout Mišík! Fanoušci Bagárové křičí, Adam se ozval v diskuzi!

 
Jako každý ročník, jako každé kolo, jako ostatně v každé soutěži, kde se vypadává, je po výsledném rozhodnutí národ roztříštěn skoro, jako kdyby šlo o volbu prezidenta. Nejinak tomu je i po vyřazení Moniky Bagárové (24) a Robina Ondráčka (27) hned ve druhém kole Stardance. Fanoušci se překřikují. Měl vypadnout ten, měl vypadnout onen. Ale co když se do diskuze zapojí i slavné tváře soutěže?
21.10.2018 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků) , Adam Mišík (254 článků)

Monika Bagárová o životě s bojovníkem Muradovem: Náročné odloučení i stavy vytočení

 
Zpěvačka Monika Bagárová (26) nedávno oslavila první rok její rozkošné dcery Ruminky, kterou přivedla na svět s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (31), ten je kvůli své profesi a přípravám na další zápas v elitní soutěži UFC velmi vytížený. Nyní Monika prozradila, jak odloučení od partnera zvládá, co ji dokáže vytočit a jak dokáže být stále pozitivní.
14.06.2021 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků)

Pravda o rozchodu Bagárové: Moničina sestra promluvila

 
Spekulace o krachu vztahu Moniky Bagárové (27) a MMA zápasníka Makhmuda Muradova (31) neberou konce, což donutilo promluvit její nejbližší. Tak rozešli se rodiče roztomilé dcerušky Ruminky nebo ne?
13.07.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků)

Vánoční překvapení u Moniky Bagárové: Budu máma! Oznámila zpěvačka a ukázala bříško

 
Už si o tom dlouho cvrlikali vrabci na střeše, Monika Bagárová (25) sladké tajemství však úzkostlivě tajila a nechala si oznámení šťastné noviny až na Vánoce. Zatímco se slavní na Štědrý den předháněli v postování fotek stromečků, vyčkala si až na 1. svátek vánoční, aby světu s přítelem Makhmudem Muradovem oznámili, že budou rodina.
25.12.2019 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků)

V oktagonu je partner Bagárové obávanou mlátičkou: Zpěvačka nyní prozradila, jestli se bojovník MMA odváží být i u porodu

 
Na péči o svého prvního potomka budou Monika Bagárová  (25) s partnerem Machmudem Muradovem nejspíš sami. Pár, který se před pár měsíci sestěhoval do domku za Prahou, má příbuzné daleko. Monika má celou rodinu v rodném Brně, Machmud má pro změnu své příbuzné v uzbecké Buchaře, kterou jeho partnerka doposud dokonce ani nenavštívila.
16.02.2020 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků) , Machmud Machmud (32 článků)

Překvapivá slova Moniky Bagárové: Proč sbalila svého urostlého partnera?!

 
Půvabná zpěvačka Monika Bagárová (25) tvoří s Makhmudem „Machem“ Muradovem (30), známým MMA bojovníkem, krásný pár. Až nyní ovšem Monika prozradila pikantní detaily jejich seznámení. Oslovila ho jako první ona, jelikož ji zaujalo, že je rodinný typ, a ona si vždycky přála být mladou maminkou. Láska na první pohled to mezi nimi prý ale nebyla!
25.03.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků)

Jméno miminka Bagárové vyzrazeno? Sama zpěvačka dala fanouškům jasné indicie

 
Zpěvačka Monika Bagárová porodí co nevidět svou holčičku. Monika s partnerem Makhmudem Muradovem už dávno prozradili pohlaví miminka a budoucí maminka práskla i to, kolik zatím v těhotenství přibrala. Jediné, co dvojice stále tají, je jméno holčičky. Ze snímků pokojíčku, které Monika sdílela na svém Instagramu, lze ale jméno miminka vyčíst.
11.05.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků) , Sam Sam (458 článků)

Monika Bagárová se poprvé ozvala z porodnice: Krásná fotka spící dcerky a slova dojetí!

 
Po devíti měsících se ze zpěvačky Moniky Bagárové (25), někdejší účastnice soutěže SuperStar a v současné době její porotkyně, stala maminka. Se svým partnerem, MMA zápasníkem Makhmudem „Machem“ Muradovem (30), se dočkali dcerky! Dostala zvláštní jméno po členu rodiny.
27.05.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků)

Dcera Bagárové a Muradova má krásné jméno: Co znamená Rumia, vás asi překvapí

 
Zpěvačka a porotkyně letošní řady SuperStar Monika Bagárová (25) ve středu porodila zdravou holčičku. Do poslední chvíle nikdo netušil, jak se bude miminko jmenovat. Když Monika s tatínkem dcery Makhmudem Muradovem (30) prozradili jméno své princezny, někteří nestačili žasnout. Jméno Rumia zřejmě málokdo z českých fanoušků vůbec kdy slyšel, proto všechny zajímá, co znamená.
28.05.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků)

Monika Bagárová a zápasník MMA. Zveřejnili společnou fotkou s dcerou!

 
Každá fotka Moniky Bagárové (25) s Makhmudem Muradovem (30) je jak reklamou na dokonalé štěstí. Poslední snímky, na kterých jsou i s dcerkou Rumií, se staly hitem instagramu.
28.06.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků)

Miláček ze SuperStar ví, jak podpořit přirozený půvab. Tyto triky se Bagárová naučila od kouzelníků přes líčení

 
Sedmadvacátého května se Monice Bagárové  (26) změnil život, přivedla na svět dceru Rumiu, kterou má se zápasníkem MMA Machmudem „Machem“ Muradovem. Po porodu zpěvačka a bývalá porotkyně SuperStar přenesla veškerou pozornost a energii na miminko. „Nemám teď tolik času se zaobírat sama sebou a většinu času se věnuji Rumince,“ svěřila Super.cz Monika, která se ale i přes nové povinnosti o sebe nepřestala starat jako žena.
19.10.2020 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků) , Machmud Machmud (32 článků)

Nekonečné děsy Bagárové: Ještě pořád cukám pohledem ...

 
Krásná zpěvačka Monika Bagárová (26) momentálně prožívá jedno z nejšťastnějších období svého života. Je na mateřské se svou dcerou Rumiou, s partnerem Makhmudem Muradovem (30) tvoří krásný pár, a tak se zdá, že je vše sluncem zalité. Přeci jen je ale něco, co jí tvoří vrásky na tváři.
02.03.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků)

Dcera Moniky Bagárové slaví rok: Roztomilá Ruminka je úplně celá po tatínkovi

 
Zpěvačka Monika Bagárová (26) slaví krásné výročí: první rok své dcery Ruminky, kterou přivítala na světě se svým partnerem, MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (31). Na svých sociálních sítích se pochlubila krásnými snímky, na kterých se zvěčnila společně s jejich největším pokladem. Své dceři také napsala dojemný narozeninový vzkaz plný lásky a něhy, v němž i popsala, jak se jí změnil život.
27.05.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků)

Otec SuperStar Bagárové: Nikdo mu nesmí sáhnout na dceru!

 
Táta Moniky Bagárové (16) si hlídá starší dceru jako oko v hlavě! Monika by podle něj měla studovat a věnovat se hudbě. Na kluky má podle něj ještě čas!
15.02.2010 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků)

EXKLUZIVNĚ na MTV klip Moniky Bagárové ze Superstar

 
Stanice MTV vám od pondělí 28. února představí klip jedné z účastnic talentové show Česko Slovenská SuperStar tanečnice Moniky Bagárové. Jako první ho budete moci vidět ve Snídani s Novou.
26.02.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků)

Máme pro vás utajovaný vánoční videoklip Moniky Bagárové. To budete koukat

 
Monice Bagárové  (17) spadl kámen ze srdce. Teprve před několika hodinami její tým konečně dokončil její vánoční klip k písni Hřích. Princezna SuperStar je šťastná, že tak bude moct předat na Štědrý večer dárek svým fanouškům.
23.12.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (776 článků)

Očima Františky: Rozchod Bagárové s Cristovaem. A chodili spolu vůbec?

 
Rozchod zpěváků ze SuperStar Moniky Bagárové (18) a Bena Cristovaa (24) naplnil společenské rubriky. Oni snad spolu skutečně chodili? Máme snad plakat, že se vztah dvou mladých, krásných, talentovaných lidí, jimž to v páru tak úžasně slušelo, nenaplnil? Anebo spíš konstatovat, že už měli virtuální lásky, kterou od SuperStar v rámci popularity, národu servírovali, dost?
10.04.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (527 článků) , Monika Bagárová (776 článků)