Článek

Fanoušci se dočkali: Bibi z Ordinace se po několika měsících vrátí na obrazovky

 
Vlna nevole se u řady televizních diváků zvedla, když se loni na jaře museli s Marikou Šoposkou  (30) na obrazovce rozloučit. Představitelka oblíbené záchranářky Bibi Mrázkové z Ordinace v růžové zahradě 2 zanedlouho prozradila, že za jejím odchodem ze seriálu je druhé těhotenství.
31.07.2020 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Marika Šoposká (59 článků) , Bibi Bibi (20 článků)
Podobné články

Bibi z Ordinace je dvojnásobnou maminkou: Herečka se pochlubila dojemným snímkem s miminkem

 
Krásnou novinkou potěšila v pondělí ráno své fanoušky Marika Šoposká  (29) . Herečka se na sociální síti pochlubila fotografií, na které drží v náručí novorozeně. Představitelka Bibi ze seriálu Ordinace v růžové zahradě přivítala na svět svého druhého potomka.
11.11.2019 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Marika Šoposká (59 článků) , Bibi Bibi (20 článků)

Bibi z Ordinace porodila druhého syna! Pod fotkou s miminkem šílí její kolegyně

 
Sympatická záchranářka Bibi ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 přivedla na svět své druhé dítě. Marika Šoposká (29) porodila druhého syna, ale jméno zatím tají.
11.11.2019 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Marika Šoposká (59 článků) , Bibi Bibi (20 článků)

Babyboom pokračuje: Bibi z Ordinace poprvé ukázala novorozeného Vincenta!

 
Poslední dobou se doslova roztrhl pytel s těhotnými českými celebritami, co mají termín koncem roku 2019. A jednou z nich je i představitelka sympatické záchranářky Bibi ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Ta se teď konečně pochlubila prvním snímkem svého uzlíčku štěstí a zveřejnila i jeho jméno!
27.11.2019 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Bibi Bibi (20 článků)

Strach z cestování rozhodně nemá: Bibi z Ordinace už vyrazila s dvouměsíčním miminkem do zahraničí

 
Začátkem listopadu loňského roku se Marika Šoposká  (30) stala dvojnásobnou maminkou. Herečka známá jako Bibi z Ordinace v růžové zahradě 2 přivedla na svět druhého chlapečka. K synovi Benediktovi přivítala s manželem Petrem Čechákem Vincenta.
14.01.2020 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Marika Šoposká (59 článků) , Petr Strach (13 článků) , Bibi Bibi (20 článků)

ORDINACE TENTO TÝDEN: Těhotná Bibi, hororové chvíle Suchých a zoufalí Švarcovi

 
Zdena Suchá si znovu prožije noční můru, v Kamenici se zničehonic objeví její trýznitel Andrej Martynčák. Nenapadne ho nic lepšího, než strašit malou Haničku. O něco menším peklem si projde i Bibi, která kvůli nevolnostem doufá, že čeká miminko. Ukáže se to však jako planý poplach. Marika doufá ve zlepšení stavu Honzy Sekory, jenže ten dál zůstává v umělém spánku.
08.01.2019 17:06 |

podobné články

Princezna ze mlejna míří do Ordinace, Andrea Černá si zahraje sestru

 
Herečka Andrea Černá, kterou diváci znají jako Elišku z oblíbené pohádky Princezna ze mlejna, posílí tým seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Andrea Černá ztvární roli zdravotní sestřičky Heleny Hradecké. Další články k tématu: VIDEO: Krásky z Ulice a Ordinace odhodily svršky a ukázaly sexy těla Pro české buchty mám slabost, říká Vietnamka z Ordinace Nguyenová Hvězdy Ordinace 1. máj dodržují, lásku si ale vyznávají celý rok MÓDNÍ POLICIE: Výstřední Štěpánová z Ordinace se na ranči šetřila
25.03.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Černá (22 článků) , Eliška Černá (13 článků)

Svoboda (KDU-ČSL): Asia Bibi nesmí zemřít

 
Pavel Svoboda, předseda právního výboru Evropského parlamentu, požadoval na plenárním zasedání parlamentu okamžité propuštění pákistánské křesťanky Asii Bibi.
29.11.2014 12:47 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Svoboda (428 článků) , Pavel Svoboda (427 článků) , Pavel Svoboda (428 článků) , Pavel Svoboda (428 článků)

Svoboda (KDU-ČSL): Aktéři petice pro udělení milosti Asii Bibi spojují síly

 
Pavel Svoboda, předseda právního výboru Evropského parlamentu, se rozhodl pokračovat v krocích pro osvobození Asii Bibi, pákistánské křesťanky vězněné kvůli místnímu zákonu o rouhání.
09.02.2015 20:16 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Svoboda (428 článků) , Pavel Svoboda (427 článků) , Pavel Svoboda (428 článků) , Pavel Svoboda (428 článků)

Paroubek: Bibi je na cestě k prohře

 
Podle posledních průzkumů před úterními volbami do izraelského Knesetu se zhoršily vyhlídky stávajícího premiéra Benjamina Netanjahua, přezdívaného Bibi, na opětovné obsazení postu šéfa vlády. Vedle možnosti, že bude poražen Sionistickou unií, se však nově objevuje i třetí alternativa.
14.03.2015 18:21 |

podobné články

Krutý životní konec syna (✝30) slavného českého herce: Vážně nemocný doplatil na omyl zdravotnického personálu

 
Lidem rozdával smích a inteligentní humor plnými hrstmi, jeho životní peripetie však byly leckdy spíše k pláči. Hugo Haas na začátku devětatřicátého roku téměř v minutě poslední se svou manželkou Bibi opustil republiku a přes Francii prchali dál do světa. Pětitýdenního syna Ivana nemocného žloutenkou museli nechat ve vlasti, kde o něj pečovala manželka Hugova bratra. Se synem se Hugo a Bibi Haasovi setkali hned po válce. Bylo mu šest let.
12.09.2015 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Hugo Haas (21 článků)

Antisemita Bartoš málem utýral svou fenku Bibi? Boláky, slepota a podvýživa

 
Když se fenka jménem Bibi dostala ke své současné paničce, byla na hranici smrti. Podvyživená, pokrytá boláky a strupy, napůl slepá, ustrašená. Původním majitelem zvířete byl Adam B. Bartoš, antisemitský extremista a spolupracovník prezidentského kandidáta Petra Hanniga. Bartoš na zaslané dotazy nejdřív nereagoval, později všechna nařčení odmítl a tvrdí, měla fenka kožní problémy a on pro ni hledal pomoc.
12.12.2017 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (94 článků)

Ondřej Sokol se po deseti letech vrací do Ordinace: Co se kvůli němu stane Bibi a Inně?

 
Celé jedno desetiletí uteklo od chvíle, kdy diváci seriálu Ordinace v růžové zahradě sledovali osud seriálové postavy Ondřeje Sokola. Už dnes večer se herec a moderátor do slavné kamenické nemocnice vrátí. A to za dramatických okolností...
29.11.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (339 článků)

Brzy se stane maminkou: Kráska z Ordinace se pochlubila odhaleným rostoucím bříškem

 
Zanedlouho se stane dvojnásobnou mámou. Herečka Marika Šoposká  (29) před pár měsíci odešla z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě. V červnu se pak fanoušci představitelky záchranářky Bibi dozvěděli důvod jejího odchodu, kterým byl požehnaný stav.
29.10.2019 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Marika Šoposká (59 článků) , Bibi Bibi (20 článků)

Ordinace se po prázdninách opět vrací na obrazovky!

 
Již zítra 24. srpna 2010 se nejsledovanější seriál TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 po dvou měsících letních prázdnin vrací na televizní obrazovky!
23.08.2010 18:05 |

podobné články

Pro české buchty mám slabost, říká Vietnamka z Ordinace Nguyenová

 
Třiadvacetiletá Ha Thanh Nguyenová je novou posilou novácké Ordinace, na níž se měla původně podílet jen jako poradkyně. Místo toho dostala roli, za kterou je nyní vděčná. V rozhovoru pro iDNES.cz otevřeně mluví o svém vietnamském původu i o tom, proč nemá ráda české omáčky. Další články k tématu: RECENZE: Dost! I z Obchoďáku se klube další Ordinace Hvězdy Ordinace 1. máj dodržují, lásku si ale vyznávají celý rok MÓDNÍ POLICIE: Výstřední Štěpánová z Ordinace se na ranči šetřila
04.10.2012 01:10 |

podobné články

Víme, kdo zemře v zítřejším díle Ordinace v růžové zahradě! Popraví tvůrci konečně nemastnou neslanou Gábinu Šímovou?

 
"Ordinace v růžové zahradě":http://www.extra.cz/tema/ordinace-v-ruzove-zahrade po vánoční pauze pokračuje a diváci čekají, že "po smrti Magdy Mázlové":http://www.extra.cz/ordinace-v-ruzove-zahrade-ocima-extra-cz-magda-mazlova-zemrela-pro-ceske-divaky-je-to-vetsi-tragedie-nez-smrt-nelsona-mandely-a-paula-walkera-dohromady dají scénáristé s úmrtími chvíli pokoj. Ale oni se rozhodli udělat z Ordinace takovou českou verzi Vražd v Midsomeru a zamordovat další postavu.
15.01.2014 16:55 |

podobné články

Šoposká z Ordinace v ohrožení: 8 záchranářů v pohotovosti!

 
Když jako zhýčkaná slečinka Bibi nastupovala do seriálové Ordinace, myslela, že největší výzvou pro ni bude chůze v lodičkách s jehlovými podpatky. S tím, že se z princezny stane záchranářka, Marika Šoposká (28) nejspíš nepočítala. A v kamenické nemocnici ji vůbec nešetří.
13.06.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Marika Šoposká (59 článků)

Hvězda Ordinace Marika Šoposká je dvojnásobnou maminkou

 
Marika Šoposká (29), která je známá jako záchranářka Bibi Mrázková ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, je podruhé maminkou. Se šťastnou novinou se pochlubila na sociálních sítích. Otcem miminka je Petr Čechák, se kterým už má syna.
27.01.2016 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Herzigová (434 článků)

Bibi z Ordinace a Vašek z Ulice: Bratr Mariky Šoposké Antonio získal seriálovou roli. Podívejte se, jak mu to jde

 
Herečku Mariku Šoposkou znají televizní diváci z projektů jako Vyprávěj, První republika, Cirkus Bukowsky a asi nejvíc z Ordinace v růžové zahradě. Do nekonečného seriálu nyní vstoupil také její mladší bratr Antonio Šoposki, který si zahraje pro změnu v Ulici.
21.01.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Marika Šoposká (59 článků) , Bibi Bibi (20 článků) , Antonio Antonio (9 článků) , Antonio Antonio (9 článků) , Antonio Antonio (9 článků) , Antonio Antonio (9 článků)