Článek

Fanoušci mohou na fotbal, souhlasilo ministerstvo. Do ochozů se vrátí už o víkendu

 
Na zápasy první fotbalové ligy se od víkendu mohou v omezené míře vrátit fanoušci. Ministerstvo zdravotnictví souhlasilo s tím, že kluby budou moci z 10 procent zaplnit kapacitu hlediště. Do kvóty se budou počítat i pořadatelé, novináři a další osoby, které zajišťují organizaci utkání. V tiskové zprávě o tom informovala Ligová fotbalová asociace, která v Česku řídí profesionální soutěže.
27.04.2021 16:55 |

podobné články

Podobné články

Fanoušci mohli znovu na fotbal, radovali se jen někteří

 
O právě uplynulém víkendu měli fanoušci, byť v omezeném počtu, opět šanci podívat se po téměř sedmi měsících přímo v hledišti na ligový fotbal. Do ochozů se ale příliš nehrnuli. Ostravský Baník hostil v sobotu Zbrojovku a utkání sledovalo na stadionu 617 diváků. Pro 3800 platných permanentkářů Baníku bylo přitom k dispozici přibližně 1300 míst.
03.05.2021 09:40 |

podobné články

Sedmdesát procent Čechů se ztotožňuje s některými idejemi ultrapravice

 
Ministerstvo vnitra si na základě výběrového řízení zadalo u agentury STEM průzkum na zmapování české populace, do jaké míry tíhne k pravicově extremistickým myšlenkám. Odpor vůči nim vyjádřila pětina dotázaných, 70 procent respondentů souhlasilo s některými postoji ultrapravice a s většinou souhlasilo deset procent lidí.
09.12.2010 17:30 |

podobné články

Česko souhlasilo s reformou finančního dohledu EU, v odporu zůstalo samo

 
Česko nakonec na zasedání ministrů financí v Bruselu souhlasilo s reformou finančního dohledu v Evropské unii, ke které mělo v minulosti řadu výhrad. Řekl to ministr financí Miroslav Kalousek.
07.09.2010 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7337 článků)

Masakr v Berlíně se nemusel odehrát? Tunisko souhlasilo s Amriho návratem

 
Podle tuniského ministerstva zahraničí pouhé dva dny před útokem na vánoční trhy v Berlíně souhlasilo Tunisko s přijetím Anise Amriho, který byl vyhoštěn z Německa a který je pravděpodobným pachatelem teroru. Německé úřady zatím neuvedly, zda z Tuniska tuto informaci obdržely. Berlín letos odmítl Amrimu udělit azyl a usiloval o jeho vyhoštění, které ale komplikoval fakt, že Tunisan neměl doklady a jeho vlast zpočátku odmítala, že jde o jejího občana.
26.12.2016 20:10 |

podobné články

Mladík skočil z ochozu obchodního centra, je v kritickém stavu

 
Jihočeští policisté vyšetřují od pondělního rána pád mladého muže (18) z ochozu obchodního centra Mercury v Českých Budějovicích.
02.04.2012 09:20 |

podobné články

Mladík spadl z ochozu obchodního centra, je ve vážném stavu

 
V českobudějovickém obchodním centru Mercury dnes ráno spadl z ochozu mladý muž. S velmi vážným poraněním hlavy jej do nemocnice převezli záchranáři, řekla jejich mluvčí Petra Kafková. Příčiny neštěstí nyní vyšetřuje policie.
02.04.2012 09:30 |

podobné články

Šestiletý chlapec se těžce zranil při pádu z hotelového ochozu v Chorvatsku

 
Šestiletý chlapec z Česka skončil s těžkými zraněními v nemocnici. V chorvatském Gradaci se zřítil z ochozu v hotelu ve výšce šest metrů, když čekal na babičku.
16.06.2012 17:20 |

podobné články

Orloj i věž Staroměstské radnice opraví: Na ochozu budou mříže kvůli sebevrahům

 
Startuje rozsáhlá rekonstrukce věže Staroměstské radnice. V samotném srdci metropole se odborníci pustí do úprav na ochozu a v kapli, práce se nevyhnou ani samotnému orloji. Zásah potrvá půl druhého roku, vše by se mělo stihnout tak, aby radnice byla v novém pro oslavy 100 let od vzniku samostatného Československa, které proběhnou v říjnu 2018. Pohled na rekonstruovanou historickou památku má být po ukončení úprav zcela novou podívanou.
06.04.2017 17:25 |

podobné články

Fanynka (14) spadla v Benešově při hokeji z ochozu: Policie hledá svědky

 
Nešťastná náhoda, nebo úmysl? Policie vyšetřuje pád čtrnáctileté dívky z ochozu na benešovském zimním stadionu. Událost se stala při sobotním hokejovém utkání mezi týmy Rytíři Vlašim a Lev Benešov. Dívka při pádu z dvoumetrové výšky utrpěla zranění. Policisté žádají svědky o poskytnutí záběrů z mobilních telefonů či kamer.
20.02.2018 16:05 |

podobné články

Bojkot je u konce. Fanoušci Slavie se vrátí do ochozů

 
Ukazujeme, že nám na Slavii záleží, stojí v prohlášení
12.08.2010 18:22 |

podobné články

Jak zastavit Neymara? V Bolívii ho fanoušci sestřelili kusem pomeranče

 
Spousta trenérů bádá nad tím, jak zastavit brazilskou hvězdu Santosu Neymara. Fanouškům Bolívaru se povedlo mladému útočníkovi totálně znechutit tím, že na něj házeli z ochozů různé předměty. Neymar nejprve dostal kusem pomeranče ránu přímo do obličeje, po zápase si stěžoval i na to, že na něj fanoušci v městě La Paz házeli banány a pet lahve s vodou. Santos v nadmořské výšce 3600 metrů prohrál s Bolívarem 1:2 a Neymar se tentokrát do střelecké listiny nezapsal.
27.04.2012 10:55 |

podobné články

Češi budou v Damašku prostředníky USA, lidé mohou posílat dárcovské SMS

 
České velvyslanectví v Damašku bude pro USA poskytovat konzulární služby v Sýrii, oznámilo dnes ministerstvo zahraničí. Američané svoji misi uzavřeli kvůli nepokojům. Spojené státy se staly po Slovensku druhou zemí, která využívá české přítomnosti v Damašku. O zastupování požádaly Spojené státy, Česko s tím souhlasilo, uvedlo ministerstvo.
01.08.2012 14:55 |

podobné články

Ministerstvo souhlasilo se vznikem další spalovny v Ostravě. Město se zlobí

 
Obyvatelé Ostravy a okolních obcí se zlobí na ministerstvo životního prostředí. To totiž na konci listopadu vydalo kladné stanovisko ke vzniku druhé spalovny nebezpečných odpadů v Ostravě-Mariánských Horách a Hulvákách. Spalovnu zde chce rozšířit firma Suez Využití zdrojů.
05.12.2019 13:05 |

podobné články

Pacientovi v kritickém stavu můžou dát lék na ebolu, souhlasilo ministerstvo

 
Ministerstvo zdravotnictví dočasně povolilo užití experimentálního léku Remdesivir americké firmy Gilead na nemoc COVID-19. Vyplývá to z dokumentu, který v úterý vyvěsilo na webu. Pro pacienta v kritickém stavu ho žádá Všeobecná fakultní nemocnice, řekla mluvčí zařízení Marie Heřmánková. S použitím přípravku souhlasil i Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL).
17.03.2020 14:30 |

podobné články

Ministerstvo životního prostředí souhlasilo se stanovením dobývacího prostoru lithia

 
Ministerstvo životního prostředí v dubnu udělilo poslední potřebný souhlas se stanovením dobývacího prostoru pro těžbu lithia u Cínovce v Krušných horách. V rozhovoru pro dnešní Mladou frontu Dnes (MfD) to řekl Ivo Pěgřímek, generální ředitel společnosti Severočeské doly, která většinově vlastní firmu Geomet držící přednostní práva na průzkum a využití ložiska u Cínovce. V poloprovozních zkouškách se bude dva roky zkoušet metoda získávání lithia z vytěženého materiálu, kterou má patentovanou inženýr z Vysoké školy chemicko-technologické v Praze (VŠCHT).
22.05.2020 06:25 |

podobné články

Česko nedodrží Babišův a Zemanův slib. Na svou obranu dá méně, než chce NATO

 
Česká republika nesplní závazek, který slíbila v NATO, dávat do roku 2024 na svou obranu dvě procenta HDP. Po dnešním jednání o rozpočtu ministerstva obrany to na dotaz ČTK řekla ministryně financí Alena Schillerová. Podle ministra obrany Lubomíra Metnara (oba za ANO) je důležité, že nastoupená trajektorie výdajů ke dvěma procentům směřuje. V příštím roce by mělo ministerstvo obrany hospodařit s rozpočtem 85,4 miliardy korun, což je oproti letošnímu roku výrazný nárůst. Na letošní rok ministerstvo dostalo 75,5 miliardy korun, kvůli koronavirové krizi souhlasilo s navrácením 2,9 miliardy korun do státní kasy.
23.09.2020 16:15 |

podobné články

Zasnoubení Noid a Bučková: Vyrazili na pivo a fotbal!

 
Do kotle na fotbal, na fotbal do kotle... Zasnoubený páreček Václav Noid Bárta a Eliška Bučková hýří v poslední době dobrou náladou a úsměvy. Nejinak tomu bylo i v ochozech stadionu na pražském Žižkově, kam vyrazili fandit Noidovým muzikálovým kolegům.
21.09.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1132 článků) , Václav Bárta (1269 článků)

SEX vs. fotbal: Čtyři z deseti chlapů bez váhání volí fotbal!

 
Letos v létě se pánové nebudou vymlouvat na bolest hlavy a namožená záda z práce na zahradě. Budou upřímní a čtyři z deseti mužů prostě narovinu své partnerce řeknou, že chtějí sledovat raději fotbal, než se milovat. Celý svět čeká mistrovství v tomto sportu a partnerky fotbaložroutů čeká léto s podprůměrným sexuálním životem.
17.06.2014 07:40 |

podobné články

Paroubek: Fotbal je byznys i fenomén mimořádného světového dosahu

 
To, že je fotbal byznys, ve světě plně platí. A v těch fotbalově nejvyspělejších zemích – jednoznačně to platí v Německu a Nizozemsku – se fotbal těší velké a promyšlené podpoře státu.
29.07.2014 16:50 |

podobné články