Článek

Fanoušci mohli znovu na fotbal, radovali se jen někteří

 
O právě uplynulém víkendu měli fanoušci, byť v omezeném počtu, opět šanci podívat se po téměř sedmi měsících přímo v hledišti na ligový fotbal. Do ochozů se ale příliš nehrnuli. Ostravský Baník hostil v sobotu Zbrojovku a utkání sledovalo na stadionu 617 diváků. Pro 3800 platných permanentkářů Baníku bylo přitom k dispozici přibližně 1300 míst.
03.05.2021 09:40 |

podobné články

Podobné články

Češi rychle vedli, nakonec se ale radovali Finové

 
Ani druhé vystoupení na turnaji Karjala nevyneslo české hokejové reprezentaci nějaké body. Ve vyrovnaném utkání se z vítězství 2:1 radovali Finové.
07.11.2009 18:20 |

podobné články

Máme bronz! Takhle se křičel 7x Góóól! na Staromáku

 
I podruhé se české reprezentaci podařilo přehrát Rusy a veze si domů bronz. Na Staroměstském náměstí stovky fanoušků zápas sledovalo na velkoplošných obrazovkách. Nakonec jsme se nad vstřelenou brankou radovali 7x! Podívejte se, jak jsme se radovali a jak jsme si zakřičeli.
15.05.2011 22:35 |

podobné články

Rána pro ekonomiku? Tyhle informace z Číny jsou důležité. Nevyřčené varování

 
Pokud jste se radovali, že ve spojitosti s koronavirem máme to nejhorší za sebou, radovali jste se předčasně, varovala ekonomka Šichtařová. A předpověděla, co nás čeká.
16.02.2020 14:25 |

podobné články

Nezájem Rusů o fotbal je rekordní. Připravují přitom mistrovství

 
Nezájem Rusů o fotbal zažívá historický propad, Rusko se přitom připravuje na roli pořadatele fotbalového mistrovství světa, které se bude konat za tři roky. Z průzkumu státní agentury VTsIOM vyplynulo, že fotbal je volný až 73 procentům Rusů. Ještě před 10 lety to bylo přitom jen 43 procent. Jen zoufalých osm procent lidí v Rusku se označuje za velké fanoušky. 
07.07.2015 14:36 |

podobné články

Zasnoubení Noid a Bučková: Vyrazili na pivo a fotbal!

 
Do kotle na fotbal, na fotbal do kotle... Zasnoubený páreček Václav Noid Bárta a Eliška Bučková hýří v poslední době dobrou náladou a úsměvy. Nejinak tomu bylo i v ochozech stadionu na pražském Žižkově, kam vyrazili fandit Noidovým muzikálovým kolegům.
21.09.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1134 článků) , Václav Bárta (1270 článků)

SEX vs. fotbal: Čtyři z deseti chlapů bez váhání volí fotbal!

 
Letos v létě se pánové nebudou vymlouvat na bolest hlavy a namožená záda z práce na zahradě. Budou upřímní a čtyři z deseti mužů prostě narovinu své partnerce řeknou, že chtějí sledovat raději fotbal, než se milovat. Celý svět čeká mistrovství v tomto sportu a partnerky fotbaložroutů čeká léto s podprůměrným sexuálním životem.
17.06.2014 07:40 |

podobné články

Paroubek: Fotbal je byznys i fenomén mimořádného světového dosahu

 
To, že je fotbal byznys, ve světě plně platí. A v těch fotbalově nejvyspělejších zemích – jednoznačně to platí v Německu a Nizozemsku – se fotbal těší velké a promyšlené podpoře státu.
29.07.2014 16:50 |

podobné články

Místostarosta Lachnit: Fotbal - odraz společnosti

 
„Jestli vás zajímá, jaká je hospodářská situace krajů, regionů nebo míst, stačí se podívat na fotbalové tabulky. Kdo má peníze, má fotbal. Podle tabulek lze až do druhé ligy odhadnout, který region se rozvíjí, který skomírá. Jistě, i na jiných místech se rodí nebo vyrůstají talenty. Ale pokud jsou to opravdové talenty, určitě je někdo brzo přeplatí a přetáhne do ekonomicky silnějšího klubu. To už přece připomíná i další oblasti našeho života než jenom fotbal,“ píše ve své dnešní úvaze JUDr. Petr Lachnit, 1. zástupce starosty MČ Praha 5. A pokračuje…
02.09.2014 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Lachnit (113 článků) , Petr Lachnit (112 článků)

Politika lidi rozděluje, fotbal spojuje, pochvaloval si Marcel Chládek v ČT novou práci

 
Exministr školství Marcel Chládek se stal generálním manažerem fotbalových reprezentací a fotbalových akademií. V úterním Interview ČT24 popisoval, na co se v nové pozici hodlá zaměřit. Z jeho úst mimo jiné zaznělo, že politika rozděluje, zatímco fotbal spojuje. Proto by si fotbal zasloužil více peněz, než má dnes, ačkoli jich má ze všech sportů nejvíce.
11.08.2015 19:51 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (609 článků)

Princ William: Chci dětem vnutit tenis a fotbal

 
Britský korunní princ William se netají svou láskou ke sportu. Mezi různými disciplínami nejvíce sleduje tenis a fotbal. Když může na Wimbledon s manželkou Kate bez dětí, považuje to za rande a velký svátek. Nicméně jednou by byl rád, kdyby některý z jeho potomků na kurtu sám závodil. Vévoda z Cambridge bude dětem nutit tenis a chlapcům pak také fotbal.
18.07.2018 16:30 |

podobné články

Šlágr kola Plzeň – Jablonec 1:1! Takhle se hraje fotbal!

 
Tak tohle byl opravdový šlágr kola. Jen škoda, že nepadlo ještě víc gólů. Ale i tak si fanoušci v duelu 11. kola nejvyšší fotbalové ligy mezi Plzní a vedoucím Jabloncem přišli na své. Remíza 1:1 slušela oběma týmům. A můžeme jen doufat, že se díval kouč reprezentace Michal Bílek. Takhle se totiž hraje fotbal!
21.10.2012 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Bílek (366 článků)

Eva Burešová řeší nezvyklý úsměv: Co Týně ze Slunečné kvůli zubům vzkázali fanoušci

 
Populární herečka a zpěvačka Eva Burešová (26) září v seriálu Slunečná a někteří fanoušci začali řešit její úsměv. Prý není zcela typický. Někteří fanoušci dokonce píší i nehezké komentáře a řeší něco, co vlastně moc k řešení ani není. Eva říká, že za svůj úsměv je ráda. A vlastně řeší jen to, proč tolik lidí řeší její dásně a zuby.
17.06.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (455 článků)

Fanoušci na stadiónu vyvolali sérii zemětřesení

 
Americký fotbal patří v USA společně s basketbalem mezi nejoblíbenější sporty. Fanoušci týmu Seattle Seahawks nyní vytvořili hlukový rekord. Při zápasu mezi Seattle Seahawks a New Orleans Saints fanoušci vydávali hluk 137,6 decibelu, čímž slabě překonali rekord týmu Kansas City Chiefs. Co je ale zajímavější - během zápasu vyvolali pět slabých zemětřesení.
05.12.2013 09:45 |

podobné články

5 důvodů, proč fanoušci přestali mít rádi fotbalovou Plzeň

 
Plzeň předváděla atraktivní fotbal, hrála Ligu mistrů a fanoušci ji milovali. Pozor, respektovali ji i fanoušci jiných ligových klubů. Jenže pak se něco zlomilo. V podstatě lze říci, že nenávist k Plzni vyvolávají tři slova - Damková, penalty, Limberský.
14.09.2015 18:41 |

podobné články

Sen každého fanouška: Fotbal z vířivky a s pivem v ruce

 
Pohoda, vířivka, pivo... A fotbal! Fanoušci švýcarského Grashoppers Curych si mohou užít zápas svých „kobylek“ z exkluzivního prostředí!
12.03.2013 15:10 |

podobné články

Zelená je tráva, fotbal to je – věda!

 
Jakkoli se v něm bez hlavy neobejdete, fotbal nemá pověst sportu, nad kterým je potřeba nějak hluboce dumat. A když už, mají dumání na starost trenéři a manažeři, nikoli hráči, od kterých fanoušci čekají bleskové sprinty a prudké střely, ne bleskovou trojčlenku a prudkou logiku.
13.07.2014 22:30 |

podobné články

Fascinující fotbalové fototapety

 
Milujete nejoblíbenější kolektivní hru na planetě? Není se čemu divit. Fotbal fascinuje především mužskou část populace po staletí. Důkazem budiž jak spousty nejrůznějších vrcholných akcí, tak i třeba plakáty a tapety, jimiž si fanoušci od pradávna zdobili své domovy. Pokud chcete mít právě k fotbalu mnohem blíže i v době, kterou netrávíte na zeleném pažitu, pak vsaďte na pořízení fototapet fotbal. K dispozici jsou v mnoha různých podobách. Přesvědčit se o tom můžete právě v dalších řádcích. My se totiž na fotbalové fototapety podrobně zaměříme a ukážeme si ty, které jsou mezi veřejností těmi nejoblíbenějšími.
23.03.2018 11:30 |

podobné články

SILNÝ PŘÍBĚH: Amputovali mu všechny končetiny, přesto znovu hraje fotbal

 
Příběh amerického mladíka Jorgeho Dyksena dojímá a také inspiruje. Kvůli vážné nemoci mu v dětství amputovali ruce i nohy. Jorge ale dokazuje, že ho jen tak něco nezlomí. Lze tomu těžko uvěřit, ale přes svůj těžký handicap už hraje dokonce i milovaný fotbal.
23.12.2013 08:57 |

podobné články

Jaromír Jágr si obnovil zranění třísel, uspěchal návrat: Sakra, nejde to!

 
Jaromír Jágr (39) se po zranění vrátil na led, fanoušci Philadelphie se radovali. Jenže úsměv jim vydržel na tvářích pouhou třetinu duelu s NY Islanders (4:3 PP). Stejně, jako Džegrovi. Tomu se zračila ve tváři bolest. „Sakra, nejde to,“ musel syknout. Tříslo se opět ozvalo.
25.11.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2915 článků)