Článek

Falešný kmotr ODS se přiznal. Plzeňského děkana prý nechal v lese

 
Falešný profil na sociální síti Facebook vytvořil neznámý autor ve snaze zdiskreditovat Romana Jurečka, člena výkonné rady ODS, místopředsedu regionálního sdružení Plzeňského kraje, místopředsedu oblastního sdružení Plzeň a bývalého plzeňského zastupitele, který bývá také označován za jednoho z nejvlivnějších „kmotrů" v řadách ODS. Jurečkův falešný profil je na Facebooku pouhé dva dny a plní se nejrůznějšími materiály. Sám Jurečko se o jeho existenci dozvěděl den po jeho založení a obsah ho překvapil, jak uvedl pro ParlamentníListy.cz.
22.11.2011 16:10 |

podobné články

Podobné články

Hrádela napadl volbu děkana v Plzni u soudu, podle Pospíšila tak brání reformě

 
Křeslem děkana plzeňské právnické fakulty může otřást správní žaloba, kterou nyní podal advokát Karol Hrádela. "Odeslal jsem ji Krajskému soudu v Plzni v úterý 15. prosince a týká se zvolení kandidátů na děkana," řekl Právu Hrádela.
16.12.2009 11:25 |

podobné články

Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT má nového kandidáta na děkana

 
Akademický senát Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT (FBMI) volil na svém jednání dne 23. května 2016 kandidáta na děkana FBMI. V tajném hlasování byl zvolen kandidátem na děkana pro funkční období 2016 – 2020 prof. MUDr. Ivan Dylevský, DrSc.
25.05.2016 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1008 článků)

Chovanec (ČSSD): Pomáháme policistům Plzeňského kraje

 
Hejtman Plzeňského kraje Milan Chovanec (ČSSD) předal na Krajském ředitelství policie Plzeňského kraje speciální přístroj na genetiku Real - time PCR. Přístroj byl zakoupen z prostředků Plzeňského kraje v rámci projektu Plzeňský kraj - Bezpečný kraj.
19.07.2011 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1406 článků)

Policie dostala od Plzeňského kraje nový přístroj k odhalování stop

 
V úterý 6. ledna 2015 přivítal v budově Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje hejtmana Plzeňského kraje Václava Šlajse ředitel Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje plk. Mgr. Jaromír Kníže, který všem přítomným představil kyanoakrylátový – dýmový přístroj.
08.01.2015 11:47 |

podobné články

Osobnosti: Václav Šlajs (42 článků)

Kmotr Oulický: Špinavá cesta k milionům?

 
Kmotr Oulický možná natahuje svoje prsty i do úřadu pro udělování dotací. Úřad, který rozděluje bruselské dotace pro Ústecký a Karlovarský kraj si pronajal třikrát tak větší prostory než měl v minulosti, za jejichž pronájem platí 10 milionů ročně. Vydělává na tom firma, kterou spoluvlastní právě kmotr Oulický.
12.01.2011 13:00 |

podobné články

Fotky Karla Gotta ještě při plné síle: Jako mafiánský kmotr!

 
Nový charitativní kalendář Proměny 2016 nadace Archa Chantal ulovil velkou rybu. A to hned hlavu italské mafie, nechvalně proslulého Dona Corleone z filmu Kmotr. Toho si tentokrát před objektivem fotoaparátu vystřihnul Karel Gott, který se inspiroval hereckým výkonem originálního kmotra v podání Marlona Branda. Autoři kalendáře, fotograf Petr Kurečka a režisér Marek Škarpa šli při výběru protagonisty této proměny najisto: „Když kmotr, tak samozřejmě musíte sáhnout po nejvyšší autoritě v okolí. A kdo jiný v českém showbyznysu je takovou, v dobrém slova smyslu autoritou budící respekt, než Karel Gott.“
23.11.2015 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4763 článků) , Marlon Brando (31 článků) , Marek Škarpa (25 článků) , Petr Kurečka (22 článků) , Karel Nový (156 článků)

Kmotr Novák žádá o předčasný důchod. A s motorkáři juchal na AC/DC v Praze

 
Kmotr míří do důchodu? Exsenátor Alexandr Novák (60), propuštěný z vězení na přímluvu motorkářského klubu Gryphons, požádal podle Lidových novin o předčasný důchod. Někdejší severočeský kmotr se přitom nedávno vypravil s kamarády motorkáři na pražský koncert legendární skupiny AC/DC.
30.05.2016 11:10 |

podobné články

Legendární Kmotr slavil výročí: Mafiánská slezina!

 
Chyběl jen kmotr všech kmotrů Don Vito Corleone, nebožtík Marlon Brando (†80). Jinak se ale Al Pacinovi (77, Michael) podařilo na festival Tribeca sezvat všechny hvězdy multioscarového trháku Kmotr, včetně režiséra Francise Forda Coppoly (78). Tento film právě slaví 45. výročí svého nasazení do kin.
03.05.2017 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Marlon Brando (31 článků) , Vito Corleone (1 článek)

Karol Hrádela s žalobou na volbu děkana neuspěl

 
Děkan plzeňských práv Jiří Pospíšil (ODS) může být v klidu. Plzeňský krajský soud odmítl správní žalobu advokáta Karola Hrádely, který napadl listopadovou volbu děkana, v níž ho právě Pospíšil porazil.
31.03.2010 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1880 článků) , Jiří Pospíšil (1880 článků)

Pospíšil odejde z funkce děkana v Plzni, na své místo chce Eliáše

 
Staronový ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil (ODS), kterého prezident Václav Klaus jmenoval v úterý, odejde na přelomu července a srpna z funkce děkana plzeňské právnické fakulty. Bližší podrobnosti chce oznámit na čtvrteční odpolední tiskové konferenci.
15.07.2010 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9240 článků) , Jiří Pospíšil (1880 článků) , Jiří Pospíšil (1880 článků)

Pospíšil rezignoval na post děkana na plzeňských právech

 
Ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil (ODS) předal v pátek odpoledne svoji rezignaci na post děkana plzeňské právnické fakulty do rukou rektora Západočeské univerzity Josefa Průši. Na fakultě Pospíšil fakticky končí 8. srpna.
30.07.2010 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1880 článků) , Jiří Pospíšil (1880 článků)

Další problém plzeňské univerzity: rektor odvolá dalšího děkana

 
Odvolání děkana filozofické fakulty navrhl akademický senát. Má prý autokratické způsoby řízení. Skončí asi k 1. říjnu.
25.09.2009 14:50 |

podobné články

Plzeňská práva mají nového děkana. S Kindlem prý nemá nic společného

 
Nový děkan plzeňských práv byl zvolen hned v prvním kole. Stal se jím Jan Pauly, který na fakultě dosud učil. Funkce se ujme nejpozději 1. února. Fakulta vybírala svého děkana už potřetí od aféry s „rychlostudenty“.
23.01.2012 19:50 |

podobné články

Vzpoura proti děkanu Ševčíkovi. Prý všechno rozvrátil a zničil

 
Na Miroslava Ševčíka, známého ekonoma a děkana Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE), se snáší kritika. Důvodem je pravděpodobně rozhodnutí děkana odvolat pověřeného vedoucího katedry institucionální ekonomie (KIE) Davida Lipku a některé další kroky, které se nelíbí části fakulty. Internetovou petici zveřejněnou na stránkách Zatransparentnivedeni.cz podepsalo už 165 osob nejen z řad studentů.
12.10.2012 10:20 |

podobné články

Vzpoura proti děkanu Ševčíkovi. Prý všechno rozvrátil a zničil

 
Na Miroslava Ševčíka, známého ekonoma a děkana Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE), se snáší kritika. Důvodem je pravděpodobně rozhodnutí děkana odvolat pověřeného vedoucího katedry institucionální ekonomie (KIE) Davida Lipku a některé další kroky, které se nelíbí části fakulty. Internetovou petici zveřejněnou na stránkách Zatransparentnivedeni.cz podepsalo už 165 osob nejen z řad studentů.
12.10.2012 10:30 |

podobné články

Holanďan pořídil falešný syrský pas za 20 tisíc. Je to vstupenka pro ISIS?

 
Nizozemský novinář Harald Doornbos si v Sýrii získal falešný pas. Stálo ho to jen 750 euro (zhruba 20 tisíc Kč), za necelé dva dny byl dokument hotový. Úplně stejným způsobem si mohli falešný pas pořídit islamisté, kteří pak mohou jako běženci žádat o azyl v Evropě. Syřané mají mezi uprchlíky největší šanci na pomoc.
17.09.2015 14:55 |

podobné články

Falešný profesor nalákal stovky studentek na „výzkum“. Poté je sexuálně obtěžoval

 
Rozruch v celém Polsku vyvolal případ z Poznaně, kde falešný profesor - ve skutečnosti třiasedmdesátiletý penzista - na místních univerzitách obtěžoval stovky studentek pod záminkou „vědeckých experimentů“. V době, kdy falešný vědec stanul před soudem, byla už většina případů promlčená, a tak si má odpykat šest let a šest měsíců za mřížemi. Proces se odehrál za zavřenými dveřmi, novináři byli přizváni až na vynesení rozsudku.
12.01.2018 09:15 |

podobné články

Našli ztraceného děkana Růžičku: Válel se v lese!

 
Děkan právnické fakulty plzeňské univerzity Květoslav Růžička (65) se našel! A žije! Policie ho objevila v lese u Varnsdorfu, kde si ho díky fotkám zveřejněným v médiích všiml jeden z místních obyvatel. Děkan byl pohřešován od pátku.
22.11.2011 12:05 |

podobné články

Rektor ZČU odvolá děkana filozofické fakulty v Plzni

 
Rektor Západočeské univerzity (ZČU) v Plzni Josef Průša odvolá děkana filozofické fakulty Ladislava Cabadu. Akademický senát poukazoval na jeho manažerská selhání. Kritická situace je i na právnické fakultě, jejíž proděkan je podezřelý z opsání své dizertační práce. O řešení situace na této fakultě se má rozhodnout v úterý.
25.09.2009 13:40 |

podobné články