F1: V Maďarsku vládl Hamilton a poprvé vystoupil na stupně vítězů

Velkou cenu Maďarska vyhrál suverénním způsobem Lewis Hamilton. Druhý skončil Kimi Raikkönen, třetí Mark Webber.
26.07.2009 16:20 |

Osobnosti: Mark Webber (209 článků) , Lewis Hamilton (507 článků) , Mark Webber (204 článků)

Lewis Hamilton: Stále miluji Nicole, možná se k sobě vrátíme

Šestadvacetiletý závodník formule 1 Lewis Hamilton prohlásil, že stále miluje o sedm let starší zpěvačku Nicole Scherzingerovou, s níž se před časem rozešel po čtyřletém vztahu. I po rozchodu se ale často vídali a Hamilton nevylučuje, že se dají znovu dohromady. Další články k tématu: S dietami jsem začala ve čtrnácti, říká zpěvačka Nicole Scherzingerová Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli
25.11.2011 17:00 |

Osobnosti: Nicole Scherzinger (163 článků) , Lewis Hamilton (507 článků)

V Singapuru byl nejrychlejší Vettel, lídr Hamilton do cíle nedojel

Třetí triumf v sezoně slaví Němec Sebastian Vettel ze stáje Ferrari, který ovládl Velkou cenu Singapuru formule 1. Na třináctý závod seriálu budou chtít zapomenout v týmu Mercedes. Mistr světa a vedoucí muž celkového pořadí Brit Lewis Hamilton po potížích s motorem poprvé v tomto roce nedojel. Na stupně vítězů se nedostal ani Němec Nico Rosberg, který skončil čtvrtý.
20.09.2015 17:35 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (507 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Lewis Hamilton a Nicole Scherzingerová se znovu rozešli

Už to vypadalo na svatbu, místo toho se závodník formule 1 Lewis Hamilton a zpěvačka Nicole Scherzingerová znovu rozcházejí. S malými přestávkami spolu byli pět let. Další články k tématu: Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli Scherzingerová fandí Hamiltonovi, nehne se od něj ani na krok
01.07.2013 15:00 |

Jsme jen přátelé, vyvrací Scherzingerová návrat k Hamiltonovi

Vztah zpěvačky Nicole Scherzingerové a závodníka formule 1 Lewise Hamiltona je léta jako na houpačce. Rozešli se už několikrát, aby se k sobě znovu vrátili. Tentokrát už je ale rozchod podle zpěvačky definitivní. Nedávno se přitom sešli v londýnském hotelu. Další články k tématu: Lewis Hamilton a Nicole Scherzingerová se znovu rozešli Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina McLaren, nebo Mercedes? Hamilton si popletl box a pobavil krásnou Nicole Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli VIP může být i pes. Svět formule 1 ozdobí miláček Lewise Hamiltona
13.11.2013 11:41 |

Velkou cenu Evropy ovládl Rosberg, Hamilton na stupně vítězů nedosáhl

Německý pilot Nico Rosberg z Mercedesu jednoznačně ovládl Velkou cenu Evropy, kterou poprvé v historii hostilo ázerbajdžánské Baku. Za vedoucím mužem průběžného pořadí letošního ročníku formule 1 dojel Sebastian Vettel s Ferrari, na stupních vítězů pak německé duo doplnil Mexičan Sergio Pérez z týmu Force India.
19.06.2016 17:55 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Sergio Pérez (12 článků)

Abraham dojel třetí v Motegi a dosáhl na první stupně vítězů v MS

Motocyklový závodník Karel Abraham obsadil v třídě Moto2 třetí místo v dnešní Velké ceně Japonska a poprvé v kariéře se v mistrovství světa postavil na stupně vítězů. Dvacetiletý brněnský jezdec dosáhl životního výsledku díky předjetí Alexe de Angelise tři zatáčky před cílem.
03.10.2010 11:05 |

Osobnosti: Karel Abraham (347 článků)

Strachová se po roce dostala na stupně vítězů, v Záhřebu byly rychlejší jen Slovenky

Lyžařka Šárka Strachová si v dnešním slalomu Světového poháru v Záhřebu dojela pro nejlepší výsledek v sezoně. Česká reprezentantka skončila třetí a poprvé od loňského ledna vystoupala na stupně vítězů. Z výhry se radovala Slovenka Veronika Velez-Zuzulová, druhá skončila její krajanka Petra Vlhová.
03.01.2017 18:00 |

Osobnosti: Šárka Strachová (209 článků) , Veronika Zuzulová (8 článků)

Hamáček podpořil řízení EU proti Maďarsku: Orbánovy kroky mě znepokojují

Zatímco premiér Andrej Babiš hlasování některých českých europoslanců, kteří podpořili návrh na zahájení řízení proti Maďarsku, podle nějž by mohla být Maďarsku odebrána hlasovací práva v Evropské unii, označil za nesolidární – Jan Hamáček, který je pověřen vedením Ministerstva zahraničních věcí, má na středeční hlasování Evropského parlamentu jiný názor. Pro výzvu, aby Unie zahájila řízení proti Maďarsku kvůli porušování evropských hodnot, má podle svých slov pochopení, informoval server Novinky.cz.
15.09.2018 08:15 |

Osobnosti: Andrej Babiš (17986 článků) , Jan Hamáček (1642 článků)

Orbán má legitimitu vládnout. Ústavní právník dělá jasno v obviněních, která proti Maďarsku vznesla EU

ROZHOVOR „Uprchlíci u nás ve větší míře nejsou. Zásadně k tomu však přispělo Maďarsko účinnou ochranou svých hranic. Tím chrání nejen sebe, ale i nás,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz právník, vysokoškolský pedagog a někdejší rektor Vysoké školy Karla Engliše v Brně Zdeněk Koudelka. Orbán je podle Koudelky „silný politik“, který u voličů v Maďarsku opakovaně vítězí a má tak „legitimní právo vládnout“. „Maďarsku je předhazováno, že jeho občané nejsou schopni se správně rozhodnout ve volbách. Jde o typickou nadřazenost vůči obyčejným lidem,“ říká Koudelka na konto kárného řízení vůči Maďarsku, jehož zahájení odhlasoval Evropský parlament. Koudelka také sdělil, jak vidí současný návrh europoslankyně Šojdrové na přijetí padesátky syrských sirotků do Česka.
22.09.2018 19:45 |

Nikdy jsem si nepřestal věřit, řekl druhý z Koreje Hamilton

Druhý z nedělní Velké ceny Koreje F1, Brit ve službách McLarenu Lewis Hamilton řekl, že ani po sérii horších výsledků v této sezoně nikdy nepochyboval o tom, že se dokáže vrátit na stupně vítězů.
16.10.2011 12:05 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (507 článků)

Lyžař Bauer má jasno: Buď návrat na stupně vítězů, nebo konec!

Vrátím se na stupně vítězů, nebo skončím! Takové jsou plány Lukáše Bauera pro olympijskou sezonu. Na Soči se hodlá chystat také s dvojicí elitních ruských lyžařů běžců, Alexandrem Legkovem a Iljou Černousovem, pod vedením švýcarského trenéra Reta Bürgermeistera.
08.04.2013 16:45 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (162 článků)

Strachová útočila na stupně vítězů. Nakonec skončila sedmá

Lyžařce Šárce Strachové nevyšel útok na stupně vítězů ve slalomu ve finále Světového poháru v Lenzerheide. Po prvním kole byla těsně čtvrtá, ale nakonec obsadila sedmé místo. Suverénně zvítězila držitelka malého glóbu za disciplínu a olympijská vítězka ze Soči Mikaela Shiffrinová z USA.
15.03.2014 12:55 |

Osobnosti: Šárka Strachová (209 článků)

F1: Premiérové kvalifikaci v Abú Zabí vládl Hamilton

V kvalifikaci na poslední závod sezony byl suverénně nejrychlejší loňský šamion Lewis Hamilton.
31.10.2009 16:00 |

F1: V Abú Zabí vládl Hamilton, Vettel skončil po startu

Brit Lewis Hamilton z týmu McLaren vyhrál v neděli Velkou cenu Abú Zabí F1 před Španělem Fernandem Alonsem na Ferrari a svým krajanem a stájovým kolegou Jensonem Buttonem.
13.11.2011 16:15 |

Osobnosti: Jenson Button (193 článků) , Lewis Hamilton (507 článků)

ON-LINE F1: V Maďarsku triumfoval Hamilton před Räikkönenem a Vettelem

S obrovským horkem se dnes museli potýkat piloti F1 při Velké ceně Maďarska. Ve výhni na okruhu v Mogyoródu proměnil Lewis Hamilton poprvé v sezoně start z prvního místa ve vítězství. Závod jsme vám přinesli v ON-LINE reportáži.
28.07.2013 13:40 |

Hamilton slaví triumf, Vettel poprvé mimo stupně vítězů

Druhý na Nürburgringu dojel Alonso, třetí Webber
24.07.2011 16:05 |

Hollywoodský krasavec George Hamilton má rakovinu kůže!

George Hamilton (72) je nejen hollywoodský herec, ale i přední krasavec. Hvězda seriálu Dallas ale doplatila na svou závislost na Slunce. Hamilton dostal rakovinu kůže.
12.08.2011 14:25 |

Osobnosti: George Hamilton (5 článků)

Hamilton a Vettel museli před GP USA změnit přilby, Brit zrušil skandální nápis

Lewis Hamilton a Sebastian Vettel museli v průběhu závodního víkendu Velké ceny USA v Austinu, do níž dnes večer odstartují z první řady, změnit vzhled své přilby. A Hamilton pro to měl hodně pikantní důvod, málem se postaral o prvotřídní skandál.
18.11.2012 19:30 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (507 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Lewis Hamilton rozčílil fanoušky: Jen chvíli po Schumacherově nehodě pózuje na lyžích, proč je to tak vytočilo?

Dva dny po ošklivé nehodě "Michaela Schumachera":http://www.extra.cz/tema/michael-schumacher (44), který od té doby leží v nemocnici v kómatu, se svými snímky z hor pochlubil jezdec formule "Lewis Hamilton":http://www.extra.cz/tema/lewis-hamilton (28) a rozhodně nečekal, že by sklidil takovou bouři nevole od veřejnosti.
01.01.2014 23:00 |