Článek

Expolicista se zpovídá z vraždy a znásilnění vlastní matky: 30 let vězení! žádá obžaloba

 
Vražda, kuplířství, vydírání, znásilnění, vyhrožování, těžké ublížení na zdraví, loupež a všeobecné ohrožení. To je výčet všech trestných činů, ze kterých je obžalován bývalý pražský policista Martin K. (32). Státní zástupkyně žádá třicetiletý trest. Zabít měl pod vlivem drog zcela náhodnou oběť v domě, ve kterém sám bydlel. Byt pak také zapálil. Kromě toho je obviněný z několika znásilnění včetně jeho vlastní matky. Jeho obhájkyně značně zpochybňuje výpovědi všech svědků. Velký vliv na rozsudek také může mít znalecký posudek týkající se vlivu drog.
26.04.2021 15:45 |

podobné články

Podobné články

Krutá vražda ženy a znásilnění matky! Perverzní expolicista Martin K. (35) si odsedí 13 let za opilství

 
Naprosto ohavných činů se podle rozhodnutí soudu dopustil expolicista Martin K. (35). V květnu 2019 krutým způsobem zavraždil ženu v pražských Modřanech, dopustil se také znásilnění vlastní matky a dalších žen i pokusu o těžké ublížení na zdraví, které chtěl způsobit prostitutce. Soud ho nakonec uznal vinným ze sedmi z osmi trestným činů, z nichž byl obžalován. Odsoudil ho za opilství, činy totiž muž páchal pod vlivem omamných látek. Odsedí si 13 let a čtyři měsíce, státní zástupkyně pro něj žádala 30leté vězení. Rozsudek je zatím nepravomocný.
29.04.2021 11:00 |

podobné články

Expolicista se zpovídá z vraždy: „Třaskavý“ posudek! Ohavnosti páchal v „pervitinovém rauši“

 
V kauze bývalého pražského policisty Martina K., který je obviněn z devíti trestných činů včetně vraždy a znásilnění vlastní matky, nastal zvrat v podobě nového znaleckého posudku. Většinu z činů totiž páchal podle svých slov pod vlivem pervitinu, což měl nový posudek podle obhajoby lépe posoudit. Jak moc ovlivní rozhodování soudu, zatím nelze s jistotou říci. Předseda senátu Lukáš Slavík poznamenal, že je podle něj „trošku třaskavý“. Rozchází se totiž s dřívějšími posudky znalců, mimo jiné říká, že Martin K. trpí duševní poruchou a některé činy páchal pod vlivem tzv. toxické psychózy.
15.03.2021 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Slavík (15 článků) , Martin Slavík (15 článků)

Expolicista zavraždil ženu a znásilnil svou matku?! Chtěl ji podříznout při souloži, řekl svědek

 
Brutálně zavraždil ženu a několik dalších znásilnil - včetně vlastní matky! Celkem z devíti hrůzných činů viní obžaloba bývalého pražského policistu. Ten kvůli svému řádění stanul u pražského městského soudu. Znalci u soudu popsali hororová zranění zavražděné, promluvily i některé z napadených žen. Podle sexuologa jsou u muže patrné rysy útočného sadismu a deviace, muž se brání tím, že byl pod vlivem drog. Zatímco většina předvolaných svědků před soudem detailně popsala akty násilí, jichž se měl expolicista dopustit - ten zpravidla nařčení popírá a odmítá.
19.10.2020 09:35 |

podobné články

Obžaloba: Muž ubodal expřítelkyni dvěma noži!

 
Z vraždy matky svých dětí se před krajským soudem zpovídá Roman S. (33) z Prachatic. Obžaloba jej viní z toho, že expřítelkyni (†20) zasadil několik ran nožem.
01.09.2009 18:00 |

podobné články

Půjde expolicista na 30 let za mříže? Žalobkyně: Nemá úctu k životu!

 
Trest třicet let vězení žádá pro expolicistu Martina K. žalobkyně Ladislava Čarvaš. Za vinu mu dává několik znásilnění, včetně jeho matky, a také vraždu ženy.
27.04.2021 12:05 |

podobné články

Šílené řádění expolicisty?! Zavraždil ženu a byt zapálil, znásilnil matku i přítelkyni, říká obžaloba

 
Bývalý pražský policista (34) čelí obžalobě z devíti různých trestných činů, a to včetně brutální vraždy nebo také znásilnění několika žen včetně jeho vlastní matky. Kauzu v pondělí začal projednávat soud, před nímž muž obvinění odmítl. Své počínání ohledně údajné loupeže, kuplířství, znásilnění i vyhrožování bagatelizoval a často také zmiňoval, že byl v dané době závislý na pervitinu.
17.08.2020 13:30 |

podobné články

Nový proces expolicista mít nebude: Za ubití bezdomovce dál zůstane ve vězení

 
Nového procesu se expolicista Lukáš Zahradník (28) nedočká. Krajský soud v Plzni jeho žádost o povolení obnovy řízení zamítl. Za to, že spolu se svým bývalým kolegou ve službě ubili bezdomovce (†57), si tak ve vězení odpyká trest 6,5 roku.
25.05.2017 16:50 |

podobné články

Tragédie na Slovensku: Expolicista zastřelil číšnici Janu (†31), pak sebe

 
Zastřelil ji přímo před očima její matky! Expolicista Peter (†42) zabil v slovenském Trenčíně ranou do hlavy teprve jedenatřicetiletou servírku Janu. Pak zbraň obrátil proti sobě. Za hrůzným činem je patrně nešťastná láska.
27.01.2014 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Peter (8 článků)

Pět obviněných Indů z hromadného znásilnění studentky popírá vinu

 
Pět Indů obviněných z hromadného znásilnění studentky, která loni v prosinci následky jejich brutálního útoku nepřežila, dnes prohlásilo, že se necítí vinni. Prohlášení učinili poté, co je obžaloba u zvláštního soudu v Dillí obvinila z 13 trestných činů včetně znásilnění a vraždy. Informovala o tom agentura AP. Obžalovaným hrozí trest smrti.
02.02.2013 13:35 |

podobné články

„Mládež dělá, co vidí v pornu.“ Znásilnění hrozí častěji, varuje Válková

 
V oblasti trestného činu znásilnění je důležitá osvěta, tedy co znásilnění je a co jím není, upozorňuje exministryně Helena Válková (ANO). Blesk.cz řekla také, že dospívající mládež dělá občas to, co vidí v pornofilmech. A pak trestní hranici znásilnění překračuje. Kolem znásilnění přitom panuje v Česku řada mýtů, upozorňuje odbornice Petra Vitoušová. Ten nejdůležitější je, že ženu bez jejího svolení nelze znásilnit.
21.02.2017 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (434 článků)

Perverzní zprávy matce a onanie 18 hodin v kuse! zpovídal se expolicista. Viní ho z vraždy a znásilnění

 
Před pražským soudem stojí bývalý policista, který je obviněný z devíti hrůzných trestných činů, k těm nejzávažnějším patří podle vyšetřovatelů vražda ženy a několik znásilnění. U soudu se ve středu četlo šokující vyznání, které poslal do internetové drogové poradny. Popsal v něm svoji sexuální posedlost a zkušenosti s užíváním drog. Vysvětluje zde také původ nechutných sexuálních SMS, které posílal matce a kamarádkám.
22.10.2020 05:40 |

podobné články

Vraždy ve stodole smrti v Záhornici: Obžaloba navrhla výjimečný trest

 
Státní zástupkyně ve středu navrhla výjimečný trest pro Josefa Šimka, který podle obžaloby figuruje jako hlavní postava v případu dvojnásobné vraždy, jejíž oběti byly nalezeny zabetonované ve stodole v Záhornici na Nymbursku. Podle jejího závěrečného návrhu by mu soud měl uložit 20 let vězení. Jeho komplici, Václavu Štorkovi, navrhla 12 až 13 let vězení. Šimek tvrdí, že vraždu nespáchal. Oba muži navíc čelí obvinění z další vraždy.
20.04.2016 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Šimek (28 článků)

Hrůzostrašný výkřik a pak nás přerušili! Matka tuneláře Říhy popsala telefonát před zmizením

 
Výslechem utajovaného svědka a také matky údajné oběti pokračovalo ve čtvrtek v Liberci projednávání případu vraždy, která se stala před 14 lety. Násilnou smrtí zemřel podle spisu Martin Říha, odsouzený za vytunelování kampeličky. Jeho tělo se nikdy nenašlo. V případu jsou tři muži obžalováni z vraždy, hrozí jim 12 až 15 let vězení nebo výjimečný trest, vinu popírají. Čtvrtý obžalovaný se zpovídá z pokusu o krádež. Jednání bude pokračovat až do pondělí 28. srpna.
24.08.2017 16:25 |

podobné články

Šokující momenty ze soudu: Trýznivá vražda, zvěrstva a nechutné zprávy! Expolicista dostal 13 let

 
13 let a čtyři měsíce si má podle zatím nepravomocného rozsudku odpykat bývalý policista Martin K. (35). Obžalovaný byl celkem z osmi trestných činů, nejzávažnější z nich je vražda, kterou spáchal v květnu 2019. Zpovídal se i ze znásilnění vlastní matky a dalších dvou žen, z pokusu o těžké ublížení na zdraví prostitutce, z loupeže i z vydírání. Protože byl ale podle znalce při vraždě nepříčetný kvůli pervitinu, odsoudil ho soud za opilství. Kromě toho Martin K. musí podstoupit také sexuologické i protidrogové léčení v ústavní formě. Během líčení zazněla spousta šokujících svědectví o brutalitě jeho činů i perverzních zprávách, které psal své matce i svým známým. Tady je přehled nejzásadnějších momentů ze soudní síně.
01.05.2021 05:30 |

podobné články

Přimáčkl policistu na svodidla, zpovídá se z vraždy. Opilému řidiči hrozí až 20 let za mřížemi!

 
Neuvěřitelných 20 let za mřížemi hrozí Janu F. (34), který opilý najel při silniční kontrole na policistu a těžce ho zranil. Před táborským krajským soudem se za to zpovídá z pokusu o vraždu. Soudu řekl, že svého činu lituje, ale s tak přísným obviněním rozhodně nesouhlasí.
26.03.2014 15:40 |

podobné články

Soud v Plzni řeší sérii znásilnění, pachatel je sexuální deviant

 
Sérii tří znásilnění a jednoho pohlavního zneužití spáchaných během pěti let v plzeňské rekreační oblasti Chlum začal dnes řešit Krajský soud v Plzni. Ze skutků, za něž hrozí až 12 let vězení, se zpovídá třiadvacetiletý automechanik Karel Vávra.
30.08.2010 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Vávra (26 článků)

Nové okolnosti v případu smrti Lady Diany: Její bodyguard se jí bál, tvrdí expolicista, který ji hlídal předtím

 
Úmrtí světem milované Lady Diany (†36) byla čirá nedbalost jejího nového osobního strážce. To tvrdí expolicista Ken Wharfe, který zesnulou Dianu chránil šest let předtím. Manželka britského následníka trůnu Charlese a její egyptský milenec Dodi al Fayed (†42) zemřeli 31. 8. 1997 v Paříži při autonehodě. Jejich opilý řidič nezvládl řízení, když společně prchali před paparazzi.
12.08.2016 06:40 |

podobné články

Deset let stará vražda na Chebsku: Expolicista s kumpánem skončili ve vazbě

 
Kvůli brutální vraždě mladého muže (†26) skončil ve vazbě expolicista (39) a jeho kamarád (45). Svoji oběť měli před 10 lety zbít a usmýkat za autem k smrti.
03.06.2018 18:20 |

podobné články

„Židé taky nevěřili, že jedou na smrt.“ Expolicista: Provokace feťáků? Radši odejít. Toto jsem zažil

 
Šestnáctiletý feťák tě vyprovokuje, ty ho zaklekneš víc, než bys měl, on zemře a nikdo se za tebe nepostaví, i kdybys byl v právu, vysvětlil ParlamentnímListům.cz v druhé části svého vyprávění expolicista Štefan Bartók. Pracoval u policie od roku 1991 a zůstal ve službě celých 26 let. Za tu dobu zažil všechno možné. Zasahoval na ulici, při fotbalových zápasech, při demonstracích proti Mezinárodnímu měnovému fondu v roce 2000, střílel, ohrožovali ho nožem. Jak v době covidu-19 zasahují policisté proti lidem „bez roušek“, nechápe a vidí v tom jejich nezkušenost. K současné době dodává: Židé také nevěřili, že je vezou na smrt.
21.03.2021 21:20 |

podobné články