Článek

Exner (STAN): Proč má ANO 39 %? Protože Fiala nebojuje proti dezinformacím

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k volebním preferencím ANO.
18.03.2024 07:15 |

podobné články

Podobné články

Bekův Kartous děkuje Milionu chvilek. Boj proti dezinformacím do škol přijde, koalice to prý slíbila

 
Pedagog, mluvčí platformy bojující proti dezinformacím Čeští elfové a poradce ministra školství Mikuláše Beka (STAN) Bohumil Kartous zahájil spolupráci se spolkem Milion chvilek pro demokracii. Tématem jeho přednášek na akcích Milionu chvilek je boj proti dezinformacím. Kartous se v novém videu pochlubil, že boj proti dezinformacím úspěšně rozjíždí i na Ministerstvu školství v rámci revize vzdělávacích programů. Přitom právě tato revize je předmětem kritiky mnoha odborníků, samotný Kartous a jeho firma je zároveň součástí kauzy s ovlivňováním veřejných zakázek.
14.12.2023 18:25 |

podobné články

Jak vybrat stan

 
Prázdniny jsou obdobím, kdy nejčastěji kupujeme stan. Stanování je mezi Čechy stále ještě hodně oblíbené, především u mladší populace. Hodí se na víkendové pobyty i dovolené v jednom z mnoha autokempů, i na objíždění letních hudebních festivalů. A někteří z nás ho potřebují i v zimě, při slézání impozantních horských štítů. Pro výběr stanu je rozhodujících několik kritérií. Především je to účel užití, počet osob, pro něž stan pořizujeme a klima, v němž ho budeme stavět. Důležitá je také jeho hmotnost, protože když ho nesete v krosně na zádech, je znát každý dekagram. Stanování ve dvou nebo rodinná dovolená? První, co rozhoduje o výběru vašeho stanu je počet osob, které budou stan současně používat. Jestli se chystáte na dovolenou k moři s dvěma dětmi, je jistě ideální rodinný dvouložnicový stan s předsíňkou, případně stříškou, díky níž budete mít i v nejžhavějších dnech aspoň trochu stínu. V takovém případě ani nezáleží na tom, jak těžký stan bude, protože ho povezete autem. Jestliže se chystáte ve dvou na túru po Čechách nebo dokonce do hor, je hmotnost zásadní. Také nepotřebujete luxusní dvouložnicový stan, stačí pro dvě osoby, maximálně s prostorem pro uložení batohů. Malé, lehčí stany pro jednoho nebo pro 2 osoby, obvykle snadno postavíte i sbalíte. Váha takového stanu se pohybuje kolem 1,5 kg. Jak často chcete stanovat? Jestli chcete stanovat i mimo letní měsíce, je dobré se soustředit na voděodolnost. Na pláži v Itálii to řešit nemusíte, ale když vás přepadne průtrž mračen, jistě nechcete být ihned mokří. V případě podlážky se vyplatí nekupovat nic s odolností nižší než 5 000 mm – 12 000 mm, u stanu pro horskou turistiku počítejte s odolností nejméně 4000 mm. Podle toho, jak často budete stan stavět, je nutné zaměřit se na materiál prutů. Pro četné využívání je lepší pořídit si stan s... Čtěte více Příspěvek Jak vybrat stan pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.07.2018 17:10 |

podobné články

Míšo, tahle tě nahradila: Podnikatel Exner vyměnil Ochotskou za tuhle krásnou brunetku

 
Podnikatel Michal Exner má po rozchodu s moderátorkou Michaelou Ochotskou  (28) novou lásku. A je to zase super kočka. S krásnou brunetkou Veronikou chodí už dva měsíce a nehnou se od sebe ani na krok. "Ano, mám nový vztah a jsem velmi šťastný," potvrdil Super.cz Exner.
04.09.2013 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (948 článků)

Exner (STAN): Zákon proti dezinformacím potřebujeme co nejdřív. Protestují jen dezinformátoři

 
Komentář na facebookovém profilu k zákonu proti dezinformacím.
05.01.2023 15:10 |

podobné články

Ochotská to pěkně střídá: Ulovila dalšího pracháče

 
Pelíškem lásky moderátorky Michaely Ochotské (29) už prošla pěkná řada mužů. Když už to vypadalo, že konečně „vleze“ do chomoutu se slovenským podnikatelem Adrianem Pituchem (36), oznámila před pár dny rozchod… Koho by napadlo, že vztah neklapal, mýlil se. Moderátorka si našla nového muže. Tím je Michael Exner, jenž prodává auta. Nový vztah má ovšem malý háček, Exner je ženatý. „S Míšou jsme se poznali před dvěma měsíci, tedy v době, kdy jsem již s manželkou nežil,“ vyvrací Exner spekulace, že Ochotská zničila jeho manželství.
27.09.2011 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (948 článků)

Žhavý Komisař Exner: Chantal Poullain a Alena Šeredová jako milenky!

 
Tajná láska! Další díl detektivky Kapitán Exner odhalí nečekaný vztah. Exner se při vyšetřování dostává do prostředí sběratelů starých mincí a půvabných hereček. A odhalí nečekané. Herečka Chantal Poullain má totiž milenku. Tu hraje modelka Alena Šeredová.
17.09.2017 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (844 článků) , Chantal Poullain (303 článků)

Klíma pryč, Šafr začal naříkat. Není sám. Ale přišlo varování a výsměch

 
Vláda premiéra Petra Fialy zrušila pozici zmocněnce pro oblast médií a dezinformací, kterou zastával Michal Klíma, jenž čelil kritice kvůli Akčnímu plánu pro čelení dezinformacím, o jehož přepracování požádala Unie vydavatelů a Asociace online vydavatelů. To rozlítilo šéfredaktora Fora24 Pavla Šafra, podle kterého právě někteří z těchto vydavatelů svobodu slova ohrozili. Velkou ztrátou v boji proti dezinformacím je Klíma také pro Rekonstrukci státu, která vyjadřuje obavy, aby téma nebylo upozaděno. Naopak bývalý šéfredaktor týdeníku Reflex Marek Stoniš soudí, že je nejvyšší čas s „posedlým“ bojem proti dezinformacím skoncovat.
15.02.2023 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6299 článků) , Pavel Marek (372 článků) , Pavel Marek (388 článků)

Proti korupci se moc nebojuje, myslí si většina lidí

 
Podle průzkumu agentury STEM jsou skoro dvě třetiny lidí přesvědčeny, že proti korupci se u nás příliš nebojuje, přestože se v poslední době vyšetřuje více kauz než dříve.
15.12.2011 14:35 |

podobné články

Proti korupci se moc nebojuje, myslí si většina lidí

 
Přestože se korupce stala v posledních měsících jedním z hlavních témat, o nichž se hovoří v médiích, zhruba dvě třetiny lidí si myslí, že se proti ní nebojuje více než v minulosti. Opačný názor má 36 procent dotázaných, převažují mezi nimi příznivci vládních stran. Vyplývá to z průzkumu agentury STEM.
15.12.2011 15:25 |

podobné články

Exner (STAN): Nejvíc očerňují Víta Rakušana, protože bojuje s dezinformacemi

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dezinformacím.
06.09.2023 18:15 |

podobné články

Ochotská už má nového, ale ženatého milence!

 
Moderátorka Televizních novin Michaela Ochotská (26) po rozchodu se slovenským podnikatelem Adrianem Pituchem dlouho sama nebyla. Jejím novým milencem je Michal Exner, bratr Radka, který randil s nynější přítelkyní Leoše Mareše Hanou Svobodovou.  Vztah se oba snaží tajit, protože je Exner stále ženatý.
19.09.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3465 článků) , Michaela Ochotská (948 článků) , Hana Svobodová (220 článků)

Kapitán Exner přitvrzuje: Simona Krainová podezřelá z vraždy!

 
Vražda v antikvariátu! Další díl primácké detektivky Kapitán Exner zavede Michala Dlouhého mezi umělce a herce. Proč a kdo zavraždil seriálového herce Borise Maternu v podání Viktora Limra? Do hledáčku kapitána Exnera se při vyšetřování dostává i modelka Simona Krainová.
03.09.2017 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dlouhý (170 článků) , Simona Krainová (2340 článků) , Viktor Limr (13 článků)

Vláda s žádnou inflací nebojuje. Postavit se EU, to si netroufnou. Vlastimil Tlustý nalévá čistého vína

 
Česká ekonomika stála na pokraji propasti už předtím a současný konflikt na Ukrajině nás k ní přiblíží ještě víc, můžeme očekávat velkou inflaci, zvláště u energií, předpovídá bývalý ministr financí Vlastimil Tlustý. U elektrické energie je podle něj řešení snadné. „Opustit takzvaný jednotný evropský energetický trh, neboť my na něm nakupujeme energie za stejné ceny jako Němci, jenom na to nemáme ty samé příjmy,“ konstatuje. Vláda dle Tlustého s rostoucí inflací nebojuje, ale spíše ji prohlubuje.
03.03.2022 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (308 článků)

Kalousek: Vláda přiživuje inflaci, nebojuje s ní

 
Vláda podle exministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09) nebojuje s inflací. „Naopak ji svojí rozpočtovou politikou výrazně přiživuje. Pomáhá tak ve společnosti ničit nejen hodnotu úspor,“ napsal na Twitteru.
18.12.2022 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7842 článků)

Exner (STAN): Sofistikované dezinformační psychologické operace jsou ohrožením demokracie

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dezinformacím.
23.09.2023 18:20 |

podobné články

Názor není zločin! Lidé, kteří mají problém s Rakušanovou kampaní proti dezinformacím, se shromážďují pod peticí

 
Nová vláda a především pak ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) hodlají začít tvrdě bojovat proti dezinformacím. Kromě státem placené kampaně, která se má soustředit především na vyvracení informací kolujících o onemocnění covid-19, kabinet plánuje další kroky včetně změny legislativy a zpřísnění trestů. Jak se však zdá, pětikoalice může s tímto záměrem tvrdě narazit.
02.02.2022 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (809 článků)

Rakušan bude bojovat proti dezinformacím dál. „Vyznavači Kremlu“ ať prý puknou vzteky

 
Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) zveřejnil na svém facebookovém profilu statistiku cílů útoků versus podporovaných subjektů na dezinformačních webech. Doplnil je ujištěním, že proti dezinformacím ohrožujícím stát bude bojovat vždy, a „vyznavači Kremlu“ ať puknou vzteky.
02.09.2023 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (809 článků)

Michaela Ochotská může slavit: Prachatý milenec je už volný!

 
Sexy moderátorka »nováckých« Televizních novin Michaela Ochotská (26) si může oddechnout. Její milenec Michal Exner totiž včera absolvoval první rozvodové stání. „A zřejmě bude i poslední,“ potvrdil deníku Aha! Exner, který společně s manželkou Denisou řešil opatrovnictví syna Michala (2,5).
22.09.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (948 článků)

Michaela Ochotská: Od milence dostala auto za 2 000 000 Kč!

 
Podnikatel Michal Exner (34) si hýčká milenku Michaelu Ochotskou (26). Bílé Audi A5, které měla ještě před několika měsíci jen půjčené, už je její. „Exner auto na Ochotskou přepsal, tak moc ji miluje,“ řekl Aha! zdroj z blízkého okolí sexy moderátorky. Podnikatel, který je v rozvodovém řízení, to přitom s Ochotskou táhne teprve necelé dva měsíce.
24.09.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (948 článků)