Článek

Exmilenka Krále vrakovišť Konvalinky na lovu: Vartová se rozhodla balit chlapy na svoje bradavky

 
Sexbomba "Adéla Vartová":http://www.extra.cz/tema/adela-vartova (30) se musela nedávno smířit s kopačkami od exmanžela "Kateřiny Průšové":http://www.extra.cz/tema/katerina-prusova (29) "Vladimíra Konvalinky":http://www.extra.cz/tema/vladimir-konvalinka (35). Modelku poslal Král vrakovišť "k šípku zřejmě kvůli jiné holce":http://www.extra.cz/konec-velke-lasky-amnestovany-ex-prusove-konvalinka-poslal-k-vode-vartovou-co-nam-rekla-zhrzena-zlatokopka, ale to Adéla nechtěla připustit. Nedivíme se, protože s ním přečkala i jeho pobyt ve vězení a tajně doufala, že i přes temnou minulost svého nabíječe bude díky Konvalinkovým známostem finančně zajištěná. Jenže ouha.
27.05.2013 22:15 |

podobné články

Podobné články

Zlatokopka Vartová balila Šmajdu v baru! Konvalinka ostrouhal...

 
Modelka Vartová (28) je pěkné kvítko. Za zády milence Konvalinky (33) se líbala se Šmajdou (22).
19.02.2011 14:50 |

podobné články

Válka missek! Průšová chce po exmanželovi 3 miliony, tvrdí jeho milenka

 
Král vrakovišť sedí za katrem a jeho milenka s exmanželkou na sebe hází špínu! Finalistka České Miss 2008 a současná přítelkyně Vladimíra Konvalinky (33) Adéla Vartová (29) práskla na jeho exmanželku, Miss ČR 2002 Kateřinu Průšovou (28), že po svém bývalém muži požaduje 3 miliony korun! Katka tvrdí, že na to má podle předmanželské smlouvy právo.
20.03.2012 05:05 |

podobné články

Kateřina Průšová: Zavržená a zneužitá!

 
Jak už mediálně prasklo, modelka Kateřina Konvalinka Průšová (26) se musela vystěhovat od svého manžela – krále vrakovišť Vladimíra Konvalinky (32). Žádost o rozvod sice ještě ani jeden z manželů nepodal, ale je zjevné, že jejich milostný vztah už není, co býval. Kateřinu do toho všeho ještě využil jistý český fotograf!
08.09.2010 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Průšová (347 článků)

2008 Christová tančí s Konvalinkou. 2010 Dostala kopačky, jemu zdrhla žena

 
Před dvěma lety se oba vesele bavili, teď jim zbyly oči pro pláč a hořkost v srdci. Ivanu Christovou (40) před čtyřmi měsíci definitivně opustil expolitik Robert Beňo (47). Od krále vrakovišť Vladimíra Konvalinky (32) se zase před nedávnem odstěhovala manželka Kateřina Průšová (26).
15.09.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Průšová (347 článků) , Ivana Christová (153 článků)

Expřítel Vartové Šimůnek: Adéla a Konvalinka? Nestačím se divit!

 
Pořádná „škatulata“ zaznamenal v posledních týdnech náš showbyznysový rybníček. Asi nejzajímavější je přesun zlatokopky a zapomenuté finalistky Miss 2008 Adély Vartové (28) po bok rozvádějícího se krále vrakovišť Vládi Konvalinky (29).
21.10.2010 12:30 |

podobné články

Kateřina Průšová trpí: Tvrdá pomsta exmanžela?

 
Modelka Kateřina Průšová (27) loni zažila nepříliš vydařený rok, co se týče lásky. A ačkoliv sama o sobě tvrdí, že je diplomatka, která by za žádnou cenu neřešila své vztahy s médii, jistá situace ji teď donutila promluvit! Katka se totiž důvodně obává pomsty ze strany svého exmanžela, krále vrakovišť Vladimíra Konvalinky (33).
25.01.2011 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Průšová (347 článků)

Vartová o Konvalinkovi: Je to lež! Průšová mě s přítelem neseznámila

 
Modelka Adéla Vartová (28) prolomila hranici mlčení a rozpovídala se o vztazích v milostném trojúhelníku, který tvořila ještě Kateřina Průšová (27) s exmanželem Vladimírem Konvalinkou.
13.02.2011 12:15 |

podobné články

Modelky Verešová a Vartová vzdaly závody na lyžích: Prkýnka vyměnily za sáňky!

 
V Krkonoších začala lyžařská sezona a většina celebrit si samozřejmě nenechala ujít zahajovací závod. Přihlášena byla i velmi dobrá lyžařka Andrea Verešová (31) a přítelkyně exmanžela Kateřiny Průšové (28) modelka Adéla Vartová (29), která se také objevila na startovní listině.
18.12.2011 12:05 |

podobné články

Moje děvče není žádná zlatokopka, nechal se slyšet Konvalinka

 
Podnikatel přezdívaný „král vrakovišť“ Vláďa Konvalinka (33) se nechal v soukromí svého oblíbeného baru slyšet, že jeho partnerka, modelka Adéla Vartová (28), není zlatokopka.
01.03.2011 17:15 |

podobné články

Krásná Jennifer Aniston na procházce New Yorkem předvedla své umělé bradavky

 
Pryč jsou ty doby, kdy se ženy snažily zakrýt si vystouplé bradavky a kdy se z této situace stával trapas. Mohla by o tom vyprávět herečka Jennifer Aniston (42), která byla nedávno spatřena, jak se prochází ulicemi New Yorku. A i když měla pod bílým tílkem podprsenku, její bradavky dokonale vynikaly. Hvězda seriálu Přátelé si z toho ale nic nedělá - vyčnívající bradavky jsou prý v současné době trendem.
02.10.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (743 článků)

Pagetova choroba prsu

 
Rakovina prsu patří k nejčastějším nádorovým onemocněním žen, ročně se v ČR zjistí asi 5000-6000 nových případů. Je třeba si ovšem uvědomit, že zdaleka neohrožuje jen ženy, rakovinou prsu může onemocnět i muž. Pagetova choroba prsu, nazývaná také Pagetova choroba bradavky, je vzácný typ rakoviny prsu, jde o duktální karcinom, který napadá zejména tkáň bradavky a okolního dvorce. Příznaky připomínají ekzém Příznaky Pagetovy choroby mohou zpočátku připomínat nějakou formu dermatitidy či ekzému. Tkáň na bradavce zarudne, odlupuje se, začne se vytvářet jakoby krusta, často je vše doprovázeno mokváním a svěděním. Následuje ztuhnutí pokožky na bradavce nebo blízko ní, její zploštění, nažloutlý nebo krvavý výtok z bradavky, citlivost na prsa a zvyšující se bolest. Obvyklé je, že se objeví pouze na jednom prsu, druhé zůstává zdravé. Důležitým vodítkem při diagnostikování Pagetovy choroby je skutečnost, že “ekzém” neraguje na léčbu mastmi, topické ošetření prostě nepomáhá. Jestliže vás trápí některý z těchto příznaků, je rychlá návštěva lékaře nevyhnutelná. Je průvodním jevem již existujícího nádoru Pagetova nemoc je v podstatě poslední varování, že v prsu už se zhoubný nádor nachází, vždy signalizuje přítomnost duktálního karcinomu v prsní tkáni. Důvod, proč se u některých žen objeví a u jiných ne, není znám, stejně jako faktory, které by mohly nemoc zhoršovat. Tato forma rakoviny vzniká, když buňky vnitřního nádoru migrují do tkáně bradavky. Ve chvíli, kdy navštívíte se svým podezřením na Pagetovu chorobu lékaře, jistě vás pošle na mamograf,  ultrazvuk nebo vyšetření MRI. Potvrzení nádoru zajistí biopsie vzorku tkáně, ta také poskytne další informace, například stiupeň vývoje nádoru, invazivitu a naznačí možné postupy léčby. Většinou se kombinuje několik metod, stejně jako u jiných nádorových bujení. Příspěvek Pagetova choroba prsu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.06.2018 03:25 |

podobné články

Manžel Průšové rozhodl: Za dva roky začínáš rodit!

 
Manžel Kateřiny Konvalinky Průšové (26) rozhodl, že jeho žena bude věnovat modelingu už jen dva roky. „Pak začneme s rozšiřováním rodiny,“ prozradil Blesku podnikatel Vladimír Konvalinka přezdívaný král vrakovišť.
16.02.2010 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Průšová (347 článků)

Kateřina Průšová: Nového milence jí dohodila Hanychová

 
Jelikož je manželství modelky Kateřiny Konvalinky Průšové (26) a obchodníka s ojetinami Vladimíra Konvalinky (32) už delší dobu v rozkladu, může si modelka dovolit bez skrupulí špásovat i s jinými sexuchtivými hochy. A díky týdeníku SuperSpy se ví, kdo je u Kateřiny ten „další v pořadí"!
14.10.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Průšová (347 článků)

Zoufalka Maurerová opět na lovu: Kdo je její kořistí tentokrát?!

 
Herečka Michaela Maurerová (34) je opět na lovu! Hledá pro své děti dalšího tátu? Zoufalá Míša nemá moc na chlapy štěstí.  Když není zrovna sama, tak se u nových partnerů moc dlouho neohřeje. Tentokrát však byla přistižena, jak dělá svůdné pohledy na tanečníka v jednom z pražských klubů.
02.08.2014 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (171 článků)

SEX S TOUTO KRÁSKOU NESE SMRT! Češka Alžběta sváděla chlapy na internetu a šířila HIV! Spali jste s ní také?

 
Českem v těchto dnech otřásá případ HIV pozitivní Alžběty Dzurkové (24), která skončila před soudem v Hradci Králové. Od 15 let vědomě šířila smrtelný virus a svoje partnery o tom neinformovala. Navíc byla hodně aktivní na seznamkách, kde lákala chlapy na svoje svůdné oči.
04.04.2017 12:35 |

podobné články

Strašák jménem rakovina prsu

 
Neúprosné statistiky dokazují, že zhruba každá devátá žena onemocní rakovinou prsu. Právě karcinom prsu bývá nejčastější příčinou úmrtí žen mezi čtyřicátým až šedesátým rokem života. Pravidelné samovyšetřování a včasné kontroly prsů u lékaře mohou odvrátit to nejhorší. Léčba, která je zahájená včas, bývá ve většině případů úspěšná. Příznaků, jak rozeznat hrozící nebezpečí existuje celá řada. Rozhodně se nevyplatí je ignorovat. Zhoubné a nezhoubné nádory Tento strašák názvem rakovina prsu zahrnuje velké množství zhoubných i nezhoubných nádorů. Ty se mohou lišit jak svým chováním, tak prognózou. Zanedbaný a neléčený nádor se pozvolna zvětšuje a napadá spádové lymfatické uzliny. Najdete je většinou v podpažní jamce na stejné straně. Hbitě zakládá další ložiska. Nazývají se metastázy a mohou být v  plících, játrech, mozku či kostech. Poslední stádium končí smrtí nemocné ženy. Proto je velmi – velmi důležité pravidelné samovyšetřování prsou a zvýšená pozornost vůči všem projevům. Cokoliv se vám zdá podezřelé – nepodceňujte to! Není žádná hanba, při klasické prohlídce u lékaře požádat o kontrolu prsou. Včasné odhalení může takové ženě zachránit život. Podezřelé příznaky Pokud si nahmatáte bulku, neváhejte navštívit lékaře. Všímejte si, zda se vám nešupinatí bradavky. Nic z bradavky nevytéká. Zvětšení mízní uzliny, zvětšení prsu, vtažená kůže bradavky, citlivé podpaží, neobjasněné bolesti zad – i toto může být příznak. Neobjasněné bolesti hlavy. Příznaků může být samozřejmě více a je důležité nepodcenit vlastní intuici. Zvlášť, když v rodině někdo tuto nemoc má. Pravidelné lékařské prohlídky od 40 let a vyšetřování prsou, by mělo být pro vás samozřejmostí. Stejně, jako navštěvujete kadeřnici či pedikérku je důležité navštěvovat pravidelné gynekologické prohlídky a vyšetřování prsou. V ordinaci vám sestřička či lékař mohou ukázat, jak se samovyšetřování provádí a na co se zaměřit. Příspěvek Strašák jménem rakovina prsu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.07.2015 08:40 |

podobné články

Španělský král si zlomil kyčel při lovu slonů, je po operaci

 
Španělský král Juan Carlos I. nešťastně upadl během soukromé cesty do Botswany, kde lovil slony. Zlomil si kyčel na třech místech. V sobotu proto podstoupil v madridské nemocnici operaci kyčelního kloubu. Další články k tématu: Královské okřiknutí Cháveze si Španělé stahují do mobilů Rusové podstrčili španělskému králi opilého medvěda Měl by abdikovat, vyzývá španělská opozice krále po úrazu na lovu
14.04.2012 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Juan Carlos I. (6 článků) , Carlos Carlos (183 článků)

Marešova Kobliha všechny pořádně nažhavila: Ukázala své bradavky a jsou k nakousnutí!

 
Možná nemá nejkrásnější obličej v českém šoubyznysu, ale postavičku má jako lusk. Monika Koblížková opět ukázala něco navíc ze svého tělíčka. Tentokrát se rozhodla provětrat svoje bradavky a ukázat je světu!
02.08.2016 17:45 |

podobné články

Snad nebudu v neděli balit, řekla u voleb herečka Geislerová

 
Kamera iDNES.cz zastihla u voleb i dvě výrazné osobnosti podporující iniciativu Vyměňte politiky - zpěvačku Anetu Langerovou a Aňu Geislerovou. "Doufám, že v neděli nebudu balit," řekla iDNES.cz známá herečka, která svůj hlas hodila do urny hned v pátek odpoledne. Druhý volební den jsme u urny natočili také rockera Petra Jandu.
28.05.2010 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (508 článků) , Petr Janda (714 článků) , Petr Janda (714 článků)