Článek

Exmanželka Bezose se znovu vdala. Největšího boháče světa vyměnila za učitele

 
Americká miliardářka MacKenzie Scottová, která se před dvěma lety rozvedla se zakladatelem internetového obchodu Amazon Jeffem Bezosem, se znovu vdala. Jejím manželem se stal učitel Dan Jewett. Informovala o tom v pondělí agentura Reuters.
08.03.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jeff Bezos (83 článků) , Dan Dan (51 článků) , Dan Dan (51 článků)
Podobné články

Nejdražší rozvod historie: Exmanželka boháče Bezose „rozhazuje“ miliardy chudým

 
Zatímco nejbohatší muž planety Jeff Bezos (56) stále bohatne, exmanželka MacKenzie (50) jeho vydělané miliardy s lehkým srdcem rozhazuje. Rok a půl od nejdražšího rozvodu lidské historie už utratila 5,8 miliard dolarů neboli 124 miliard korun, píše CNN. Bezose může utěšovat, že to vše dala na charitu.
18.12.2020 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Jeff Bezos (83 článků)

Exmanželka nejbohatšího muže světa se znovu vdala. Vzala si učitele, Bezos gratuloval

 
Exmanželka podnikatele Jeffa Bezose MacKenzie Scott se dva roky po rozvodu znovu provdala. Vzala si Dana Jewetta, učitele ze soukromé školy v Seattlu, kterou navštěvují její děti. Sňatek vyšel najevo na webu filantropické organizace The Giving Pledge, kde Jewett Scott označil za „manželku“.
08.03.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jeff Bezos (83 článků) , Scott Scott (47 článků)

Rozvod nejbohatšího muže světa Bezose: Právník naznačil dělení obřího majetku!

 
Rozvod zakladatele a generálního ředitele internetového obchodu Amazon Jeffa Bezose se ženou MacKenzie se dá vyřídit stejně rychle jako objednávka u téže firmy. Agentuře Bloomberg to řekl americký právník Christopher Melcher. I podle jiných rozvodových specialistů se případy rozvádějících se superboháčů dají řešit snáze. Případné spory a výčitky lze totiž zahladit penězi.
13.01.2019 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jeff Bezos (83 článků)

Milenec Bartošové v šoku: Jeho exmanželka už má jiné jméno. Vdala se?

 
Bývalá manželka současného milence Iveta Bartošové (46) Josefa Rychtáře (54) se postarala o pořádné pozdvižení. Náhle se totiž nejmenuje Rychtářová, ale Nová. Ne, nevrátila se ke svému dívčímu jménu (Kyzlíková), a tak není divu, že Rychtář zůstal stát s otevřenou pusou z překvapení, že by se jeho exmanželka znovu vdala!
25.01.2013 11:12 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6869 článků)

Exmanželka zakladatele Amazonu se podruhé vdala. Vzala si učitele

 
Americká miliardářka MacKenzie Scottová, která se před dvěma lety rozvedla se zakladatelem internetového obchodu Amazon Jeffem Bezosem, se znovu vdala. Jejím manželem se stal učitel Dan Jewett.
08.05.2020 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Svoboda (438 článků) , Pavel Svoboda (437 článků) , Pavel Svoboda (438 článků) , Pavel Svoboda (438 článků) , Pavel Svoboda (24 článků) , Pavel Svoboda (24 článků)

Mackova exmanželka se vdala

 
Exmanželka politika Miroslava Macka Jana Blochová se dnes v Praze potřetí vdala. Jejím vyvoleným se stal Angličan Martyn Peter White. Nevěsta měla na sobě šaty anglického návrháře.
19.06.2011 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Peter White (5 článků)

Exmanželka Noida se podruhé vdala: Co vzkázal Vašek svému nástupci?

 
Exmanželka hudebníka Václava Noida Bárty  (38) Gabriela Dvořáková  (30) se vdala za svého partnera Petra Švamberu.
15.01.2019 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Dvořáková (71 článků) , Václav Bárta (1278 článků) , Petr Vašek (15 článků) , Petr Václav (946 článků)

Učitelé chtěli přidat, aby měli více než pokladní. Místo toho jim sepsali řád a poslali lektory. A navíc mohou peníze skončit úplně jinde

 
Čeští učitelé často živoří. Pokladní v Lidlu může brát víc, než je nástupní plat učitele, což v sobotním rozhovoru pro Právo potvrdil i nový nastupující ministr financí za ANO Ivan Pilný. Nízké platy učitelů by mělo pomoci vyřešit zavedení kariérního řádu pro pedagogy coby vlajkové lodi ministryně školství Kateřiny Valachové (ČSSD). Proti jeho schválení nyní u senátorů brojí iniciativa Pedagogická komora, která za tím účelem získala již více než šest tisíc podpisů pedagogů. Zároveň mezi učiteli existuje obava, že by peníze pro učitele mohly skončit na účtech úředníků a firem zabezpečujících zavádění systému. MŠMT již nyní schválilo půl miliardy pro Národní institut pro další vzdělávání (NIDV). A to přitom samotný zákon ještě neprošel senátem, což podle šéfa iniciativy může být problém.
24.05.2017 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1981 článků)

Lukáš Kovanda: Ostuda. Čeští učitelé vydělávají dvakrát hůře než učitelé v Kostarice

 
Čeští učitelé si v mezinárodním srovnání stojí stále velice špatně. Dokonce hůře než učitelé prakticky z jakékoli jiné ekonomicky srovnatelné země. Vyplývá to z údajů, které aktuálně vydala Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj – OECD.
06.11.2019 15:10 |

podobné články

Šéf Amazonu přišel po drahém rozvodu o prvenství: Nejbohatším mužem světa je Elon Musk

 
Šéf a spoluzakladatel americké společnosti Tesla Elon Musk se dnes stal nejbohatším člověkem světa. Jeho majetek podle agentury Bloomberg přesahuje 188 miliard dolarů (přes čtyři biliony Kč). Musk, který stojí i za úspěchem firmy SpaceX, v prvenství předstihl zakladatele internetového obchodu Amazon Jeffa Bezose. Ten se titulem nejbohatšího člověka světa podle žebříčku agentury Bloomberg pyšnil od října 2017.
07.01.2021 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Jeff Bezos (83 článků) , Elon Musk (158 článků)

Exmanželka miliardáře, který se nabodl na ostrý plot: Při rozvodu se pokusil o sebevraždu!

 
Exmanželka miliardáře, kterého obrala při líté rozvodové bitvě o 700 milionů korun, a ještě se jí to zdálo málo, promluvila o tom, jak je zničená z jeho smrti. Scot Young (†52), jeden z nejbohatších mužů Velké Británie, vypadl nešťastnou náhodou z čtvrtého patra luxusního domu a dopadl na ostrý plot, na který se nabodl. Exmanželka Michelle (49) promluvila o tom, že její někdejší muž se při rozvodu pokusil zabít.
10.12.2014 18:50 |

podobné články

Exmanželka Hamáčka má flek ve Sněmovně: Z „první dámy“ ČSSD asistentkou poslankyně ANO

 
Po rozvodu vyměnila oranžový kabát za tmavě modrý. Exmanželka šéfa ČSSD Jana Hamáčka (42) a někdejší paní vicepremiérová Kamila Hamáčková (46) totiž přestoupila ke konkurenci. Jak zjistil Blesk, stala se od ledna asistentkou poslankyně z hnutí ANO Jany Pastuchové (55).
12.02.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3167 článků)

Ivana v Prostřeno! udělá dusno: Některé z vás bych vyměnila

 
Na poslední večeři u Míši Zelinské v pořadu Prostřeno! se osazenstvo neobejde bez výčitek jedné ze soutěžících Ivany. Opě dala ostatním dámám najevo, že má navrch a nejraději by některé z nich vyměnila. "Některé z vás bych vyměnila a uvítala bych v soutěži chlapa," řekne na konci večeře Ivana.
30.09.2011 11:55 |

podobné články

Řepkova exmanželka opustila po čtyřech letech největšího českého rasistického sběratele celebrit, které jej živí!

 
Exmanželka rabiáta Tomáše Řepky Renata potřebovala čtyři roky na to, aby zjistila, že žije s Čičmundou.
11.02.2015 20:47 |

podobné články

Exmanželka Zemanova kancléře: Svatba a vytoužené miminko na cestě!

 
Kancléř prezidenta republiky Vratislav Mynář (46) má co dohánět. Jeho exmanželka Kamila (44) ho ve všem předběhla! V pondělí se vdala a čeká i vytoužené miminko.
19.06.2014 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1231 článků)

Světlana Zárubová-Witowská: Tajná svatba s bankéřem! Vdala jsem se! ...vzkázala z obrazovky

 
Moderátorka »primáckých« zpráv Světlana Zárubová (37) se tajně vdala! Jejím vyvoleným se stal vysoce postavený úředník České spořitelny Petr Witowski. Exmanželka populárního »sporťáka« České televize Roberta Záruby (43) o zpečetění dvouletého vztahu s milencem informovala televizní diváky v předvečer včerejšího státního svátku přímo na obrazovce!
29.10.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (344 článků) , Robert Záruba (175 článků)

Exmanželka kontroverzního politika Macka se potřetí vdala: Chyběl svěděk a překladatelka!

 
Bývalá manželka kontroverzního politika Miroslava Macka se potřetí vdala. Do manželství Jana Blochová Macková vstoupila v luxusním prostředí Martinického paláce na pražských Hradčanech. Novým manželem zámožné podnikatelky je Brit Martyn Peter White. Sňatek se ale málem neuskutečnil!
19.06.2011 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Peter White (5 článků)

Exmanželka nevěrného politika Macka se potřetí vdala: Chyběl svědek a překladatelka!

 
Bývalá manželka kontroverzního politika Miroslava Macka, kterého nachytala při nevěře, se potřetí vdala. Do manželství Jana Blochová Macková vstoupila v luxusním prostředí Martinického paláce na pražských Hradčanech. Novým manželem zámožné podnikatelky je Brit Martyn Peter White. Sňatek se ale málem neuskutečnil!
19.06.2011 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Peter White (5 článků)

Legolasova bývalka se podruhé vdala! Jejím vyvoleným je mladý miliardář

 
Exmanželka Legolase z Pána prstenů alias Orlanda Blooma (40), modelka Miranda Kerr (34) se podruhé vdala! Svatbu oslavila s miliardářem Evanem Spiegelem (26), jedním ze zakladatelů aplikace Snapchat. I když by si mohli dovolit okázalost a luxus, rozhodli se raději pro intimnější obřad.
28.05.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Miranda Kerr (343 článků)