Článek

Exmanžel Moniky Štikové má zase smůlu! Krachnul mu vztah s kráskou Bárou (36)

 
Zatímco u Moniky Štikové, nyní již paní Binias (48), se hovořilo o možném těhotenství, v případě jejího exmanžela Michala (51) to zdaleka tak růžové není. Románek s mladší kráskou je už prý bohužel pro něj u konce. Co se stalo?
19.04.2021 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (102 článků)
Podobné články

"Ano, rozešli jsme se, budeme ale přátelé," přiznává Borhyová, že vztah krachnul!

 
Lucie Borhyová (37) potvrdila, že vztah s Michalem Hrdličkou (26) krachnul. Hovoří se o odhalené nevěře. Co k tomu říká sama moderátorka?
14.10.2015 09:51 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1596 článků) , Michal Hrdlička (694 článků)

"Ano, rozešli jsme se," přiznává Borhyová, že vztah krachnul!

 
Lucie Borhyová (37) potvrdila, že vztah s Michalem Hrdličkou (26) krachnul. Hovoří se o odhalené nevěře. Co k tomu říká sama moderátorka?
14.10.2015 10:21 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1596 článků) , Michal Hrdlička (694 článků)

Sžíravá kritika nevěsty Moniky Štikové: Tři brady a šaty pro Marfušu, její matka byla hezčí

 
Sobotní slavnostní den Moniky Štikové (47), která si na pražské Staroměstské radnici vzala hokejistu Petra Biniase (23), vyvolal velký ohlas. A své k události říká i nevěstin exmanžel Michal Štika, který se směje na celé kolo.
21.07.2020 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (102 článků)

Tvrdá slova o Monice Štikové: Z rozvodu vytřískala náklaďák majetku, říká Štika

 
Slova Moniky Binias (48), dříve Štikové, o tom, že její bývalý manžel smrdí korunou, Michala Štiku pořádně rozčílila. Dávno žije ve spokojeném vztahu s mladší přítelkyní Bárou, ale i po letech mu exmanželka umí hnout žlučí. Jak na její slova reagoval?
27.07.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (102 článků)

Exmanžel Moniky z Přátel: Rozchod s krásnou přítelkyní

 
Krasavec David Arquette (41) se rozešel se svou přítelkyní Christinou McLarty. Vadil jim vztah na dálku a prý se málo viděli. Exmanžel Moniky ze seriálu Přátelé, Courtney Cox (47) je tak zase sám.
07.03.2012 22:30 |

podobné články

Osobnosti: David Arquette (60 článků) , Courtney Cox (22 článků) , Christina Cox (6 článků)

To se ale urodilo: Takhle vypadá plnoletý šestkový hrudník mladší ségry Ornelly Štikové

 
Konečně není malé dítě! Mladší sestra Ornelly Štikové Charly pátého srpna oslavila osmnáctiny. Už tedy nemusí za každou cenu poslouchat rozkazy své rodičky Moniky Štikové. A jak vstup do dospělosti oslavila? Trojicí odvážných fotek svého dekoltu!
15.08.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1105 článků)

Datel se snaží románek s Bárou zamést pod koberec: Lezete po sobě, všichni to vidí, pustili se do nich influenceři

 
Reality show Like House se začíná pořádně vyostřovat. Influencer Marek Valášek chce za každou cenu na své publikum působit jako největší profesionál, ale zatím platí za absolutního amatéra, který není schopen jednak ututlat románek s Bárou, a když už to prasklo, tak dělá vše pro to, aby se veškerá pozornost strhla na Adama Kajumiho, a zaplétá se do vlastních lží. Ve včerejším díle se do něj ale pustila půvabná Lada, která dala jasně najevo, že mezi Bárou a Datlem něco proběhlo a o nevinné špitání pod peřinou rozhodně nešlo. 
04.05.2021 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (3 články)

Drsná válka Moniky Štikové s Ornellou kvůli nahým fotkám: Nechutné, hanebnost!

 
Dříve na mámu nedala dopustit, teď je ale všechno jinak. Ornella Koktová (25) už má nápadů své matky Moniky Štikové (45) dost. Poslední kapkou pro ni zřejmě byly její nahé fotky! Proto mámu usadila a teď to vypadá, že dámy už nikdy nenajdou společnou řeč.
05.06.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1105 článků)

Deset nejkrásnějších fotografií ze svatby Moniky Štikové. Nepřítomnost dcer obřad nenarušila

 
Dnes krátce po poledni proběhla v Praze dlouho očekávaná svatba Moniky Štikové (47) a Petra Biniase (23). Obřad se odehrál na radnici na Staroměstském náměstí v doprovodu jejich přátel a rodiny.
18.07.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (102 článků)

Česká Pippa Middleton? Maminka (69) Moniky Štikové zastínila nevěstu a předvedla výstavní pozadí

 
Monika Štiková (47) se dnes podruhé ve svém životě vdala. Tentokrát řekla "ano" mladičkému hokejistovi Petru Biniasovi (23). Hvězdičku reality show Štiky a jejího zajíčka přišla podpořit jen část rodiny a hrstka přátel. Důležitý den si ale nenechala ujít maminka Moniky Štikové Jindřiška Miklušková (69), která nevěstu svým vzhledem zastínila a navíc předvedla výstavní pozadí.
18.07.2020 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Pippa Middleton (420 článků) , Pippa Middleton (420 článků) , Monika Štiková (102 článků)

Nový muž rozvádějící se Štikové (45): Zajíčka (27) klofla v gay baru!

 
Vztah Moniky Štikové (45) a jejího manžela Michala je zřejmě opravdu v troskách. Matka Ornelly Koktové (24) dokonce promluvila o rozvodu. Navíc už má za manžela náhradu, a to o 18 let mladšího muže. Co je zač?
14.08.2017 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1105 článků)

Nejprsatější Štika má po drsném rozchodu novou známost: Skončila v posteli tohoto pokérovaného borce zdobeného zlatem!

 
Zatímco bývalý přítel "Charlotty Štikové":http://www.extra.cz/tema/charlotte-stikova - Michal - dlouho netruchlil a pár dní po rozchodu s prsatou sestrou "Ornelly Štikové":http://www.extra.cz/tema/ornella-stikova "vesele vystavil fotku z probíhající soulože s novou dajkou":http://www.extra.cz/expritel-gigaprsatice-charlotte-stikove-to-vzal-po-rozchodu-hodne-zostra-a-vyfotil-sebe-a-novou-dajku-pri-analnim-sexu, Charly si dávala na čas a rozhlížela se kolem, co by bylo hodno její pozornosti.
08.03.2014 08:40 |

podobné články

Je to náhoda? Exmanžel Moniky z Přátel se pár dnů po bývalé ženě také znovu zasnoubil

 
Exmanžel herečky Courteney Cox, jež se proslavila rolí Moniky v seriálu Přátelé, taktéž herec David Arquette, se zasnoubil s přítelkyní Christinou McLarty. Jen pár dnů předtím dostala od svého partnera Johnyho McDaida zásnubní prsten také Cox .
03.07.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (131 článků) , David Arquette (60 článků) , Christina Cox (6 článků)

Nasadil jí prsten, ona jemu parohy: David Kraus rekapituluje vztah s Bárou Strýcovou

 
Chtěl s ní strávit zbytek života! Řeči Davida Krause (38) o svatbě s Bárou  Strýcovou (32) vůbec nebyly plané! Navlékl jí prsten s drahým kamenem, pro tenistku to ale zřejmě nic neznamenalo…
12.09.2018 05:45 |

podobné články

Osobnosti: David Kraus (324 článků) , Barbora Strýcová (282 článků)

4 tipy jak posílit vztah

 
I když je ve vašem vztahu jednoho dne vše v naprostém pořádku a vy se cítíte nejšťastnějším párem na světě, druhý den může být všechno jinak a nad vaším společným životem se mohou začít stahovat temná mračna. Najednou máte pocit, že nic není jako dřív, cítíte se tomu druhému odcizení a máte dojem, že se vaše cesty rozchází. Kdo chce vztah se svou polovičkou zachránit, ten si začne pohrávat s jednoduchou otázkou: jak posílit vztah, dodat mu šťávu, vdechnout mu nový šmrnc a cítit se tak, jako dříve? Jestliže se i u vás ve vztahu objevila krize, kterou chcete zažehnat, pak si přečtěte náš dnešní článek. Známe tipy, jak posílit vztah, které vám mohou hodně pomoci! 4 tipy jak posílit vztah I do toho sebedokonalejšího vztahu se může prstíček po prstíčku nabourat krize, stereotyp a nuda. Tato trojice dokáže mezi dvěma lidmi nadělat nepěknou paseku! Proto je potřeba zavřít před těmito nezvanými hosty pomyslné dveře co možná nejdříve. Jak? S pomocí našich tipů, které vám poradí jak posílit vztah! Společně strávený čas Ve vztahu je důležité, aby pár trávil dostatek volného času společně. Je úplně jedno, jestli se budete dívat na televizi, zajdete si na večeři, nadchnete se do stejného sportu nebo si vyrazíte na koncert. Samozřejmě nemusíte věci lámat přes koleno a nutit se do aktivit, které toho druhého nebaví. Místo toho si udělejte chvilku a zjistěte, čemu byste se mohli věnovat oba dva. Společný koníček vás ještě více sblíží. Čas strávený osamotě Druhý tip souvisí s tím prvním, ačkoli na první pohled působí protichůdně. Stejně jako je důležité trávit čas společně, je neméně důležité trávit čas každý sám. I v tomto případě nezáleží na tom, zda si jeden z páru vyrazí do kina a druhý zůstane doma, zda muž půjde na fotbalový trénink a žena na manikůru. Vyčleňte... Čtěte více Příspěvek 4 tipy jak posílit vztah pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.08.2016 05:00 |

podobné články

Maurerové krachnul vztah s dalším chlapem: Herečka chce prý být chvíli dobrovolně single

 
Míša Maurerová musí mít hodně štěstí ve hře, to v lásce ji totiž dost míjí. Loni se za poměrně dramatických okolností rozváděla s otcem svých dvojčátek Milanem Kožíškem. Nyní vyšlo najevo, že je u konce také její vztah se zámožným podnikatelem Tomášem Vondráčkem (38), se kterým chodila půl roku.
22.05.2014 15:30 |

podobné články

Prokletí Rosse z Přátel: Davidu Schwimmerovi krachnul další vztah s krásnou ženou

 
Americký herec David Schwimmer, jenž dnes slaví čtyřiapadesáté narozeniny, se objevil v řadě filmů. Nejvíc se ale proslavil coby Ross z Přátel, který si užil pěkné trable se svou láskou Rachel. A komplikovaný vztah řeší také ve svém osobním životě.
02.11.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: David Schwimmer (53 článků) , Rachel Ross (7 článků)

Přišla o dceru, peníze a teď ještě tohle: Soud matce Ornelly Štikové zakázal mluvit!

 
Matka Ornelly Štikové  (20) , dívky, která, ač je to k nevíře, zaujala čtenáře natolik, že se letos i loni stala nejsledovanější českou osobností, má pořádnou smůlu. Nejprve se pohádala s dcerou , ta pak Super.cz svěřila, že na ní matka za každou cenu chtěla vydělávat co nejvíc peněz , a tak se s ní rozkmotřila (na to Monika reagovala tím, že její dítě ovládá Kokta a že chtěla rodinu okrást ). Nyní má zaděláno na další malér. Podle informací Super.cz na ni totiž podal žalobu Tomio Okamura, údajný expřítel Ornelly. Soud jí zakázal až do vydání rozsudku o bývalém kandidátovi na prezidenta mluvit!
11.06.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2523 článků) , Ornella Štiková (1105 článků)

Nadměrně obdařená sestra Ornelly ulovila hezouna. Plácá ji majetnicky po mohutném pozadí jako kobylu

 
Charlotte (17), nová hvězda stáje Moniky Štikové, která se kvůli neposlušnosti Ornelly Štikové ( drsně se pohádaly ) rozhodla, že hvězdu udělá ze své mladší dcery , už přes půl roku randí s kadeřníkem Michalem (19). Bydlí spolu v sídle Štiků v Hostivicích u Prahy. I na veřejnosti si neustále projevují náklonnost. Ať už hubičkami nebo, v případě mladíka, plácáním po zadku jeho dobře živené lásky. „Hubenou bych nechtěl,“ tvrdí hezounek. Podívejte se na fotky párečku v naší fotogalerii!
15.06.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1105 článků)