Článek

Exkluzivní zpověď šíleného bratra Jarka Šimka: Všechny ve vsi pozabíjím

 
Portál Super.cz se vypravil za mužem, který v Bohuslavicích, jedné z částí Kyjova, nebezpečně ohrožuje své spoluobčany. Bratr Jarka Šimka (37), nejbližšího spolupracovníka Ivety Bartošové , vyhrožuje v místní prodejně potravin prodavačkám mačetou , s nožem v ruce ale napadá i děti, za sebou má však i útok sekerou . "Je to sranda. Je mi jedno, že půjdu sedět. Jsem opilec a všechny rozsekám a pozabíjím," smál se od ucha k uchu evidentně notně opilý Ota Šimek (38), když jsme ho navštívili v jeho kutlochu.
03.05.2011 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků) , Jarek Šimek (110 článků)
Podobné články

Bratr Jarka Šimka opět zaútočil: Mačetu vyměnil za nůž a sekeru!

 
Kauza bratra skladatele a zpěváka Jarka Šimka (37), kterého vynesla na výsluní popularity spolupráce s Ivetou Bartošovou , pokračuje! Jak se Super.cz podařilo zjistit, útok mačetou v kyjovské prodejně potravin , o kterém jsme psali v pátek, nebyl prvním ani posledním řáděním alkoholika Oty Šimka (38). Staršího muže vážně poranil sekerou. V obci, kde žije, navíc ohrožuje místní děti nožem! „Už nás zase napadl. Tentokrát měl nůž. Zase ho ale policie pustila. Až někoho opravdu zavraždí, pak se konečně o případ asi začne někdo zajímat," říká svědkyně jeho řádění Lenka Cichrová.
02.05.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků) , Jarek Šimek (110 článků)

To je gól! Iveta Bartošová pečuje o alkoholického bratra Jarka Šimka

 
Zpěvačka Iveta Bartošová  (45) má podle mnohých sama problémy s tím, kolika lahvím alkoholu denně se podívat na dno, přesto se ale rozhodla bojovat s pijáctvím! Jen ne s tím svým. Chce podat pomocnou ruku alkoholikovi Otu Šimkovi. Bratr jejího skladatele Jarka Šimka  (37) pod vlivem alkoholu terorizuje své okolí . Pošle mu Ivetka snad nějakou flašku?
13.06.2011 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků) , Jarek Šimek (110 článků)

Skladatel Ivety Bartošové se zhroutil. Je v nemocnici s podezřením na mrtvici

 
Zpěváka a skladatele Jarka Šimka  (37) , který je poslední rok spojený zejména s Ivetou Bartošovou  (45) , pro kterou složil například hit Heja, heja, odvezla záchranka přímo ze zkoušek muzikálu Naháči v divadle Pyramida do nemocnice. "Lékaři měli podezření na mrtvici," sdělil Super.cz kamarád Šimka Richard Sacher.
02.09.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků) , Jarek Šimek (110 článků)

Skladatel Ivety Bartošové se zhroutil. Ochrnulo mu tělo a všichni se bojí mrtvice

 
Zpěváka a skladatele Jarka Šimka  (37) , který je poslední rok spojený zejména s Ivetou Bartošovou  (45) , pro kterou složil například hit Heja, heja, odvezla záchranka přímo ze zkoušek muzikálu Naháči v divadle Pyramida do nemocnice. "Lékaři měli podezření na mrtvici," sdělil Super.cz kamarád Šimka Richard Sacher.
02.09.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků) , Jarek Šimek (110 článků)

Tady šlo o kejhák! Živý lev útočil na křtu Šimka plném slavných celebrit

 
Mělo jít o největší překvapení večera, nakonec šlo málem o život. Na křtu nového videoklipu Jarka Šimka  (38) k songu Change The Game, který se mu mimochodem mimořádně povedl a patří ke špičce na tuzemské scéně, došlo k útoku opravdového lva na přítele zpěváka a hudebního producenta. „Když jsem viděl, jak se ten lev naštval a šel po něm, bál jsem se, že je konec,“ svěřil se Super.cz roztřesený Jarek. Podívejte se do fotogalerie a na video se zpovědí muzikanta i se záběry na nádherného, ale velmi nebezpečného mazlíka.
03.11.2012 19:15 |

podobné články

Osobnosti: The Game (25 článků) , Jarek Šimek (110 článků)

Luxusní tělíčka, kam se podíváš: Kontroverzní česká hvězda ve změti hlubokých dekoltů a krajkou obtažených stehen

 
Český zpěvák a hudební skladatel, který má na triku nejen asi jeden z nejkontroverznějších (a taky nejpopulárnějších) hitů posledních let Heja, heja pro Ivetu Bartošovou, ale taky řadu songů pro italské hvězdy , natočil videoklip ke své nové písničce Discoteque. A ten zatím vítězí v počtu nádherných odhalených koček na metr čtvereční. Podívejte se na svěží diskotékovou písničku Jarka Šimka  (40) a hlavně na nádherné slovenské slečinky, které se kolem Šimka v klipu točí!
30.01.2014 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků) , Jarek Šimek (110 článků)

Muž, který se marně snažil zachránit život Ivetě Bartošové: Rychtář by se měl strašně moc stydět!

 
I když se nyní Josef Rychtář  (56) z Jarka Šimka  (40) , dvorního skladatele Ivety Bartošové  (✝48) , který na její počest vydává výpravné cédéčko Iveta Naposledy s dosud neuveřejněným hitem Chci s Tebou vzlétnout , snaží udělat hyenu, která chce vydělávat na úkor jeho zesnulé manželky , situace je prý úplně jiná. „Nebýt Jarka, Iveta by už dávno byla pod mostem. Zachránil jí život!“ říká mecenáš, kterého Šimek k Ivetě před čtyřmi lety přivedl a který ji jen kvůli němu držel nad vodou.
22.06.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků) , Jarek Šimek (110 článků) , Josef Rychtář (1342 článků) , Josef Šimek (27 článků)

Jarka z nechutné Výměny manželek zaútočila na Kristinu: Její syn není normální

 
Nechutná Výměna manželek má dohru i po natáčení. Jarka s Kristinou si k sobě ani dnes nedokážou najít cestu. Zatímco Kristina dál vyčítá špínu a plíseň v domě, Jarka se trefila do citlivějšího místa. Děti aktivní blondýnky prý nejsou normální a potřebují psychologa.
19.04.2015 12:30 |

podobné články

Jak na vši? Zábaly hlavy a olejové pololázně, radí Heger

 
Vši na školách pronikly na jednání sněmovny. Ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) doporučil na boj proti těmto parazitům účinné prostředky lidového léčitelství, konkrétně zábaly hlavy a olejové pololázně. Ministerstvo podle něj v současné době nemá informace o hromadném výskytu vší. Podotkl, že ani v rámci direktiv EU o hlášení epidemií "vši nejsou sledovány".
15.12.2011 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

BABSKÉ RADY: 5 triků, jak se zaručeně zbavit VŠÍ a nepřijít o vlasy

 
Vši se postupně stávají odolnými vůči chemickým látkám, které je měly spolehlivě usmrtit. Příčinou je časté používání těchto přípravků a organismus vší se jim stačil postupně přizpůsobit. Podle našich babiček není nutné si dávat na hlavu chemii. Přečtěte si babské rady, jak se zbavit zákeřných vší.
04.12.2013 14:50 |

podobné články

Bratr "Heja Heja" Jarka Šimka: Policie ho stíhá kvůli útoku mačetou

 
Jarek Šimek (37), zpěvák, skladatel, blízký spolupracovník Ivety Bartošové a autor kontroverzní písně Heja heja, řeší vážné rodinné problémy. Jeho bratra Otu (38) zatkla policie kvůli napadení se zbraní v ruce!
29.04.2011 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků) , Jarek Šimek (110 článků)

VIDEO: Svět přišel do Česka. Mrkejte, jak krásná blondýnka v klipu podřízne Jarka Šimka

 
Jarek Šimek  (38) se rozhodl definitivně zbavit nálepky skladatel Ivety Bartošové  (46) a vrátil se k tomu, co umí nejlíp. Natočil videoklip ke své písničce Change The Game se spoustou hororových prvků a kvalitou dost překvapil. Většina jeho kolegů proti němu vypadá jako šumaři. Podívejte se na exkluzivní světovou premiéru klipu na Super.cz!
01.11.2012 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků) , The Game (25 článků) , Jarek Šimek (110 článků)

Sestra Ivety Bartošové Ivana po letech na veřejnosti. Jako by ségře z oka vypadla

 
Léta se vyhýbala médiím, měla až panický strach z toho, že by si snad někdo mohl myslet, že se snaží přiživit na slávě své populárnější sestřičky Ivety Bartošové  (✝48) . Ivana Bartošová v úterý proto všechny překvapila, když se s matkou Svatavou, bratrem Lumírem a jeho rodinou na pozvání Jarka Šimka rozhodla dorazit na Královny popu, v jejichž rámci byla vzpomínková sekce na jejich známou příbuznou. A i když si změnila barvu vlasů a nepatrně přibrala, stejně neměla šanci schovat se v davu. Všichni ji poznali!
16.10.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků) , Jarek Šimek (110 článků) , Ivana Bartošová (38 článků)

Ty bláho! Kopretince ze SuperStar se přírodně zvětšil hrudník a ve 27 letech vypadá na dvacítku

 
Je tohle vůbec možné? Když se hvězda SuperStar a bývalá herečka Ordinace v růžové zahradě Petra Pudová objevila na narozeninách Jarka Šimka  (41) , přítomní pánové přestali požívat alkoholické nápoje, dámy zapomněly brebentit a všechny zraky se upnuly na senzačně vypadajícího diblíka. Petra, která nedávno zažila rozchod s přítelem Markem , vypadá minimálně o sedm let mladší. A paradoxně kvůli přibývání na váze se jí zvětšila i ňadra!
05.01.2015 16:01 |

podobné články

Osobnosti: Petra Pudová (27 článků) , Jarek Šimek (110 článků) , Petr Marek (156 článků)

Bývalý žák hrozil smrtí šesťákům!

 
Všechny vás pozabíjím! Na videu, které umístil na internet, vyhrožuje bývalý žák (19) havířovské školy, že povraždí ty současné.
17.09.2009 07:10 |

podobné články

Šílená žena z Brna zaútočila na holčičku (10): Všechny pozabíjím, křičela

 
Kopance, vulgární nadávky a výhrůžky smrtí schytali od šílené ženy brněnští policisté, které do Jedovnické ulice v Brně přivolal rozrušený otec. Když s rodinou na kolech projížděl kolem tramvajové zastávky, agresorka bez varování srazila jeho nicnetušící dceru k zemi.
13.05.2016 10:05 |

podobné články

Petr Štěpánek skrýval tajemství: Měl bratra, kterého neměl šanci nikdy poznat. Proč?

 
Herec Petr Štěpánek (63) měl ještě jednoho dosud utajeného bratra. Kromě bratra Martina (†63) a nevlastní sestry Jany (77), měl ještě staršího bratra Zdeňka. Toho ale nikdy nepoznal.
20.08.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (632 článků) , Petr Štěpánek (632 článků) , Martin Štěpánek (132 článků) , Martin Štěpánek (128 článků)

Bubílková hledá náhradu za Šimka!

 
Moderátorka Zuzana Bubílková (58) se znovu snaží dobýt český šoubyznys. Přesněji řečeno nebe politické satiry. Jak jinak si vysvětlit, že se snaží najít náhradu za kolegu Miroslava Šimka (†63).
20.11.2010 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (151 článků)

10 let od smrti Miloslava Šimka: Táta byl introvert, vzpomíná dcera Magdalena

 
Na Miloslava Šimka vzpomíná jeho prostřední dcera Magdalena jako na tichého, přísného otce, který se o své tři dcery dost bál. Rodině se věnoval na sto procent.
16.02.2014 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Šimek (42 článků)