Článek

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků) , Nikola Čechová (80 článků) , Vladimír Novotný (23 článků)
Podobné články

Bez Vladimíra by Survivor neměl šťávu, říká Chili, přesto výhru přála Veve: Jak to vysvětluje

 
Jako jediná nedala hlas Vladimírovi Čapkovi, přesto v tom prý nebylo nic osobního. Chili, pravým jménem Ta Thuy Dung, vysvětluje, proč by byla ráda, kdyby vyhrála Veronika Přikrylová alias Veve. A nejen to. Na Instagramu se vypsala ze svých pocitů nejen k Veve, ale také k Vláďovi, se kterým si šli na ostrově doslova po krku. A z jejích slov budou zmateni hlavně ti, kteří ji poslední týdny častují nadávkami a chrlí jeden jedovatý hejt za druhým. 
10.05.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Čapka (8 článků)

Veve ze Survivoru hodnotí nové soutěžící: Promluvila o svém favoritovi a proč může být za týden vše jinak

 
Zúčastnit se Survivoru, jedné z nejdrsnějších soutěží světa, to chce pořádnou dávku odvahy. Ta krásné Veronice Přikrylové alias Veve rozhodně nechybí, a jak se svěřila eXtra.cz, kdyby měla možnost vrátit se na opuštěný ostrov, neváhala by a běžela na letadlo. 
21.01.2023 05:10 |

podobné články

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (346 článků) , Ondřej Novotný (185 článků)

Zpověď Adama Raitera: Promluvil o vztahu s Veve i o svém strachu ve válkou zmítané Ukrajině

 
Bývalý hráč Survivoru Adam Raiter (33) po návratu z reality show neváhal a vyrazil na Ukrajinu, kam nejenže dovezl humanitární pomoc, ale do bezpečí odtamtud odvezl i několik uprchlíků, kteří museli ve válce zanechat kus svého života. V rozhovoru pro eXtra.cz se svěřil s detaily své cesty, promluvil o dramatických zážitcích s vojáky, momentech plných strachu a beznaděje, ale také se svěřil, proč své auto pojmenoval po Veve. Přeskočila snad na ostrově jiskra?
29.03.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)

Nezdolná Andrea Bezděková. V Survivoru jako jedna z mála nefňuká. Drsným přístupem připomíná proradnou Veve

 
Pozor, článek je protkaný spoilery! Modelka Andrea Bezděková (29) byla zpočátku v reality show Survivor považovaná za křehkou květinku. Hned od začátku ale všem ukázala, že je naopak největší drsňačkou, a zařadila se mezi nejsilnější hráče. Nejenže si na ostrově na nic nestěžuje, ale na poslední kmenové radě to pořádně natřela Pepovi Kůrkovi a Karolíně Krézlové (35). Začíná se tak podobat předchozí účastnici Veronice Přikrylové alias Veve, která soutěžila v minulé řadě a skončila na druhém místě.
30.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (242 článků)

Veve vzpomíná na Ivu Pazderkovou: Svlékala se pořád donaha, pak si povídala sama se sebou

 
Už není tajemství, že se Veronika Přikrylová alias Veve dostala v reality show Survivor až do samotného finále. Na ostrově v boji o přežití a milionovou výhru bojovala s Vladimírem Čapkem (44) přes dva měsíce a odnesla si mnoho nezapomenutelných zážitků. Redakci eXtra.cz se svěřila, že se jí v paměti uložily i vzpomínky na Ivu Pazderkovou (42) a její vyrovnávání s vlastními myšlenkami. Prý se prostě svlékla do naha a v oceánu si povídala sama se sebou. Je tohle důvod, proč ji Nikol Čechová nazvala psychicky labilním člověkem?
30.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (430 článků)

Survivor zná své finalisty. Co dostalo Vladimíra a Veve do hry o pohádkovou výhru

 
A je rozhodnuto. Prvními finalisty Survivoru Česko a Slovensko 2022 se stali Vladimír Čapek a Veronika Přikrylová alias Veve. Čím se ale právě tihle dva lišili, že se jim podařilo přehrát všechny své soupeře? 
04.05.2022 05:10 |

podobné články

Veve ze Survivoru přiznala psychické problémy: Po návratu z ostrova jsem nebyla schopná vycházet z domu, říká

 
Veronika Přikrylová alias Veve, kterou si mohou diváci pamatovat z reality show Survivor Česko&Slovensko, se od svého návratu z opuštěného ostrova v Dominikánské republice na veřejnosti prakticky vůbec neukazuje. Tentokrát ale udělala výjimku. Kráska, která v minulosti koketovala se světem modelingu, se v rozhovoru pro eXtra.cz svěřila, proč se tak dlouho schovávala. 
11.12.2022 05:10 |

podobné články

Exkluzivní rozhovor s vítězem Survivoru Vladimírem Čapkem: Proč chtěl odstoupit první noc a další detaily, které doteď tajil

 
Absolutním vítězem reality show Survivor Česko a Slovensko se stal IT specialista Vladimír Čapek (45) alias Vláďa. Redakce eXtra.cz přináší exkluzivní rozhovor, kde se vítěz poprvé vyjádřil nejen k trofeji a finále, které proběhlo na ostrově, ale také k celkovému působení a taktikách ve hře. Jak naloží s milionovou výhrou, s kým měl alianci ještě před začátkem hry, kdy to chtěl skoro vzdát. Nechal přitom nahlédnout i do zákulisních momentů, kdy byla znát značná tenze, kterou Novotný uměl srovnat. To a mnohem víc si můžete přečíst a poslechnout v jeho zpovědi.
07.05.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Novotný (23 článků)

Ondřej Novotný o rozpadu trojhlavé saně v Survivoru: Trpět a taktizovat, nebo vyhrát?

 
Ondřej Novotný (44) se do reality show zapojil nejen jako moderátor, ale jednotlivé kroky hráčů rozebírá i na svém Instagramu. Pravidelně ukazuje, že stačí byť jen na sekundu sejít z cesty a taktika hry se nenapravitelně promění, což se v Survivoru skutečně jasně stalo. Šéf Oktagonu si posvítil na bývalou dívčí alianci Nikolu Čechovou, Chili a Veroniku Havlik, které měly v týmu i Johy. Ta otočila svůj postoj k týmu po boji o odměnu, aneb "když dar není darem", jak to komentoval Novotný. 
15.04.2022 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků) , Nikola Čechová (80 článků)

Fanoušci Survivoru v panice. Porazí Veve Vláďu a vyhraje celou show?

 
Survivor se blíží ke konci a všechny fanoušky zajímá, kdo se stane absolutním vítězem. Ačkoliv většina z nich sází na Vladimíra Čapka, jehož hra je téměř bezchybná, nemalé pochybnosti v nich nyní vyvolala Veve. Nejenže jako jediná se téměř ke své účasti v show nevyjadřuje, nyní na svém Instagramu nepřímo potvrdila, že se dostala až do finále. Podařilo se jí snad porazit mistra v získání individuálních imunit Vladimíra? 
23.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Čapka (8 článků)

Veve o svých slzách v Survivoru: Plakalo nás tam víc! Některé scény na sebe vůbec nenavazovaly, tvrdí

 
Finalistou reality show Survivor Česko a Slovensko se stala společně s Vláďou i Veronika Přikrylová alias Veve, kterou diváci poznali jako nezastavitelnou hráčku, jež se do všeho vrhla po hlavě a také si pravidelně ze soubojů odnášela zranění. Mnoho fanoušků si také neupřelo komentáře k její senzitivní povaze, protože se na obrazovkách málokdy objevil díl, ve kterém by nebrečela. Půvabná blondýnka pro eXtra.cz prozradila, jak své působení ve hře zpětně vnímá a zda je tak emotivní člověk i v reálném životě.
05.05.2022 16:10 |

podobné články

Veve mohla vyhrát, Vláďa byl sebejistý až arogantní, hodnotí producent Survivoru. Co si myslí o výsledku?

 
Survivor Česko a Slovensko 2022 zná už sice svého šampiona, producent celé show Marek Orlík teprve nyní dokončil vyhodnocení hry posledních dvou finalistů. Jak sám vítěz Robinsonova ostrova vidí hru vítěze Vladimíra Čapka a vezla se Veronika Přikrylová alias Veve celou show, nebo opravdu tahala za nitky a měla tajný plán, jak se sama stát absolutní vítězkou? O tom se rozepsal na svém Instagramu. 
09.05.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Čapka (8 článků)

Nefér hra v Survivoru: Bára a Kundosaki kuly pikle už před začátkem reality show

 
V Survivoru to již pořádně vře. Hlad, vyčerpání a drsné podmínky se podepisují na všech účastnících a v obou kmenech začíná pořádně přituhovat. Moderátor Ondřej Novotný se k aktuální situaci na ostrově vyjádřil na svém Instagramu. V livestreamu rozebral jednotlivé soutěžící, ale okomentoval i alianci Barbory Mlejnkové a Kateřiny Klinderové alias Kundosaki, jejichž dohodu mnozí považují za velmi neférovou hru. Ondřej si zase myslí, že právě tato skutečnost může dívkám zlomit vaz. 
09.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků)

Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů

 
"Protekční spratek" Pavel Novotný do toho praštil. Syn baviče Petra Novotného si vzal svou přítelkyni Veroniku, s níž má dceru Lauru, v kapli Sacre Coeur v Praze. Další články k tématu: Pavel Novotný rozšířil klan bavičů, narodila se mu dcera Laura Pavel Novotný bude otcem, svatbu zatím neplánuje Usmíření v showbyznysu: Kristelová a Novotný zakopali válečnou sekeru Novotný si střílí z Kristelové, nafotil podle ní erotický kalendář Bavič Petr Novotný je dědečkem, rodina už oslavuje VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková
27.04.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (400 článků) , Pavel Novotný (1253 článků) , Ornella Štiková (1118 článků)

Veve je Survivor, napsal Mareš ke společné fotografii. Proč zpochybňuje Vláďovo právo na označení přeživšího?

 
Titul Survivora Česko a Slovensko 2022 získal sice díky své všestrannosti Vladimír Čapek, podle Leoše Mareše si ho ale zaslouží někdo jiný. Ačkoliv ho na svém Instagramu označil za nejlepšího ve hře, Survivorem je podle něj Veronika Přikrylová alias Veve. Proč si to myslí a jak velkou roli v tom hraje fakt, že se v minulosti již potkali?
07.05.2022 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3430 článků)

Démonický houslista: spolčil se s ďáblem, aby zahrál nemožné?

 
Zvládal i extrémně rychlá tempa. Niccolo Paganini a jeho neobyčejně ohebné prsty, protáhlý a vyzáblý zjev dokonce budily podezření. Podezření, že se snad spolčil s ďáblem.
28.02.2011 06:20 |

podobné články

Novotný zkritizoval Survivor: Vláďa vyhrál díky chybě Chili a čím ho štvali Braňo a Johy

 
O vítězi Survivoru Česko Slovensko 2022 je sice už dávno jasno, až nyní se ale Ondřej Novotný dostal k hodnocení hry Vladimíra Čapka. Ačkoli všichni na ostrově talentovaného “ajťáka” podceňovali, podle něj šlo od pátého dne o nejlepšího hráče. Cestu k výhře podle Novotného, který se rozepsal klasicky na Instagramu, Čapkovi zjednodušila Chili, která mu sice chtěla namazat schody a konečně se ho zbavit, místo toho mu však odtajnila své úmysly a dostala se do jeho hledáčku. Proč byl podle něj Vladimír jasným vítězem? 
14.05.2022 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Čapka (8 článků) , Ondřej Novotný (185 článků)

Novotný o zápasu Adam vs. Nathan: Tajemný spor v Survivoru a reakce na hejty

 
Truhlář Adam Raiter a profesionální účastník reality shows Nathan Dzaba zanechali v Survivoru nejen výrazný podpis, ale také nevyřízené účty, které nezůstanou zapomenuty a utkají se v kleci organizace Oktagon. Moderátor a šéf Oktagonu Ondřej Novotný redakci eXtra.cz odtajnil, kde vznikla myšlenka vedoucí k tomuto zápasu, který bude zřejmě i osobní záležitostí, a prozradil, jak se staví k hejtům, které se po oznámení turnaje vyrojily.  
12.05.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků) , Adam Nathan (10 článků) , Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)