Článek

Exkluzivní foto: Takhle si Martin Fenin hýčká svou krásnou a těhotnou policistku Betku

 
Martin Fenin (33) se po sérii průšvihů snaží dát svůj život dohromady, velkou zásluhu na tom má ale hlavně jeho snoubenka Betka, s kterou nyní čeká i rodinu. Seznámili se za velmi zvláštních okolností a fotbalista jí hned ze začátku ukázal své nejhorší chování. „Vydržela, miluje mě,“ svěřil se eXtra.cz zamilovaný Martin. Podívejte se do fotogalerie na exkluziní snímky hrdliček.
18.10.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (81 článků)
Podobné články

Martin Fenin (32) náhle převezen do nemocnice: Selhaly mu orgány?

 
Talentovaný fotbalista a bývalý reprezentant Martin Fenin (32) se už delší dobu potýká s problémy s alkoholem. Potácet se v ne úplně střízlivém stavu se mu několikrát povedlo i hodinu po poledni. Podle informací jeho kamaráda Jakuba Koháka byl Fenin převezen do nemocnice.
16.11.2019 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (81 článků) , Jakub Kohák (238 článků)

Fotbalista Martin Fenin s alkoholem neseknul: Zadržela ho policie, v krvi přes dvě promile

 
Talentovaný fotbalista a bývalý reprezentant Martin Fenin (32) má dlouhodobě problémy s alkoholem. Minulý rok v listopadu kvůli nadměrnému požívání alkoholu skončil dokonce v nemocnici a jeho blízcí a fanoušci měli o fotbalistu velký strach. Podle posledních informací se ale moc nepolepšil. Před pár dny měl být Fenin v ulici Doubravická v Praze v ranních hodinách zadržen policií. V krvi měl podle AKTU.cz přes dvě promile a dělal hluk.
22.04.2020 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (81 článků)

Fenin na srazu: Stále nevím, kde budu hrát. Do Čech ale NECHCI!

 
Martin Fenin prožil ve Frankfurtu prachbídnou sezonu. Jeho celek sestoupil z bundesligy a Fenin se navíc moc často na zeleném pažitu neobjevoval. Jeho setrvání v klubu tak podle všeho bude záviset na novém kouči.
01.06.2011 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (81 článků)

Martin Fenin vyloučen po 10 minutách na hřišti: Vůbec to nechápu, říká fotbalová legenda

 
Fotbalista Martina Fenina (33) má za sebou pestrou minulost. Hráč, který se proslavil v roce 2007 gólem ve finále mistrovství světa hráčů do 20 let, zkouší restartovat kariéru v 1. A třídě, kde hraje za FK Řeporyje. Ve druhém soutěžím zápase se řeporyjští postavili Slivenci. A Fenin na zápas nebude vzpomínat v dobrém. Po deseti minutách na trávníku totiž obdržel červenou kartu. Co se přesně stalo? V rozhovoru pro eXtra.cz Fenin uvedl, že červenou kartu dostal neprávem.
06.09.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (81 článků)

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Martin Fenin a jeho Katharina na oslavě 120. výročí fotbalové Slavie: To je moje láska!

 
Musel jí vysvětlit, že na jeviště Národního divadla se člověk nedostane každý den. Pro krásnou německou přítelkyni Katharinu měl však fotbalista Slavie Martin Fenin (25) pádný argument. Sám byl ve Zlaté kapličce vůbec poprvé.
29.01.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (81 článků)

Řepka si těhotnou Erbovou hýčká: Dostala porsche!

 
Ještě neporodila, a už dostala za syna »odměnu« v hodnotě dvou milionů! Fotbalový pracháč Tomáš Řepka (37) si svou těhotnou milenku Vlaďku Erbovou (30) náležitě hýčká a vydržuje! Dalším z řady nákladných dárků je luxusní bourák Porsche Cayenne v bílé barvě!
13.12.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1183 článků) , Vlaďka Erbová (987 článků)

Drama v Berlíně: Islamista pobodal policistku, její kolega ho zastřelil

 
Islámský radikál Rafik Y., který byl pod dohledem německých bezpečnostních úřadů, pobodal ve čtvrtek v Berlíně policistku. Její kolega útočníka zastřelil, jedna ze střel zranila i policistku. Tu s vážnými zraněním přepravil do nemocnice vrtulník.
17.09.2015 19:15 |

podobné články

Rebel, co vypadl z okna: Martin Fenin plánuje návrat k fotbalu, přítelkyně je policistka, hlídá mě

 
Svého času patřil k nejtalentovanějším fotbalovým útočníkům Evropy. V roce 2007 se stal hvězdou světového šampionátu hráčů do dvaceti let, na kterém s českým týmem získal stříbro a vysloužil si zájem předních velkoklubů. Martin Fenin (33) nakonec z Teplic přestoupil zhruba za sto milionů korun do Frankfurtu a hned ve svém prvním zápase se blýskl hattrickem. Jenže jeho život následně provázely velké problémy v osobním životě, bojoval s depresemi či alkoholem, a tak svou kariéru ukončil dříve a jinak, než si sám představoval.
27.05.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (81 článků)

Martin Fenin: Na odpis!

 
Bývalý fotbalový reprezentant Martin Fenin (23) už nemá ani na II. německou ligu?
24.08.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (81 článků)

Martin Fenin: Byl prý úplně namol! První fotka fotka z nemocnice!

 
Žádná smůla! Martin Fenin (24) si za svůj sobotní pád z hotelového okna, který jej málem stál život, může jen a jen sám. Byl totiž údajně namol opilý...
21.10.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (81 článků)

Martin Fenin: Trénuje! Zázrak!

 
V Hollywoodu už se šéfové studií rvou o scénář příběhu roku! Odepsaný fotbalový trosečník Martin Fenin (24) zhuntovaný depresemi, alkoholem a těžkým zraněním hlavy už totiž trénuje! S Energií Chotěbuz je na soustředění v Turecku.
20.01.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (81 článků)

Odepisovaný Martin Fenin dře! Kouč: Na jaře bude hrát!

 
Loni 15. října vypadl Martin Fenin (24) z okna. Pod vlivem antidepresiv a chlastu si těžce poranil mozek a na jeho fotbalovou kariéru už by nikdo nevsadil ani cent. Jenže všechno je, zaplať pánbůh, jinak.
26.01.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (81 článků)

Martin Fenin: Návrat lumpa? Před rokem útočníka málem zabily prášky a chlast, teď chce do české ligy!

 
Že to tomu nešťastnému chlapci ale letí! Včera to byl rok, co se fotbalista Martin Fenin (25) v Sasku málem zabil. Napěchovaný antidepresivy a alkoholem spadl z okna hotelu a podruhé se narodil. Výroční den si vybral k oznámení, že se chce vrátit do české ligy.
16.10.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (81 článků)

Fotbalový rebel Martin Fenin po kolapsu: Co ho dostalo do IKEMu?

 
Dva měsíce po kolapsu, který ho dostal na lůžko pražského IKEMu, se Martin Fenin (32) objevil na večírku. Společně s moderátorem večera Jakubem Kohákem (45) řádili jak černá ruka, ale fotbalista překvapivě bez alkoholu!
24.01.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (81 článků) , Jakub Kohák (238 článků)

Martin Fenin bude tatínkem! Nebojím se, že bude průšvihář, říká známý fotbalový bouřlivák

 
Věčný fotbalový bouřlivák nepřestává překvapovat. Alkoholu se Martin Fenin (33) straní jak čert kříže, v pražských Řeporyjích se vrátil k fotbalu, zasnoubil se a nyní dokonce oznámil, že bude tatínkem. S partnerkou Beatou Hlubockou (31) tak čekají jejich prvního potomka.
14.10.2020 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (81 článků)

Fotbalový rebel Martin Fenin čeká s přítelkyní miminko: Otevřeně o penězích a majetku

 
Ještě nedávno si Martin Fenin (33) tykal s démonem alkoholu a musel hasit jeden požár za druhým, mnoha lidmi odepisovaná bývalá velká fotbalová naděje se brzy ale dočká svého prvního potomka. Proto se snaží být zodpovědná. Nebude rodina, kterou s partnerkou zakládají, finančně na suchu?
17.10.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (81 článků)

Fenin: Když bude mít Frankfurt ambice, zůstanu i ve druhé lize

 
Fotbalový útočník Martin Fenin po sestupu Frankfurtu přemýšlí nad další svou budoucností.
20.05.2011 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (81 článků)

Fenin už po operaci zase hrál. A dokonce skóroval

 
Fotbalový útočník Martin Fenin už se zcela zotavil ze zranění třísel
27.07.2009 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (81 článků)