Článek

"Exilová vláda" chystá protivládní protest. Využije herce Pomejeho i Okamuru

 
Toto už není žádná hra na revoluci, tady už jsou v sázce životy nás všech. Den D se blíží. Bude dnem, kdy skončíme s rozkrádáním, rozprodáváním a tunelováním. Den, kdy skončíme s kmotry, mafiány a trafikanty. To jsou slova, která mobilizují Čechy do protestní akce, která se má konat na Václavském náměstí 7. dubna. Moderovat ji má podle informací na stránkách pořadatelské Holešovské výzvy Jiří Pomeje.
26.03.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1474 článků)
Podobné články

Jedete na demonstraci? Je třeba se řádně vyzdobit - radí vážně "exilová vláda"

 
REVUE Demonstrace, která se má uskutečnit tuto neděli, s sebou pro její organizátory nese velká očekávání. Nejen, že by tam měla být zřejmě odtajněna takzvaná exilová vláda a zvolená "nová občanská", vystoupit by tam měl třeba i bývalý šéf Poldi Kladno Vladimír Stehlík nebo producent Jiří Pomeje. V souhrnu všech těchto faktorů pak asi přiliš nepřekvapí to, že se objevují i módní rady, jak se vystylovat na onu plánovanou "revoluci".
06.04.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1474 článků)

Rozvod Bartošová – Pomeje

 
Oznámený rozvod zpěvačky Ivety Bartošové (43) a producenta Jiřího Pomejeho (44) nabírá na obrátkách a špína už se nepřehazuje pomyslnými vidlemi, ale opravdu ve velkém. Podle Pomejeho třeba Bartošová o jejich vztahu a krizi s chutí informuje novináře, navíc Ivetě prý ve vztahu vadil někdo třetí – Pomejeho nejlepší kamarád a mecenáš Pavel Pásek!
29.11.2009 02:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1474 článků) , Iveta Bartošová (6725 článků) , Pavel Pásek (56 článků) , Pavel Pásek (78 článků)

Pavel Pásek, mecenáš Pomejeho a Bartošové: Ti dva vydělají spoustu peněz!

 
Málokdo ví o zkrachovalém podnikateli Jiřím Pomejem (45) a Ivetě Bartošové (43) tolik, jako zámožný majitel pražského kasina Pavel Pásek (42). Když na konci roku Iveta Pomejeho vykopla ze svého domu, byl první, kdo mu pomohl. Zaplatil mu hotel a k tomu koupil dovolenou v Thajsku. Navíc Pomejemu s Bartošovou fi nancoval i jejich svatbu! Co teď Pavel Pásek říká tomu, že Bartošová vzala Pomejeho na milost? To prozradil slovenské televizi Joj...
24.01.2010 02:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1474 článků) , Iveta Bartošová (6725 článků) , Pavel Pásek (56 článků) , Pavel Pásek (78 článků)

Hladoví Češi prý vyženou ministry kameny. Nepomůže ani "smradlavý" Zavadil

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Protivládní nálady v české společnosti sílí. Protesty a mírumilovná shromáždění nepomáhají, vládní garnitura zůstává stále u svých koryt. Možná tak už brzy nadejde čas na použití hrubé síly. Myslí si to jeden z členů protivládní iniciativy. Ta už na následující úterý chystá další masivní protest.
24.06.2012 00:05 |

podobné články

Kalouskovi nepomůže ani "smradlavý" Zavadil. Češi na něj prý půjdou s kameny

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Protivládní nálady v české společnosti sílí. Protesty a mírumilovná shromáždění nepomáhají, vládní garnitura zůstává stále u svých koryt. Možná tak už brzy nadejde čas na použití hrubé síly. Myslí si to jeden z členů protivládní iniciativy. Ta už na následující úterý chystá další masivní protest.
24.06.2012 00:15 |

podobné články

Podle soudu nesmí Reflex nazývat Okamuru „Pitomiem", píše týdeník

 
Časopis Reflex ani jeho web nesmí podle soudu nazývat šéfa Úsvitu Tomio Okamuru „Pitomiem". Uvedl to dnes server Reflex.cz. Časopis se Okamurovi na webu za zkomolení jména sice omluvil, ale pouze za jeden článek, který vyšel až po rozhodnutí soudu. Reflex přitom Okamuru opakovaně označoval jako „Pitomia" déle než rok v článcích v tištěné podobě i na webu.
14.05.2014 19:45 |

podobné články

Pomejeho přítelkyni odvezli do špitálu. Vážné těhotenské potíže!

 
Snoubenku herce a producenta Jiřího Pomejeho  (48) Andreu Šťastnou, s níž čeká dítě, v pondělí záchranka odvezla do nemocnice. „Včera jsem měl velký strach. Andrejce začalo být zle a všechno nebylo v pořádku. Skončila na kapačkách,“ svěřil se Super.cz Pomeje krátce po odsouzení za poškození věřitele.
14.05.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1474 článků)

Ani prsa číslo šest nevěstě Pomejeho nepomohla: Obrovská hádka o peníze!

 
Byla to krásná veselka, jedli, pili a hodovali až do rána… ale vážně za své? Svatba producenta a herce Jiřího Pomejeho  (48) s jeho půvabnou těhotnou snoubenkou Andreou Šťastnou sice patřila k těm dobrodružnějším kvůli počasí , ale jinak ji moc nepříjemností nekazilo. Až na jednu věc. Podle exkluzivního zjištění Super.cz se jen krátce před samotným falešným obřadem konala bojová porada, při které Pomeje s kamarády řešil, kdo vlastně bude celé „mecheche“ platit. „Drsně se kvůli tomu pohádali!“ tvrdí náš zdroj. Ani mocný hrudník nevěsty případné sponzory neobměkčil.
02.06.2013 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1474 článků)

Deníky komentují sobotní protivládní demonstraci. Bez úspor to prý nejde

 
Sobotní protivládní protest, který byl podle odborářského lídra Jaroslava Zavadila největší od roku 1989, vypovídá o tom, že vláda něco dělá dobře - opravdu koná a dotýká se skutečně citlivých míst, píšou dnešní Lidové noviny (LN). Ale fakt, že vláda něco dělá dobře, ještě neznamená, že to celé dělá dobře. Je to zdánlivě drobná nuance, ale na ní teď bude podle listu záležet víc než třeba ještě v zimě.
23.04.2012 06:15 |

podobné články

Odbory odmítají chodit na tripartitu, připravují další protivládní akce

 
Českomoravská konfederace odborových svazů už nebude chodit na jednání tripartity. Chystá další protivládní akce. Předák ČMKOS Jaroslav Zavadil dnes České televizi řekl, že by protesty měly bolet.
25.04.2012 12:00 |

podobné články

Jiří Pomeje se ostříhal: Ovace na lebkouna Pomejeho!

 
Manžel Ivety Bartošové, který státu dluží téměř šedesát milionů korun, se nechal kvůli natáčení filmu ostříhat dohola. Zbavil se dlouhé hřívy vlasů, na nichž si spoustu let zakládal. Tisk novou image Pomejeho označuje za šokující, ale Jirka, zdá se, na této změně vydělá. A tím nemyslím výši honoráře, ale popularity.
25.08.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1474 článků) , Iveta Bartošová (6725 článků)

Prokletí Pomejeho lásek - Bartošová i Kuklová - Obě bojují! Iveta o život - Míša o majetek

 
05:00 – Producent Jiří Pomeje (44) svým ženám nedopřeje ani chvilku klidu. Až by se mohlo zdát, že je prokletím pro každou, která se s ním zaplete. Zatímco jeho současná manželka Iveta Bartošová (42) nedávno potratila a teď je ve vážném stavu hospitalizována na pražské soukromé klinice GHC, Pomejeho »bývalka« Michaela Kuklová (41) se stále soudí o majetek, který jí chtějí sebrat kvůli exmanželovým dluhům!
03.10.2009 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1474 článků) , Iveta Bartošová (6725 článků) , Michaela Kuklová (176 článků)

Dnešní tisk: Bartošová živila Pomejeho a utajené znásilnění

 
Pondělní noviny píší o tom, že se ženy bojí hlásit na policii znásilnění a probírají vztah Bartošové a Pomejeho.
23.11.2009 08:15 |

podobné články

Pavel Pásek, dnes už bývalý mecenáš Ivety Bartošové: Prachy mi Iveta musí vrátit! ...a Pomeje je trochu pitomec!

 
Pokusil se o nemožné a jako manažer chtěl dovést zpěvačku Ivetu Bartošovou (44) zpátky na výsluní. Jako dlouholetý kamarád zpěvaččina manžela Jiřího Pomejeho(45) neváhal investovat do Ivetina vzkříšení velké peníze. Ale nepochodil! Bohatý podnikatel a majitel kasina tak podle svých slov ukončil jednu neúspěšnou životní zkušenost a od showbyznysu si chce na čas odpočinout. Proč všechny plány krachly a proč manželství Bartošové a Pomejeho směřuje k rozvodu? Osobitým způsobem to Pásek vysvětlil Nedělnímu Aha!
08.08.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1474 článků) , Iveta Bartošová (6725 článků) , Pavel Pásek (56 článků) , Pavel Pásek (78 článků)

Iveto, tenhle vystřídal Pomejeho?

 
Jen co Iveta Bartošová (44) poslala k šípku svého stávajícího manžela Jiřího Pomejeho (45), už objímá cizího muže! Je to pohledný mladík Petr Kříž (21)!
10.08.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1474 článků) , Iveta Bartošová (6725 článků) , Jiří Kříž (16 článků)

Pomejeho právník Michal Vondráček: Jirka jí nechtěl ublížit!

 
Čerstvě rozvedený producent Jiří Pomeje (45) se rozhodl mlčet. Přestože jen několik dní před rozvodem přes média na svou dnes již bývalou ženu s úmyslem bránit se zaútočil, v pondělí dopoledne své rozhodnutí přehodnotil. Důvod? „Nechtěl Ivetě ubližovat,“ vysvětlil Pomejeho právní zástupce Michal Vondráček...
19.10.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1474 článků) , Jiří Vondráček (86 článků)

Pražští záchranáři nominovali Pomejeho na ocenění za záchranu sebevraha

 
Moderátor rádia Frekvence 1 už dvakrát během svého pořadu zachránil sebevraha. Ačkoli se spekulovalo o pravosti obou záznamů, v druhém případě mu zásluhy přisuzují i pražští záchranáři, kteří ho nominovali na prestižní ocenění Zlatý záchranářský kříž. Další články k tématu: Pomejeho první noc v rádiu. Zabránil sebevraždě a plakal Nejoblíbenější moderátoři roku jsou Jiří Pomeje a Lucie Výborná Pomeje se setkal s bývalou manželkou u soudu, hrozí mu tři roky vězení Pomeje půjde kvůli filmu Andělská tvář znovu před soud Rozhlasák roku Jiří Pomeje: Kvůli rádiu mi v noci strádá přítelkyně
30.01.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1474 článků) , Lucie Výborná (61 článků)

To je podívaná: Pomejeho kočička zhubla a ukázala neskutečný výstřih i zásnubní prsten

 
Přítelkyně Jirky Pomejeho se poprvé od zásnub objevila na veřejnosti. Pomeje  (47) požádal v pokleku a s prstenem v ruce Andreu před třemi týdny na dovolené v Thajsku. Nyní poprvé prstýnek Andrea ukázala.
07.02.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1474 článků)

Bára Niničová kritizuje svého nástupce Pomejeho: Je mi za něj trapně!

 
Tvrdou kritiku od své předchůdkyně Báry Niničové (31) si vysloužil nový moderátor primáckých VIP zpráv Jiří Pomeje (47). Sexy blondýna je naprosto šokována tím, co se během Pomejeho služeb na obrazovce děje!
24.03.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Niničová (33 článků) , Jiří Pomeje (1474 článků)