Článek

Exekutor to pro dnešek v pražské Klinice vzdal

 
Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) začala ve čtvrtek dopoledne prostřednictvím exekutora s vyklízením Autonomního centra Klinika na pražském Žižkově. Na střeše budovy, kterou SŽDC vlastní, zůstalo několik aktivistů, kteří Kliniku odmítají opustit. Odpoledne policisté zadrželi jednoho protestujícího, který neuposlechl jejich výzvu. Exekutor před 16. hodinou pokračování exekuce pozastavil do pátečního dopoledne.
10.01.2019 08:55 |

podobné články

Podobné články

Keith Richards: Kouření se do smrti nevzdám!

 
Drogy? Prosím. Alkohol? Klidně. Toho všeho se kytarista Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Rolling Stones prohlásil, že se nevzdá kouření ani kvůli nemocem a bude kouřit do posledního dechu.
03.02.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Keith Richards (83 článků) , Keith Richards (83 článků)

Vyklízení Kliniky pro dnešek skončilo. Aktivisté stále odmítají opustit budovu

 
Soudní exekutor dnes zahájil v Jeseniově ulici v Praze 3 vyklízení budovy, kterou neoprávněně využívají lidé z Autonomního sociálního centra Klinika. Ani po dvou jím daných termínech k opuštění budovy, kterou vlastní Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), ale aktivisté neodešli a zůstali v přízemí přední části domu. Jeho zadní křídlo a první patro specializovaná firma už zajistila. Exekutor před 16:00 po šesti hodinách pro dnešek vyklízení ukončil, do objektu se vrátí v pátek v 10:00.
10.01.2019 10:20 |

podobné články

Ve čtvrtek dorazí na Kliniku exekutor. Chce to zkusit po dobrém, obyvatelé však ustoupit nehodlají

 
Ve čtvrtek dopoledne zahájí soudní exekutor Ivo Luhan vyklizení budovy v Jeseniově ulici na pražském Žižkově, kde sídlí Autonomní sociální centrum Klinika. Jak exekutor uvedl pro server Aktuálně.cz, nejprve zkusí situaci vyřešit po dobrém a ohledně případné asistence policie se rozhodne až podle situace. Zprávu převzala ČTK.
09.01.2019 20:25 |

podobné články

Hrad zaplatí za Zemanova Peroutku: Exekutor mu dal pokutu 100 tisíc

 
Exekutor uložil prezidentské kanceláři pokutu 100.000 korun za nerespektování rozsudku v kauze novináře Ferdinanda Peroutky. Pokud Hrad nesplní svou povinnost omluvy, může mu exekutor obstavit účet. Informaci České televize ČTK potvrdil právník Peroutkovy vnučky František Vyskočil.
24.10.2016 14:50 |

podobné články

Za dveřmi stojí exekutor kvůli dluhům vašich dětí. Má nárok na váš majetek?

 
Mají vaše zletilé děti dluhy? Strachujete se, že jednoho dne u vašich dveří zazvoní exekutor a zabaví i váš majetek? Obavy hoďte stranou. Na vaše věci nemá exekutor právo. Co dělat, když se dítě topí v dluzích a jak se bránit při zabavování vašeho majetku?
14.09.2018 00:10 |

podobné články

Boj o Kliniku pokračuje! Aktivisté zůstávají v budově, exekutor vyklízení přerušil. Na místo se vrátí zítra

 
Autonomní centrum Klinika na pražském Žižkově se dnes z rozhodnutí soudu exekučně vystěhovává. Původně zamýšlená poklidná akce v Jeseniově ulici se ale vyostřila, exekutor Ivo Luhan se s aktivisty postrkoval, pak na místo přivolal policii. Demonstranti dostali nejprve lhůtu na opuštění pozemku do 11:30, tu ale většina z nich nedodržela. Ani další ultimátum, které exekutor stanovil na 12:30, příliš platné nebylo - aktivisté zůstávají na střeše budovy i v ní. Stavební firma mezitím začala se zabezpečováním a vyklízením budovy.
10.01.2019 08:35 |

podobné články

A už to jede: Ke Klinice dorazil exekutor. VIDEO zde

 
Před Klinikou probíhalo vysílání „Rádia Tuleň“ v rámci shromáždění ke dni tuleňů a lachtanů. Recitovaly se rapové básně, opakovala historie Kliniky a naříkalo nad odůvodněním vyklízení. A pak dorazil exekutor... ParlamentníListy.cz z místa pořizují živý videopřenos.
10.01.2019 10:25 |

podobné články

Hnilička se bránil atakům od Hamáčka. Ve sportovní agentuře chce dokončit misi

 
Předseda Národní sportovní agentury Milan Hnilička se v reakci na účast na akci v teplickém hotelu, kde porušil protiepidemická opatření, vzdal poslaneckého mandátu. Stále však čelí tlaku, aby se vzdal i funkce vládního zmocněnce pro sport. „Rezignovat nehodlám, to není důvod, abych vzdal boj. Od premiéra cítím podporu,“ uvedl v pořadu Interview na ČT24, kde byl hostem. Fungování Národní sportovní agentury kontrolují nyní auditoři a budoucností instituce se zabývá i vládní koalice. Opozici vadí výměna dvou místopředsedů agentury a fakt, že si na vyřizování žádostí o dotace najala externí firmu.
09.02.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Hnilička (85 článků)

Dwayne Johnson v slzách: Profesionální wrestler Shad Gaspard (†39) se vzdal života, aby zachránil syna

 
Profesionální wrestler Shad Gaspard odešel do nebe v pouhých 39 letech. Zemřel utonutím v oceánu, přičemž se vzdal svého života, aby zachránil desetiletého syna. Poctu mu vzdal jeden z jeho fanoušků, slavný herec Dwayne Johnson a označil ho za skutečného hrdinu.
21.05.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Dwayne Johnson (64 článků) , Shad Gaspard (2 články) , Dwayne Johnson (36 článků) , Dwayne Johnson (15 článků)

Exekutor mu sebral neprávem auto. A vrátil ho poškozené

 
Pro Pavla Spáčila je to jako zlý sen - exekutor mu neprávem sebral auto, které měl navíc jen půjčené. Vrátil ho pomačkané.
09.09.2009 06:15 |

podobné články

Exekutor našel u dlužníka NELEGÁLNĚ upravenou PUŠKU S OPTIKOU! Práskl ho POLICII

 
Pro nedovolené ozbrojování stíhají benešovští policisté 40letého muže, v jehož domácnosti nalezl v srpnu exekutor upravenou perkusní pušku s optikou a 25 nábojů různé ráže. Mediafax o tom v úterý informovala mluvčí benešovské policie Zuzana Stránská.
18.10.2011 11:30 |

podobné články

To snad není možné! Exekutor si nakradl 80 milionů! Odsedí si 7 let

 
Zpronevěra! To je zločin, za který byl ve středu na 7,5 roku odsouzený bývalý exekutor Josef  V. (45). Pro sebe si nechal osmdesát milionů, které na účet exekutorů jako jistinu složila soukromá firma.
10.07.2013 15:40 |

podobné články

Postel ani domácího mazlíčka již exekutor nezabaví, rozhodli poslanci

 
Poslanci ve středu podpořili novelu občanského soudního řádu, která upřesňuje seznam věcí, jež nebude moci exekutor zabavit dlužníkovi. Návrh nyní dostanou k posouzení senátoři. Po obsáhlé diskusi hlasovalo pro 161 poslanců.
29.04.2015 11:26 |

podobné články

Denisa Rohanová: Exekutor Jícha drží ptáčka v hrsti a ČSSD skáče, jak exekutor píská…

 
A zase ta teritorialita… Nechci vypočítávat její pro a proti, ale spíše hledám důvod, proč ČSSD hlasuje proti jejímu projednání.
21.04.2017 19:45 |

podobné články

Žižkovská Klinika bude vyklizena, aktivisté plánují happening

 
Ve čtvrtek dopoledne zahájí soudní exekutor Ivo Luhan vyklizení budovy v Jeseniově ulici na pražském Žižkově, kde sídlí Autonomní sociální centrum Klinika. Jak exekutor uvedl pro server Aktuálně.cz, nejprve zkusí situaci vyřešit po dobrém a ohledně případné asistence policie se rozhodne až podle situace. Zástupci centra i nadále odmítají budovu bývalé plicní kliniky, kterou vlastní Správa železniční a dopravní cesty (SŽDC), opustit. Na den vyklizení naplánovali v objektu nenásilný happening spojený s kulturním programem.
09.01.2019 15:50 |

podobné články

Zažádala o 25 tisíc, hned jí to sebrali. Schillerová dá, exekutor zabaví

 
Kompenzační bonus ve výši 25 tisíc korun má být pro každou osobu samostatně výdělečnou činnou, kterou postihl koronavirus. V případě, že si však člověk nechá poslat částku na účet, který je zatížen exekuci, může mít smůlu. Exekutor totiž nemusí výplatu povolit. Píše o tom server Seznam Zprávy.
04.05.2020 10:40 |

podobné články

Exekutor pro pár tisíc prodal nemovitost

 
Exekutor Petr Kučera z Exekutorského úřadu Kladno podle závěrů šetření Exekutorské komory postupoval nepřiměřeně, když kvůli pohledávce 8000 korun stavebnímu podnikateli z Olomouce letos zabavil a vydražil komerční nemovitost, kde povinný podnikal.
19.12.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (80 článků) , Petr Kučera (80 článků)

Soud: Exekutor z Chomutova vrátí dlužníkům peníze!

 
Dlužníci z Chomutova, kterým exekutor zabavil část sociálních dávek přímo při jejich vyplácení, mají nárok na vrácení peněz. Rozhodl o tom ústecký krajský soud, který se zhruba desítky dlužníků zastal.
26.06.2009 17:20 |

podobné články