Evropská liga: Olomouc porazila Reykjavík 2:0 a postoupila do 3. předkola

Fotbalisté Olomouce odvrátili ostudu, když po domácí remíze 1:1 zvítězili v odvetě na hřišti islandského celku Fram Reykjavík 2:0 a postoupili do 3. předkola Evropské ligy, v němž se střetnou 30. července se skotským Aberdeenem.
23.07.2009 23:10 |

Olomouc na Islandu uspěla. Slaví postup přes Reykjavík

Fram Reykjavík - Sigma Olomouc 0:2
23.07.2009 22:55 |

Evropská liga: Olomouc zklamala v boji s outsiderem

Fotbalisté Olomouce ve čtvrtek nepotvrdili roli velkého favorita a v úvodním utkání druhého předkola Evropské ligy UEFA remizovali na svém hřišti s Framem Reykjavík 1:1.
17.07.2009 16:15 |

Olomouc zvládla odvetu s islandskými amatéry a postupuje

Góly Michala Hubníka a Rudolfa Otepky udržely fotbalisty Sigmy Olomouc v Evropské lize. Po domácí remíze 1:1 s Framem Reykjavík Olomouc nepříjemnou situaci zvládla a na hřišti soupeře zvítězila 2:0.
24.07.2009 11:55 |

ČD: Dvanáctidenní výluka omezí vlaky v úseku Olomouc hl.n. – Olomouc-Řepčín

Ve čtvrtek 25. července v 7:00 hod. začne nepřetržitá výluka Správy železniční dopravní cesty v úseku Olomouc hl.n. – Olomouc-Řepčín na trati č. 275 Olomouc – Senice na Hané.
18.07.2013 18:40 |

ON-LINE Evropská liga: Olomouc - Fram Reykjavík 1:1

Úvodní vystoupení olomoucké Sigmy ve druhém předkole Evropské ligy s islandským soupeřem jste mohli sledovat v podrobné ON-LINE reportáži.
16.07.2009 18:35 |

Vojáci cestou na cvičení NATO vypili všechno pivo. Reykjavík je na suchu

Část amerických vojáků mířících na cvičení členských zemí NATO Trident Juncture 2018 si udělala zastávku na Islandu. Vojáci tam nejdřív podstoupili náročný výcvik v mrazivém počasí. Do hlavního města Reykjavík pak o víkendu zavítalo přes sedm tisíc Američanů, kterým se podařila překvapivá věc: v barech a hospodách zvládli vypít veškeré pivo, uvedl deník Daily Mail. Cvičení začalo minulý týden v Norsku.
29.10.2018 18:40 |

Fotbal ŽIVĚ: Olomouc bojuje na Islandu o Evropskou ligu

Utkání Fram Reykjavik - Sigma Olomouc ON-LINE ZDE:
23.07.2009 20:50 |

Evropská liga: Trnava postoupila až po penaltách

Fotbalisté Trnavy porazili v odvetě 3. předkola Evropské ligy stejným výsledkem 2:1 bulharský klub Levski Sofie a pokutové kopy vyhráli 5:4.
04.08.2011 22:50 |

Evropská liga: Liberec i Olomouc doma vyhrály a postoupily dál

Oběma českým klubům stačil první poločas, aby rozhodly o tom, kdo postoupí do čtvrtého předkola Evropské ligy.
06.08.2009 20:10 |

Evropská liga: Slavia a Sparta blízko postupu

V úvodních zápasech čtvrtého předkola Evropské ligy obě pražská "S" uspěla, Teplice i Olomouc prohrály a zápas Liberce v Bukurešti byl přerušen za stavu 2:0 pro Severočechy.
20.08.2009 20:25 |

Olomouc porazila v poháru v moravském derby Olomouc 2:1

Fotbalisté SK Sigma Olomouc porazili v prvním čtvrtfinálovém utkání Poháru České pošty hráče Baníku Ostrava 2:1. Domácí vedli na začátku druhé půle už 2:0, ale Fantiš brzy snížil a dal před odvetou šanci Baníku na postup.
21.03.2012 19:45 |

Zakopalová porazila Pennettaovou a postoupila do 2. kola

Česká tenistka Klára Zakopalová postoupila v New Havenu do 2. kola dvouhry, když za hodinu a 23 minut porazila Italku Flavii Pennettaovou 7:5 a 6:2.
22.08.2011 09:55 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků)

EL: Rezek dal za Famagustu dva góly, Žilinu potupil Reykjavík

Kompletní výsledky II. předkola Evropské ligy uvnitř. Kanonýr Jan Rezek se dvakrát trefil hned v prvním ostrém zápase za kyperský celek a pomohl svému týmu k výhře. Gól dal také Tomáš Jun.
14.07.2011 23:45 |

Osobnosti: Jan Rezek (42 článků) , Tomáš Jun (7 článků)

Kouč Hapal skončil v Žilině. Vaz mu zlomila prohra na Islandu

Český trenér Pavel Hapal skončil už po úvodním utkání předkola Evropské ligy na lavičce fotbalistů MŠK Žilina. Hapalovi se stala osudnou prohra 0:3 s islandským klubem KR Reykjavík.
16.07.2011 14:10 |

Liga mistrů: Plzeň vyzve Rosenborg, třetí předkolo si zahraje i Sturm Graz

Ve středu se hrály odvety druhého předkola Ligy mistrů, které definitivně rozhodly o postupujících do třetího předkola.
20.07.2011 23:10 |

Olomouc se dnes v předkole Evropské ligy utká s amatéry z Islandu

Jako první český celek zahájí dnes sezonu fotbalová Sigma domácím duelem s Framem Reykjavík.
16.07.2009 08:35 |

Olomouc bude bojovat o přežití v Evropské lize

Nehostinná islandská příroda přivítá ve čtvrtek olomoucké fotbalisty, kteří se v odvetném zápase evropského poháru střetnou s Framem Reykjavík.
23.07.2009 07:35 |

Začíná Liga mistrů. Dočká se Manchester City konečně úspěchu?

Fotbalový fanoušek jásá. Už v úterý začíná osmi zápasy prestižní fotbalová Liga mistrů. Největším tahákem bude bezesporu duel Manchester City  -  Juventus Turín. Představí se také přemožitel Sparty z předkola CSKA Moskva, který zajíždí do Wolfsburgu nebo vítěz Evropské ligy Sevilla proti Mönchengladbachu.
14.09.2015 10:55 |

Zlín a Brno vyhrály úvodní zápasy předkola play off

Hokejisté Zlína porazili v úvodním utkání předkola extraligy play off Třinec 3:0 a ujali se v sérii hrané na tři vítězné zápasy vedení 1:0. Bezbrankový stav zlomil až v 50. minutě útočník Petr Leška. I v druhém duelu byli úspěšnější domácí - Kometa Brno porazila kladenské Rytíře 5:2.
29.02.2012 22:15 |