Článek

EVAKUACE OBYVATEL! Mechanici v servisu našli na PODVOZKU AUTA předmět připomínající VÝBUŠNINU!

 
Neobvyklý předmět našli zaměstnanci autoservisu v Hradci Králové – Slezském Předměstí. Na podvozku vozu našli předmět připomínající nástražný výbušný systém, pyrotechnik předmět vyjmul a převezl na odbornou expertízu, řekla Mediafaxu krajská policejní mluvčí Ivana Ježková.
06.10.2011 15:35 |

podobné články

Podobné články

Poškozené pražské metro nepůjde opravit

 
Až třetinu popraskaných podvozků souprav metra od firmy Siemens zřejmě nebude možné opravit. Ze 61 poškozených podvozků je 17 neopravitelných, dalších sedm podvozků technici dopravního podniku označili jako pravděpodobně neopravitelné. Dnes to řekl náměstek primátora Josef Nosek (ODS). Siemens tvrdí, že za výrobu podvozků je odpovědná firma Bombardier. Bombardier to už dříve odmítl. Dopravní podnik od Siemensu koupil 53 souprav za zhruba 11 miliard korun.
11.04.2012 11:20 |

podobné články

Hrůzný zážitek automechaniků: V kufru auta našli týranou holčičku, prežívala mezi exkrementy!

 
Přibližně dvouletou holčičku, která nemá rodný list ani jméno, našli šokovaní mechanici v kufru auta v servisu na jihozápadě Francie. Zanedbaná, podvyživená a dehydrovaná dívenka tam ležela nahá mezi exkrementy! V autě ji zřejmě matka držela od narození...
30.10.2013 12:10 |

podobné články

Ministr Ťok žene auta do servisů. Skončí tam i vaše škodovka či volkswagen?

 
Legislativní páka, jak majitele škodovek a volkswagenů se zfalšovanými emisemi nahnat do servisů, v Česku neexistuje. Jenže ministr dopravy Dan Ťok (za ANO) tam řidiče dostat chce, minimálně 4 z 5. Ťok k tomu plánuje donutit Škodu Auto skrze dobré vztahy, ministerstvo totiž vydává řadu povolení. Co automobilka za návštěvu servisu nabídne, zatím není jasné. Vyplývá to z informací Hospodářských novin.
21.12.2015 10:45 |

podobné články

EVAKUACE v Liberci! Žena našla pod autem podivný předmět. Je to bomba?

 
Podezřelý předmět připomínající výbušný systém nalezla ve středu po poledni řidička pod svým autem v Liberci. Policie uzavřela silnici a na místo povolala pyrotechnika, jak řekla agentuře Mediafax mluvčí liberecké policie Vlasta Suchánková.
24.08.2011 14:25 |

podobné články

Až třetina z popraskaných podvozků metra nepůjde opravit

 
Až třetina poškozených podvozků souprav pražského metra, které popraskaly, nepůjde podle dopravního podniku opravit. Z 61 podvozků, které mají praskliny, je jich 17 neopravitelných a u dalších sedmi je oprava nepravděpodobná. Ve středu to uvedl náměstek primátora Josef Nosek (ODS). Společnost Siemens, která je dodavatelem souprav, tvrdí, že za podvozky odpovídá jejich výrobce - společnost Bombardier. Praha koupila 53 souprav za 11 miliard korun.
11.04.2012 12:05 |

podobné články

Mechanici šampiona F1 Vettela při GP Koreje: Hotel plný porna!

 
Mistrovské přivítání! Plesnivé jídlo a mechanici bydlící v laciných hotelech. To asi mistr světa F1 Sebastian Vettel (24) v Jižní Koreji nečekal.
15.10.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

Přinesl na služebnu výbušninu: Museli evakuovat celou policii!

 
Strach o životy a útěk do bezpečí! Tak to vypadalo v pátek před polednem před nymburským policejním ředitelstvím. Muž (48) Tam přinesl v dřevěném košíčku výbušninu. Následovala evakuace celého objektu.
18.07.2014 15:45 |

podobné články

V Kalifornii hrozí protržení nejvyšší přehrady: Evakuace až 188 tisíc lidí

 
Americké úřady nařídily okamžitou evakuaci obyvatel v okolí nejvyšší přehrady v USA u jezera Oroville v Kalifornii, protože hrozí protržení nouzového přepadu. Podle odhadů by se evakuace mohla dotknout až 188 tisíc lidí. Evakuace už nyní probíhá.
13.02.2017 07:10 |

podobné články

Kočka uvízla v motoru auta a jezdila tak dva dny. Objevil ji automechanik

 
Překvapivé vyústění měla údajná porucha řazení v autě, s nímž přijel v Plzni muž do servisu. Mechanici nestačili zírat - muž v motoru dva dny vozil uvízlou kočku. Útrapy přežila a šťastně se shledala i se svou majitelkou.
03.07.2012 17:55 |

podobné články

Robot Theodor v akci! Podívejte se, jak stroj za 15 milionů zneškodňuje podezřelý předmět

 
Speciální pyrotechnický robot Theodor za 15 milionů korun měl ostrý zásah v centru Ústí nad Orlicí. Zaměstnanec banky nahlásil, že v koši před pobočkou je předmět, který nápadně připomíná výbušninu. Stroj ho odborně vytáhl a přepravil k rentgenu.
22.01.2014 21:00 |

podobné články

Beroun: Z výbušniny se vyklubala schránka pro geocaching

 
Předmět připomínající nastraženou výbušninu byl objeven 13. 4. ve 12.55 hodin při údržbě mostu vedoucím přes Berounku z lokality chatové osady na Ptáku a ul. U Přívozu.
16.04.2011 15:35 |

podobné články

Letící předmět v plamenech děsil piloty nad Prahou

 
Na řízení letového provozu na letišti Václava Havla bylo včera večer pořádně rušno. Piloti letadel tam opakovaně volali s informací, že vidí hořící předmět připomínající letadlo. Naštěstí se ukázalo, že je vše jinak.
15.02.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4938 článků)

Kotě v USA cestovalo v podvozku auta 200 kilometrů

 
Tříměsíční kotě ve Spojených státech absolvovalo v nepříjemné zimě dvousetkilometrovou cestu v podvozku automobilu, uvedla v sobotu agentura AP.
13.12.2009 06:50 |

podobné články

Evakuace v ulici Na Žertvách: Na místě zasahovali pyrotechnici u podezřelého předmětu

 
Odložený předmět připomínající granát nedaleko autobusového nádraží na Palmovce zapříčinil v úterý ráno uzavření celé ulice. Na místě zasahovali policisté a pyrotechnici. Zároveň došlo k evakuaci asi 20 lidí z přilehlého domu a dělníků ze stavby. Tramvajová doprava jezdí bez omezení.
20.02.2018 09:25 |

podobné články

Německo evakuovalo 60 tisíc lidí kvůli obří bombě. Šlo o největší akci od 2. světové

 
Na 60 tisíc obyvatel Frankfurtu nad Mohanem muselo v neděli kvůli chystanému zneškodnění nevybuchlé letecké pumy z druhé světové války opustit své domovy. Průběh evakuace  poznamenalo několik neukázněných skupin obyvatel. Média uvádějí, že nedělní evakuace byla vůbec největší v německých poválečných dějinách.
03.09.2017 13:05 |

podobné články

Pyrotechnici dostali nové hračky za miliony: Roboty zachránce i rentgeny

 
Roboti, kteří dokážou na dálku odhalit výbušninu klidně i na podvozku auta, speciální ochranné obleky a další technika za desítky milionů – to vše je nové vybavení českých pyrotechniků. Muži s ocelovými nervy totiž nacházejí čím dál víc munice a roste i počet podezřelých zásilek.
14.07.2015 15:45 |

podobné články

Evakuace z nemocnice IKEM se ruší: Pacientům „umrznutí“ už nehrozí

 
Plánovaná evakuace pacientů z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) se v pondělí nakonec neuskuteční. Podle ministra zdravotnictví Miloslava Ludvíka (ČSSD) se prasklý parovod, kvůli kterému se evakuace připravovala, podařilo zabezpečit. Zrušení přesunu pacientů následně potvrdil i ředitel IKEM Aleš Herman.
29.01.2017 12:45 |

podobné články

Dělníci našli podezřelý předmět, mysleli že je to GRANÁT!

 
Rušno bylo v Toužimi na Karlovarsku. Stavebníci při rekonstrukci domu, ve kterém je i lékařská ordinace, našli na půdě podezřelý předmět. Měli za to, že jde o granát, a přivolali policii. Po evakuaci na místě pracoval pyrotechnik.
06.04.2011 14:05 |

podobné články

Toyota svolává vozy do servisu! Hrozí problémy s řízením!

 
Takřka tři miliony vozů, které brázdí sinice celého věta, svolává japonská automobilka do servisu. Auta mohou mít vážné problémy!
14.11.2012 11:55 |

podobné články