Článek

Eva Zaoralová předává žezlo, ale neloučí se

 
Umělecká ředitelka Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary Eva Zaoralová se rozhodla předat žezlo do rukou Karla Ocha a v rozhovoru přiznala proč.
09.12.2010 09:45 |

podobné články

Podobné články

U Antikrista jsem neomdlela, říká Eva Zaoralová

 
MFF Karlovy Vary přilákal řadu hvězd - Antonia Banderase, Johna Malkoviche, Isabelle Huppertovou či Miloše Formana. Programové oddělení také už vybralo snímky do hlavní soutěže, která se ale tentokrát obejde bez české účasti. "Žádný použitelný film jsme tady neviděli," říká Eva Zaoralová, umělecká ředitelka festivalu.
23.06.2009 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Banderas (149 článků) , John Malkovich (118 článků) , Miloš Forman (370 článků)

Eva Zaoralová o festivalu: Nechceme se brát moc vážně

 
Skoro nikdo jí neřekne jinak než „paní doktorka“. Dnes umělecká poradkyně festivalu Eva Zaoralová je úzce spojena s posledními dvaadvaceti z jeho padesáti ročníků. Jezdit sem ale začala už o mnoho let dříve jako novinářka. Těžko bychom tudíž hledali osobu povolanější k sepsaní knížky Příběh festivalu.
12.07.2015 04:16 |

podobné články

Osobnosti: Eva Zaoralová (7 článků)

Pravá ruka Bartošky Eva Zaoralová: Po 23 letech konec na festivalu? Čeká ji operace páteře!

 
Letos je to asi naposledy, přiznala Blesk.cz pravá ruka Jiřího Bartošky (70) na festivalu Eva Zaoralová (84). Po skončení festivalu musí filmová publicistka na operaci páteře. Už dva roky ji odkládala, ale bolest při chůzi už se nedá vydržet.
02.07.2017 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Zaoralová (7 článků)

Eva Zaoralová: Použitelný český film jsme zkrátka nenašli

 
Letos se v hlavní soutěži sešlo 14 filmů. Všechny ze současnosti, a ty zpoza bývalé železné opony navíc dusivě pesimistické. „Po dvaceti letech vytoužené svobody má už asi každý trochu pocit rozčarování,“ říká umělecká ředitelka karlovarského festivalu Eva Zaoralová.
03.07.2009 10:05 |

podobné články

Eva Zaoralová dostala Rytířský kříž za zásluhy v propagaci Polska

 
Česká filmová kritička a umělecká poradkyně karlovarského filmového festivalu Eva Zaoralová ve středu získala Rytířský kříž Řádu za zásluhy Polské republiky za přínos k rozvoji polsko-českého kulturního dialogu. Vyznamenání na polském velvyslanectví obdržela zejména v souvislosti s dlouholetou propagací polského filmu na karlovarském festivalu.
18.07.2012 16:45 |

podobné články

Eva Zaoralová promluvila o Bartoškovi: Poslední test mu výrazně zlepšil náladu

 
Jiří Bartoška se už měsíce statečně pere se zákeřnou rakovinou mízních uzlin v mezihrudí. Dochází na chemoterapie a sám si oholil hlavu, aby předešel potupnému ztrácení vlasů, které zpravidla agresivní léčbu následuje. Prozradila to Eva Zaoralová, Bartoškova dlouholetá filmová spolupracovnice. Řekla také, že Barťák dostal první výsledky léčby…
05.02.2015 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (617 článků)

Eva Zaoralová vypráví příběh festivalu

 
Eva Zaoralová je s karlovarským filmovým festivalem spjata dlouhá léta. A letošní jubilejní ročník byl krásnou příležitostí k vydání knihy, která by roky konání festivalu shrnula a připomněla. Jmenuje se příznačně - Příběh festivalu.
07.07.2015 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Zaoralová (7 článků)

Pravá ruka Jiřího Bartošky Eva Zaoralová: V 82 letech modelkou!

 
Na stará kolena modelkou! Umělecká poradkyně karlovarského festivalu, která se společně s Jiřím Bartoškou (68) zasloužila o jeho světový úspěch, Eva Zaoralová (82) nafotila fashion story pro jeden onlinový módní obchod.
15.09.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (617 článků) , Eva Zaoralová (7 článků)

Proč ve Varech není vidět legendární Eva Zaoralová (85)? Operace páteře!

 
Jedna dlouholetá jistota letos na karlovarském červeném koberci chyběla. Legendární někdejší programová ředitelka festivalu a jeho nynější umělecká poradkyně Eva Zaoralová (85) se už loni vyjadřovala, že si není jistá, jestli to není její poslední ročník. A letos se skutečně ještě veřejně neukázala. Je po náročné operaci!
02.07.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Zaoralová (7 článků)

Eva Longoria je zase sama, láska ze seznamky nevyšla

 
Herečka Eva Longoria má od rozvodu s Tonym Parkerem s láskou trable. Za tři roky vystřídala několik o hodně mladších mužů, ale nikdy to nevydrželo dlouho. Když se dala dohromady s o čtyři roky mladším Ernestem Arguellem, vypadalo to nadějně. Vydrželo to ale jen čtyři měsíce. Další články k tématu: Eva Longoria si našla přítele v seznamce, kterou produkuje Slavní bojují proti homofobii: Eva Longoria se nechala nafotit se ženou Longoria, Affleck a další slavní promovali, někteří i bez studia Eva Longoria je opět sama, vztah s mladíkem vydržel jen 2 měsíce Eva Longoria si našla dalšího zajíčka, její přítel je o 12 let mladší Eva Longoria je po roce opět volná, rozešla se s bratrem Cruzové Eva Longoria chce zapomenout na exmanžela, odstraňuje tetování
24.08.2013 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Tony Parker (36 článků)

Zaoralová pokřtila ve Varech knihu o slovenském filmu

 
Mimořádně pečlivě připravenou knihu britského autora Petera Hamese The Best of Slovak Film (To nejlepší ze slovenského filmu) pokřtila za účasti Hamese a Petera Dubeckého, generálního ředitele Slovenského filmového ústavu, který knihu vydal, umělecká poradkyně festivalu Eva Zaoralová.
04.07.2013 05:35 |

podobné články

Eva Longoria o bratrovi Cruzové: Měla jsem štěstí, že jsem ho našla

 
Šestatřicetiletá herečka Eva Longoria je po uši zamilovaná do mladšího bratra herečky Penelope Cruzové Eduarda. Díky němu prý znovu věří v lásku. Další články k tématu: Nejlépe placenou televizní herečkou je Zoufalka Eva Longoria Eva Longoria natočila žhavou erotickou scénu se ženou Eva Longoria vydala kuchařku, sama se ale některým pokrmům z ní vyhýbá Eva Longoria nese rozvod těžce, i když má nového přítele Zoufalá manželka Eva Longoria se rozvedla a už má novou lásku Zoufalá manželka Eva Longoria požádala o rozvod
05.12.2011 16:35 |

podobné články

Eva Longoria chce zapomenout na exmanžela, odstraňuje tetování

 
Šestatřicetiletá herečka Eva Longoria chce úplně vymazat exmanžela ze svého života. A to doslova. Už si nechala odstranit tetování z pravé ruky, kde měla datum jejich svatby. Teď přišlo na řadu tetování na zadní straně krku. Další články k tématu: Eva Longoria o bratrovi Cruzové: Měla jsem štěstí, že jsem ho našla Nejlépe placenou televizní herečkou je Zoufalka Eva Longoria Eva Longoria natočila žhavou erotickou scénu se ženou Eva Longoria nese rozvod těžce, i když má nového přítele Zoufalá manželka Eva Longoria se rozvedla a už má novou lásku Zoufalá manželka Eva Longoria požádala o rozvod
20.01.2012 10:05 |

podobné články

Eva Longoria je opět sama, vztah s mladíkem vydržel jen 2 měsíce

 
Herečka Eva Longoria nemá v lásce štěstí. Po rozvodu randila s mladším bratrem Penélope Cruzové Eduardem, pak si našla dalšího zajíčka - pětadvacetiletého hráče amerického fotbalu Marka Sancheze. Jejich vztah je už ale taky u konce. Další články k tématu: Eva Longoria si našla dalšího zajíčka, její přítel je o 12 let mladší Eva Longoria je po roce opět volná, rozešla se s bratrem Cruzové Eva Longoria chce zapomenout na exmanžela, odstraňuje tetování Eva Longoria o bratrovi Cruzové: Měla jsem štěstí, že jsem ho našla Eva Longoria nese rozvod těžce, i když má nového přítele
24.10.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (230 článků)

Eva Longoria je po roce opět volná, rozešla se bratrem Cruzové

 
Šestatřicetiletá Eva Longoria vydržela s o deset let mladším Eduardem Cruzem jen rok. Podle amerických médií se pár rozešel. Herečka přitom nedávno prohlašovala, že díky mladšímu bratrovi její kolegyně Penélope Cruzové opět věří v lásku. Další články k tématu: Eva Longoria chce zapomenout na exmanžela, odstraňuje tetování Eva Longoria o bratrovi Cruzové: Měla jsem štěstí, že jsem ho našla Nejlépe placenou televizní herečkou je Zoufalka Eva Longoria Eva Longoria natočila žhavou erotickou scénu se ženou Eva Longoria nese rozvod těžce, i když má nového přítele
09.03.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (230 článků)

Eva Longoria si našla přítele v seznamce, kterou produkuje

 
Herečka Eva Longoria, která od rozvodu marně hledá lásku, začala pomáhat osamělým lidem najít vztah přes televizní seznamku Ready For Love. A jednou z prvních, kdo se díky pořadu zamiloval, je ona sama. Další články k tématu: Eva Longoria je opět sama, vztah s mladíkem vydržel jen 2 měsíce Eva Longoria si našla dalšího zajíčka, její přítel je o 12 let mladší Eva Longoria je po roce opět volná, rozešla se s bratrem Cruzové Eva Longoria chce zapomenout na exmanžela, odstraňuje tetování Eva Longoria o bratrovi Cruzové: Měla jsem štěstí, že jsem ho našla
09.07.2013 11:35 |

podobné články

Miss ČR Aneta Vignerová: Rozbila si žezlo!

 
Jedenadvacátou Miss ČR se v sobotu večer stala modelka z Havířova Aneta Vignerová. Kralování si užila sotva pár minut a hned si rozbila žezlo, které dostala společně s korunkou!
25.10.2009 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Vignerová (513 článků)

Miss ČR 2009 Aneta Vignerová: Bohatý milenec vydražil žezlo

 
Čerstvá Miss ČR 2009 Aneta Vignerová (21) tají milence. A zřejmě ví proč. Je hodně bohatý a také o hodně starší. Na korunovačním plese dokonce vydražil žezlo za 210 tisíc korun.
25.10.2009 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Vignerová (513 článků)

Úřadující Miss ČR Aneta přišla o žezlo a korunku!

 
I když movitý milenec nové Miss ČR 2009 Anety Vignerové (21) Kamil Bahbouh na korunovačním plese za 210 tisíc korun vydražil její originální skleněné žezlo a korunku, dostala vše jiná žena!
04.11.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Vignerová (513 článků)