Článek

Eva Samková se tajně vdala: Své ano řekla fešákovi ze seriálu Kukačky

 
Olympijská vítězka Eva Samková (29), která je spíše sportovní typ, se ukázala ve svatebním. S hercem Markem Adamczykem, jenž hrál v seriálech Kukačky, Specialisté nebo Svět pod hlavou, si dnes řekli své ano v Krkonoších na horské boudě Dvoračky. Veselka byla utajená, ale Deník.cz o ní získal informaci ze dvou na sobě nezávislých zdrojů. 
15.09.2022 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (38 článků) , Eva Samková (154 článků)
Podobné články

Režisér Biser Arichtev o seriálu Kukačky: To, co zažili skuteční hrdinové, by nechtěl zažít vůbec nikdo

 
Režisér Biser Arichtev (44) natočil třináct dílů dramatického seriálu Kukačky, který bude mít premiéru 8. ledna na České televizi. Seriál pojednává o životě mladého manželského páru, který zjistí, že jejich dítě vlastně jejich dítě vůbec není a pochopí, že došlo k záměně s jiným miminkem a musí se rozhodnout, co udělají dál. Po prvním přečtení scénáře Biser Arichtev věděl, že ho čeká velmi emotivní příběh. Co o seriálu Kukačky v rozhovoru pro Českou televizi ještě prozradil?
09.01.2021 07:01 |

podobné články

Zlatá olympijská vítězka Eva Samková se zranila během tréninku: Jak vážně na tom je, že ji musel odvézt vrtulník?

 
Mohla mít na krku další medaili, ale místo toho ji čeká složité zotavování z děsivého pádu. Olympijská vítězka "Eva Samková":http://www.extra.cz/tema/eva-samkova si mohla dnes jet pro další vítězství ve snowboardcrossu během závodů Světového poháru, ale švýcarské středisko Veysonnaz jí nepřálo.
11.03.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Samková (154 článků)

Zlatá vítězka Eva Samková se těžce zranila během tréninku: Je na tom tak vážně, že ji musel okamžitě odvézt vrtulník!

 
Mohla mít na krku další medaili, ale místo toho ji čeká složité zotavování z děsivého pádu. Olympijská vítězka "Eva Samková":http://www.extra.cz/tema/eva-samkova si mohla dnes jet pro další vítězství ve snowboardcrossu během závodů Světového poháru, ale švýcarské středisko Veysonnaz jí nepřálo.
11.03.2014 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Samková (154 článků)

První foto z nemocnice! Zraněná Eva Samková ukázala svůj zlomený kotník. Jak dlouho nebude moct závodit?

 
Tak tohle vypadá na pěkně dlouho! Eva Samková "se včera ošklivě zranila během pádu":http://www.extra.cz/zlata-vitezka-eva-samkova-se-tezce-zranila-behem-treninku-je-na-tom-tak-vazne-ze-ji-musel-okamzite-odvezt-vrtulnik ve švýcarském středisku Veysonnaz během tréninku na Světový pohár a kromě otřesu mozku utrpěla vážné zranění kotníku, dle slov jejího trenéra jí po pádu nešla ani sundat bota.
12.03.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Samková (154 článků)

Pánové, pozor, máte šanci: Nejkrásnější česká olympijská vítězka Eva Samková je nezadaná

 
Zlatá medailistka ze Soči Eva Samková Super.cz přiznala, že je nezadaná. Nejkrásnější česká olympijská vítězka si nyní užívá hlavně nového koně a na chlapa by jí čas ani nezbýval. "Partnera nemám. Jsem radši v klidu takhle, mám svýho koně a je to v pohodě. Půl roku kůň, půl roku snowboard, takhle je to vyvážený," řekla Super.cz Samková.
28.02.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Samková (154 článků)

Advokátka Samková vyhrožuje ministru Hamáčkovi žalobou. Jde o slavnou kauzu

 
Jak jsme již psali, advokátka Klára Samková byla zmíněna ve zprávě Projevy extremismu a předsudečné nenávisti – souhrná situační zpráva 2. čtvrtletí roku 2018 za své výroky o tureckém velvyslanci. Klára Samková se však rozhodla bránit a argumentuje, že nejenže byla její slova špatně pochopena, ale Ministerstvo vnitra nerespektuje presumpci neviny. Poslala žádost ministru Hamáčkovi, aby byla zmínka o ní vyňata. Ten nechce ustoupit, takže ho Samková vybízí, ať zmíněnou pasáž stáhne, než podá žalobu.
18.12.2018 17:55 |

podobné články

Diváci tleskají seriálu Kukačky: Jejich srdce vyhrála Sabina Remundová s Petrem Kostkou

 
Seriál Kukačky v Česku sklízí velký úspěch. Kromě hereckého obsazení si diváci pochvalují i jejich výkony a celý zážitek ze seriálu. Nejvíce chvály jde na hlavu herečky Sabiny Remundové (48), která v seriálu ztvárňuje Olgu. Čtvrtý díl však dal prostor i herci Petru Kostkovi (82), který podle diváků nasadil laťku opravdu vysoko a jeho dějová linka lidmi přímo projela. Zazněla ale i nějaká kritika.
05.02.2021 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (105 článků) , Sabina Remundová (68 článků)

Vražda národa? Příští rok přijde rozvrat a bída, varuje advokátka Samková. Viník: Prý Pospíšil

 
JINÝMA OČIMA Advokátka Klára Samková varuje před novým občanským zákoníkem, který začne platit od nového roku. Právní úprava, jež zásadně zasáhne do života lidí, je dílem exministra Jiřího Pospíšila. Samková tvrdí, že vinou nového zákoníku dojde k zahlcení soudů, zmatku a k ekonomickým škodám, které uvrhnou Česko do chaosu a sociálních problémů. „Občanský zákoník je vražda národa,“ uvedla Samková doslova pro ParlamentníListy.cz.
26.08.2013 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2184 článků) , Jiří Pospíšil (2184 článků)

Čarodějnické procesy jsou zpět. Klára Samková byla potrestána za „vyhrožování“ tureckému velvyslanci a toto následně sepsala

 
Známá advokátka Klára Samková se pořádně rozčílila. Česká advokátní komora tvrdí, že Samková vyhrožovala tureckému velvyslanci a udělila advokátce pokutu. Samková diplomata proklela. Jde o novodobý hon na čarodějnice?
17.05.2018 08:55 |

podobné články

Rozvracíte republiku, do basy na 12 let! Brutální Samková a trestní oznámení na Český rozhlas a Janka Kroupu. Detaily zde

 
Jaké jsou zákonné limity ochrany svých anonymních zdrojů novináři? Právě o to běží v kauze advokátky Kláry Samkové a Janka Kroupy. Klára Samková na investigativního novináře podává trestní oznámení a také na Kroupova šéfa z Českého rozhlasu Jana Pokorného a na Český rozhlas vůbec. Obvinění nejsou malá. Za „rozvracení republiky“, ze kterého Samková Kroupu a ředitele zpravodajství viní, je trestní sazba 8 až 12 let. Janka Kroupu viní Samková ze systematické manipulace veřejným míněním skrz nepodložené kauzy v médiích. „Veřejné mínění je řadu let přesvědčováno, že zásadním problémem naší země jsou její špatní, zkorumpovaní, líní a hloupí politici. Nikoliv. Problémem České republiky jsou osoby, které vystupují jako novináři a vytvářejí obraz politiků dle svého vlastního rozhodnutí,“ píše o investigativním novináři.
23.01.2019 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (172 článků) , Janek Kroupa (220 článků)

Mohli jsme to zahrát lépe, hodnotí se dětští hrdinové ze seriálu Kukačky

 
Role v seriálu Kukačky je pro nás hrou, řekli v Rozstřelu po Skypu s moderátorkou Elen Černou sedmiletý Viktor Sekanina a devítiletý Theo Schaefer. V rozhovoru prozradili například to, zda sledují své výkony v televizi a co na jejich hraní říkají spolužáci.
15.02.2021 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Sekanina (5 článků) , Theo Schaefer (4 články)

Kukačky byly sice první, ale nemusí být poslední: Lenka Filipová se spolupráci s dcerou Lenny rozhodně nebrání

 
Zpěvačka Lenka Filipová  (67) o sobě dala během pandemie vědět jen tím, že společně s dcerou Lenny  (27) natočila píseň k seriálu Kukačky. " Snášela jsem to jako všichni. Šlo to nahoru dolů," řekla Super.cz Lenka Filipová.
08.06.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (159 článků) , Lenny Filipová (91 článků)

Senzační Eva Samková bere zlato: Bylo to těsné, pálí mě nohy, ale dala jsem to, jásá

 
Česká snowboardcrossařka Eva Samková předvedla famózní jízdu, díky které ovládla dnešní závod Světového poháru v gruzínském Bakuriani. Jde o její druhé vítězství v probíhající sezoně, které jí navíc vystřelilo na průběžné první místo snowboardcrossového podniku. Samková tak má velkou šanci na celkové vítězství ve Světovém poháru.
04.03.2021 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Samková (154 článků)

Eva Samková promluvila o pádu: Chtěla jsem být nejrychlejší, teď mám v nohách šrouby

 
Česká snowboardistka Eva Samková (28) sice vybojovala stříbro, ale odnesla si ze závodu i dva zlomené kotníky. Při předkopávání prkna upadla a následně musela jít na operaci. Samková se nyní pro Český olympijský tým na sociálních sítích krátce vyjádřila ke svému zranění.
13.12.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Samková (154 článků)

Bojovnice Eva Samková je zpět v Česku: Jak to bude s olympiádou?

 
Snowboardcrossařka Eva Samková (28) se vrátila z rakouské nemocnice do Česka. V péči zahraničních lékařů strávila dva týdny poté, co si v závodě Světového poháru nešťastně zlomila oba kotníky. Nyní se o ni postarají přední čeští experti. Sama Samková si rehabilitaci pochvaluje a olympiádu stále nevyloučila.
23.12.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Samková (154 článků) , Sam Sam (624 článků)

Sen se rozplynul: Zraněná Eva Samková se o olympijskou medaili nepopere

 
V polovině prosince utrpěla snowboardistka Eva Samková (28) těžké zranění. Během dojezdu na Světovém poháru v Rakousku nešťastně upadla a zlomila si obě nohy. Ze zranění se sice zotavovala, ale uzdravování šlo pomalu a nakonec to k účasti na vrcholové sportovní akci nestačilo. Český olympijský tým informoval na svých facebookových stránkách, že Samková se olympijských her v Pekingu v únoru nezúčastní.
20.01.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Samková (154 článků)

Eva Samková po hrozivém karambolu poprvé na veřejnosti: Takhle zářila na premiéře

 
Půvabná snowboardistka Eva Samková (28) se poprvé od svého hrozivého pádu na prkně v půlce prosince objevila na veřejnosti. Tehdy musela kvůli zlomeným kotníkům zrušit i start na zimní olympiádě v Pekingu, ovšem Samková je bojovnice. Z vážného zranění se už dostala a společně se svým partnerem Markem Adamczykem (34) vyrazila na premiéru filmu Poslední závod.
22.03.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (38 článků) , Eva Samková (154 článků)

Hvězda seriálu Kukačky Dancingerová: Tohle ji upřímně děsí...

 
Momentálně září v jedné z hlavních rolí seriálu Kukačky. Herečka Marta Dancingerová (29) se na obrazovkách objevuje čím dál častěji. Začínala princeznou a přes boxerku v Ordinaci se dostala až k roli maminky, které vymění dítě. Téma se jí dotýká o to víc, že je sama mámou čtyřletého syna...
31.01.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Marta Dancingerová (15 článků)

Hvězda seriálu Kukačky má doma mistryni světa: Marek Adamczyk po boku Samkové jen kvete

 
Marek Adamczyk září v seriálu České televize Kukačky. Domácnost sdílí s naší slavnou sportovkyní, mistryní světa ve snowboardcrossu a olympijskou medailistkou Evou Samkovou. Jejich soužití je údajně velmi harmonické. Na svých instagramových profilech spolu však nemají jedinou fotografii.
26.02.2021 19:51 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (38 článků) , Eva Samková (154 článků)