Článek

Eva Holubová promluvila k voličům Babiše: Prezident nemůže vyhlásit mobilizaci, vzkázala jim a řekla, co si myslí o expremiérovi

 
Známá herečka Eva Holubová rozhodně nepatří k osobnostem, kterým by byl osud naší země lhostejný. Naopak nyní v době prezidentských voleb více než kdy jindy bojuje, aby na pomyslný trůn Pražského hradu usedl prezident, který bude tohoto místa podle jejího názoru hoden. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, proč je pro ni generál Petr Pavel pravým kandidátem a co by vzkázala voličům Andreje Babiše. 
19.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (403 článků) , Andrej Babiš (25722 článků) , Petr Pavel (1742 článků)
Podobné články

Eva Holubová zhubla a troufne si na selfie jen v osušce

 
Herečka Eva Holubová  (56) nám na karlovarském festivalu přiznala, a bylo to i znát, že držela dietu a hodně zhubla. 34 kilo, jak se psalo, to však nebylo. Na kameru Holubová řekla místo 72 číslo 92, a chybka byla na světě. Nezhubla tedy 34 kilo, ale 14, což je však také obdivuhodný výkon. Nově získané míry si Holubová užívá, fanouškům však vzkazuje: Tajemství harmonie života je jinde!
28.07.2015 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (403 článků)

V divadle jsou Eva Holubová a známý slovenský herec manželé, ale před kamerou spolu budou poprvé. Podívejte se, v jaké roli

 
Eva Holubová  (60) a slovenský herec Maroš Kramár se spolu poprvé objeví před kamerou Jsou sice dlouholetými kolegy a v divadle si dokonce zahráli na manželský pár, před kamerou se ale doposud společně neobjevili. To se změnilo s novým seriálem Slunečná, kde se Maroš představí coby zámožný podnikatel. „Je za vodou. Firmu, která mu vydělává, nechává na synovi a užívá si život. Má rád mladé slečny a občas na to doplatí,“ prozrazuje něco málo ze zákulisí slovenský herec. Eva Holubová bude jeho asistentkou, která se pečlivě stará o chod firmy. „Moje postava je napsaná tak, že mě hned tak něco nevyvede z míry. Ve firmě se pohybuji jako ryba ve vodě,“ popsala herečka své pocity z role. Mimo firmu dohlíží také na Marošova seriálového syna, kterého ztvární mladý fešák Marek Lambora  (24) . Svého svěřence si Eva moc pochvaluje. „Setkání s Markem bylo upřímné a otevřené. Neměla jsem vůbec pocit, že se neznáme. Musím se ale zmínit ještě o dvou členech našeho čtyřlístku. Filip Tomsa a Lukáš Langmajer. Se všemi se mi moc dobře pracuje i povídá,“ raduje se herečka.
19.12.2019 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (403 článků) , Maroš Kramár (189 článků) , Filip Tomsa (68 článků) , Lukáš Langmajer (99 článků) , Marek Lambora (226 článků)

Eva Holubová vzpomíná: Ukázala fotky ze svatby i obrovitý těhotenský pupík s dvojčaty

 
Herečka Eva Holubová (61) ráda vzpomíná na staré časy. O důležité momenty ze své minulosti se vždy podělí také s fanoušky. Nyní si Eva Holubová připomněla těhotenství a svatbu u Miloše Formana (†86) ve Spojených státech. S Miroslavem Zdeňkem do toho praštili až po dvacetiletém vztahu. Sama Eva připustila, že nebýt Formana, možná by se nikdy neprovdala.
04.08.2020 17:06 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (403 článků) , Miloš Forman (531 článků) , Sam Sam (661 článků)

Chovají se k ženám jako k dobytku. Vůči EU nesmíme ustupovat, a když dojde k nejhoršímu, tak vyhlásit mobilizaci. Kalousek končí. Profesor Tomský hovoří i o svých osobních zkušenostech s muslimy

 
ROZHOVOR „Sankce, nesankce, vůči Bruselu nesmíme ustupovat, a kdyby došlo k nejhoršímu, tak vyhlásit mobilizaci,“ říká politolog Alexander Tomský, který kandiduje za Realisty. „V Německu je ročně okolo šesti set žhářských útoků na uprchlická střediska a několik set někdy i vražedných útoků probíhá mezi znepřátelenými migranty různorodých etnických a náboženských skupin. To je přesně onen chaos, který nám hrozí mísením lidstva,“ dodává.
30.08.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Alexander Alexander (410 článků)

Eva Holubová na křtu knihy o milostných příbězích známých osobností: Svěřila i ona svá tajemství?

 
Herečka Eva Holubová  (56) se stala kmotrou knihy Lásky za oponou autorky Blanky Kovaříkové, kde jsou popsány příběhy více než třiceti milostných dvojic známých osobností doby dávné i nedávné. „Knížka mě moc zaujala. Jsou v ní popsány vztahy plné vášně, citů, radostí i zklamání. Dočtete se o Zorce Janů, Věře Tichánkové, Jiřím Adamírovi, Jaroslavě Obermaierové, Daně Syslové, Petru Haničincovi a mnoha dalších,“ řekla Holubová.
28.11.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamíra (27 článků) , Eva Holubová (403 článků) , Zorka Janů (16 článků) , Jaroslava Obermaierová (269 článků) , Dana Syslová (47 článků) , Věra Tichánková (75 článků) , Petra Holubová (9 článků) , Eva Petra (76 článků)

Eva Holubová: Chystá se do důchodu!

 
Televize Nova nasadila do svého letního schématu nový pořad Sígři ve výslužbě, který bude moderovat herečka Eva Holubová (54). Tým deseti herců-důchodců natočil v ulicích měst přes 640 vtipných scének a Holubová jim přitom asistovala.
23.06.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (403 článků)

Eva Holubová má strach z Babiše. „Nepřípustné,“ říká o tom, jak se má rád

 
Pár dní před volbami se herečka EVa Holubová pustila do premiéra Andreje Babiše na Instagramu. Nechce prý vůdce a kritizuje Babiše, že chce vládnout za každou cenu, takže oěpt k moci přivedl komunisty. „Narcisismus, zbytnělé ego, které se u Andreje Babiše projevuje, to je vlastnost u demokratického politika nepřípustná,“ míní. A nelíbí se jí ani to, co Andrej Babiš říká o Ivanu Bartošovi nebo profesoru Fialovi.
06.10.2021 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (403 článků) , Andrej Babiš (25722 článků)

Eva Holubová: Přistižena s kořalkou!

 
V minulosti bojovala s alkoholem. Vyhrála nad ním! Teď ale Eva Holubová (54) tomuto démonu na chvíli znovu propadla. Magazínu Aha! TV se podařilo získat záběry z povídky Škoda lásky, která poběží o Vánocích v televizi. A Holubová v ní pije jako duha.
16.12.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (403 článků)

Eva Holubová: Přistižena s kořalkou!

 
V minulosti bojovala s alkoholem. Vyhrála nad ním! Teď ale Eva Holubová (54) tomuto démonu na chvíli znovu propadla. Magazínu Aha! TV se podařilo získat záběry z povídky Škoda lásky, která poběží o Vánocích v televizi. A Holubová v ní pije jako duha.
16.12.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (403 článků)

Eva Holubová má novou roli: A s domalovanými vlasy fakt vypadá jako Gábi Smolíková

 
Divadlo Studio DVA chystá novou hru a v jedné z hlavních rolí se představí stálice scény Eva Holubová  (56) . Tentokrát to nebude one woman show jako v případě Hvězdy, kde Holubová téměř dvě hodiny nesleze z jeviště, ale hra o čtyřech ústředních postavách: Gábi, Pepovi, Ládínkovi a Týně. Smolíkovi.
31.03.2015 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (403 článků) , Josef Smolík (19 článků)

Eva Holubová je jako herečka ženou mnoha tváří. Naposledy této

 
Herečka Eva Holubová  (56) se po zeštíhlení může radovat z pochval, jež k ní létají nejen z řad fanoušků, se kterými se dokonce nebála sdílet fotografii v plavkách . Nedávno například pro kamarádku návrhářku předváděla na módní přehlídce , kde také sklízela slova chvály. Její nejnovější fotografie jsou ale z trochu jiného soudku. Jedná se o snímky z natáčení komedie Tomáše Vorla Instalatér z Tuchlovic, v němž Holubová jako ze žurnálu vypadat nemá.
13.10.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (403 článků) , Tomáš Vorel (108 článků)

Šílená Eva Holubová řádí na Instagramu: Jede větší bomby než vykropená Dáda!

 
Ačkoliv jde o jednu z největších hvězd českého filmu, Eva Holubová (59) se vždy chovala podivně. A od té doby, co si založila Instagram, to je s ní ještě horší. Bezmála 70 tisíc lidí sleduje, jak se Holubová probíjí životem.
04.11.2018 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (403 článků)

Eva Holubová: Kdyby mě šoupli k Okamurovi, utekla bych

 
Herečka Eva Holubová se na svém instagramovém profilu vyjádřila ke slovům lídra SPD Tomia Okamury, jež pronesl vůči homosexuálům. Podle něj, kdyby jej měl adoptovat homosexuální pár, raději skočí z okna. Holubová to však vnímá jinak.
10.05.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (403 článků)

„Veselá“ Eva Holubová s Petrem Pavlem. Občan se podivil a schytal to od ní natvrdo

 
Herečka Eva Holubová se ohradila proti slovům, kterých se dočkala na sociální síti. Důvodem byla zřejmě její podpora generála Petra Pavla pro prezidentský post, která některé uživatele překvapila. „Míval jsem vás rád, ale držte se raději svého kopyta,“ poznamenal například jeden z uživatelů. „Nevím, co je vaše kopyto, že si osobujete právo mi něco přikazovat, vy, který se obáváte, že budete muset poslouchat příkazy a rozkazy, sám hned přikazujete mně, co mám dělat. A vidíte, vlastně vás poslouchám. Držím se svého občanského kopyta,“ uvedla Holubová.
19.12.2022 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (403 článků) , Petr Pavel (1742 článků) , Petra Holubová (9 článků) , Eva Petra (76 článků)

Při mobilizaci se staly chyby, připustil Putin. Kdo neměl být odveden, ten půjde domů

 
Ruský prezident Vladimir Putin připustil chyby v mobilizaci s tím, že je potřeba je napravit, uvádí agentura Interfax. Putin vyhlásil kvůli válce na Ukrajině mobilizaci minulou středu. Měla by se týkat 300 000 mužů v záloze, kteří mají vojenský výcvik. Ze země ale chodí informace, že úřady ve snaze splnit limity verbují de facto každého, koho potkají, píší Novinky.
30.09.2022 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4841 článků)

Obnažený Milan Peroutka vs. Eva Holubová: Milánku, tohle není nemravné, vzkázala

 
Zpěvák a moderátor Milan Peroutka (30) nedávno nafotil pořádně žhavé snímky, a to ještě těsně předtím, než si ostříhal své vlasy nakrátko. Odhodil svršky a vytvořil pro kadeřnické studio "mokrý snímek", který nazval obnaženou fotkou. Se stejným názorem ale nesouhlasila herečka Eva Holubová (62), která "Milánkovi" jeho názor vrátila zpět.
10.03.2021 14:36 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (403 článků) , Milan Peroutka (306 článků)

Volby: Eva Holubová slibuje, že se Čechům vláda vrátí, když zvolíte podle ní

 
Česko už za pár hodin čekají volby do zastupitelstev obcí a třetiny Senátu. Některé známé osobnosti neváhají voličům dávat svá doporučení, komu dát hlas. Se svými preferencemi se netají herečka Eva Holubová, vyzdvihuje například kandidáty SPOLU pro Prahu – Hanu Kordovou Marvanovou nebo Jiřího Pospíšila.
23.09.2022 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (403 článků) , Jiří Pospíšil (2193 článků) , Jiří Pospíšil (2193 článků)

„Velká auta Ukrajinců! Dávky.“ Holubová četla a dělo se, co internet nezažil

 
Značně rozrušeně působila v posledních hodinách herečka Eva Holubová. Nejprve se vyznala, že dostala od kolegy – někdejšího emigranta dopis „plný zášti“ vůči Ukrajincům. Když jí uživatelé instagramu začali psát své zkušenosti s ukrajinskými uprchlíky, opřela se do Čechů, kteří emigrovali za komunistů do Rakouska. Ti prý zneužívali sociální dávky a vykonávali podřadné práce jako dnes Ukrajinci. Nakonec Holubová vypsala vše, co ji na dnešním světě trápí: Bylo toho mnoho.
07.06.2022 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (403 článků)

Vyskočila pustili do ČT. Nabádal k úctě. Holubová za „tým generál“ hrozila pokračováním války

 
Prezidentské volby vrcholí. Příznivci obou kandidátů dávají znát, na čí straně jsou jejich sympatie. Česká televize si pro svoje natáčení vybrala dva zástupce herecké profese. Eva Holubová byla často k vidění i na veřejnosti jako velká podporovatelka Petra Pavla, zatímco Ivan Vyskočil se netajil svými sympatiemi k Andreji Babišovi. V případě neúspěchu svého kandidáta je Holubová připravena dál bojovat. Vyskočil bude vítěze volby s úctou respektovat.
28.01.2023 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (372 článků) , Eva Holubová (403 článků) , Ivan Vyskočil (371 článků) , Petr Pavel (1742 článků) , Petra Holubová (9 článků) , Eva Petra (76 článků)