Článek

Eva Holubová „jde do politiky“ přes syna. Za STAN

 
Herečka Eva Holubová v politice? Částečně už ano, díky členství v Bursíkově Liberálně ekologické straně (LES). Nyní jde do politiky významněji její rodina. Konkrétně její syn Adam Holub, který kandiduje za Starosty a nezávislé (STAN) do Evropského parlamentu. V duchu politiky hnutí varuje před „populisty“ a mluví o životním prostředí a „zemích na východ od nás“. V kandidatuře ho podporuje i jeho sestra Karolína.
14.03.2024 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (423 článků) , Adam Adam (602 článků) , Adam Adam (602 článků)
Podobné články

V divadle jsou Eva Holubová a známý slovenský herec manželé, ale před kamerou spolu budou poprvé. Podívejte se, v jaké roli

 
Eva Holubová  (60) a slovenský herec Maroš Kramár se spolu poprvé objeví před kamerou Jsou sice dlouholetými kolegy a v divadle si dokonce zahráli na manželský pár, před kamerou se ale doposud společně neobjevili. To se změnilo s novým seriálem Slunečná, kde se Maroš představí coby zámožný podnikatel. „Je za vodou. Firmu, která mu vydělává, nechává na synovi a užívá si život. Má rád mladé slečny a občas na to doplatí,“ prozrazuje něco málo ze zákulisí slovenský herec. Eva Holubová bude jeho asistentkou, která se pečlivě stará o chod firmy. „Moje postava je napsaná tak, že mě hned tak něco nevyvede z míry. Ve firmě se pohybuji jako ryba ve vodě,“ popsala herečka své pocity z role. Mimo firmu dohlíží také na Marošova seriálového syna, kterého ztvární mladý fešák Marek Lambora  (24) . Svého svěřence si Eva moc pochvaluje. „Setkání s Markem bylo upřímné a otevřené. Neměla jsem vůbec pocit, že se neznáme. Musím se ale zmínit ještě o dvou členech našeho čtyřlístku. Filip Tomsa a Lukáš Langmajer. Se všemi se mi moc dobře pracuje i povídá,“ raduje se herečka.
19.12.2019 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (423 článků) , Maroš Kramár (193 článků) , Filip Tomsa (69 článků) , Lukáš Langmajer (104 článků) , Marek Lambora (248 článků)

Eva Holubová zhubla a troufne si na selfie jen v osušce

 
Herečka Eva Holubová  (56) nám na karlovarském festivalu přiznala, a bylo to i znát, že držela dietu a hodně zhubla. 34 kilo, jak se psalo, to však nebylo. Na kameru Holubová řekla místo 72 číslo 92, a chybka byla na světě. Nezhubla tedy 34 kilo, ale 14, což je však také obdivuhodný výkon. Nově získané míry si Holubová užívá, fanouškům však vzkazuje: Tajemství harmonie života je jinde!
28.07.2015 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (423 článků)

Eva Holubová vzpomíná: Ukázala fotky ze svatby i obrovitý těhotenský pupík s dvojčaty

 
Herečka Eva Holubová (61) ráda vzpomíná na staré časy. O důležité momenty ze své minulosti se vždy podělí také s fanoušky. Nyní si Eva Holubová připomněla těhotenství a svatbu u Miloše Formana (†86) ve Spojených státech. S Miroslavem Zdeňkem do toho praštili až po dvacetiletém vztahu. Sama Eva připustila, že nebýt Formana, možná by se nikdy neprovdala.
04.08.2020 17:06 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (423 článků) , Miloš Forman (541 článků) , Sam Sam (741 článků)

Šílená Eva Holubová řádí na Instagramu: Jede větší bomby než vykropená Dáda!

 
Ačkoliv jde o jednu z největších hvězd českého filmu, Eva Holubová (59) se vždy chovala podivně. A od té doby, co si založila Instagram, to je s ní ještě horší. Bezmála 70 tisíc lidí sleduje, jak se Holubová probíjí životem.
04.11.2018 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (423 článků)

To Duška zasáhne? Eva Holubová jde do akce

 
Herec Jaroslav Dušek svými výroky o tom, že na rakovinu umírají jen lidé, kteří nechtějí opravdu žít, rozbouřil veřejnou debatu, do které se mimo jiné zapojil i ministr zdravotnictví Vlastimil Válek, který Duškovy názory označil za „ezonesmysly.“ Do Duška se opřela také jeho herecká kolegyně Eva Holubová, která ho prý sice považuje za kamaráda, ale jinak s ním vůbec nesouzní. „Já s ním naprosto nesouhlasím. Ani s obsahem, ani s arogantní formou, kterou to podává. Je z toho cítit arogantní ego, snaha zviditelnit se,“ tvrdí Holubová.
19.07.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (423 článků) , Jaroslav Dušek (137 článků)

Eva Holubová: Chystá se do důchodu!

 
Televize Nova nasadila do svého letního schématu nový pořad Sígři ve výslužbě, který bude moderovat herečka Eva Holubová (54). Tým deseti herců-důchodců natočil v ulicích měst přes 640 vtipných scének a Holubová jim přitom asistovala.
23.06.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (423 článků)

Jak vybrat stan

 
Prázdniny jsou obdobím, kdy nejčastěji kupujeme stan. Stanování je mezi Čechy stále ještě hodně oblíbené, především u mladší populace. Hodí se na víkendové pobyty i dovolené v jednom z mnoha autokempů, i na objíždění letních hudebních festivalů. A někteří z nás ho potřebují i v zimě, při slézání impozantních horských štítů. Pro výběr stanu je rozhodujících několik kritérií. Především je to účel užití, počet osob, pro něž stan pořizujeme a klima, v němž ho budeme stavět. Důležitá je také jeho hmotnost, protože když ho nesete v krosně na zádech, je znát každý dekagram. Stanování ve dvou nebo rodinná dovolená? První, co rozhoduje o výběru vašeho stanu je počet osob, které budou stan současně používat. Jestli se chystáte na dovolenou k moři s dvěma dětmi, je jistě ideální rodinný dvouložnicový stan s předsíňkou, případně stříškou, díky níž budete mít i v nejžhavějších dnech aspoň trochu stínu. V takovém případě ani nezáleží na tom, jak těžký stan bude, protože ho povezete autem. Jestliže se chystáte ve dvou na túru po Čechách nebo dokonce do hor, je hmotnost zásadní. Také nepotřebujete luxusní dvouložnicový stan, stačí pro dvě osoby, maximálně s prostorem pro uložení batohů. Malé, lehčí stany pro jednoho nebo pro 2 osoby, obvykle snadno postavíte i sbalíte. Váha takového stanu se pohybuje kolem 1,5 kg. Jak často chcete stanovat? Jestli chcete stanovat i mimo letní měsíce, je dobré se soustředit na voděodolnost. Na pláži v Itálii to řešit nemusíte, ale když vás přepadne průtrž mračen, jistě nechcete být ihned mokří. V případě podlážky se vyplatí nekupovat nic s odolností nižší než 5 000 mm – 12 000 mm, u stanu pro horskou turistiku počítejte s odolností nejméně 4000 mm. Podle toho, jak často budete stan stavět, je nutné zaměřit se na materiál prutů. Pro četné využívání je lepší pořídit si stan s... Čtěte více Příspěvek Jak vybrat stan pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.07.2018 17:10 |

podobné články

Eva Holubová: Přistižena s kořalkou!

 
V minulosti bojovala s alkoholem. Vyhrála nad ním! Teď ale Eva Holubová (54) tomuto démonu na chvíli znovu propadla. Magazínu Aha! TV se podařilo získat záběry z povídky Škoda lásky, která poběží o Vánocích v televizi. A Holubová v ní pije jako duha.
16.12.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (423 článků)

Eva Holubová: Přistižena s kořalkou!

 
V minulosti bojovala s alkoholem. Vyhrála nad ním! Teď ale Eva Holubová (54) tomuto démonu na chvíli znovu propadla. Magazínu Aha! TV se podařilo získat záběry z povídky Škoda lásky, která poběží o Vánocích v televizi. A Holubová v ní pije jako duha.
16.12.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (423 článků)

Eva Holubová má novou roli: A s domalovanými vlasy fakt vypadá jako Gábi Smolíková

 
Divadlo Studio DVA chystá novou hru a v jedné z hlavních rolí se představí stálice scény Eva Holubová  (56) . Tentokrát to nebude one woman show jako v případě Hvězdy, kde Holubová téměř dvě hodiny nesleze z jeviště, ale hra o čtyřech ústředních postavách: Gábi, Pepovi, Ládínkovi a Týně. Smolíkovi.
31.03.2015 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (423 článků) , Josef Smolík (22 článků)

Eva Holubová je jako herečka ženou mnoha tváří. Naposledy této

 
Herečka Eva Holubová  (56) se po zeštíhlení může radovat z pochval, jež k ní létají nejen z řad fanoušků, se kterými se dokonce nebála sdílet fotografii v plavkách . Nedávno například pro kamarádku návrhářku předváděla na módní přehlídce , kde také sklízela slova chvály. Její nejnovější fotografie jsou ale z trochu jiného soudku. Jedná se o snímky z natáčení komedie Tomáše Vorla Instalatér z Tuchlovic, v němž Holubová jako ze žurnálu vypadat nemá.
13.10.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (423 článků) , Tomáš Vorel (109 článků)

Eva Holubová na křtu knihy o milostných příbězích známých osobností: Svěřila i ona svá tajemství?

 
Herečka Eva Holubová  (56) se stala kmotrou knihy Lásky za oponou autorky Blanky Kovaříkové, kde jsou popsány příběhy více než třiceti milostných dvojic známých osobností doby dávné i nedávné. „Knížka mě moc zaujala. Jsou v ní popsány vztahy plné vášně, citů, radostí i zklamání. Dočtete se o Zorce Janů, Věře Tichánkové, Jiřím Adamírovi, Jaroslavě Obermaierové, Daně Syslové, Petru Haničincovi a mnoha dalších,“ řekla Holubová.
28.11.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamíra (28 článků) , Eva Holubová (423 článků) , Zorka Janů (16 článků) , Jaroslava Obermaierová (286 článků) , Dana Syslová (50 článků) , Věra Tichánková (75 článků) , Petra Holubová (11 článků) , Eva Petra (115 článků)

Eva Holubová: Kdyby mě šoupli k Okamurovi, utekla bych

 
Herečka Eva Holubová se na svém instagramovém profilu vyjádřila ke slovům lídra SPD Tomia Okamury, jež pronesl vůči homosexuálům. Podle něj, kdyby jej měl adoptovat homosexuální pár, raději skočí z okna. Holubová to však vnímá jinak.
10.05.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (423 článků)

„Veselá“ Eva Holubová s Petrem Pavlem. Občan se podivil a schytal to od ní natvrdo

 
Herečka Eva Holubová se ohradila proti slovům, kterých se dočkala na sociální síti. Důvodem byla zřejmě její podpora generála Petra Pavla pro prezidentský post, která některé uživatele překvapila. „Míval jsem vás rád, ale držte se raději svého kopyta,“ poznamenal například jeden z uživatelů. „Nevím, co je vaše kopyto, že si osobujete právo mi něco přikazovat, vy, který se obáváte, že budete muset poslouchat příkazy a rozkazy, sám hned přikazujete mně, co mám dělat. A vidíte, vlastně vás poslouchám. Držím se svého občanského kopyta,“ uvedla Holubová.
19.12.2022 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (423 článků) , Petr Pavel (2846 článků) , Petra Holubová (11 článků) , Eva Petra (115 článků)

„Velká auta Ukrajinců! Dávky.“ Holubová četla a dělo se, co internet nezažil

 
Značně rozrušeně působila v posledních hodinách herečka Eva Holubová. Nejprve se vyznala, že dostala od kolegy – někdejšího emigranta dopis „plný zášti“ vůči Ukrajincům. Když jí uživatelé instagramu začali psát své zkušenosti s ukrajinskými uprchlíky, opřela se do Čechů, kteří emigrovali za komunistů do Rakouska. Ti prý zneužívali sociální dávky a vykonávali podřadné práce jako dnes Ukrajinci. Nakonec Holubová vypsala vše, co ji na dnešním světě trápí: Bylo toho mnoho.
07.06.2022 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (423 článků)

Vyskočila pustili do ČT. Nabádal k úctě. Holubová za „tým generál“ hrozila pokračováním války

 
Prezidentské volby vrcholí. Příznivci obou kandidátů dávají znát, na čí straně jsou jejich sympatie. Česká televize si pro svoje natáčení vybrala dva zástupce herecké profese. Eva Holubová byla často k vidění i na veřejnosti jako velká podporovatelka Petra Pavla, zatímco Ivan Vyskočil se netajil svými sympatiemi k Andreji Babišovi. V případě neúspěchu svého kandidáta je Holubová připravena dál bojovat. Vyskočil bude vítěze volby s úctou respektovat.
28.01.2023 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (414 článků) , Eva Holubová (423 článků) , Ivan Vyskočil (413 článků) , Petr Pavel (2846 článků) , Petra Holubová (11 článků) , Eva Petra (115 článků)

Nejdřív Kubišová, Holubová se rozplývala. Ale pak to začalo. Kreatury, vypráskat, vymést…

 
Herečka Eva Holubová se podělila se svými fanoušky o to, že 34. výročí sametové revoluce strávila s osobou, která se „nezaprodala“, je jí zpěvačka a herečka Marta Kubišová. Holubová na svém instagramovém účtu vyzdvihla, že se Kubišová za minulého režimu nebála říkat věci nahlas. Vyznala jí doslova lásku a označila za „bohyni“. A pak burcovala.
18.11.2023 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (423 článků) , Marta Kubišová (589 článků) , Marta Holubová (7 článků)

Hvězda Slunečné Eva Holubová jen září: Omládla o několik let a fanoušci jásají

 
Aktuálně ji diváci mohou vidět jako sekretářku Hanu v oblíbeném seriálu Slunečná. Eva Holubová, která nedávno oslavila jednašedesáté narozeniny, se v poslední době často dělí se svými fanoušky o své pocity na sociální síti. K jednomu z rozsáhlých příspěvků přidala Eva fotografii, na které vypadá neskutečně mladě. Hereččini fanoušci tak nešetřili chválou a Evu doslova zaplavili mořem komplimentů.
06.04.2020 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (423 článků)

Herečka Eva Holubová vypadá šmrncovně: V 61 letech ukázala postavu v plavkách na pláži

 
Herečka Eva Holubová (61) se rozhodla strávit podzim ve svém druhém domově. Společně s dcerou odcestovala na malebný italský ostrov Sicílie. Ještě než začaly v zemi platit přísnější pravidla, herečka se naposledy vydala k moři. Při této příležitosti se nechala zvěčnit v plavkách a fanouškům se fotku nestyděla ukázat. Na svůj věk vypadá Eva úchvatně.
08.11.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (423 článků)