Článek

Eva Burešová si nadělí ke třicetinám netradiční dárek: Bude to pořádný nářez, slibuje zpěvačka

 
Zpěvačka a herečka Eva Burešová letos oslaví třicáté narozeniny a rozhodla se, že ke kulatinám uspořádá koncertní turné po různých koutech České republiky. O svém velkolepém plánu informovala fanoušky prostřednictvím Instagramu. 
18.01.2023 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (740 článků)
Podobné články

Jak vybrat dokonalý dárek? Poradíme vám

 
Blíží se narozeniny či svátek někoho blízkého? Nebo snad už začínáte myslet na Vánoce? Pokud jsou věci, co vás mohou v tomto směru trápit, tak je to otázka toho, jak vybrat dokonalý dárek. Co by měl splňovat? Podívejte se. Originalita je základ Dnes by to měla být především originalita, která rozhodně zaujme na první pohled. Nejenom, že takto vybraný dárek potěší, ale zároveň budete i vy sami jedineční, jelikož jste ho vybrali. Pokud tápete, nechte si doporučit dárek pro muže nebo pro ženu podle toho, co se prodává nejvíce. Díky tomu snadno a bez složitého přemýšlení zjistíte, co je aktuálně hitem a co může přijít vhod i vám samotným. Myslete na to a vybírejte podle ostatních. Něco, co by si druhá osoba nekoupila Ano, i toto je směr, kterým je dobré se ubírat. Pokud vybíráte vhodný dárek, je dobré jít cestou, která je spojena s faktem, že něco takového by si druhá osoba zkrátka a jednoduše nekoupila. Tím zaručeně také neuděláte chybu. A je jedno, zda dárek kupujete mužům, nebo chcete zvolit originální dárky pro ženy. V obou případech můžete přemýšlet i tak, že se zamyslíte nad sebou. Co by vám udělalo radost, ale sami si to nekoupíte? Adrenalin je hitem Co se v poslední době dostává do popředí? Rozhodně jsou to dárky adrenalinové, které umožní vyzkoušet něco nového. Ideální je dát je ve formě poukazu, kdy si obdarovaný sám zarezervuje místo a také termín, kdy se dostaví. I zde můžeme prozradit několik konkrétních a zajímavých tipů. Jde třeba o: let letadlem nebo vrtulníkem, jízda v závodním autě, let balónem. Na závěr dodejme, že když vybíráte ten pravý dárek, zapomeňte na to, že musí být nutně drahý. Pamatujte, že i levnější dárky mohou potěšit. Důležité je, že jste nějaký vůbec sehnali, než to, kolik konkrétně vlastně stál peněz. Často se stává, že i tys nejmenší... Čtěte více Příspěvek Jak vybrat dokonalý dárek? Poradíme vám pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.08.2017 19:55 |

podobné články

Panika při natáčení seriálu ZOO? Eva Burešová má být těhotná, bojí se ve štábu

 
Oblíbená herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) by měla být podle našich informací podruhé těhotná. Miminko má čekat se svým partnerem, šéfkuchařem Přemkem Forejtem (34), se kterým loni v říjnu oslavili první výročí vztahu. Zprávy o těhotenství hvězdy seriálu ZOO a bronzové slavice se už nějakou dobu šíří showbyznysem. Redakce eXtra.cz získala informaci od dvou důvěryhodných zdrojů ze zpěvaččina pracovního okolí, samotná Eva Burešová ale spekulace s úsměvem vyvrátila.
20.01.2022 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (740 článků)

Trojitá radost ve Slunečné: Nevadilo by mi jednou čekat trojčata, svěřila se Eva Burešová

 
Eva Burešová (28) v roli Týny Popelkové ve Slunečné se snad konečně blíží ke štěstí. Opět prožívá lásku se svým Jankem, kterého ztvárňuje Marek Lambora (26), jenž jí láskyplně hladí těhotenské bříško. Eva Burešová tak v kostymérně oblékla speciálně vyrobené těhotenské břicho na míru pro trojčata. 
05.10.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (740 článků) , Marek Lambora (226 článků)

Burešová pod těžkým tlakem: Slova o sebevraždě

 
Být známou osobností není jednoduché. Své o tom ví i hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová (26). Té každý den chodí ošklivé zprávy od uživatelů sociálních sítí, a nejde o žádné jednoduché čtení, které by s člověkem nepohnulo. Někdy takovéto „hejty“ umí zanechat pořádný šrám na duši a některé jedince mohou dokonce dohnat k tomu nejhoršímu. Co si o tom myslí Burešová?
20.06.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (740 článků)

Eva Burešová zdědila šaty po Elišce Bučkové. Vychrtlé jsou stejně, ale modelka je o dvacet centimetrů vyšší

 
Herečka a hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová  (26) zdědila šaty po modelce Elišce Bučkové  (30) . Eliška bílou róbu připomínající svatební šaty vynesla na Český ples. Neuběhly ani dva týdny a stejné šaty si na ples České televize oblékla Burešová.
17.02.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1169 článků) , Eva Burešová (740 článků)

Eva Burešová v seriálu Slunečná: Uhlídala prsa i bestii

 
Půvabná herečka Eva Burešová (27) bojuje s koronavirem a je v současné době v domácí izolaci. Na televizních obrazovkách ji ale vidět můžete dál. Pokud máte rádi seriál Slunečná, tak se podívejte, jak Burešová zkrotila ostrého psa i neposedný výstřih.
22.10.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (740 článků)

Eva Burešová ze ZOO porodila syna, s Přemkem Forejtem mu vybrali hodně netradiční jméno

 
Oblíbená herečka a zpěvačka ze seriálu Zoo Eva Burešová (29) porodila! Spolu se svým partnerem, známým šéfkuchařem Přemkem Forejtem (35), dnes na světě přivítali svého prvního společného potomka. Pohlaví miminka dlouho tajili. Je to tedy kluk nebo holka? A jaké jméno mu šťastní rodiče dali?
16.08.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (740 článků)

Eva Burešová zazáří v novém chystaném muzikálu

 
V polovině srpna Eva Burešová porodila svého druhého chlapečka, který dostal netradiční jméno Tristan. Kdo by si myslel, že s ním bude chtít strávit nějaký čas doma, je na omylu. Ani ne půl roku po porodu herečka kývla na velkou roli v divadle Karlín. Po boku Hynka Čermáka zazáří jako Rachel v muzikálu The Bodyguard.
04.12.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Hynek Čermák (223 článků) , Eva Burešová (740 článků)

Simona Stašová koupila rodině netradiční dárek. Společná dovolená?

 
Herečka Simona Stašová (55) už má na vánoční svátky vše přichystané. Výzdobu, napečené cukroví dle tradičních metod a nakoupené dárky. Letos se rozhodl, že své rodině nadělí tzv. kolektivní dárek.
23.12.2013 11:37 |

podobné články

Osobnosti: Simona Stašová (414 článků)

Už není single máma: Eva Burešová je zamilovaná, on vypadá jako Johnny Depp

 
Herečka a zpěvačka známá z Modrého kódu či show Tvoje tvář má známý hlas Eva Burešová (26) je do svého tanečníka Matyáše zamilovaná až po uši. Na premiéru Star Wars s ním přišla ruku v ruce a láska z nich čišela na několik metrů. Letošní Vánoce bude mít tedy Eva spokojené a šťastné, oproti loňsku, kdy byla sama jen se synem.
21.12.2019 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1038 článků) , Eva Burešová (740 článků) , Johnny Johnny (279 článků)

Eva Burešová těsně před třicítkou: Slunečná jí změnila život, pod srdcem nosí dítě šéfkuchaře

 
Eva Burešová, hvězda seriálů Slunečná a Zoo, slaví 29. narozeniny. Okaté brunetce změnila role v primáckém seriálu po boku Marka Lambory život o sto osmdesát stupňů. Z umělkyně, která byla dříve známá spíše jako zpěvačka, se v průběhu pár let stala jedna z nejvyhledávanějších hereček, které se již "šijí role na míru". Samotná herečka si je ale vědoma, že jí kariéra do náruče nespadla jen tak, naopak se k ní musela dopracovat. Nyní ale bude muset práce stranou, Eva totiž již brzy porodí druhé dítě, které čeká s Přemkem Forejtem.
22.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (740 článků) , Marek Lambora (226 článků)

Eva Burešová porodila. S Přemkem Forejtem dali synovi netradiční jméno

 
Herečka Eva Burešová (29) a šéfkuchař Přemek Forejt (35) přivítali na svět prvního společného potomka. Narodil se jim syn. Pár oznámil radostnou novinu na sociálních sítích a prozradil i jeho jméno. Kluka pojmenovali Tristan William.
02.12.2019 14:40 |

podobné články

Eva Burešová poslední den v ZOO před porodem: Prozradila, co bude s Viki

 
Poslední natáčecí den před porodem prožila Eva Burešová alias seriálová Viki. Nastal čas, kdy se bude připravovat na příchod miminka a natáčení seriálu ZOO musí jít na chvíli stranou. Diváci ale o svou oblíbenou postavu Viktorii Janečkovou rozhodně nepřijdou. Eva bude v natáčení pokračovat, hned jak jí to mateřské povinnosti dovolí.
04.07.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (740 článků)

Krásná Eva Burešová šla do toho: Z placenty si udělala drink! Na co ale nesmíte zapomenout?

 
Krásná herečka a zpěvačka Eva Burešová (24) je další z těch, které se rozhodly, že svoji placentu vypijí. Někteří odborníci jsou sice k těmto praktikám skeptičtí a nedoporučují je, přesto není Eva jediná, která se k tomu odhodlala. Co všechno musíte vlastně udělat k tomu, abyste svoji placentu dostali?
08.04.2018 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (740 článků)

Eva Burešová plánuje velké stěhování kvůli synovi! Chce koupit třípokojový byt v Praze

 
Herečka a zpěvačka Eva Burešová  (26) shání domov pro sebe a svého syna Nathana. Rozhodla se pro koupi bytu, ale čekala to rozhodně jednodušší. „Už nějakou dobu hledám nový byt. Před Vánocemi to ani nebude možné. A při těch cenách to nebude lehké,“ řekla Super.cz Eva.
30.11.2019 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (740 článků)

Herečka Eva Burešová sní o statku podobném Slunečné

 
Když herečka a zpěvačka Eva Burešová (26) přijala hlavní roli v novém seriálu Slunečná, zastavila kvůli tomu téměř veškerou další práci. Každodenní natáčení nekonečného seriálu ostatně víc závazků ani nedovolí, natož mamince malého syna. Jenže sotva se Slunečná dvakrát týdně pevně usadila na obrazovce, přišla pandemie koronaviru a všechny televize byly nuceny přizpůsobit výrobu celostátní karanténě. Natáčení Slunečné Prima dočasně přerušila, a tak mají všichni herci nucenou pauzu. Většinou ji tráví s rodinou jako Eva, představitelka Týny.
30.03.2020 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (740 článků)

Eva Burešová řeší nezvyklý úsměv: Co Týně ze Slunečné kvůli zubům vzkázali fanoušci

 
Populární herečka a zpěvačka Eva Burešová (26) září v seriálu Slunečná a někteří fanoušci začali řešit její úsměv. Prý není zcela typický. Někteří fanoušci dokonce píší i nehezké komentáře a řeší něco, co vlastně moc k řešení ani není. Eva říká, že za svůj úsměv je ráda. A vlastně řeší jen to, proč tolik lidí řeší její dásně a zuby.
17.06.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (740 článků)

Hvězda Slunečné Eva Burešová má nový domov: Zamilovala jsem se do něj na první pohled

 
Talentovaná herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) nedávno překonala koronavirus. Není to však jediná dobrá zpráva. Eva si totiž pořídila nový byt a se svým synem se stěhuje. Vybavování a zútulňování prostorného bytu tak může začít. Pro eXtra.cz se svěřila, v jakém stylu se byt ponese. Také prozradila, co je pro ni atribut domova a překvapila dojemnými slovy.
29.10.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (740 článků)

Eva Burešová už se láskou netají: Zveřejnila první snímek s Přemkem Forejtem

 
Půvabná herečka a zpěvačka Eva Burešová vztah s uznávaným šéfkuchařem a porotcem MasterChefa Přemkem Forejtem dlouho skrývali. Nyní se ale Eva pochlubila krásným snímkem, který je jasným důkazem, že známost přerostla v lásku.
30.01.2021 12:31 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (740 článků)