Článek

Eva Burešová o kritice šatů i synovi Tristanovi: Vlasatý chlapeček oslavil 3 měsíce

 
Eva Burešová (29) si o víkendu na chvíli odskočila od mateřských povinností, aby stejně jako minulý rok převzala Českého slavíka. Krásná herečka a zpěvačka měla jedny z nejzajímavějších rób, a tak se není čemu divit, že byla středem módních diskuzí. Partnerka Přemka Forejta (35) prozradila, co si o těchto názorech myslí, a zároveň oslavila tři měsíce od porodu rozkošného syna Tristana Wiliama, kterému poslala přes Instagram dojemný vzkaz.
15.11.2022 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (712 článků)
Podobné články

Počkala jsem, než jsem synovi představila přítele, přiznala Eva Burešová

 
Herečka Eva Burešová (26) už několik měsíců chodí s tanečníkem Matyášem Adamcem. Poznali se u společného projektu a jak sama říká, možná to byla láska na první pohled. Herečka prozradila, že se nyní snaží kvůli synovi i rajčatům sehnat třípokojový byt s terasou.
29.12.2019 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (712 článků)

Nejkrásnější je, když mě syn obejme a dá mi pusu, říká Eva Burešová

 
Zpěvačka a herečka známá ze seriálu Modrý kód a show Tvoje tvář má známý hlas Eva Burešová (25) se svěřila se svými plány na letošní léto. Vše v životě nyní přizpůsobuje hlavně svému synovi Nathanielovi, který oslavil nedávno své druhé narozeniny.
01.10.2015 15:35 |

podobné články

Trojitá radost ve Slunečné: Nevadilo by mi jednou čekat trojčata, svěřila se Eva Burešová

 
Eva Burešová (28) v roli Týny Popelkové ve Slunečné se snad konečně blíží ke štěstí. Opět prožívá lásku se svým Jankem, kterého ztvárňuje Marek Lambora (26), jenž jí láskyplně hladí těhotenské bříško. Eva Burešová tak v kostymérně oblékla speciálně vyrobené těhotenské břicho na míru pro trojčata. 
05.10.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (712 článků) , Marek Lambora (220 článků)

Panika při natáčení seriálu ZOO? Eva Burešová má být těhotná, bojí se ve štábu

 
Oblíbená herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) by měla být podle našich informací podruhé těhotná. Miminko má čekat se svým partnerem, šéfkuchařem Přemkem Forejtem (34), se kterým loni v říjnu oslavili první výročí vztahu. Zprávy o těhotenství hvězdy seriálu ZOO a bronzové slavice se už nějakou dobu šíří showbyznysem. Redakce eXtra.cz získala informaci od dvou důvěryhodných zdrojů ze zpěvaččina pracovního okolí, samotná Eva Burešová ale spekulace s úsměvem vyvrátila.
20.01.2022 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (712 článků)

Eva Longoria je zase sama, láska ze seznamky nevyšla

 
Herečka Eva Longoria má od rozvodu s Tonym Parkerem s láskou trable. Za tři roky vystřídala několik o hodně mladších mužů, ale nikdy to nevydrželo dlouho. Když se dala dohromady s o čtyři roky mladším Ernestem Arguellem, vypadalo to nadějně. Vydrželo to ale jen čtyři měsíce. Další články k tématu: Eva Longoria si našla přítele v seznamce, kterou produkuje Slavní bojují proti homofobii: Eva Longoria se nechala nafotit se ženou Longoria, Affleck a další slavní promovali, někteří i bez studia Eva Longoria je opět sama, vztah s mladíkem vydržel jen 2 měsíce Eva Longoria si našla dalšího zajíčka, její přítel je o 12 let mladší Eva Longoria je po roce opět volná, rozešla se s bratrem Cruzové Eva Longoria chce zapomenout na exmanžela, odstraňuje tetování
24.08.2013 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Tony Parker (36 článků)

Eva Burešová plánuje velké stěhování kvůli synovi! Chce koupit třípokojový byt v Praze

 
Herečka a zpěvačka Eva Burešová  (26) shání domov pro sebe a svého syna Nathana. Rozhodla se pro koupi bytu, ale čekala to rozhodně jednodušší. „Už nějakou dobu hledám nový byt. Před Vánocemi to ani nebude možné. A při těch cenách to nebude lehké,“ řekla Super.cz Eva.
30.11.2019 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (712 článků)

Hrdá Eva Burešová promluvila o porodu a dalších dětech: Jsem pyšná na své tělo, klidně budu rodit každý rok, říká

 
Eva Burešová (29) je už tři měsíce dvojnásobnou maminkou. Po synovi Nathanielovi přivedla na svět druhého syna Tristana Williama, který je podle slov herečky velmi klidné miminko, což prozradila pro Showtime. Také se svěřila s detaily svého porodu, který byl prý "nádherný a harmonický".
27.11.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (712 článků)

Eva Burešová zdědila šaty po Elišce Bučkové. Vychrtlé jsou stejně, ale modelka je o dvacet centimetrů vyšší

 
Herečka a hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová  (26) zdědila šaty po modelce Elišce Bučkové  (30) . Eliška bílou róbu připomínající svatební šaty vynesla na Český ples. Neuběhly ani dva týdny a stejné šaty si na ples České televize oblékla Burešová.
17.02.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1166 článků) , Eva Burešová (712 článků)

Eva Burešová v seriálu Slunečná: Uhlídala prsa i bestii

 
Půvabná herečka Eva Burešová (27) bojuje s koronavirem a je v současné době v domácí izolaci. Na televizních obrazovkách ji ale vidět můžete dál. Pokud máte rádi seriál Slunečná, tak se podívejte, jak Burešová zkrotila ostrého psa i neposedný výstřih.
22.10.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (712 článků)

Shodnou se i v módním vkusu: Eva Burešová a Přemek Forejt si navzájem půjčují oblečení

 
Když spolu s kolegyní ze seriálu Slunečná Denisou Nesvačilovou natáčela reklamu, prozradila seriálová Týna Popelková zajímavost ze soukromí. Herečka Eva Burešová  (27) si totiž s přítelem, kuchařem Přemkem Forejtem, navzájem půjčuje oblečení. Tedy s výjimkou šatů.
15.06.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (712 článků) , Denisa Nesvačilová (108 článků)

Jako zamilované hrdličky: Eva Burešová zveřejnila první společný snímek s Přemkem

 
Půvabná herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) tvoří už půl roku pár s uznávaným šéfkuchařem a porotcem MasterChefa Přemkem Forejtem (33). Své soukromí si oba velmi střeží, a tak se první měsíce láskou veřejně nechlubili. To je ale dnes minulostí a Eva na svých sociálních sítích zveřejnila první společný moment, který není ochuzen o polibek.
31.03.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (712 článků)

Eva Burešová ukázala poporodní bříško a vyrazila do společnosti. Vypadá skvěle a září štěstím

 
Herečka Eva Burešová se dva měsíce po porodu poprvé ukázala na veřejnosti. Dvojnásobná maminka vypadá skvěle. Na akci TV Prima v sobotu 15.10. v pražské Fashion aréně rozdávala nejen autogramy, ale hlavně úsměvy. Eva září jako nikdy dříve!
16.10.2022 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (712 článků)

Zpěvačka Eva Burešová porodila před termínem: Syn má iniciály N.K.

 
Tak to má konečně za sebou. Zpěvačka a herečka Eva Burešová (23) porodila syna, jehož jméno zatím nezveřejnila. Odhalila pouze jeho iniciály - N.K. Fanoušci se tak mohou pouze dohadovat, jaké dostal chlapeček jméno.
21.06.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (712 článků)

Syn má mého nového partnera velmi rád, pochvaluje si Eva Burešová

 
Herečka a zpěvačka Eva Burešová (26) a její partner, tanečník Matyáš Adamec (20) v rozhovoru pro Magazín DNES prozradili, jak se dali dohromady. Společně si povídali také o hereččině synovi Nathanielovi, který letos oslaví třetí narozeniny.
19.01.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (712 článků)

Eva Burešová se pochlubila synem Nathanielem. Točila s ním videoklip

 
Hvězda Slunečné Eva Burešová (27) právě dokončila novou písničku, kterou věnovala synovi Nathanielovi (4). Inspirovala se svou oblíbenou knížkou Malý princ. Se synem natočila i videoklip. Na natáčení je doprovodil hereččin přítel Přemek Forejt.
02.03.2021 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (198 článků) , Lenka Vlasáková (153 článků)

Krásná Eva Burešová o synovi: Doufám, že v mých šlépějích nepůjde, řekla pro eXtra.cz

 
Eva Burešová (27) je nejen herečka a zpěvačka, ale také maminka syna Nathanielka, pro kterého složila společně s Vaškem Noidem Bártou krásnou a velmi úspěšnou píseň Malý princ. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, zda si myslí, že půjde Nathaniel v jejích šlépějích, a vysvětlila, proč by pro něj žádnou pracovní nabídku nepřijala. 
01.07.2021 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (712 článků) , Václav Bárta (1335 článků) , Václav Malý (93 článků)

Eva Burešová porodila. S Přemkem Forejtem dali synovi netradiční jméno

 
Herečka Eva Burešová (29) a šéfkuchař Přemek Forejt (35) přivítali na svět prvního společného potomka. Narodil se jim syn. Pár oznámil radostnou novinu na sociálních sítích a prozradil i jeho jméno. Kluka pojmenovali Tristan William.
02.12.2019 14:40 |

podobné články

Eva Burešová utřela hejtry: Vysvětlila jméno Tristan William a vysmála se Mirkům

 
Eva Burešová (28) už je doma z porodnice, a když zjistila, jakou bouři vyvolala tím, že s Přemkem Forejtem (35) dali synovi originální jméno, rozhodla se na Instagramu uvést věci na pravou míru a zatnout tipec kritikům. 
21.08.2022 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (712 článků)

Samoživitelka Eva Burešová čelí kritice: Některým vadí její práce!

 
Herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) je na roztrhání. Pravda, muzikálová vystoupení jí poněkud překazilo poslední nařízení vlády a nouzový stav, jinak se ale věnuje natáčení, porotcování v hudební soutěži, focení reklam… Lidé občas skoro nechápou, kde na to všechno bere čas – i energii. Koneckonců je to maminka malého kloučka!
04.10.2020 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (712 článků)