Článek

Eva Burešová a Přemek Forejt už lásku netají: Cukrují o sto šest a jsou zamilovaní po uši

 
Krásná a talentovaná Eva Burešová (27) nám ze svého vztahu s MasterChefáckým šéfkuchařem Přemkem Forejtem (33) ukazuje jenom střípky, protože si své soukromí oba náležitě střeží. Teď to ale na sociálních sítích trošku roztočil právě její milovaný kuchtík a pochlubil se jejich společnými fotkami.
04.04.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (435 článků)
Podobné články

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová a Přemek Forejt konečně spolu! Takhle se ke kuchaři krásná herečka tulí

 
Již půl roku tvoří herečka a zpěvačka Eva Burešová  (27) a hvězdný kuchař z MasterChefa Přemek Forejt pár, ale své soukromí nikdy neodkrývali. Nyní Eva překvapila na sociální síti videem, kde svého partnera líbá. A k videu pustila píseň, jejíž název v překladu znamená Děláš mě šťastnou.
31.03.2021 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (435 článků)

MasterChef Přemek Forejt se odhodlal: První zamilované FOTO s Evou Burešovou!

 
Dlouho svůj vztah tajili, ale po půl roce se rozhodli svou lásku dát veřejně najevo. Zatímco hvězda Slunečné Eva Burešová (27) zveřejnila jen náznak jejich vztahu, kuchař Přemek Forejt (33) poprvé na svůj instagram umístil jejich zamilované foto.
04.04.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (435 článků)

Eva Burešová lásku s porotcem MasterChefa už netají! Odhalila první FOTO

 
Když spolu začali herečka Eva Burešová (27) a šéfkuchař Přemek Forejt (33) na podzim randit, působily na ně dotazy, jak to mezi nimi vlastně je, jako rudý hadr na býka. Přestože spolu byli již párkrát viděni, společné snímky na jejich sociálních sítích nenaleznete. Až nyní…
01.02.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (435 článků)

Tajné pletky Ochotské s porotcem MasterChefa: Už to skončilo a jsem rád, říká Přemek Forejt

 
Turbulentní časy zažívá Michaela Ochotská (35). Nejdříve se kvůli ní rozvedl její bruntálský přítel Tomáš Domiter. Když už se zdálo, že by mohli spolu žít, začal se v jejím životě objevovat porotce kulinářské show MasterChef Přemek Forejt (33). Kamarádky měly jasno, že Míša a Přemek tváří krásný pár. Slavný kuchař nám ale řekl, že vztah byl krátký a je po všem.
18.04.2020 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (929 článků)

MasterChef Přemek Forejt o rivalitě mezi porotci a vysněném povolání: Neměl jsem na to odvahu

 
Přemek Forejt (33) je nemladším porotcem kuchařské show MasterChef Česko. Jeho olomoucká restaurace Entrée je jednou z nejvyhledávanějších u nás. Ve všech uznávaných gastro průvodcích se umisťuje na prvních příčkách. Přemek je vizionář, který si jako inspiraci pro svou jedinečnou restauraci vzal přírodu. Investor mu důvěřoval a tehdy sedmadvacetiletému Přemkovi dal naprosto volnou ruku. Ten se svým týmem pozvedl olomouckou gastronomii mezi to nejlepší, co v České republice můžeme na jídelní stůl dostat.
24.02.2021 07:31 |

podobné články

Přemek Forejt: Jeden z nejlepších českých šéfkuchařů chtěl být hercem

 
Šéfkuchař a guru vyhlášené olomoucké restaurace Entreé Přemek Forejt (32) již podruhé patří do trojice porotců kulinářské soutěže TV Nova MasterChef Česko. Talentovaný Forejt, ověnčený řadou cen, je nejmladším z obávané trojky.
12.02.2020 11:30 |

podobné články

Přemek Forejt hvězdou TikToku: Porotce z MasterChefa by se klidně mohl živit hudbou

 
Šéfkuchař a porotce soutěže MasterChef Česko Přemek Forejt (33) dokazuje, že má ruce ze zlata. Hbité prsty se mu hodí nejen v kuchyni při přípravě pokrmů, ale i při hře na kytaru. Video, kde na tento nástroj hraje a přitom zpívá, koluje na TikToku a dokazuje, že by se Forejt uživil, i kdyby místo nože držel v ruce mikrofon.
09.06.2020 11:40 |

podobné články

Nejdojemnější chvíle letošního MasterChefa: Přemek Forejt neudržel slzy a rozplakal se

 
Pokud jste si mysleli, že porotce z MasterChefa Přemek Forejt má srdce z kamene, byli jste na omylu. Forejt je velmi citlivý člověk, což dokáže úterní díl MastreChefa. Dojemné setkání Pepy Nemravy s dětmi dožene nejmladšího z porotců k slzám.
15.09.2020 20:07 |

podobné články

Mejdan Burešové a Lambory! A Forejt jim servíroval lásku...

 
Nejprve si přiťukli na nový rok 2021 s kolegy z primáckého seriálu Slunečná a pak šli slavit ke konkurenci! Hlavní hrdinové Eva Burešová (27) a Marek Lambora (25) byli hvězdami silvestrovského večera na Nově. Nechyběl ani porotce MasterChefa Přemek Forejt (33). Servíroval jim »lásku« a na Evu při tom vrhal zamilované pohledy!
02.01.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (435 článků) , Marek Lambora (152 článků)

Hvězda Slunečné Burešová a porotce MasterChefa Forejt: Vánoční rande na Staromáku

 
Láska jako trám. I když herečka Eva Burešová (27) a známý kuchař Přemek Forejt (33) o vztahu stále mlží a oficiálně ho nepřiznali, na Štědrý den si dali dostaveníčko na přeplněném Staroměstském náměstí.
28.12.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (435 článků)

Forejt podle dodavatele drog utrácel více, než vydělal. Kde na to státní úředník vzal peníze?

 
Hradní protokolář Jindřich Forejt skončil ve funkci a vše nasvědčuje tomu, že je ohrožena i jeho případná kariéra diplomata. Forejt skončil kvůli přehmatům a také kvůli videu, které ho zachycuje při šňupání drogy. Muž, který mu sháněl drogy a společnost, tvrdí, že u něj Forejt utratil i 200 tisíc korun měsíčně. Kde by na to Forejt ale bral? Jeho plat na to nemůže stačit.
07.12.2016 13:30 |

podobné články

Žhavý rozjezd v Tvoje tvář má známý hlas: Eva Burešová si omotala Jordana kolem krku jako hada

 
Sobotní večer opět patří show Tvoje tvář má známý hlas. Zábavný formát plný velkých proměn, skvělých hudebních čísel a oblíbených českých hvězd v rolích světových i tuzemských ikon populární hudby. Tentokrát jako host poroty zasedla hvězda show MasterChef Česko Přemek Forejt (33). Hned v úvodu celé soutěže to pořádně rozjela hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová (27) se zpěvákem Jordanem Hajem (31).
19.09.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (435 článků) , Jordan Haj (129 článků)

Jsem znechucená, říká Eva Burešová, kterou vyfotili s Forejtem z MasterChefa

 
Eva Burešová (27) a Přemek Forejt (33) byli společně vyfoceni, jak vycházejí z domu, kde herečka bydlí. Hvězda seriálu Slunečná byla následně zaskočena desítkami telefonátů, zpráv i komentářů na sociálních sítích. Ve vyjádření na Instagramu napsala, že je znechucená a o svém soukromí se nechce bavit.
02.04.2020 08:45 |

podobné články

Kráska ze Slunečné Eva Burešová: Randí s hvězdným šéfkuchařem!

 
To nevypadá jen na noční románek. Poté, co byl porotce novácké soutěže MasterChef Přemek Forejt (33) viděn, jak vychází z domu, kde má Eva Burešová (27) byt, se veřejně přiznal k jejich lásce. A ne ledajaké...
24.11.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (435 článků)

Porotce MasterChefa šokoval: Přemek Forejt by se do pořadu nikdy nepřihlásil

 
Už brzy budeme moci na obrazovkách televize Nova sledovat novou řadu kulinářské show MasterChef Česko. O vítězi budou rozhodovat opět tři porotci. Jedním z nich je i mladý Přemek Forejt, který vyrukoval se zajímavým prohlášením.
23.01.2020 20:51 |

podobné články

Suchej únor v MasterChefovi? Přemek Forejt v negližé a podpatcích překvapil fanoušky

 
Že se Přemek Forejt (32) z MasterChefa rád ukazuje, o sobě přiznal i on sám. Slavný český šéfkuchař se dobrovolně zapojil do výzvy Suchej únor, kdy musí dodržet, že po celých letošních 29 dní nebude pít žádný alkohol. Ale podle jednoho z příspěvků na jeho Instagramu to vypadá, že zákaz alkoholu tak úplně nedodržel a v tomhle oděvu ho nejspíš jen tak někdo neuvidí...
12.02.2020 15:06 |

podobné články

Extra Host, porotce MasterChefa Přemek Forejt: Do pořadu bych soutěžit nešel

 
Přemek Forejt (32) se dostal do povědomí Čechů, Moravanů a Slezanů ve třetí řadě pořadu MasterChef, v níž se poprvé objevil jako porotce. Uznávaný šéfkuchař, který od základu vytvořil jednu z nejvyhlášenějších restaurací v Česku, v rozhovoru pro pořad Extra Host (ve videu nad článkem) prozradil nejen své názory o televizní soutěži, ale promluvil i o svém soukromí.
16.02.2020 17:31 |

podobné články

Byt porotce plný překvapení: Přemek Forejt z MasreChef žije v obležení kytek a bicích

 
Jeden z porotců kulinářské show MasterChef Česko Přemek Forejt je sice na první pohled sympaťák, v pořadu ale dokáže soutěžící pěkně potrápit. Tento charismatický tatínek dcerky Stely je pro mnoho fanoušků tak trochu tajemný. O svém soukromí se příliš bavit nechce. V době karantény však natáčel video recepty ze své kuchyně, kam pozval na návštěvu televizi Nova. Jak to u Přemka doma vypadá?
13.05.2020 18:25 |

podobné články

Byt porotce plný překvapení: Přemek Forejt z MasterChef žije v obležení kytek a bicích

 
Jeden z porotců kulinářské show MasterChef Česko Přemek Forejt (33) je sice na první pohled sympaťák, v pořadu ale dokáže soutěžící pěkně potrápit. Tento charismatický tatínek dcerky Stely je pro mnoho fanoušků tak trochu tajemný. O svém soukromí se příliš bavit nechce. V době karantény však natáčel video recepty ze své kuchyně, kam pozval na návštěvu televizi Nova. Jak to u Přemka doma vypadá?
13.05.2020 18:30 |

podobné články