Článek

Eva Adamczyková o smrti rodičů: Poslední chvíle tatínka a maminky, které jí vzala rakovina

 
Olympijská vítězka Eva Adamczyková (před svatbou Samková) promluvila v dokumentu EFKA: Nejrychlejší holka ve vesmíru, který je k vidění na Voyo, o těžkém odchodu svých rodičů. Evin otec podlehl zhoubnému nádoru na mozku, s nímž osm let bojoval. Jen dva roky od smrti otce zemřela i její maminka Ludmila.
06.03.2024 05:10 |

podobné články

Podobné články

Jaký typ maminky jste?

 
Jaký typ maminky jste? Zamysleli jste se někdy nad touto otázkou? Bylo by hloupé si myslet, že je maminka jako maminka. Stačilo by, kdybyste se rozhlédli kolem sebe a odrazem by vám bylo zjištění, že se dají všechny maminky – ať už novopečené či ostřílené – rozdělit do čtyř skupin, jež se od sebe navzájem liší v různých maličkostech. Pojďte společně s naším článkem zjistit, jaký typ maminky jste vy! 1. typ maminky: Maminka s příručkou Maminky, které znají všechny knížky, brožurky a internetová fóra týkající se dětí nazpaměť. Během těhotenství prakticky jen ležely v knihách a studovaly péči o dítka, všechny nemoci, snažily se předem naučit, jak dítě nejlépe vychovat. Takové maminky by se daly vystihnout jako chodící encyklopedie na děti. Není na tom sice nic špatného, ovšem za nevýhodu lze označit skutečnost, že tento typ maminek velice snadno podlehne panice – například tehdy, kdy se první zoubek neobjeví v den, kdy to psali v brožurce. 2. typ maminky: Maminka trpitelka Nejrozšířenější typ maminek. Obecně by se dalo říci, že kousek „maminky trpitelky“ je v každé ženě. Zajímá vás, jak se to projevuje? Inu kupříkladu už jen tím, že všechny své zájmy a potřeby odsunou až na poslední místo kvůli dětem. Což znamená, že zatímco jejich dítka jsou jako ze žurnálu, maminky jsou zanedbané. Ze začátku je to možná přínosné, ovšem s postupem let to spíše škodí. 3. typ maminky: Dokonalá maminka Takový typ maminek poznáte snadno. Ať dělají co dělají, pokaždé se usmívají od ucha k uchu a vypadají šťastné jako nikdy předtím. To ale není všechno, tento typ maminek je typický tím, že pro sebe i pro své dítě a domov chtějí jen to nejlepší. Oblékají se podle posledních trendů a to samé očekávají i od svých dětí. V tomto případě nutno říci, že všeho moc škodí.... Čtěte více Příspěvek Jaký typ maminky jste? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
31.07.2015 08:36 |

podobné články

Eva Adamczyková a její cesta ve StarDance: Dojemná slova o manželovi i desítková rumba

 
To, že je Eva Adamczyková přebornicí na sněhu, už víme, ale jde jí to i na tanečním parketu. Česká snowboardistka letos udělala překvapivý krok a přijala nabídku do taneční soutěže StarDance, když hvězdy tančí. Od začátku bylo jasné, že se dostane daleko, protože v soutěži předvádí neuvěřitelné výkony. V sobotu se dokonce rozhodlo o posledních třech postupujících párech do finále a Adamczyková tam zaručeně patří. Jaká byla její cesta ve StarDance? 
16.12.2023 05:10 |

podobné články

Eva Adamczyková o StarDance a soupeření s manželem: Taháme si to domů, přiznává

 
Přípravy na StarDance jsou v plném proudu a první živé přenosy klepou na dveře. Pilně trénuje i sportovkyně Eva Adamczyková se svým tanečním partnerem Jakubem Mazůchem. Eva má v soutěži i svého životního partnera – herce Marka Adamczyka. Panuje mezi nimi rivalita? O tom se rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 
24.09.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (84 článků)

Famózní Eva Adamczyková: Zlomené kotníky ji připravily o olympiádu, teď se vrátila triumfem na MS

 
Eva Adamczyková, za svobodna Samková, naprosto ovládla mistrovství světa v gruzínském Bakuriani. Získala zlatou medaili a nyní tak může slavit parádní comeback. Vrátila se totiž po vážném zranění, když si předloni zlomila oba kotníky a přišla kvůli tomu o olympiádu v Pekingu, jak píše Sport.
01.03.2023 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Samková (159 článků)

Eva Adamczyková je podruhé mistryní světa ve snowboardcrossu

 
Snowboardcrossařka Eva Adamczyková na mistrovství světa v Bakuriani ovládla všechny své jízdy včetně finálové a navázala na titul z roku 2019. Je to její první vítězství po vážném úrazu v prosinci 2021.
01.03.2023 13:05 |

podobné články

Eva Adamczyková po zranění kotníků ve StarDance: Přiznala obavy z podpatků, Marek si rýpl do soupeře

 
Taneční soutěž StarDance už dala dohromady pár hvězdných párů. Letos to ale bude poprvé, co proti sobě stane manželský pár v roli soupeřů. Krásná snowboardistka Eva Adamczyková a její manžel herec Marek Adamczyk eXtra.cz prozradili, nejen to, kdo z nich je soutěživější.
25.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (84 článků)

Eva Adamczyková jako královna zasněžených svahů i tanečních parketů: V šatech vypadala jako princezna z pohádky

 
Česká snowboardistka Eva Adamczyková (30) bude jednou z hvězd další série oblíbeného tanečního pořadu StarDance. Na tiskové konferenci, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, vyměnila sportovkyně dres za elegantní šaty, v nichž doslova zazářila.  
13.09.2023 14:35 |

podobné články

Eva Adamczyková o StarDance: Manžel se snaží a na snowboardu obětuju dva závody

 
Eva Adamczyková, za svobodna Samková, na chvíli vyměnila snowboard za taneční střevíce. Rozhodla se totiž vyzkoušet si latinské i standardní tance přímo živě před diváky v soutěži StarDance. Má za sebou první přímý přenos a nemůže být šťastnější. Hned se totiž umístila na první příčce. Snowboardistka je na sebe pyšná, ale zároveň fandí i svému manželovi Markovi Adamczykovi, který letos soutěží proti ní. Také v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, že jim to doma nedá a Marek trénuje dokonce i před zrcadlem. 
17.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (84 článků) , Eva Samková (159 článků)

Eva Adamczyková překvapuje: Marek mi na závody nechodí fandit, práskla na manžela

 
Nejen na sjezdovce, ale i na tanečním parketu dokáže Eva Adamczyková pořádně zaválet. Česká olympionička je jednou z jasných favoritek taneční soutěže StarDance. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jestli musela svého manžela a soupeře v jedné osobě Marka Adamczyka motivovat, aby svou účast v show České televize nevzdal, a jestli jí je oporou během jejích náročných závodů. 
15.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (84 článků)

Eva Adamczyková brání kritizovaného manžela: Nejsme profesionálové, nevíme, jak reagovat na chybu, říká

 
Eva Adamczyková se v sobotu musela vypořádat s velkým smutkem. I když měla radost, že v taneční soutěži StarDance postoupila do dalšího kola, zároveň smutnila za svého manžela Marka Adamczyka, který v soutěži skončil. V rozhovoru pro eXtra.cz řekla pár dojemných slov a svému muži, jenž schytal od poroty přísnou kritiku, vyjádřila podporu. Přála si, aby spolu skončili ve finále, to už však teď nebude možné. 
21.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (84 článků)

Srdceryvná zpověď Evy Adamczykové o smrti rodičů: Nejvíc mě trápí, že mamka zemřela v nemocnici, říká snowboardistka

 
Česká snowboardcrossařka Eva Adamczyková se musela vyrovnat se smrtí obou rodičů, kteří zemřeli poměrně nedávno a ještě nedlouho po sobě. Vítězka ze zimních olympijských her v Soči promluvila o své bolestné ztrátě v pořadu Lindy Bartošové Spotlight.
09.08.2023 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (153 článků)

Rivalita mezi páry ve StarDance zatím nepanuje, říkají Adamczyková a Mazůch

 
Nový taneční pár ze StarDance, Eva Adamczyková (30) a Jakub Mazůch (35) promluvili o trénincích a prozradili pro iDNES.cz, zda mají pro porotu připravené tajné zbraně v podobě speciální choreografie. Sportovkyně popsala i to, jak se na show těší její manžel, herec Marek Adamczyk (35), který letos také soutěží.
17.08.2023 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (84 článků)

Krajčo je favorit StarDance podle sázkařů, Adamczyková u čtenářů iDNES.cz

 
Favoritem na vítězství v televizní soutěži StarDance je podle sázkových kanceláří zpěvák a herec Richard Krajčo. Těsně za ním je snowboardistka Eva Adamczyková, dříve Samková, jež boduje i v anketě čtenářů iDNES.cz.
23.06.2015 13:26 |

podobné články

Osobnosti: James Bond (716 článků)

Ohebná Kubelková, smyslná Adamczyková. Krásky ovládly StarDance a předvedly nejžhavější tance letošní sezony

 
Eva Adamczyková i Iva Kubelková patří mezi velké favoritky na vítězství v letošní sérii StarDance. I když si "šlapou na paty", rivalita mezi nimi nepanuje. Obě fascinují nejen svými tanečními výkony, ale oslňují také svým zevnějškem. A v posledním díle byly zatraceně žhavé, jak je patrné z fotek České televize.
26.11.2023 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (810 článků)

ANKETA: Kdo vyhraje StarDance 2023. Zvítězí podle vás Adamczyková, Pavlovičová, či Hradilek?

 
Finále StarDance je tady a my se už zanedlouho dozvíme, kdo se stane vítězem dvanácté řady této taneční soutěže. Bude to Eva Adamczyková, Darija Pavlovičová, nebo Vavřinec Hradilek? Rozhodující díl odvysílá Česká televize v sobotu ve 20:10. Podělte se s námi do té doby o tip na vašeho favorita. 
11.12.2023 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Vavřinec Hradilek (89 článků) , Darija Pavlovičová (39 článků)

Vítězka StarDance i amazonka Adamczyková. Jak vypadalo zákulisí semifinále

 
Už je jasné, že v sobotu 16. prosince o titul královna nebo král tanečního parketu zabojují snowboardistka Eva Adamczyková, kajakář Vavřinec Hradilek a herečka Darija Pavlovičová. Podívejte se, jak to vypadlo v zákulisí semifinálového kola StarDance, ve kterém vypadla moderátorka Iva Kubelková.
26.04.2023 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dvořák (197 článků) , Michal Dvořák (195 článků)

Zklamaní nejsme, říkají Adamczyková a Hradilek po konci StarDance

 
Eva Adamczyková a Jakub Mazůch s Vavřincem Hradilkem a Kateřinou Bartuněk Hrstkovou prozradili pro iDNES.cz své bezprostřední dojmy po skončení letošního ročníku StarDance. Kajakář tipoval Dariju Pavlovičovou na královnu tanečního parketu už v začátku show, podle snowboardistky si herečka vítězství zasloužila.
17.12.2023 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Darija Pavlovičová (39 článků)

Tatínka Lukáše zabil zhoubný nádor: Rozárka (1) tatínka skoro nepoznala, Jáchym (4) trpí

 
Jáchymovi (4), Rozárce (1) a mamince Nikole se po smrti jejich tatínka, respektive manžela, Lukáše změnil celý život. Bojoval s nádorem v hlavě, který se nejdřív podařilo odoperovat, po letech se ale rakovina vrátilna. Potom už nepomáhala ani chemoterapie, posledních čtrnáct dní před smrtí velmi trpěl. Maminka teď na dvě děti zůstala úplně sama, prosí proto o pomoc.
24.01.2022 05:15 |

podobné články

Dvojčata – co jste o nich možná nevěděli

 
Dvojčata – aneb dvojitá radost rodičů – sice nejsou vzácným jevem, ale i přesto vás neustále mají čím fascinovat. Říká se, že už jedno dítko je nejen obrovská radost, ale i starost – v případě dvojčátek se pak radostné i strastiplné chvilky dvojnásobí. Je pravdou, že se v dnešní době dvojčata rodí stále častěji, nežli jak tomu bylo dříve. I když už nastávající maminky zpráva o dvou plodech v bříšku nikterak zvlášť nepřekvapí, nejen naprosté laiky, ale i zkušené odborníky nepřestávají dvojčata v lecčem udivovat. Dnešní článek pojednává o dvojitém uzlíčku štěstí – jinými slovy – tohle jste o dvojčatech věděli? Dvojčata nemusí mít stejného tatínka Hned na úvod si dejme jednu vzácnost: dvojčata nemusí mít stejného tatínka, byť se to v první chvíli zdá naprosto nelogické. Pokud bude mít žena během probíhající ovulace pohlavní styk s více než jedním mužem, může se stát, že jejich spermie oplodní jedno vajíčko. Následkem toho se sice narodí dvojčata, ale každé z nich bude mít jiného biologického otce. U lidí rarita, u koček nebo psů každodenní chleba. Rozlišíte je podle pupíku Také zastáváte názor, že každá matka dokáže dvojčata rozeznat? Je sice pravdou, že maminka zpravidla pozná – na rozdíl od zbytku rodiny – které dítko je které, ale především čerstvé maminky dvojčátek s tím i přes všechny povídačky přeci jen mohou mít problémy. Dvojčata, která si jsou na první pohled podobná doslova jako vejce vejci, můžete od sebe rozlišit pomocí pupíků – ty rozhodně stejné mít nebudou.  Dvojčata mluví svým vlastním jazykem Každé malé dítě – předtím, než se naučí mluvit – vydává nesrozumitelné zvuky. Na tom určitě není nic zvláštního, jenže jde-li o dvojčata, nemusí se jednat jen o nesmyslné zvuky či pazvuky, kterým rodiče nerozumí. Dvojčata si tímto způsobem mezi sebou povídají a jen ony své řeči rozumí. Řekněme, že je to... Čtěte více Příspěvek Dvojčata – co jste o nich možná nevěděli pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.10.2015 08:55 |

podobné články