Článek

Eurovia: Ulice Patočkova a Myslbekova opět slouží řidičům

 
Definitivní podobu včetně tramvajové trati už mají ulice Patočkova a Myslbekova a začnou tak od května sloužit řidičům i cestujícím MHD.
02.05.2013 10:10 |

podobné články

Podobné články

Eurovia žaluje ředitelství dálnic. Za poškození dobrého jména

 
Stavební společnost Eurovia CS podala k Městskému soudu v Praze žalobu na Ředitelství silnic a dálnic. Žaloba se týká ochrany dobré pověsti. Eurovia požaduje omluvu a finanční náhradu za poškození dobré pověsti ve výši 100 milionů korun.
09.04.2012 14:35 |

podobné články

Eurovia se dohodla s ministerstvem o postupu na opravách D47

 
Stavební společnost Eurovia se dohodla s Ministerstvem dopravy na dalších měřeních na dálnici D47. Obě strany chtějí najít shodu na opravách a uvést zvlněnou dálnici do bezvadného stavu. Na dnešním setkání s novináři to řekl ministr dopravy Zdeněk Žák. Eurovia nicméně zároveň popřela, že by na části dálnice chyběla část podkladu, což před dvěma týdny měly prokázat sondy uskutečněné Ředitelstvím silnic a dálnic (ŘSD).
11.11.2013 13:06 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Žák (151 článků) , Zdeněk Žák (151 článků)

Eurovia se dohodla na opravách dálnice D47. Vrstvy tam prý jsou

 
Stavební společnost Eurovia se dohodla s ministerstvem dopravy na dalších měřeních na dálnici D47. Obě strany chtějí najít shodu na opravách a uvést zvlněnou dálnici do bezvadného stavu. Na dnešním setkání s novináři to řekl ministr dopravy Zdeněk Žák. Eurovia nicméně zároveň popřela, že by na části dálnice chyběla část podkladu, což před dvěma týdny měly prokázat sondy uskutečněné Ředitelstvím silnic a dálnic (ŘSD).
11.11.2013 14:06 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Žák (151 článků) , Zdeněk Žák (151 článků)

Novým finančním ředitelem EUROVIA CS je Luboš Trojánek

 
Na pozici finančního ředitele společnosti EUROVIA CS nastoupil od 1. ledna Ing. Luboš Trojánek (47). Ve firmě působí již od roku 1997, naposledy jako manažer controllingu oblasti Čechy východ a Morava a dále v dceřiné společnosti Granvia Construction. Ve funkci nahradil Grégoire Pinasseau, který se v rámci celosvětového koncernu EUROVIA posouvá na pozici finančního ředitele pro střední Evropu.
13.01.2014 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Grégoire (1 článek)

ŘSD obdrželo od společnosti Eurovia odmítavou odpověď na výzvu k opravě mostů na D47

 
Ředitelství silnic a dálnic dnes obdrželo od společnosti Eurovia negativní odpověď na svou výzvu, ve které požadovalo bezodkladné odstranění vad mostů SO 228 a SO 229 stavby D4708.2. ŘSD v dopise vyzvalo společnost Eurovia, aby předmětné mosty uvedla neprodleně do bezvadového stavu, a to na své riziko a náklady.
19.01.2015 21:07 |

podobné články

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

EUROVIA CS opět přesvědčila je podruhé Stavební firmou roku

 
Stavební skupina EUROVIA CS v soutěži „Stavební firma roku 2011“ obhájila své prvenství. Stejně jako v loňském roce se v kategorii firem nad 200 zaměstnanců umístila na nejvyšší příčce. Anketu vyhlašuje Svaz podnikatelů ve stavebnictví ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Stavební fakultou ČVUT v Praze a Stavební fakultou VUT v Brně.
13.10.2012 14:05 |

podobné články

EUROVIA Cup: Domácí Miroslav Brychta postoupil do semifinále

 
14. Mezinárodní mistrovství české republiky v tenisu na vozíku – EUROVIA Cup 2009 v Brně dnes zahájily zápasy prvního a druhého kola. Ve sportovním areálu Club Calssic se divákům představili všichni hráči včetně turnajových hvězd.
07.08.2009 22:55 |

podobné články

EUROVIA Cup: České barvy ve finále čtyřhry

 
14. Mezinárodní mistrovství české republiky v tenisu na vozíku – EUROVIA Cup 2009 v Brně v sobotu pokračoval dalšími zápasy.
08.08.2009 19:40 |

podobné články

EUROVIA Cup: Jozef Felix z Bratislavy ovládl brněnské kurty

 
14. Mezinárodní mistrovství české republiky v tenisu na vozíku – EUROVIA Cup 2009 v Brně v neděli vyvrcholilo dvěma finálovými zápasy.
09.08.2009 20:15 |

podobné články

Eurovia odškodní České dráhy za tragickou nehodu ve Studénce

 
Společnost Eurovia CS odškodní České dráhy za tragickou železniční nehodu ve Studénce na Novojičínsku. Ta si v srpnu 2008 vyžádala osm lidských životů a víc jak 90 zraněných cestujících.
11.02.2011 18:05 |

podobné články

Reklamovat dálnici? Co předvádí ministerstvo, je absurdní, říká šéf Eurovie

 
Zhruba od listopadu loňského roku plní média zprávy o zvlněném úseku dálnice D47 do Ostravy. Ředitelství silnic a dálnic dokonce zašlo až tak daleko, že se rozhodlo zmíněný úsek vrátit společnosti Eurovia CS, která inkriminovaný úsek stavěla. Je to to samé, jako by někdo koupil auto, neservisoval jej, párkrát naboural a pak se jej rozhodl vrátit prodejci, reagoval pro ParlamentníListy.cz generální ředitel společnosti Eurovia CS Martin Borovka.
17.02.2012 16:10 |

podobné články

Eurovia se obrátila na rozhodčí soud kvůli reklamaci ostravské dálnice

 
Spor o kvalitu ostravského úseku dálnice D1, který se v minulých měsících rozhořel mezi Ředitelstvím silnic a dálnic (ŘSD) a stavební firmou Eurovia CS, bude řešit rozhodčí soud. Firma v neděli oznámila, že se na něj už v pátek obrátila, aby jednoznačně určil další postup ohledně reklamovaných vad.
19.02.2012 16:00 |

podobné články

Podle VV pomůže Dobešův opožděný odchod společnosti Eurovia

 
Podle poslance Věcí veřejných a bývalého ministra dopravy Víta Bárty je za odchodem současného šéfa resortu Pavla Dobeše úplně něco jiného než nefunkční registr vozidel. Jde prý hlavně o firmu Eurovia, která má na svědomí špatnou stavbu dálnice D47.
14.11.2012 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (513 článků) , Vít Bárta (2838 článků)

Stavební firmy si v Česku zřejmě založily kartel na státní zakázky, ÚOHS je však odhalil

 
Úřad pro ochranu hospodářském soutěže (ÚOHS) podezírá pět stavebních firem na českém trhu z kartelu v oblasti veřejných zakázek. Správní řízení vede se společnostmi EUROVIA CS a.s., Strabag a.s., SWIETELSKY stavební s.r.o., K-building CB, a.s. a SaM silnice a mosty a.s. ČTK to dnes potvrdil předseda ÚOHS Petr Rafaj. V sídle dotčených firem antimonopolní úřad už zajišťoval dokumenty. Eurovia a Strabag se ve vyjádření pro ČTK ohradily, že zákon neporušily. 
06.03.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rafaj (193 článků)

Jarolím: Nemusím se omluvit EUROVII CS za výroky o D47

 
V pondělí 10. 2. 2014 jsem vyhrál soudní proces se společností EUROVIA CS u krajského soudu v Ústí n/L. Soud konstatoval, že se nemusím omluvit za svá tvrzení, že společnost EUROVIA okradla stát na stavbě ostravské dálnice D47.
11.02.2014 17:30 |

podobné články

Šéf Eurovia CS se rozpovídal: Varovali jsme stát a ten nás ignoroval

 
Generální ředitel Eurovia CS Martin Borovka byl posledním hostem nedělních Otázek Václava Moravce České televize. Před kamerami vysvětloval, proč se společnost nemůže zatím pustit do opravy mostů u Ostravy, k čemuž společnost před časem vyzval ministr dopravy Dan Ťok. Ředitel jasně řekl, kde stát podle jeho názoru udělal chybu. Ve studiu byla řeč o desítkách milionů korun.
11.01.2015 19:27 |

podobné články

Osobnosti: Dan Martin (129 článků) , Daniel Martin (130 článků) , Daniel Martin (67 článků)

„Cinknuté“ stavební zakázky. Nejvíc mají platit Skanska, Strabag a Eurovia

 
Dvoumiliardovou pokutu za kartel v zakázkách uložil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) sedmi stavebním firmám. Dosud nejvyšší sankci čelí podle deníku MF Dnes firmy Skanska, Strabag, Eurovia, Swietelsky, M-Silnice, Berger Bohemia a Lesostavby Třeboň za porušení pravidel hospodářské soutěže u tří zakázek.
11.11.2015 07:55 |

podobné články

Přišla Eurovia a bez výběrového řízení dostala kšeft za 87 milionů

 
Ředitelství silnic a dálnic, jak upozornily stránky ZDopravy.cz, údajně vyřešilo potíže s tendrem na zimní údržbu v Pardubickém kraji. Jak? Přímým zadáním společnostem Eurovia a Sovis. Ty v původním klání o osmiletou smlouvu skončily druhé, firmy s nejnižší nabídkou, Eltodo a Prostor, totiž byly vyřazeny. Soutěž proto nyní řeší Úřad pro ochranu hospodářské soutěže.
21.11.2017 12:55 |

podobné články