Článek

Emma má problém: Zázrak se nekoná, Eliška a Damián ztrácejí diváky závratným tempem

 
Nový primácký seriál Eliška a Damián si mnoho fanoušků bohužel nenašel a jeho sledovanost dál padá. Nepomohlo ani přesunutí vysílacího času, který se změnil ze soboty večer na pondělí večer. Seriál o prolínání dvou osudů s historickou tematikou v pondělí sledovalo pouze 294 tisíc lidí, jak zveřejnil web MediaGuru. 
19.09.2023 17:55 |

podobné články

Podobné články

Sláva? Známí by mi dali pěstí, kdyby viděli změny, říká Emma Smetana

 
Moderátorka Emma Smetana se za rok stihla na Nově vypracovat na respektovanou redaktorku i moderátorku, jež jako jedna z mála dostala možnost moderovat hlavní zpravodajskou relaci. Náhlou popularitu prý zvládá. A kdyby ne, má v okolí přátele, kteří by jí to dali najevo i pěstmi. Další články k tématu: MÓDNÍ MASÁŽ: Kalhoty až k pupíku, maskuje malý vzrůst Emma Smetana LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj Emma Smetana: Přítel pravidelně komentuje, jak vypadám Emma Smetana: Má fotka na titulce je pozitivní vzkaz obyčejným ženám Jako vůl se necítím, vzkazuje Čechům moderátorka Emma Smetana Nová tvář Novy Emma Smetana ukázala půvab, který pět let okouzluje jednoho muže
18.08.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (191 článků) , Emma Smetana (680 článků)

Facebook roste závratným tempem. Denně ho používá miliarda lidí

 
Facebook roste tak závratným tempem, že se z toho může leckomu zatočit hlava. Milníku s miliardou uživatelů sociální megasíť dosáhla už v létě. Nešlo ale jen o nárazový nával. Od té doby počet uživatelů, kteří na Facebook chodí každý den, pod miliardu neklesl. 
12.11.2015 16:40 |

podobné články

Eliška a Damián: Šok ještě před startem seriálu, Emma Smetana se na obrazovce moc neohřeje

 
Nečekané. Již příští sobotu TV Prima odvysílá první díl svého nového fantasy romantického seriálu Eliška a Damián. Hlavních rolí se tu ujmou Emma Smetana (35) a Robert Urban (37). Ale podle exkluzivního zjištění eXtra.cz ne na dlouho.
25.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Urban (47 článků) , Emma Smetana (680 článků) , Robert Urban (35 článků)

Brouk Pytlík Emma filmovou kritičkou: Nechápete humor, tvrdí o seriálu Eliška a Damián

 
Zbrusu nový seriál TV Prima Eliška a Damián se stal terčem ostré kritiky. Nejvíce to za svůj herecký výkon schytala Emma Smetana. Ta si ale na svém Instagramu nyní zahrála na filmovou kritičku a pro vše má vysvětlení. Seriál i sebe samu brání zuby nehty. 
05.09.2023 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (680 článků)

Emma Smetana zuřivě brání seriál Eliška a Damián: Kvůli hejtům se nepřestává zlobit

 
Seriál Eliška a Damián, který byl jednou z nejočekávanějších novinek tohoto podzimu na TV Prima, vyvolal větší pozornost, ale určitě v jiném smyslu, než tvůrci původně nejspíš očekávali. Zhruba první dva týdny po odvysílání prvních dílů se na internetu, na sociálních sítích a v různých debatách neřešilo nic jiného než právě tento seriálový počin. Valná většina reakcí byla ovšem negativní a tvrdou kritiku schytala i Emma Smetana. Ta v rozhovoru pro eXtra.cz uvedla, že hejt je neopodstatněný, a zároveň přiznala, že ji šokoval. 
29.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (680 článků)

Emma Smetana: Přítel pravidelně komentuje, jak vypadám

 
Moderátorka Nočních televizních novin Emma Smetana je s přítelem Jordanem Hájem už víc než pět let. On sám je herec a zpěvák a jak Emma Smetana přiznala, její práce ve zprávách ho příliš nezajímá. Pravidelně ji ale sleduje, aby zhodnotil, jak na obrazovce vypadá. Další články k tématu: Emma Smetana: Má fotka na titulce je pozitivní vzkaz obyčejným ženám Jako vůl se necítím, vzkazuje Čechům moderátorka Emma Smetana Nová tvář Novy Emma Smetana ukázala půvab, který pět let okouzluje jednoho muže Zpravodajství Novy posílí herečka, zpěvačka a politoložka Emma Smetana
01.01.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (680 článků)

Emma Watsonová je zamilovaná, s přítelem vyrazila na hudební festival

 
Filmová Hermiona Emma Watsonová se se svými partnery nikdy moc veřejně neukazovala. Až teď se zdá, že chce svou lásku představit světu. Jejím vyvoleným je Will Adamowicz, s nímž se potkala ve škole. Další články k tématu: Emma Watsonová: Když jsem se ostříhala, ptali se, jestli jsem lesba Nejvlivnější účesy roku mají Emma Watsonová a Justin Bieber Watsonová přišla na ceny GQ za punkerku, zastínila ji modelka v prádle Emma Watsonová se vrací do školy, studovat chce i Daniel Radcliffe Emma Watsonová je podle Glamour nejlépe oblékanou ženou světa Watsonová se stala tváří kosmetické značky, kvůli práci přerušila školu Emma Watsonová: z čarodějnické učnice Hermiony vyrostla sexy vysokoškolačka
17.04.2012 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (309 článků) , Emma Watson (348 článků) , Justin Bieber (1593 článků)

Emma Smetana nepomohla. Seriál Eliška a Damián u diváků propadl. Lidé kritizují herecké výkony i podivného vypravěče

 
Premiérový díl nového seriálu TV Prima Eliška a Damián diváky zatím moc nezaujal. Svědčí o tom reakce na filmovém webu ČSFD.cz, které pro romantický seriál s fantasy prvky nenašly příliš chvály. Nelíbí se jim herecké výkony ani voiceover vypravěče, jenž počinu údajně „dává nádech Výměny manželek“.
02.09.2023 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (680 článků)

Eliška a Damián: Eleonora odhalila Damiánovo tajemství a správce zámku se rozhodl zbavit Matouše

 
Damián s Matoušem stále netuší, jak ukončit nedobrovolné cestování v čase. Matouš má ale v jednom jasno – rozhodně by Damián neměl přenášet do minulosti žádné předměty z budoucnosti, protože by to mohlo být nebezpečné.
14.09.2023 11:30 |

podobné články

Poslední naděje pro Emmu Smetanu. Eliška a Damián vyklízí pole a mění vysílací čas. Prima doufá v zázrak

 
Takhle si to asi tvůrci seriálu Eliška a Damián nepředstavovali. Netrvalo dlouho a nový počin se po třech odvysílaných dílech přesouvá ze soboty na pondělí. Doplatil tak na tvrdou kritiku a následný úpadek sledovanosti. 
12.09.2023 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (680 článků)

Emma Watsonová: Když jsem se ostříhala, ptali se, jestli jsem lesba

 
Jednadvacetiletá herečka Emma Watsonová se proslavila coby Hermiona Grangerová v Harrym Potterovi. Po skončení natáčení si nechala ostříhat své dlouhé vlasy, což vyvolalo spoustu spekulací. Herečka přiznala, že někteří dokonce pochybovali o její sexuální orientaci. Další články k tématu: Nejvlivnější účesy roku mají Emma Watsonová a Justin Bieber Watsonová přišla na ceny GQ za punkerku, zastínila ji modelka v prádle Emma Watsonová se vrací do školy, studovat chce i Daniel Radcliffe Emma Watsonová je podle Glamour nejlépe oblékanou ženou světa Watsonová se stala tváří kosmetické značky, kvůli práci přerušila školu Emma Watsonová: z čarodějnické učnice Hermiony vyrostla sexy vysokoškolačka
21.02.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (309 článků) , Emma Watson (348 článků) , Harry Potter (1618 článků) , Justin Bieber (1593 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj

 
Moderátorka Emma Smetana a muzikant a herec izraelského původu Jordan Haj tvoří pár již čtyři roky. Nyní jsou navíc i kolegy. Smetana je tváří Nočních televizních novin, Haj seriálu Gympl. V Lásce pod lupou přiznali, že je spojují vášně. Na stejné otázky odpovídal každý zvlášť. Další články k tématu: Emma Smetana: Přítel pravidelně komentuje, jak vypadám Emma Smetana: Má fotka na titulce je pozitivní vzkaz obyčejným ženám Jako vůl se necítím, vzkazuje Čechům moderátorka Emma Smetana Nová tvář Novy Emma Smetana ukázala půvab, který pět let okouzluje jednoho muže
26.03.2013 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (191 článků) , Emma Smetana (680 článků)

Podzim v televizi: Hromada premiér, návrat oblíbených seriálů i očekávaní Eliška a Damián

 
Premiéry, velké seriálové návraty i nové díly Ulice! Léto je pomalu za námi a je tedy načase vracet se z dovolených zpět k obrazovkám, jelikož nová televizní sezóna je tady a bude pořádně nadupaná. Česká televize bude letos kralovat v počtu tuzemských premiér, na které se budeme moci těšit v nedělní večery, a Nova potěší své diváky především pokračováním oblíbených seriálů Zlatá labuť a Jedna rodina. Největší pozornost však vzbuzuje Prima, která přichází s unikátním seriálem Eliška a Damián, který se buď stane hitem, nebo stanici potopí sobotní primetime. Podrobnosti redakci eXtra.cz sdělili společnosti v tiskových zprávách.
13.08.2023 16:05 |

podobné články

Eliška a Damián po odvysílání druhého dílu. Diváci pokračují v palbě kritiky, našli jsme dvě pozitivní reakce

 
Seriál Eliška a Damián měl být tím největším hitem letošního podzimu. Místo toho ale přišlo pro diváky hořké zklamání a nový počin TV Prima tvrdě odsoudili. V sobotu večer byl odvysílán již druhý díl, ale ani ten se příliš velkému úspěchu netěší. O tom se rozepsali diváci na Facebooku.
09.09.2023 21:50 |

podobné články

Velké srovnání seriálových novinek: Eliška a Damián jako tragédie podzimu, Táta v nesnázích diváky okouzlil

 
Podzimní televizní program s sebou jako již tradičně přinesl několik seriálových novinek. Zřejmě nejočekávanější z nich byl ambiciózní počin Primy, romantický fantasy seriál Eliška a Damián, který se však ihned po odvysílání stal trapasem roku, zejména pak kvůli hlavní představitelce Emmě Smetaně, jež se jej snaží zuby nehty obhajovat. Jak jsou na tom však další seriálové premiéry? Z hlediska sledovanosti zdaleka ne tak špatně, jak podrobně sleduje server MediaGuru.
12.09.2023 10:45 |

podobné články

Tohle Jordan neuvidí rád: Emma Smetana se měla na party ke svému hereckému kolegovi. Nechyběl taneček, objetí i polibek

 
Moderátorka a zpěvačka Emma Smetana brzy zazáří na obrazovkách televize Prima. Objeví se v novém dvanáctidílném seriálu Eliška a Damián, kde si střihla hlavní roli po boku herce Roberta Urbana. V milostném příběhu plném romance mezi dvojicí ihned přeskočí jiskra – a jinak tomu není ani mimo natáčení. Vzájemné sympatie mezi hlavními aktéry panují i mimo kamery, jak je zjevné z tiskové konference TV Prima, na které nechyběla ani redakce eXtra.cz. Emma a Robert se od sebe nehnuli ani na krok a došlo na něžné polibky i objetí. 
04.08.2023 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (680 článků) , Robert Urban (47 článků) , Robert Urban (35 článků)

Emma Smetana o smrti tatínka: Omylem mu sdělili stejnou diagnózu jako Patejdlovi

 
Zpěvačka a herečka Emma Smetana (35) vždy svými modely dokáže ohromit fanoušky. Nyní ale na představení prvního dílu seriálu Eliška a Damián přijela s kolegou Robertem Urbanem v obleku. Dvojice působila trochu jako Muži v černém, přesto jim to ale velice slušelo. Emma navíc prozradila pár pikantností pro eXtra.cz., například jak to má s alkoholem či jak ji zasáhlo jako zpěvačku a hudebnici úmrtí Vaša Patejdla. 
27.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (680 článků)

Damian Lewis: Za mou výbušnost může internátní škola

 
Britský herec Damian Lewis přiznává, že je prchlivý až výbušný člověk. Ale prý takový nebýval do doby, než ho rodiče šoupli na internátní střední školu. Ty mají v Británii tradici, prošel jimi také britský princ William, ale mnozí Britové nemají na období v prostředí připomínajícím vojenskou službu nejlepší vzpomínky. Damian tvrdí, že na škole z něj udělali výbušného člověka, co se neumí ovládat.
07.02.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Damian Lewis (11 článků) , Al Lewis (1 článek)

Smetana jako Eliška terčem posměchu: Je to příšerné, shodují se lidé, Emma se zuřivě brání

 
Mohli jsme již vidět premiérový díl nového seriálu TV Prima Eliška a Damián, který diváci víceméně strhali. Nejvíce je asi pobouřil výkon zpěvačky Emmy Smetany, ze které si lidé na sociálních sítích dělají legraci. Vytvářejí humorná videa a nenechají jediný příspěvek tomto počinu bez kritiky. Emma jim však vzkázala, že si ze sebe herci pouze umějí dělat legraci. 
04.09.2023 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (680 článků)