Článek

Emilka poslali do světa ve »vajíčku«

 
Nedokázali se postarat o svého několikadenního chlapečka, anebo nechtěli... V pátek večer ho odložili do babyboxu ve zdi opavské nemocnice.
09.02.2020 12:10 |

podobné články

Podobné články

Kuriózní sváteční cestování: Velikonoční ostrov, země králíků, či bydlení ve vajíčku!

 
Cestovat se dá i tématicky! Češi čím dál častěji vyráží o Velikonocích do zahraničí a proto jsme pro vás připravili opravdové kuriozity z celého světa, kde je možno strávit svátky stylově. Co třeba vyrazit na Velikonoční ostrov, či si ustlat v obřím vajíčku?
24.03.2016 17:40 |

podobné články

Šestiletá Italka našla v čokoládovém vajíčku kondomy

 
Balíček kondomů ve velikonočním vajíčku by možná mile překvapil milovníka kanadských žertíků, rozhodně ne ale katolické prarodiče z Itálie, kteří vajíčko darovali šestileté vnučce. Když sladký poklad společnosti Lindt dívka na velikonoční neděli rozlouskla, objevila dva duhové kondomy. Její babičku v tu chvíli málem ranila mrtvice.
28.04.2011 15:25 |

podobné články

Tohle jste o kinder vajíčku nevěděli: Proč je jeho vnitřek žlutý?

 
Kinder vajíčka spatřila poprvé světlo světa v roce 1972 a od té soby si nalezla cestu do srdcí většiny dětí. Kdo by neznal legendární čokoládové vajíčko, v němž se v žluté obalu skrývá hračka. Ale víte vlastně, proč je plastový vnitřek vajíčka žlutý?
28.02.2017 22:40 |

podobné články

Čeští vojáci poslali z Afghánistánu dopis Zemanovi. Co vzkázali?

 
Čeští vojáci z afghánské základny Bagrám poslali prezidentovi Miloši Zemanovi otevřený dopis, v němž děkují za jeho podporu po tragickém úmrtí českých vojáků z minulého týdne. Dopis poslali po ministrovi Martinu Stropnickém, který Afghánistán navštívil.
19.07.2014 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (319 článků)

Slepice snesla vejce, uvnitř kterého bylo další vejce

 
Jimmy Biggen z novozélandského Aucklandu se nestačil při jedné ze svých snídaní divit. Ve vajíčku, které otevřel, totiž bylo další menší vajíčko. Tento poměrně vzácný jev má však poměrně jednoduché vysvětlení.
26.02.2010 06:10 |

podobné články

Čtenářka Tereza hubne díky vajíčku

 
Podívejte se s námi, jak jdou kila dolů čtenářce Tereze. Ve studiu Snella se o ni důsledně starají, pravidelně ji váží a měří. Čekají tu na ni dvě příjemné procedury. A také jedna potěšující zpráva.
17.04.2011 11:25 |

podobné články

Muž si chtěl dát k snídani vejce, našel v něm mrtvé kuřátko! Foto uvnitř článku

 
Tak takovou snídani si muž nepředstavoval. Po tom, co si koupil vejce z řetězce Woolworths, uvařil si ho a chtěl se do něj zakousnout, nestačil se divit, co vidí. Hned se mu obrátil žaludek a přešla ho chuť. Ve vajíčku bylo totiž mrtvé kuře.
15.02.2016 07:05 |

podobné články

Miliony kohoutů ročně čeká krutý úděl. Zabíjíme je, sotva se narodí. Vědci to chtějí změnit

 
Němečtí vědci mají v rukou osud milionů kuřat po celém světě. Na univerzitě v Drážďanech se snaží zdokonalit techniku, pomocí které odhalí pohlaví nevylíhnutého kuřete ve vajíčku. V budoucnu by se tak nemuseli zabíjet vylíhlí kohoutci. Je to podle nich mnohem etičtější, dokud plod nemá nervy a nic necítí. Nevylíhnuté kohoutky lze prý použít jako stravu pro rybičky nebo do šamponu...
03.05.2016 09:15 |

podobné články

Které potraviny prospějí vašim vlasům?

 
Po krásných vlasech touží snad každá z nás, bohužel ne všem ale bylo shůry dáno, aby jejich vlasy vypadaly od přírody nádherně a oni tak pro jejich přirozenou krásu nemuseli hnout jediným prstíčkem. Možná i vy investujete spoustu peněz do kvalitních vlasových produktů, utrácíte za kosmetiku slibující kýžené výsledky, ale po vlasech plných života stále ani památky. Co je špatně? Možná váš jídelníček neobsahuje ty správné potraviny, které by vaší hřívě dodaly lesk i zdraví a to prakticky za hubičku! Ať už tomu věříte nebo ne, existují potraviny, které nám mohou pomoci s kvalitou našich vlasů, potažmo i s jejich zdravím. Nemusíte utrácet nekřesťanské peníze za přípravky, které sice slibují hory doly, ale skutek ve finále žádný. Proto jsme se rozhodli připravit pro vás dnešní článek, ve kterém se na tyto kouzelné potraviny společně podíváme! Jaké potraviny prospějí vašim vlasům? Budete se divit! Následující řádky vám prozradí, jaké potraviny by rozhodně neměly chybět ve vašem jídelníčku. Budete se možná divit, možná budete mile překvapeni, jak málo stačí k tomu, aby z vašich vlasů na dálku vyzařovala krása, zdravý lesk a vaše hříva tak byla plná života! Na čem si smlsnout? Vejce Hned a začátek začneme tak obyčejnou surovinou, která se nepochybně nachází v domácnosti úplně každého z nás: vajíčka! Ty obsahují důležitý vitamín B12 a ještě důležitější biotin, který má příznivý vliv na krásné vlasy. Pokud nejste natolik odvážní, abyste si 2x do týdne smlsli na syrovém vajíčku, připravte si z této ingredience alespoň masku. Olivový olej Olivovému oleji se spousta lidí vyhýbá, což je bohužel škoda. Někomu tato surovina příliš nevoní, jiný naopak neví, jak by ji v kuchyni použil – možností je přitom spousta, stačí jen hledat! I olivový olej patří mezi potraviny, které vám mohou pomoci dosáhnout vytouženého vzhledu vašich vlasů. Proč? Olivový olej dokáže napravit škody... Čtěte více Příspěvek Které potraviny prospějí vašim vlasům? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.11.2016 06:00 |

podobné články

Vědci vytvořili matematický vzorec dokonalé spermie

 
To, s jakým úspěchem a jak účinně spermie putuje ženskými pohlavními cestami až k vajíčku, ovlivňuje řada faktorů. Britští vědci se ale zkusili podívat na problematiku očima matematiků a vytvořili vzorec pro dokonalou spermii. Proč? Má to pomoci párům, které mají problémy s početím potomka.
05.01.2017 18:30 |

podobné články

Kolik neděl strávili dinosauři ve vajíčku? Odpověď vás překvapí

 
Zárodečný vývin ptáků se stal jedním ze základů moderní embryologie. Stádia, kterými prochází embryo slepice, jsou prozkoumaná stejně, ne-li lépe než obdobná stadia člověka. Embryonální vývoj dinosaurů, jejichž jedinou přežívající linií moderní ptáci jsou, je ovšem záhadou.
26.01.2017 17:50 |

podobné články

Brněnská vědkyně dala novou šanci neplodným párům: Lékaři nechávají ženská vajíčka dozrát

 
Novou naději mají ženy, kterým se nedaří otěhotnět kvůli nedostatečně zralým vajíčkům. Lékaři v brněnské reprodukční klinice začali používat novou metodu. Přišla na ni brněnská vědkyně Zuzana Holubcová, která jako první na světě odhalila, co probíhá v lidském vajíčku před oplodněním.
05.02.2018 12:30 |

podobné články

Dnes je den kraslic: Kterou si vyberete?

 
Kterou kraslici si vyberete z naší velikonoční koledy? Možná, že se ve vajíčku skrývá tajemství vaší životní cesty.
02.04.2018 11:35 |

podobné články

Vylíhli se choulostiví dráčci: V pražské zoo mají vzácné molucké varany

 
Šest měsíců »zráli« ve vajíčku v Zoo Praha dva vzácní dráčci – varani molučtí. Je to malý chovatelský zázrak. Tito plazi jsou velice choulostiví a soužití rodičů bývá velmi drsné.
13.07.2018 15:50 |

podobné články

Varani molučtí: Vylíhli se choulostiví drsňáci

 
Šest měsíců »zráli« ve vajíčku v Zoo Praha dva vzácní dráčci – varani molučtí. Je to malý chovatelský zázrak. Tito plazi jsou velice choulostiví a soužití rodičů bývá velmi drsné.
11.11.2018 09:25 |

podobné články

Emilka (2,5 roku) zabil elektrický proud!

 
Tragédie se udála ve středu odpoledne v Iňačovicích na Slovensku. Na dvoře rodinného domku našli mrtvého chlapečka, který pravděpodobně zemřel po zásahu elektrickým proudem.
01.05.2009 05:05 |

podobné články

František Janeček: Promluvil o sexu s krásnou Terezou!

 
Muzikál Bídníci, který si tento týden odbyl velkolepou premiéru a vrátil se na jeviště pražské GoJa Music Hall, už bude vždy pro jeho producenta Františka Janečka (67) osudový. Při jeho předchozím nastudování před více než deseti lety totiž poznal zpěvačku Terezu Mátlovou (36), s níž má dceru Emilly Anne (4) zvanou Emilka.
04.03.2012 12:11 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (335 článků)

Emilka zmizela beze stopy. Neviděli jste ji?

 
Policisté pátrají po jednadvacetileté Emilii Boldezerské z Ostravy. Žena žije přechodně ve Vimperku na Prachaticku a naposledy ji viděli ve středu v Českých Budějovicích.
22.11.2012 09:20 |

podobné články

Emilku chtěli celníci zabít!

 
Kříženec pitbula Emilka (3) jela s paničkou za prací do Velké Británie. U trajektu ale přišla krutá rána. Nenalodíme vás, nebo fenku utratíme, řekli celníci.
16.02.2014 05:10 |

podobné články