Článek

Elizaveta Maximová ze Stockholmského syndromu: Role Kláry pro mě byla výzvou

 
Česká televize si pro diváky připravila dvoudílné detektivní drama Stockholmský syndrom. Už v neděli poběží druhý a poslední díl. Psychologické drama i příběh plný zvratů diváky nadchl a od druhé epizody mají velká očekávání. Elizaveta Maximová, která si zahrála Kláru Oseckou, brala svou roli jako hereckou výzvu. Natáčení pro ni bylo náročné.
19.01.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Elizaveta Maximová (10 článků)
Podobné články

Elizaveta Maximová promluvila o Vetchém!

 
Září v novém seriálu České televize Spravedlnost. Elizaveta Maximová (24) v něm hraje dceru policisty v podání Ondřeje Vetchého (54).
23.03.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (254 článků) , Elizaveta Maximová (10 článků)

Podle čeho poznáte syndrom vyhoření?

 
Syndrom vyhoření je pojem, se kterým se v současné době – která je po všech směrech  hodně náročná – setkává stále více lidí bez ohledu na věk nebo pohlaví. Ačkoli si jej drtivá většina lidí spojuje s pracovní kariérou, nemusí se pokaždé týkat jen této oblasti. Odborníci o syndromu vyhoření mluví jako o celkovém vyčerpání a absolutním nezájmu o cokoli, což vede nejen k poklesu pracovního výkonu, ale má to výrazný – a samozřejmě jen negativní – vliv na ostatní okruhy našeho života. Bohužel spousta lidí nedokáže poznat, zda se v jejich případě jedná o syndrom vyhoření, či zda jsou jen unudění stávajícím životem. Proto jsme pro vás připravili dnešní článek, ve kterém se společně s námi můžete podívat na nejčastější příznaky syndromu vyhoření, podle kterých hravě rozpoznáte, zda se naboural i do vašeho života. Jak poznat syndrom vyhoření – nejčastější příznaky Syndromu vyhoření se rovněž přezdívá i syndrom vyhasnutí či vyprahlosti, kdy se jedná o psychický stav, ve kterém člověk pociťuje vyčerpanost, má špatnou náladu, cítí se pod psa a nemůže se absolutně pro nic nadchnout. Tento syndrom vychází z chronického stresu, se kterým se v současné době potýkáme snad úplně všichni. Teď už se ale pojďme podívat na příznaky, podle kterých ho hravě odhalíte. Nezdravý životní styl Jednou z nejčastějších příčin syndromu vyhoření je nezdravý životní styl, při kterém o sebe dotyčná absolutně nedbá, mnohdy začne s kouřením nebo alkoholem, stravuje se nezdravě a především si odpírá dostatečné množství spánku, což se projeví jak na jeho chování, tak i vzhledu a samozřejmě výkonu. Absolutní nezájem Přítomnost syndromu vyhoření poznáte i tak, že se nebudete moci pro nic nadchnout, žádná činnost vás nebude bavit a ztratíte motivaci cokoli dělat. Často se to projeví v souvislosti s vaší prací, kdy se již ráno budete probouzet s nechutí a do zaměstnání... Čtěte více Příspěvek Podle čeho poznáte syndrom vyhoření? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.08.2016 17:15 |

podobné články

Maximová a Matásek o natáčení seriálu Polda!

 
V seriálu Polda září Elizaveta Maximová (25) jako Míša Břízová, dcera hlavního hrdiny Davida Matáska (55). A není to poprvé, kdy hraje roli dcery vyšetřovatele – v minisérii Spravedlnost, která je nominovaná na Českého lva, jí tatínka hrál Ondřej Vetchý (55). Pro natáčení je brunetka s ruskými kořeny ochotná udělat vše – naučit se řídit, tančit nebo se i válet v bažinách…
25.02.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (254 článků) , David Matásek (122 článků) , Elizaveta Maximová (10 článků)

Maximová ze série Spravedlnost: Kvůli Vetchému šla do autoškoly!

 
Vyhrála konkurz na hlavní roli v novém seriálu České televize Spravedlnost! Málem o ni ale Elizaveta Maximová (24) přišla. Neměla totiž řidičák, který na natáčení potřebovala.
13.03.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Elizaveta Maximová (10 článků)

Maximová ze série Spravedlnost: Kvůli Vetchému šla do autoškoly!

 
Vyhrála konkurz na hlavní roli v novém seriálu České televize Spravedlnost! Málem o ni ale Elizaveta Maximová (24) přišla. Neměla totiž řidičák, který na natáčení potřebovala.
17.03.2017 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Elizaveta Maximová (10 článků)

Oběti byly vězněny a mučeny, k únoscům si ale vypěstovaly vztah: 10 případů stockholmského syndromu

 
Proč Hana Humpálová (27) po návratu ze zajetí v Pákistánu neodložila šátek a konvertovala k islámu? Podle odborníků se může jednat o tzv. stockholmský syndrom, kdy se oběť na únosce citově upne. K tomuto jevu dochází celkem často. Připomeňte si s námi 10 nejslavnějších případů stockholmského syndromu.
24.08.2015 19:05 |

podobné články

Policistka, oběť a rukojmí. Krásná herečka s ruskými kořeny jde v českých krimi seriálech na dračku

 
S kriminálkami a detektivkami se v poslední době na českých televizních stanicích roztrhl pytel. Jednou z hereček, které v tomto žánru hojně obsazují, je Elizaveta Maximová.
29.12.2018 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Elizaveta Maximová (10 článků)

Kráska z Poldy vystavila ňadra v odvážné filmové scéně: Mrkněte na její žhavé postelové scény s Jiřím Mádlem

 
Herečka Elizaveta Maximová je divákům známá například ze série Polda nebo Trpaslík. Tentokrát si ale zahrála mnohem žhavější roli . Sedmadvacetiletá herečka původem z ruské Kazaně v novém filmu Hra ztvárnila milenku Jiřího Mádla  (33) .
31.10.2019 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (455 článků) , Elizaveta Maximová (10 článků)

David Švehlík v dramatu brání dítě a jedním výstřelem zvrátí několik životů

 
Dvoudílné drama Stockholmský syndrom začíná v neděli 12. ledna od 20.10 hodin na ČT1. Hlavních rolí se ujali David Švehlík, Martin Finger, Zuzana Mauréry či Elizaveta Maximová.
10.01.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: David Švehlík (94 článků) , Martin Finger (10 článků) , Zuzana Mauréry (8 článků) , Elizaveta Maximová (10 článků)

Sexy modelku brutálně zavraždila její sestra. Ubodala ji kuchyňským nožem a pak znetvořila!

 
Případ brutální vraždy tento týden otřásl celým Ruskem. Stefanii Dubrovinovou (†17) ubodala nožem její devatenáctiletá sestra Elizaveta. Během jejího běsnění byla nejspíš pod vlivem drog. Vše se mělo odehrát v bytě neznámého muže. Elizaveta na svoji sestru zřejmě žárlila.
03.03.2016 20:40 |

podobné články

Zájem o screening Downova syndromu stoupl za rok o 31 %

 
Suverénně nejžádanějším benefitem, který VZP nabízí nastávajícím matkám, se stal loni příspěvek na takzvaný screening Downova syndromu (též prvotrimestrální screening). Zájem o něj vzrostl při porovnání s rokem 2014 bezmála o jednu třetinu. VZP proto nejen že tento benefit pro letošní rok v nabídce ponechala, ale příspěvek dokonce zvýšila z 500 až na 1 000 korun. Počet klientů pojišťovny, kteří Downovým syndromem trpí, se v posledních letech pohybuje kolem hranice 800. VZP tyto informace zveřejňuje při příležitosti pondělního Světového dne Downova syndromu.
17.03.2016 18:15 |

podobné články

Ombudsmanka se připojila ke Světovému dni Downova syndromu

 
Ombudsmanka u příležitosti Světového dne Downova syndromu, který připadá na 21. března, se svými spolupracovníky oblékla barevné ponožky, které se staly symbolem Downova syndromu.
22.03.2018 10:15 |

podobné články

Vojtěch Vondráček ze Stockholmského syndromu to má v rodině: Tatínek je slavný herec

 
V neděli večer jsme mohli na obrazovkách České televize sledovat první díl minisérie Stockholmský syndrom. Jednu z hlavních postav ztvárňuje mladý Vojtěch Vondráček, který se nám představil jako sígr nemající hranice. Jaké to pro něj bylo hrát záporáka a co se při hraní naučil nového?
16.01.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Vondráček (6 článků)

Proč Hanka utíkala zpět k únoscům: Stockholmský syndrom, nebo dítě?

 
V kauze Hanky a Tonči se objevily nové informace. Oficiální místa je však nekomentují. Což je případ nejen údajného výkupného 6 milionů dolarů za obě unesené Češky. Vlnu spekulací vyvolalo i další zjištění časopisu Respekt, že se Hanka snažila vrátit do Pákistánu zpět. Proč? Verze jsou různé. Od vlastně již „klasického“ stockholmského syndromu a jejího příklonu k islámu, po jednu pořádně drsnou. Narodilo se jí snad v zajetí dítě?!
08.02.2016 05:05 |

podobné články

Tajemství Stockholmského syndromu: Se Švehlíkem hrály skutečné prostitutky

 
Do vyhlášených uliček lásky s červenými lucernami v Amsterdamu zavítali tvůrci dvoudílného filmu České televize Stockholmský syndrom. Polonahé krásky za výlohami nebyly komparzistky, ale opravdové prostitutky! A hlavní hrdina David Švehlík (47) se zase ocitl v českém nevěstinci...
20.01.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David Švehlík (94 článků)

Závěr Stockholmského syndromu diváky zklamal! Přesto trhl rekord

 
Minisérie Stockholmský syndrom si získala příznivce kriminálního žánru. Nejsledovanějším pořadem nedělního večera a celého dne byl totiž jeho druhý a zároveň závěrečný díl. Sledovalo jej téměř 1,4 milionů diváků starších 15 let.
20.01.2020 11:10 |

podobné články

Autogramiáda Kláry Samkové za velmi podivných okolností. Policisté, zaclánějící popeláři, nekompromisní muži snědé pleti. Máme i FOTO

 
V pátek odpoledne měla proběhnout v jednom brněnském knihkupectví autogramiáda advokátky Kláry Samkové, a to v souvislosti s vydáním její knihy „Proč nesmí islám do Česka“. Příslušné knihkupectví ji ale z ne zcela jasných důvodů zrušilo. Samková ale byla na místě a v čase, ve kterém mělo k autogramiádě dojít, přítomna. Vyplývá to z informací na facebookovém profilu Kláry Samkové.
22.10.2016 15:10 |

podobné články

Populární Štěpec se vrací po únavovém syndromu na kurty

 
Daviscupový reprezentant Radek Štěpánek se dnes v Prostějově znovu objeví v zápase na tenisových kurtech, na kterých chyběl dva a půl měsíce kvůli únavovému syndromu.
31.05.2010 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek Štěpánek (895 článků)

VZP přispěje těhotným klientkám na screening Downova syndromu

 
Všeobecná zdravotní pojišťovna se rozhodla nově přispívat svým těhotným klientkám na takzvaný prvotrimestrální screening. Tomu se někdy říká také screening Downova syndromu.
28.05.2014 09:46 |

podobné články