Článek

Elizabeth Kopecká na Slavících: Tasila obří dekolt a prozradila, s kým by chtěla nazpívat duet

 
Na letošním 60. ročníku Českého slavíka se udělalo pěkné horko. Obzvlášť když téměř každá žena zvolila odvážné šaty, ze kterých se ňadra skoro přímo drala ven. Výjimkou nebyla ani zpěvačka Elizabeth Kopecká (28), se kterou redakce eXtra.cz udělala rozhovor. Není divu, že Elizabeth zvolila velký výstřih, protože střibrná SuperStar je už nějaký ten pátek nezadaná a navíc má zálusk na duet se zlatým Slavíkem.
14.11.2022 16:30 |

podobné články

Podobné články

Elizabeth Kopecká: Proč má po SuperStar našlápnuto ke hvězdné kariéře nejlépe ze všech

 
Elizabeth Kopecká (27) byla jednou z účastnic letošní řady SuperStar. Nakonec skončila na druhém místě hned za zlatým Adamem Pavlovčinem (26). Mnozí si však myslí, že právě Kopecká má největší šanci v hudebním průmyslu prorazit. Proč? Důvodů je hned několik.
20.12.2021 12:20 |

podobné články

Elizabeth Hurley odložila zásnubní prsten, vztah s Warnem je v krizi

 
Herečka Elizabeth Hurley čekala na svatbu dva roky. Možná už jí to připadalo dlouhé, protože teď prstýnek, který jí navlékl přítel Shane Warne v roce 2011, odložila. Rozchod s australskou sportovní hvězdou pak nepřímo potvrdila na Twitteru. Další články k tématu: Elizabeth Hurley předvedla sexy postavu v plavkách Elizabeth Hurley se zasnoubila s hráčem kriketu Shanem Warnem Liz Hurley se rozvádí s indickým milionářem, vyměnila ho za sportovce Elizabeth Hurley rozsvítí památky po světě a zapíše se do knihy rekordů Liz Hurley následuje módní trendy, nenosí podprsenku Ženy touží po sexy těle Elizabeth Hurley Liz Hurley se provdala za Aruna Nayara
19.09.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Hurley (106 článků)

Vnadná kráska od Jágra Elizabeth Kopecká: Rozchod s fotbalistou!

 
Ještě to ani nezačalo a už je konec! Stříbrná SuperStar Elizabeth Kopecká (27), která se kamarádí s Jaromírem Jágrem (49), je opět sama. „Je to tak, nejsme spolu,“ potvrdila Elizabeth, že vztah s fotbalistou Václavem Černým (24) skončil.
11.02.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků) , Václav Černý (101 článků)

Elizabeth Kopecká odhalila „partnera“. Tohle jste nečekali!

 
Krásná zpěvačka Elizabeth Kopecká (28) je známá nejen svou hudbou, ale i náklonností k hokeji a přátelstvím s Jaromírem Jágrem. V poslední době její Instagram naznačoval, že tráví čas s tajemným mužským protějškem a nejeden fanoušek se ptal, kdo získal tuto krásku. Elizabeth šla nakonec s pravdou ven. Kdo je ten šťastlivec?
31.10.2022 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Adele dobývá Ameriku: Tyhle hvězdy s ní chtějí duet!

 
Britská zpěvačka Adele doslova dobývá Ameriku. Zrovna křižuje USA se svým světovým turné a chodí na ni také slavné americké kolegyně. Po Barbře Streisand, která s ní chce nazpívat album duetů, se do osmadvacetileté Londýňanky zamilovala také country hvězda Dolly Parton. Sedmdesátiletá milovnice paruk a bujného dekoltu chce s Adele nazpívat duet.
16.08.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (71 článků) , Dolly Parton (50 článků)

Vnadná brunetka Elizabeth Kopecká: V SuperStar jí fandí i hokejový bůh Jaromír Jágr

 
Sexy zpěvačka Elizabeth Kopecká (25), která vystupuje pod uměleckým jménem Zaelbeth, má vážně štěstí. Nejenže má pěvecký dar od Boha, ale s jedním sportovním bohem je dokonce i často spojována. Svým uhrančivým pohledem odrovnala i Jaromíra Jágra (49), který jí poctivě fandí v pěvecké soutěži Superstar. Pro eXtra.cz prozradila, jací muži u ní mají šanci.
26.11.2021 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

 
Elizabeth Kopecká (28) rozhodně nepatří mezi finalisty SuperStar, kteří po skončení soutěže upadli v zapomnění. Muzikantka, která je nejen talentovaná, ale i krásná, na sobě pořádně maká a její snaha konečně nese své ovoce v podobě pracovních úspěchů. V rozhovoru pro eXtra.cz se pochlubila, kterou z českých hvězd ulovila do videoklipu a kdo ji oslovil na spolupráci. 
31.07.2022 05:10 |

podobné články

SuperStar 2021: Krásná Elizabeth Kopecká. Po Jágrovi a Bloomovi si podmanila celé Česko!

 
Semifinálové kolo letošní Superstar bylo opět naprosto nabité skvělými písněmi a ještě lepšími výkony všech soutěžících. Hvězda večera, která to dnes opravdu rozbalila a naprosto si získala porotu nejen svým zpěvem, ale i krásou, byla talentovaná kráska Elizabeth Kopecká (24). Cesta za snem stát se další Superstar dnes bohužel skončila pro Mariettu Marekovou a Petra Jirana. 
13.12.2021 00:15 |

podobné články

Elizabeth Kopecká otevřeně: Otec o mě nikdy nestál, maminka mi dala všechno

 
Favorizovaná vítězka nového ročníku SuperStar Elizabeth Kopecká (26) se do paměti diváků zapsala jako sebevědomá kráska, které byl do vínku dán i odzbrojující hlas. Pro redakci eXtra.cz se otevřeně svěřila, že nevyrůstala v klasické rodině, její otec o ni nikdy neprojevoval zájem, a tak na její výchovu zůstala maminka téměř sama. "V životě mi nikdy nic nechybělo," vyzpovídala se.
14.12.2021 16:40 |

podobné články

Kopecká ze SuperStar o mužích: Nabídky na rande jí chodí. Tahle ji vyloženě pobavila

 
Horká favoritka na vítězku v show Česko Slovenská SuperStar 2021 Elizabeth Kopecká (26) dokáže uhranout nejen svým hlasem, ale také půvabem, který zaujal Jardu Jágra i Orlanda Blooma. Elizabeth pro eXtra.cz přiznala, co ji na mužích přitahuje, zda by šla na rande s fanouškem a jaké zvláštní pozvání na schůzku jí chodí.
16.12.2021 05:10 |

podobné články

Horká favoritka na vítězství v SuperStar Elizabeth Kopecká. Co na ni práskla její teta?

 
Mladá, krásná a talentovaná, taková je Elizabeth Kopecká (25), finalistka pěvecké soutěže SuperStar, která se u nás těší velké popularitě již pěknou řádku let. O tom, jestli se z vnadné zpěvačky se zlatem v hrdle stane naše nová hudební superhvězda, rozhodnou fanoušci již tuto neděli 19. prosince. Jaká byla uhrančivá “Zaelbeth”, když byla ještě malá holka, jak se přihlásila do SuperStar a co pro ni znamená hokejový bůh Jaromír Jágr (49), který jí nadšeně fandí, exkluzivně pro eXtra.cz “práskla” její teta Magda.
18.12.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Černý kůň SuperStar přišel o hlasivky: Elizabeth Kopecká to nebude mít snadné

 
V den finálového kola SuperStar 2021 se horká kandidádka na vítězství Elizabeth Kopecká (27) ozvala svým fanouškům během příprav na večer. V živém vysílání na Instagramu se svěřila, že léčí zánět hlasivek, kvůli kterému není hlas v top kondici, což šlo na jejím projevu znát, avšak si slíbila, že dá do pěveckého výkonu všechno.
19.12.2021 14:55 |

podobné články

Láska díky SuperStar. Elizabeth Kopecká přiznala eXtra.cz vztah se slavným fotbalistou

 
Po těch všech rozchodech, které letošní rok přinesl, tu konečně máme také jednu pozitivní zprávu. Zpěvačka a finalistka šestého ročníku pěvecké show SuperStar Elizabeth Kopecká (25) se zamilovala až po uši. Její novou láskou je sice sportovec, ale z úplně jiného hřiště, než bychom čekali. Srdce talentované krasavice si podle exkluzivních informací eXtra.cz získal mladý a perspektivní fotbalista Václav Černý (24).
28.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Černý (101 článků)

Stříbrná SuperStar Elizabeth Kopecká »klofla« fotbalistu! Zdědila ho po Sandevě

 
Nemá malých cílů! Elizabeth Kopecká (27) si je dobře vědoma svých (nejen pěveckých) předností. Stříbrná SuperStar přiznala vztah s fotbalovým reprezentantem Václavem Černým (24)!
29.12.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Černý (101 článků)

Elizabeth Kopecká o spolupráci s Jágrem: Důležité bylo nesednout si na zadek, říká

 
Titul SuperStar sice nezískala, Elizabeth Kopecká (28) si ale díky své účasti v pěvecké show plní sny. A rozhodně nezapomíná, kdo jí pomáhal, když ji ještě nikdo neznal. A nebyl to nikdy jiný, než Jaromír Jágr (50), v jehož úzkém týmu pracovala. Jaký je hokejový bůh šéf a nebylo pro krásnou zpěvačku náročné pracovat v čistě mužském prostředí kladenského stadionu? To odhalila v krátkém povídání pro eXtra.cz.
03.10.2022 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Krásná Kopecká je horkou favoritkou na vítězku SuperStar: Takhle by naložila s milionovou výhrou

 
Finalistka Česko Slovenské SuperStar 2021 Elizabeth Kopecká (26) má již nyní našlápnuto na zářnou kariéru zpěvačky, o které ve svém nitru toužila od dětství. V rozhovoru pro eXtra.cz se svěřila, jak se jako finalistka soutěže cítí, dále se nechala slyšet, zda mezi spolusoutěžícími nepanuje i nějaké jiskření a hádky. Také prozradila, jak by naložila s případnou milionovou výhrou.
19.12.2021 05:10 |

podobné články

Elizabeth Taylor se bude opět vdávat

 
Charismatická herečka Elizabeth Taylor chystá ve svém pokročilém věku další svatbu. Jejím dalším manželem se tak stane téměř o 30 let mladší Jason Winters. Osmasedmdesátiletá herečka Elizabeth Taylor chystá další, v pořadí již devátou svatbu. Jejím dalším manželem by se měl stát devětačtyřicetiletý Jason Winters. Herečka prohlásila, že říct „ano“ lásce není nikdy pozdě. Posledním manželem Elizabeth [...]
10.04.2010 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Taylor (176 článků) , Elizabeth Taylor (139 článků)

Sámera Issu okouzlila čtrnáctiletá Julia z Talentu, natočí s ní duet

 
Sámer Issa už si vybral svoji favoritku v soutěži Česko Slovensko hledá talent, je jí teprve čtrnáctiletá zpěvačka Julia Maria Sakar ze Švýcarska. V prvním semifinálovém kole pro ni soutěž sice skončila, ale ještě o ní uslyšíme, Sámer se totiž rozhodl nazpívat s ní duet.
11.10.2010 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (681 článků)

Julio Iglesias chce nazpívat duet se skupinou One Direction

 
Julio Iglesias je dalším zkušeným hudebníkem, který propadl kouzlu skupiny One Direction. Nedávno přiznal Chris Martin ze skupiny Coldplay, že jim fandí. Teď sedmdesátiletý španělský zpěvák slaďáků prohlásil, že chce s britskou pětkou natočit duet. Mladíci mu prý pomůžou udělat dojem na třináctileté dcery Cristinu a Victorii.
06.06.2014 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Julio Iglesias (10 článků) , Chris Martin (165 článků) , Chris Martin (166 článků) , Chris Martin (166 článků)