Článek

Elitní policisté vykopali ostatky nejhledanějšího mafiána! Pavla hledali už 18 let

 
Děsivý nález učinili elitní policisté z Národní kriminální agentury. Ve slovenském městě Dunajská Streda vykopali lidské ostatky, které mají patřit nejhledanějšímu muži Slovenska! Pavol Egrecký měl patřit k obávané mafiánské skupině a strážci zákona po něm vyhlásili pátrání už v roce 2002.
10.05.2020 05:10 |

podobné články

Podobné články

Ostatky papeže Jana Pavla II. budou přemístěny. Po jeho blahořečení

 
Vatikán připravuje Baziliku svatého Petra na to, aby v ní mohly být umístěny ostatky papeže Jana Pavla II. Ostatky tam mají být přestěhovány poté, co bude předchůdce Benedikta XI. blahořečen, píše ve čtvrtek agentura imedia.
13.01.2011 17:05 |

podobné články

Němci zatkli nejhledanějšího lupiče. Lapili ho před hospodou

 
Němečtí policisté po devíti letech pátrání zatkli nejhledanějšího zločince země - bankovního lupiče Thomase Wolfa.
30.05.2009 10:50 |

podobné články

Silný příběh odvahy žít svůj život po svém: Z vojáka elitní jednotky se stala žena

 
Chris Beck byl opravdu válečný hrdina. Za své vojenské kariéry sloužil 20 let u elitní jednotky Navy Seal, která má na svědomí zabití nejhledanějšího teroristy Usámy bin Ládina, měl za sebou nasazení ve třinácti akcích, z toho v sedmi přímo v bojové linii, a byl držitelem cenného Purpurového srdce za zranění v bitvě a Bronzové hvězdy za zásluhy.
04.06.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Seal (181 článků) , Usáma bin Ládin (321 článků) , Beck Beck (115 článků)

Lidé našli hromadné pohřebiště mrtvých novorozenců! Hrobů vykopali už čtrnáct!

 
Takovou hrůzu, jakou zažili policisté těsně před Vánoci, si nedovedete představit! V čínské provincii Ťiou-ťiang našli před třemi dny hromadné pohřebiště mrtvých novorozenců. Vykopali už 14 hrobů a očekávají, že číslo ještě poroste!
25.12.2014 05:15 |

podobné články

Dopadení nejhledanějšího zločince z Česka: V Argentině ho odhalil počítačový program

 
Zatkli ho v kraťasech a tílku. Interpol se pochlubil prvním snímkem dopadeného Slováka Kristiana Daneva, který je podezřelý z vraždy čtyřiadvacetiletého mladíka v Poděbradech. Před spravedlností se skrýval dlouhých devět let. Podle agentury AP šlo přitom o nejhledanějšího uprchlého podezřelého z vraždy v Evropě.
10.02.2018 17:30 |

podobné články

Dnes uplyne 7 let od smrti nejhledanějšího teroristy Usámy bin Ládina: Připomeňte si den, kdy byl dopaden

 
Přesně před 7 lety, 2. května 2011, provedla americká jednotka Navy Seals tajnou operaci, při níž došlo k zabití nejhledanějšího teroristy světa Usámy bin Ládina. Ten byl hlavním organizátorem útoků na Pentagon a Světové obchodní centrum, které proběhly 11. září 2001.
02.05.2018 21:30 |

podobné články

Nález za miliony: Vykopali dva tisíce let starou perlu

 
Perla je anorganicko-organickým produktem některých měkkýšů, kteří cizorodé tělísko – zrnko písku – obalí perletí. V reakci na tělu nevlastní částici ji začnou pokrývat směsí aragonitu, vápence a konchyolinu. Tato směs je nejen velmi tvrdá, ale také stabilní, takže přečká věky. Důkazem je archeologický nález na západě Austrálie. Tam vykopali perlu starou dva tisíce let.
05.06.2015 21:05 |

podobné články

Tajemství mužů, kteří dostali bin Ládina: Jak se tvoří stroje na zabíjení!

 
Minulý týden celý civilizovaný svět potěšila zpráva o smrti pravděpodobně nejhledanějšího člověka světa, vůdce teroristické organizace AlKáida Usámy bin Ládina. Americké speciální síly přepadly dům, ve kterém se bin Ládin ukrýval, a skoro všechny uvnitř, včetně nejhledanějšího světového teroristy, postřílely. Kdo ale byli vojáci, kteří akci provedli? Kde se vzali a jakou měli výzbroj?
08.05.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Usáma bin Ládin (321 článků)

To on sejmul bin Ládina: Odhalili tvář muže, který zabil nejhledanějšího teroristu světa!

 
Vedl tým elitních amerických vojáků a byl to údajně právě on, kdo v roce 2011 zabil v Pákistánu nejhledanějšího teroristu světa Usámu bin Ládina (†54). Teď byla poprvé odhalena jeho tvář a totožnost!
04.11.2014 16:20 |

podobné články

Chlapci uvízlí v jeskyni vykopali skoro pětimetrový tunel. Odpadky dávali do pytle

 
O záchranu se pokoušeli vlastníma rukama. Dvanáct chlapců ve věku 11 až 16 let a jejich pětadvacetiletý trenér, kteří uvízli v zatopené jeskyni v komplexu Tcham Luang na severu Thajska, spolu vykopali tunel o délce 4,57 metru. Tisku to sdělil vojenský lékař Pak Loharačun, napsal deník Daily Mail.
18.07.2018 10:35 |

podobné články

Ztracení kluci bojovali s ledovým vichrem. Tři starší vykopali díru pro batole (2)

 
Skupinka čtyř dětí ve věku 2 až 14 let si vyšla na výlet na aljašském venkovu, děti venku uvěznil blizard - tedy suchý a studený vítr. Jednalo se o Ethana Camillea (7) a jeho tři bratrance Franka (8) a Christophera (14) Johnsonovi a dvouletého Treye. Chlapci strávili noc zhruba 32 kilometrů od své rodné vesnice Nunam Iqua, aby přežili nápor mrazivého větru a sněžení, vykopali díru, ve které se ukryli. Teploty v oblasti přitom klesají pod minus 20 stupňů. Zprávu přinesla stanice CNN.
11.02.2020 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Christopher Johnson (1 článek) , Christopher Johnson (1 článek)

Na školním dvoře ve Valticích vykopali dělníci středověkou kostru

 
Kosterní pozůstatky pocházející ze středověku vykopali dělníci při stavebních úpravách na školním dvoře ve Valticích na Břeclavsku.
20.07.2010 12:10 |

podobné články

Na dětském hřišti v Podolí vykopali radioaktivní váleček, nebezpečí nehrozilo

 
AKTUALIZOVÁNO. Pracovníci specializované firmy dnes na dětském hřišti v Praze 4 vykopali předmět, který na místě způsobil zvýšenou radiaci. Jde o asi dvoucentimetrový kovový váleček. Řekla to Irena Češpírová ze Státního ústavu radiační ochrany.
29.09.2011 13:20 |

podobné články

Vězni utekli tunelem z kriminálu. Nikdo neví, jak ho vykopali

 
Jedenáct vězňů uteklo v sobotu z vězení na severu Iráku 80 metrů dlouhým tunelem, který sami vykopali. Dozorci si ničeho nevšimli, informuje agentura AFP.
07.01.2012 17:55 |

podobné články

V Chorvatsku vykopali hlavu mimozemšťana, vypadá jako E. T.

 
Vědci zkoumají podivný předmět, který vykopali dělníci na hřbitově v chorvatském kraji Medjimurje. Je cítit pánským parfémem.
22.08.2013 10:40 |

podobné články

V Chorvatsku prý vykopali hlavu mimozemšťana: Přijde vám tahle koule jako ufon?

 
Na hřbitově v Chorvatsku tak dlouho kopali, až tam vykopali podivně zapáchající předmět. Jak překvapivé! Podle některých jde o hlavu "mimozemšťana":http://www.extra.cz/jezisikriste-co-je-to-mrtvy-mimozemstan-a-co-na-tenhle-nalez-rikaji-vedci.
22.08.2013 14:45 |

podobné články

Nejhledanější Slovák v rukou policie: Mafiána Mella dopadli v Belize

 
Úřady středoamerického státu Belize zatkli nejhledanějšího Slováka Karola Mella, který je ve vlasti obviněn z několika vražd. Informovala o tom dnes slovenská média, informaci potvrdil policejní prezident. Údajný šéf jedné ze skupin slovenského podsvětí se na útěku podle dřívějších informací zdržoval i v Praze.
13.07.2012 12:25 |

podobné články

Zadrženého mafiána Mella možná na Slovensko nevydají

 
Vydání nejhledanějšího Slováka Karola Mella z Belize do vlasti, kde čelí obvinění z několika vražd, se podle slovenských médií zkomplikovalo. Středoamerický soud předběžně zakázal jeho vyhoštění ze země, ve které údajný šéf jedné ze skupin slovenského podsvětí získal trvalý pobyt.
20.07.2012 14:10 |

podobné články

V Králově Dvoře našli dělníci lidské ostatky v kanalizaci: Na místě zasahuje policie

 
Lidské ostatky v kanalizaci nalezli dělníci ve středu krátce po jedenácté hodině. Událost se stala v Králově Dvoře – Počaplech, kde probíhaly čistící práce. Na místo byli ihned přivoláni policisté, kteří celou záležitost prošetřují. Zatím není jisté, jak jsou ostatky staré, to určí až další prošetřování.
11.10.2017 12:30 |

podobné články