EKL: Fotbalisté Slavie porazili Ballkani, Slovácko podlehlo Kolínu nad Rýnem

Fotbalisté Slavie zvítězili ve druhém utkání hlavní fáze Evropské konferenční ligy nad Ballkani 3:2 a po úvodní remíze 1:1 v Sivasu si připsali první výhru ve skupině. Fotbalisté Slovácka naopak nezvítězili ve skupině ani podruhé a po domácí remíze 3:3 s Partizanem Bělehrad prohráli v Kolíně nad Rýnem 2:4.
15.09.2022 06:05 |

Los Konferenční ligy: Slavia si zopakuje duely s Kluží, Slovácko čeká těžká skupina

Fotbalisté Slavie si v hlavní fázi Evropské konferenční ligy zopakují tři roky starý souboj s Kluží ze závěrečného předkola Ligy mistrů. Dalšími soupeři Pražanů ve skupině G budou Sivasspor a kosovský nováček Ballkani. Druhý z českých zástupců v soutěži Slovácko v papírově velmi silné skupině D narazí na Partizan Bělehrad, Kolín nad Rýnem a Nice. Rozhodl o tom dnešní los v Istanbulu, na kterém se podílel i bývalý český reprezentant Vladimír Šmicer.
26.08.2022 16:10 |

Osobnosti: Vladimír Šmicer (93 článků)

České kluby remizovaly 1:1: Slavia v EKL postupuje, Slovácko v EL končí a bude hrát o EKL

Fotbalisté Slavie v odvetě 3. předkola Evropské konferenční ligy remizovali v Aténách s Panathinaikosem 1:1 a po domácím vítězství 2:0 stvrdili postup do závěrečného play off o účast ve skupině.  Fotbalisté Slovácka v odvetném utkání 3. předkola Evropské ligy s Fenerbahce rovněž remizovali 1:1, po porážce v Turecku 0:3 jsou ale vyřazeni a čeká je play off o skupinu v Evropské konferenční lize.
11.08.2022 05:15 |

Slovácko i Slavia zvládly odvetná utkání 4. předkola a zahrají si skupinu EKL

Fotbalisté Slovácka i pražské Slavie zvítězili v odvetných utkáních 4. předkola a postupují do skupin Evropské konferenční ligy. Ty se budou losovat v pátek. Slovácko na hřišti AIK Stockholm vyhrálo 1:0 a Slavia doma v prodloužení porazila Raków Čenstochová 2:0.
25.08.2022 05:20 |

České kluby Slovácko a Slavia v zápasech Konferenční ligy pouze remizovaly

Fotbalisté Slovácka a Slavie dnes vstoupili do skupinové fáze Evropské konferenční ligy remízami. Slovácko hrálo doma s Partizanem Bělehrad 3:3, Slavia na hřišti Sivassporu 1:1. Slovácko přitom vedlo od 19. minuty 2:0 a slávista  Lukáš Provod  nedal v nastavení penaltu.
08.09.2022 05:35 |

Ve 4. předkole Konferenční ligy je po výhře Plzeň a po porážce Jablonec

Fotbalisté Plzně po obratu postoupili do závěrečného play off o Evropskou konferenční ligu (EKL). Svěřenci trenéra Michala Bílka v dramatické odvetě 3. předkola doma porazili The New Saints 4:1 po premiérovém penaltovém rozstřelu v pohárech. Fotbalisté Jablonce naopak po prohře se Celticem skončili v Evropské lize a přešli do závěrečného 4. předkola EKL.
13.08.2021 00:00 |

Osobnosti: Michal Bílek (369 článků)

Jablonec přehrál Slovácko 4:1 a posunul se na třetí místo

Fotbalisté Jablonce se probojovali na třetí místo prvoligové tabulky, zajišťující účast v pohárové Evropě. Ve 22. kole využili zaváhání Sigmy Olomouc a sami na svém hřišti porazili Slovácko jednoznačně 4:1 po gólech Vaňka, Kopice, Pitáka a vlastní brance Košúta, který pak za hosty v závěru alespoň snížil. Severočeši tak utnuli sérii tří remíz a připsali si druhé jarní vítězství. Naopak Slovácko potřetí za sebou prohrálo.
07.04.2013 17:40 |

V Kolíně nad Rýnem dnes začíná karneval: Město se bojí sexuálních útoků

V německém Porýní dnes začíná masově slavený karneval. Zvláštní pozornost se upírá ke Kolínu nad Rýnem, kde se oběťmi tisícihlavého davu migrantů staly stovky žen. Některé byly oloupeny, jiné byly sexuálně obtěžovány, minimálně dvě ženy nahlásily znásilnění. Karneval se proto koná za přísných bezpečnostních opatření. Město zřídilo dokonce stanoviště, kde by ženy měly hledat ochranu.
04.02.2016 09:55 |

Slavia porazila Slovácko, vzdaluje se od pásma sestupu

Fotbalisté pražské Slavie zlomili třízápasové čekání na vstřelený gól a v dohrávce 24. ligového kola porazili Slovácko 2:0. Domácí poslal v souboji sousedů v tabulce do vedení v desáté minutě Kaufman, hned po pauze přidal pojistku Jarolím.
18.04.2011 20:35 |

Slavia porazila Slovácko, vítězství zařídil Kisel

Fotbalisté Slavie porazili v domácí dohrávce 24. kola první ligy Slovácko 1:0 díky gólu Slováka Karola Kisela z prvního poločasu. Pražský tým napravil nepovedené derby se Spartou a soupeři vrátil podzimní porážku 0:3.
22.04.2013 20:40 |

Maminka s dětmi utekla z Charkova: Jen v bačkorách dojela ke Kolínu!

Dvacet minut na sbalení toho nejnutnějšího a pak útěk. Mladá maminka s dětmi dojela z Ukrajiny až ke Kolínu, kde ji zradilo auto. K tomu všemu cestovala jen v bačkorách. Až v Česku od někoho dostala boty, z nichž jedna byla bez podrážky. V Poděbradech skončilo kvůli válce 400 uprchlíků.
29.03.2022 14:55 |

Slavia PŘEHRÁLA Slovácko a UNIKÁ sestupu

Fotbalisté Slavie Praha zcela zaslouženě zvítězili v dohrávce 24. kola Gambrinus ligy na domácí půdě v Edenu nad týmem 1. FC Slovácko 2:0.
18.04.2011 21:15 |

Kolína nad Rýnem poslal napadenému Kadlecovi oficiální omluvu

Fotbalový klub z Kolína nad Rýnem vydal oficiální omluvu českému obránci Michalu Kadlecovi. Hráč Leverkusenu byl v neděli v noci napaden chuligány hlásícími se ke klubu z Kolína nad Rýnem, českému obránci zlomili nos, hráč se v pondělí podrobil operaci.
23.04.2012 18:00 |

Osobnosti: Michal Kadlec (129 článků)

Kolín nad Rýnem se odpoutal ze sestupového pásma

Fotbalisté Kolína nad Rýnem porazili v bundeslize dvěma brankami Podolského a dvěma Novakoviče Mohuč 4:2.
13.02.2011 20:30 |

V krásné bitvě Jablonec vyzrál na Slovácko

V dohrávce druhého kola Gambrinus ligy porazili fotbalisté Jablonce Slovácko 3:2.
03.08.2009 19:50 |

Plzeň porazila Slovácko 1:0 a dál stíhá Spartu s Libercem

Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili v nedělním utkání 24. kola nejvyšší soutěže doma Slovácko 1:0 a na vedoucí Spartu mají už jen čtyřbodové manko. Na druhý Liberec ztrácejí svěřenci trenéra Pavla Vrby po nedělní vítězné trefě útočníka Marka Bakoše tři body.
08.04.2012 19:10 |

Osobnosti: Pavel Vrba (400 článků) , Pavel Vrba (394 článků) , Pavel Marek (318 článků) , Pavel Marek (334 článků)

Štajner dal krásný gól a další dva připravil. Liberec - Slovácko 3:2

Hlavně díky Jiřímu Štajnerovi porazili fotbalisté Liberce v dohrávce 13. kola Gambrinus ligy 3:2 Slovácko.
05.11.2012 22:40 |

Osobnosti: Jiří Štajner (62 článků)

Boleslav zdolala v poháru Slovácko 1:0. Dokázala to i v deseti!

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v úvodním osmifinále Poháru České pošty Slovácko 1:0, přestože doma odehráli skoro sedmdesát minut v oslabení po vyloučení stopera Johany.
04.10.2013 19:00 |

Los čtvrtfinále EKL: Slavie si zopakuje s Feyenoordem souboj ze skupiny

Fotbalisté Slavie se ve čtvrtfinále Evropské konferenční ligy utkají s Feyenoordem Rotterdam, a zopakují si tak souboje ze skupiny. Rozhodl o tom dnešní los ve švýcarském sídle UEFA v Nyonu.
18.03.2022 09:20 |

Ballack NADÁVAL Kolínu nad Rýnem, teď se omluvil

Německý fotbalista s megafonem v ruce skandoval nadávky spolu s fanoušky Bayeru po nedělní výhře 2:0 nad Schalke.
22.03.2011 20:20 |