Článek

Egypťan vypadá jako Pepek námořník, má největší biceps na světě

 
Čtyřiadvacetiletý Moustafa Ismail se díky své vášni stal rekordmanem. Jeho biceps měří 77 a půl centimetru a je největší na světě. Egypťana zapsali do Guinessovy knihy rekordů. Další články k tématu: Američanka chce mít největší prsa na světě, dělá to prý kvůli dětem Chci být největší nevěstou na světě, říká Američanka a přejídá se k smrti Mám největší zadek na světě a chci ještě větší, říká obézní Američanka
17.09.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Ismail (8 článků)
Podobné články

Na jezu řádil Pepek námořník. K vidění byl i Velorex

 
Parní válec, Velorex nebo třeba Pepek námořník pádlující v plechovce od špenátu.To jsou jen některá plavidla, jejichž posádky se odpoledne pokoušely sjet vysoký jez na řece Radbuze přímo v centru Plzně.
11.09.2010 21:35 |

podobné články

Vědci potvrdili: Pepek námořník měl pravdu

 
Pepek námořník měl pravdu, když tvrdil, že je silný proto, že jí hodně špenátu.
03.02.2011 10:00 |

podobné články

Muž s největším bicepsem na světě!

 
Britský silák Tiny Iron má údajně největší biceps na světě. Po obvodu měří neuvěřitelných 61 centimetrů! Druhým extrémem je nejmenší muž světa Nepálec Khágendra Thapa Magar, který  je vysoký pouhých 56 centimetrů. Minulý týden se obr s trpaslíkem setkali v Londýně před muzeem Věřte, nevěřte na náměstí Picadilly Cirkus. A věřte, nevěřte byla to neskutečná podívaná. Magar nedokázal mohutný biceps siláka ani obejmout.
14.09.2010 11:55 |

podobné články

Biceps nejsilnějšího muže světa je větší než nejmenší muž

 
Komický pohled se ve čtvrtek naskytl obyvatelům a návštěvníkům Londýna, když se před muzeem s názvem Věřte, nevěřte na náměstí Piccadilly Circus ukázal nejmenší muž světa Nepálec Khágendra Thapa Magar spolu s Tiny Ironem, tedy britským silákem, jenž má údajně největší biceps na světě. Pouhých 56 centimetrů vysoký Magar byl menší než obvod Ironova bicepsu, jenž měří 61 centimetrů.
12.09.2010 15:15 |

podobné články

Živoucí Pepek námořník špenát nejí, ale bicepsy má největší na světě

 
Při pohledu na egyptského kulturistu Mustafu Ismaila se okamžitě nabízí srovnání s kresleným Pepkem námořníkem. Je tomu tak díky jeho bicepsům, které byly s obvodem 79 centimetrů vyhlášeny největšími na světě. Na rozdíl od slavné animované postavy ale 24letý muž nemá ve své dietě zahrnut špenát.
14.09.2012 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Ismail (8 článků)

Nájemný vrah Pepek zabíjel pro kokainového krále Escobara: Propustili ho po 22 letech vězení!

 
Byl nejobávanějším nájemným vrahem kokainového krále Pabla Escobara. V jeho službách zabil John Jairo Velásquez (52) přezdívaný Pepek 250 lidí, k jejichž vraždám se přiznal. Dalších 3000 nelítostných poprav nařídil. Teď se zabiják dostal po 22 letech na svobodu.
27.08.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: John Escobar (2 články)

Má přerostlou pravačku. Tak se živí soutěžemi v páce (FOTO)

 
Matthias Schlitte se narodil s nadměrně zvětšenou pravou rukou. Jeho pravačka vypadá, jako by mu ji půjčil velký Pepek Námořník. Ačkoli postižení na první pohled přitahuje pozornost, stalo se určujícím také v tom, co tento sedmadvacetiletý mladík bude vykonávat za profesi. S paží, jejíž předloktí má šestačtyřicet centimetrů v obvodu, profesionálně závodí při páce.
19.06.2014 07:45 |

podobné články

Pepek námořník žije! Na pulty knihkupectví po celém světě míří Guinnessova kniha rekordů 2013!

 
Měření a počítání skončilo, čísla jsou zapsána a na pulty knihkupectví míří nová Guinnessova kniha rekordů s třemi tisícovkami skutečných rarit. Autoři mezi klasické rekordy vybrali i opravdové kuriozity.
14.09.2012 12:15 |

podobné články

Tenista Berdych: Jako Pepek námořník!

 
Před turnajem v Miami dováděl s delfíny a nyní si tenista Tomáš Berdych (25) užil další netradiční zábavu. Před začátkem antukové sezony se o víkendu proměnil v Monte Carlu v Pepka námořníka.
11.04.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Berdych (1398 článků)

Zeleninové mýty: Je červená řepa dobrá na rakovinu a mrkev na oči?

 
O zelenině se toho traduje mnoho, jenže co je pravda a co lež? Zatímco Pepek námořník se po dávce špenátu měnil v lamželezo, ve skutečnosti má tato zelenina železa stejně jako jiné.
11.04.2014 06:05 |

podobné články

Pepek námořník se nemýlil: Špenát posiluje svaly!

 
Je to pověra, není to pověra? Špenát má konečně jasno!
05.02.2011 10:40 |

podobné články

Vědci dali zapravdu Pepkovi námořníkovi. Po špenátu rostou svaly!

 
Slavná kreslená postavička Pepek námořník měla pravdu. Po špenátu skutečně rostou svaly. Potvrdila to studie švédských vědců.
25.06.2012 22:25 |

podobné články

Fraška jménem prezidentská volba: Podepsali Kačer Donald, Pepek námořník i gorila Moja!

 
Pokud vám vrtá hlavou, kdo mohl podpořit některé až exotické kandidáty na prezidenta, pak vězte, že odpověď vlastně nepřekvapí. Zatímco Táně Fischerové (65, nezávislá) podle petičních archů fandí již čtyři sta let mrtvý ruský car Boris Godunov, Janu Bobošíkovou (48, Suverenita) by na Hradě rád viděl docent Chocholoušek, proslulý psychiatr z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje. Jak může kandidát dopustit, aby se pod peticí objevila spousta falešných podpisů? O tom by mohl vyprávět i Tomio Okamura (40, nezávislý).
14.11.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (600 článků) , Tomio Okamura (2159 článků) , Kačer Donald (15 článků) , Jana Fischerová (33 článků)

Špenát a jeho vliv na zdraví

 
Špenát? Fuj! Zatímco někdo mu s nechutí přezdívá zelený fujtajbl, pro jiného je to ingredience, se kterou si v kuchyni dokáže vyhrát. Zeleně zbarvená zelenina, která se proslavila především díky Pepku Námořníkovi, nevoní každému. Pochází z Íránu a Afghánistánu, kde původně rostla naplano a do Evropy jej přivezli španělští obyvatelé. Nad špenátem ohrnují nos nejen malé děti, ale ani spoustě dospělým tato zeleninka příliš nechutná. Přitom jen málokdo ví, jaké pozitivní účinky má špenát na naše zdraví a s čím vším nám může v otázce zdraví pomoci! Jaké účinky má špenát na naše zdraví? Již zmíněný Pepek námořník – kreslená postavička, která je typická pro plechovku špenátu v ruce –  moc dobře věděl, proč si na tomto druhu zeleniny pochutnává a především proč si jej dopřává pravidelně. Možná nevíte, kolik vitamínů a prospěšných látek špenát obsahuje. Proto se na jeho účinky na naše zdraví prostřednictvím dnešního článku společně podívejme! Vitamíny, vitamíny a zase vitamíny! Předností špenátu je jeho více než pestrý obsah vitamínů A, především pak betakarotenu, který je proslulým antioxidantem. Kromě toho obsahuje i retinol, což je nepostradatelný pomocník pro náš zdravý zrak. Ve špenátu najdeme i vitamíny skupiny B, kdy bude řeč o biotinu důležitém pro naše vlasy, niacinu pro zdravý spánek a silné srdce nebo kyselině listové, která je doporučována především těhotným ženám. Minerály všude kam se podíváš! Ani minerály nezůstávají oproti vitamínům o moc pozadu. I těch ve špenátu najdeme více než různorodé množství, kdy můžeme zmínit draslík a vápník – nepostradatelné složky pro naše zuby, kosti i nervy. Opomenout nesmíme ani železo důležité pro tvorbu krve a okysličování tkání. V neposlední řadě se zmíníme i o hořčíku, který je důležitý pro metabolismus a správnou funkci svalů, srdce i mozku. Na závěr podtrhneme i přítomnost sodíku, který má důležitý vliv na regulaci tělních tekutin. Příspěvek Špenát a jeho vliv na zdraví pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.11.2016 06:00 |

podobné články

Animátor Toma a Jerryho přesedlal kvůli lásce do Prahy: V USA mě měli za komunistu, tady za agenta Západu

 
Je držitelem Oscara za animovaný film Munro a na kontě má i některé díly známých animáků Tom a Jerry či Pepek námořník. I když je ale Gene Deitch (93) původem Američan, už řadu let žije v Praze. Přišel sem už za komunismu a důvodem byla láska! Té obětoval doslova všechno.
07.04.2018 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (78 článků)

Egypťan hledal na internetu filmy pro dospělé, našel jich 11 se svou manželkou

 
Egypťan, označený médii pouze jako Ramadán, prezentoval světu příběh, kterému se skoro nechce věřit. Tvrdí, že se v internetové kavárně rozhodl čistě ze zvědavosti poprvé v životě podívat na pornografický snímek a o několik momentů později zjistil, že hlavní hrdinkou je jeho manželka. Informoval o tom britský deník Metro.
19.04.2012 21:25 |

podobné články

Egypťan hvězdou Prostřeno! Abi Daoud (42): Jsem muslim, Česko respektuji!

 
Hvězdou kulinářského pořadu Prostřeno! je tento týden Egypťan Abdel Daoud (42) řečený Abi. Nesmlouvavý soutěžící nutil své hosty sníst všechno, co měli na talíři. A druhý den mu jako pomstu přichystali vepřové maso a alkohol, což mu zakazuje víra. Nyní je rozhodnutý zažalovat TV Prima.
02.09.2015 05:05 |

podobné články

Egypťan v Prostřenu dál řádí: „Nejsem jako vy!“ říká a ostatní označuje za pokrytce

 
Blíží se konec týdne a napětí v soutěži Prostřeno! by se dalo krájet. Soutěžící jsou zvědaví, kdo vyhraje, a někteří taktizují. Nejupřímnější z nich je samozřejmě Egypťan Abi, který nesnáší pomluvy. A také to dá ve čtvrtek večer jasně najevo.
03.09.2015 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Ali Ali (181 článků)