Článek

EDP: Stroje z Komořan fungují až ve středoamerickém Hondurasu

 
Minimálně pět tisíc videoloterijních terminálů různých typů opustí každý měsíc prostornou montážní halu v jihomoravských Komořanech. Stroje se zde vyrábějí pro nadnárodní skupinu Novomatic a naprostá většina jich je určena pro export.
22.01.2019 13:11 |

podobné články

Podobné články

Praha 12 navrhuje tramvajovou trať z Modřan do Komořan. Vedla by ke strojírnám

 
Radnice Prahy 12 navrhuje rozšíření sítě tramvajových tratí na svém území. Nově by soupravy mohly z Modřan jezdit do Komořan. Končily by však už v areálu Modřanských strojíren, kde by vznikla nová točna. V současnosti se připravuje územní studie Komořan, kde se plánuje nová výstavba obytných domů.
01.03.2018 09:40 |

podobné články

Epson získal dvě ocenění EDP 2014

 
Tiskárna triček SureColor F-2000 a papír Japanese Kozo Paper Thin vyhrály ocenění EDP.
27.05.2014 15:05 |

podobné články

Centrum Komořan už nehyzdí betonová svodidla. Upravili i přechod a chodník

 
Z centra Komořan v Praze 12 zmizela nevzhledná betonová svodidla. Podél hlavního tahu v Komořanské ulici se místo nich objevily železné zátarasy, které jsou přišroubované do silnice. V rámci zkvalitnění prostoru došlo také na úpravu místního chodníku a přechodu přes Okružní ulici.
27.09.2016 07:05 |

podobné články

Už žádné další bahno v ulicích Komořan? Radnice instalovala do lesa zábranu

 
Přívalové deště v posledních letech značně komplikovaly život nejen obyvatelům Komořan v Praze 12. Pokud totiž zaprší, ze zdejšího lesa se vyvalí řeka splavenin, která končí až na hlavním dopravním tahu v Komořanské ulici. Odklízení stojí pokaždé desítky tisíc korun a navíc tu dochází k dopravním komplikacím. Radnice proto nechala postavit novou zábranu.
04.08.2017 06:35 |

podobné články

ZLODĚJ STOLETÍ PROCHÁZKA OBJEVEN! V Karibiku utrácí ukradenou půl miliardu!

 
Zloděj století, jak se přezdívá Františkovi Procházkovi (36), se údajně pohybuje v Hondurasu. Procházku v tomto středoamerickém státě potkal Čech, který v zemi žije několik let.
20.06.2011 10:15 |

podobné články

Reprezentaci Hondurasu trápil nedostatek dresů

 
Fotbalisté Hondurasu řešili v přípravě na mistrovství světa kuriózní problém.
31.05.2010 11:15 |

podobné články

Policisté v Hondurasu loupili v bance

 
V hlavním městě Hondurasu bylo v posledních dnech zatčeno šest "ochránců zákona", kteří se pokusili o bankovní loupež.
30.01.2011 20:45 |

podobné články

Pád letadla v Hondurasu nepřežilo čtrnáct lidí

 
Nejméně čtrnáct lidí přišlo o život při havárii letounu, který se v pondělí zřítil v jižním Hondurasu. Letadlo podle honduraského tisku havarovalo zřejmě v důsledku husté mlhy v oblasti.
14.02.2011 18:05 |

podobné články

Požár ve věznici v Hondurasu má na svědomí nejméně 357 obětí

 
AKTUALIZOVÁNO. Požár, který v úterý v noci zachvátil věznici ve středním Hondurasu, si vyžádal nejméně 357 obětí na životech. Další desítky vězňů utrpěly zranění, řada z nich vážná. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na úřad generálního prokurátora. Příčina neštěstí se vyšetřuje.
15.02.2012 12:05 |

podobné články

Ohnivé peklo! Při požáru věznice v Hondurasu uhořelo 13 lidí

 
Nejméně 13 obětí má požár, který ve čtvrtek vypukl ve věznici ve městě San Pedro Sula v Hondurasu.
30.03.2012 08:55 |

podobné články

Španělská královna vypadá vedle první dámy Hondurasu jako vychrtlina

 
Španělská královna Letizia (42) dorazila na oficiální návštěvu Hondurasu. Opět překvapila svojí extrémně štíhlou postavou, která ještě víc vynikla vedle manželky honduraského prezidenta Any Garcie Hernándezové (46).
10.09.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (207 článků) , Michaela Tomešová (143 článků) , Roman Tomeš (95 článků) , Milan Peroutka ml. (54 článků)

VIDEO: Šlo to nedat? Útočník Hondurasu se červenal

 
Fotbalisté Hondurasu bojují o světový šampionát a zápase na hřišti Mexika mají zase blíž k postupu. Vlasy hrůzou však vstávaly trenérovi i spoluhráčům, když Jerry Bengston neuvěřitelně netrefil skoro prázdnou bránu. Šlo to nedat?
08.09.2013 08:40 |

podobné články

Obchodoval s narkotiky, z Hondurasu si přivezl ženy k prostituci. Teď bude sedět

 
Jeden šestiletý a jeden pětiletý nepodmíněný trest vězení a tři podmíněné tresty udělil dnes Krajský soud v Ostravě pětičlenné skupině obchodníků s bílým masem. Tři muži a dvě ženy podle obžaloby v roce 2010 dováželi z Hondurasu do Česka mladé ženy, kterým nejprve naslibovali práci v restauracích, pak je ale donutili k poskytování sexuálních služeb.
31.10.2013 14:20 |

podobné články

Přestřelka před hotelem fotbalistů! Reprezentanti Hondurasu zažili na MS noc jako z akčního filmu

 
Ozbrojené násilí a kriminalita se poprvé dotkly fotbalového šampionátu v Brazílii. V noci na pondělí vystrašila reprezentanty Hondurasu střelba před jejich hotelem! Naštěstí se jim nic nestalo. V zemi, kde jsou podobné praktiky na denním pořádku, nepomáhá ani dramaticky zvýšená ostraha v ulicích během vrcholného turnaje.
17.06.2014 16:00 |

podobné články

Na Hondurasu zastřelili matku čtyř dětí a bojovnici za práva domorodců

 
Vůdkyně indiánského hnutí v Hondurasu a ekologická aktivistka Berta Cáceresová byla ve čtvrtek zastřelena skupinou neznámých mužů ve svém domě. Informovala o tom agentura AP, podle níž si čtyřicetiletá žena opakovaně stěžovala, že jí vyhrožují smrtí místní majitelé pozemků či policisté a vojáci. Úřady zadržely podezřelého člověka, bližší informace však nesdělily.
04.03.2016 07:15 |

podobné články

Policie v Hondurasu dopadla muže, který prý vydíral RegioJet: Hrozí mu osm let ve vězení

 
Policisté vypátrali v Hondurasu muže, který údajně zorganizoval loňské opakované šíření poplašné zprávy o bombě uložené v dopravních prostředcích firmy RegioJet. Ve středu byl dopraven do Česka a policie ho předala do vězení za jeho dřívější skutky. V souvislosti s RegioJetem hrozí muži i jeho komplicovi až osmileté odnětí svobody, a to i za pokus o vydírání.
12.01.2017 11:05 |

podobné články

Vraždy ekologů zařídili politici a podnikatelé, tvrdí o Hondurasu aktivisté

 
Za vraždami stovky ekologů v Hondurasu stojí místní přední politici a podnikatelé včetně šéfky vládnoucí strany Gladys Lópezové. Ve své zprávě to uvádí mezinárodní nevládní organizace Global Witness se sídlem v Londýně. Organizace proto vyzývá Spojené státy, aby přehodnotily svou finanční podporu určenou honduraskému průmyslu a ozbrojeným složkám.
05.02.2017 10:05 |

podobné články

Čecha, který kradl starožitnosti, dopadla policie v Hondurasu: Skrýval se déle než rok!

 
Policie dopadla v Hondurasu čtyřicetiletého Čecha, který je podezřelý z krádeží starožitností v hodnotě více než 800.000 korun, loupeží a obchodování s metamfetaminem. O jeho vydání do ČR rozhodují tamní justiční orgány. Na webu o tom ve čtvrtek informovala mluvčí policejního prezidia Ivana Nguyenová.
22.12.2017 19:30 |

podobné články

Rodiny utíkají z Hondurasu před chudobou. Zastavte je, jinak přijdete o peníze, hrozí USA

 
Přibližně dva tisíce honduraských migrantů v úterý pokračovaly v pochodu za lepším životem na sever k hranicím Spojených států. Nyní už jsou v Guatemale, kde tamní policie podle agentury Reuters ráno zadržela organizátora výpravy. Americký prezident Donald Trump dnes v této souvislosti pohrozil Hondurasu ukončením pomoci, pokud migranty nezastaví, informovala agentura AP.
16.10.2018 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4792 článků)