Článek

Eddiemu (4,5) po covidu ochrnuly hlasivky, hrozilo, že se udusí! Život mu lékaři zachránili už dříve

 
Boj o uzdravení Eddieho (4,5), kterému postcovidový syndrom způsobil krvácení do mozku, bohužel nekončí. Poté, co se chlapeček dostal z nejhoršího a mohl nemocnici konečně po dvou měsících opustit, museli mu lékaři život zachraňovat podruhé. Kvůli ochrnutým hlasivkám dostal tracheostomii, hrozilo totiž, že se udusí.
25.11.2021 05:20 |

podobné články

Podobné články

David Vávra prozradil, že kvůli nemoci mu částečně ochrnuly ruce

 
Architekt, moderátor, herec a divadelník David Vávra (62) přiznal, že loni v létě mu ochrnuly ruce. Kvůli borelióze mohl hýbat jen prsty. Nyní se jeho stav zlepšil a dokonce absolvoval polovinu běžkařského závodu Jizerská padesátka.
21.02.2020 08:50 |

podobné články

Osobnosti: David Vávra (37 článků)

Reklama s mužem, který se udusí soustem, je příliš drsná, stěžují si diváci

 
Reklama, která se objevila na obrazovkách britského televizního kanálu, šokovala řadu diváků. Více než 140 lidí si stěžovalo, že je příliš drsná a realistická. I přesto spot s mužem, který překoná rakovinu a pak se udusí soustem, úřady posvětily, protože slouží dobré věci, informoval server thesun.co.uk.
12.11.2012 09:10 |

podobné články

Frackovo okénko: Voda se nevaří, mlýny nemelou a srazit ji opilý, umírající Troška, nesoudní Čecháčkové ho litují a nezavřou!

 
Labužnicky pročítám diskuze plebsu, který nadšeně kvituje umírání Stanislava "Chytře kradl, ať se udusí" Grosse a flastr Romana "Jen mu dejte" Janouška a svými nepřejícnými a zlými cinty přihazuje "polínka pod hranici obou uličníků":http://www.extra.cz/stanislav-gross-umira-cesky-stephen-hawking-se-na-konci-prakticky-udusi.
18.09.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (773 článků)

Seriál COVID-19: Člověka udusí nebo mu selžou orgány. Jak koronavirus funguje v lidském těle?

 
Nový typ koronaviru, který způsobuje onemocnění COVID-19, si ve světě vyžádal už více než 250 tisíc obětí. I když je v Česku aktuálně situace velmi příznivá a zdá se, že epidemie je zažehnána, mnoho dalších zemí s infekcí stále bojuje. Vědci se snaží o nalezení ideálního léku. V současnosti je po světě přibližně 80 kandidátních vakcín, které jsou v různých fázích testování. Řada odborníků zkoumá vlastnosti koronaviru SARS-CoV-2 a jeho mechanismy, které mu umožňuji masivní šíření. Ve třetím dílu seriálu Koronavirus pohledem odborníka se podíváme na to, jak zákeřný virus "pracuje" v lidském těle. V některých případech totiž člověka doslova udusí nebo mu způsobí multiorgánové selhání.
06.05.2020 07:05 |

podobné články

„Oni ho udusí.“ „No a?“ „Co no a?“ Zfetovaný Rom pokousal policistu. Zemřel

 
V sobotu byli policisté z Teplic přivoláni k případu rvačky. Ovšem muž, který ležel na zemi se zraněními, pak dle jejich vyjádření začal ohrožovat je a policistu pokousal. Když proti němu policisté zasahovali, také mu zaklekli krk. A muž v sanitce zkolaboval a zemřel, předběžně s podezřením na předávkování. Ale v Česku už někteří hovoří o místním Georgi Floydovi. Z incidentu totiž existuje video. „No a?“ reaguje v něm muž na varování, že narkomana policie udusí.
21.06.2021 12:40 |

podobné články

Pepa Vojtek málem přišel o hlasivky, zachránila je korona krize! Turné Kabátů se ale muselo přesunout

 
Neplánovaná několikaměsíční dovolená paradoxně pomohla rockerovi Josefu Vojtkovi (55). Léta byl v jednom pracovním kole a jeho hlasivky tak trpěly, že hrozilo jejich trvalé poškození.
12.08.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (653 článků)

Po operaci němý Pomeje by mohl znovu promluvit! S lékaři učinil dohodu!

 
Zatímco se Jiří Pomeje (53) v nemocnici zotavuje z náročné operace, kdy mu kvůli rakovině odebrali hlasivky a hrtan, jeho manželka Andrea (29) prozradila, že Jiřímu, který zatím komunikuje neverbálně, svitla naděje, že opět promluví. Lékaři mu prý voperují umělé hlasivky!
06.02.2018 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1771 článků)

Dramatické policejní video: Sebevraha zachránili na poslední chvíli! Vytáhli ho ze zakouřené garáže

 
Během minulého týdne řešila policie na Pardubicku dramatický případ. Na poslední chvíli hlídka zachránila jednatřicetiletého muže, který se rozhodl svůj život ukončit tím, že se udusí kouřem ve své garáži. Na poslední chvíli ho policisté vytáhli na vzduch.
30.11.2020 13:00 |

podobné články

Pomeje je na operačním sále: Právě teď mu odebírají hlasivky a hrtan kvůli rakovině!

 
Už nikdy nepromluví. Herec, moderátor a dabér je právě teď na operačním sále Ústřední vojenské nemocnice, kde probíhá náročná několikahodinová operace, která mu má zachránit život. Pomeje kvůli postupující rakovině přijde o celý hrtan a hlasivky.
19.01.2018 12:10 |

podobné články

Smrtelně jedovatý had Afriky útočil v Dolních Břežanech. Mamba černá pokousala chovatele

 
Pořádnou smůlu měl muž v Dolních Břežanech a zřejmě i kvůli jeho neopatrnosti ho v sobotu 18. srpna kolem druhé hodiny ušktla jedovatá mamba černá. Na místo museli okamžitě přijet zdravotníci, kteří chovatele ošetřili a převezli do nemocnice k podání protilátky. Hrozilo, že se udusí.
18.08.2018 16:40 |

podobné články

Místo jícnu žaludek: Unikátní operací zachránili čeští lékaři dívenku z Ukrajiny

 
Lékaři z brněnské fakultní nemocnice zachránili život čtyřměsíční holčičce z Ukrajiny. Trpěla vrozenou vadou jícnu, který neměla dostatečně vyvinutý. Brněnští lékaři jej nahradili částí dívčina žaludku. Operace je unikátní, v Česku se obvykle dělá jedna za dva roky. Dívka by bez ní ale nepřežila a v místě, kde se narodila, ji neprovádí.
16.12.2015 15:55 |

podobné články

Úraz mu změnil život: Hasič Martin (40) nasazoval krk pro ostatní, pak ochrnul. Teď dostal speciální vozík

 
Rychnovskému profesionálnímu hasiči Martinu Šabatovi (40) se roku 2016 změnil život - utrpěl totiž vážný úraz, při němž mu ochrnuly obě nohy. Se svým handicapem se musel naučit znovu žít, starat se o své tři malé děti, optimismus ale neztratil. Teď mu navíc život ulehčí speciální invalidní vozík postavený na segwayi, na nějž se ve sbírce složili jeho přátelé i další desítky lidí, kteří mu tíživou situaci chtěli ulehčit.
20.12.2018 17:05 |

podobné články

NECHUTNÁ POMSTA: Adriana se zblázní a bude Eddiemu ničit život. Dojde dokonce k FYZICKÉMU NAPADENÍ!

 
O tom, že rozchod mezi Adrianou a Eddiem bude hodně bouřlivý, jsme vás již informovali. K uklidnění situace ovšem nedojde ani v dalších dílech Ulice. V seriálu se budou dít věci. Adriana se bude snažit Eddieho naprosto zničit!
17.01.2017 10:25 |

podobné články

Eddiemu (4,5) postcovidový syndrom »změnil krev« a způsobil krvácení do mozku!

 
Jeden den máte doma zdravé šťastné dítě, které si užívá prázdniny, o pár hodin později je ale vše úplně jinak. Eddie (4,5)  z Brna skončil v nemocnici se silným zvracením, v dalších chvílích pak už začal dramatický boj o život! To vše kvůli naprosto nečekanému postcovidovému syndromu.
18.10.2021 05:05 |

podobné články

Foretovi hrozí půl roku ticha, nešetří nemocné hlasivky

 
Michael Foret, současná hvězda muzikálu Děti ráje, nedbá rad lékařů a odborníků a nešetří nemocné hlasivky. Riskuje tak daleko větší problémy než má teď. Díky nim může přestat úplně zpívat a dokonce i mluvit.
23.12.2009 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Foret (104 článků)

Céline Dion má nemocné hlasivky. Nesmí promluvit, jinak přijde o hlas

 
Hlasivky kanadské divy napadla vážná infekce.
28.02.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Céline Dion (191 článků)

Nemocný Karel Gott: Hlasivky má prosáklé krví!

 
Zlato v hrdle Karla Gotta (72) je vážně nemocné! Zpěvákovy hlasivky jsou podle informací Aha! kvůli silné alergii prosáklé krví, a Gott proto musí dodržovat přísný hlasový klid. Kdyby porušil doporučení lékaře a šel zpívat, mohl by si je zničit, což by znamenalo konec kariéry!
26.04.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6522 článků)

To snad nemá ani Gott! Hvězdička z Hlasu si pojistila hlasivky na 10 miliónů korun

 
V pěvecké branži prakticky teprve začíná, už má ale manýry, jako by ho milovala celá planeta! Holohlavý finalista soutěže Hlas Česko Slovenska David Bisek si totiž nechal pojistit svoje hlasivky na desetimiliónovou částku.
25.02.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: David Bisek (33 článků)

Přípravy na Anděla 2012 vrcholí: Lucie Bílá procvičuje hlasivky

 
Zkoušky na zítřejší slavnostní večer předávání cen Anděl 2013 jsou v plném proudu. Své hlasivky právě na pódiu procvičuje Lucie Bílá a kapela Kryštof.
15.03.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2621 článků)