Článek

Economia, Seznam.cz, VLP a MMS společně nabízejí inzerci zahraničním zadavatelům

 
Přední tuzemská vydavatelství a mediální uskupení Economia, Vltava-Labe-Press, Marketing Media Services a Seznam.cz spojily své síly a prostřednictvím společnosti R Media (Recommended Media) budou nabízet inzerci zahraničním zadavatelům. Aktivita se představila ve čtvrtek večer v budově City Tower na pražské Pankráci. Garantem projektu je Czech Trade.
27.05.2012 13:20 |

podobné články

Podobné články

Blesk.cz a jeho MMS zpravodajství: Jste spokojení?

 
Během prázdninové "ochutnávky" MMS od Blesk.cz zdarma, kterou jsme připravili ve spolupráci se společností O2 si tuto službu nově objednalo několik tisíc čtenářů! Zeptali jsme se v krátké minianketě několika z nich, co je na MMS zprávách od Blesk.cz baví.
20.07.2009 08:25 |

podobné články

Šéf VLP Miroslav Pavel končí ve funkci

 
VÍME PRVNÍ Podle dvou důvěryhodných zdrojů ze společnosti VLP opouští funkci generálního ředitele a předsedy představenstva VLTAVA-LABE-PRESS, a.s Miroslav Pavel. Od 1. července jej v obou funkcích nahrazuje současná výkonná ředitelka a členka představenstva Jitka Bosáková.
21.06.2011 13:15 |

podobné články

Chcete vědět víc a první? Pořiďte si MMS zpravodajství

 
Skandály, drby nebo nahé fotky ze světa celebrit? Žhavé kauzy politiků a osudové příběhy? To všechno můžete vědět první! Objednejte si nově MMS zpravodajství. A pozor - tentokrát zdarma!
11.05.2009 05:15 |

podobné články

Češi na Štědrý den poslali více MMS

 
Mobilní operátoři zaznamenali o letošním Štědrém dnu dva protisměrné trendy. Zatímco počet zaslaných textových zpráv oproti loňsku mírně klesl, obrázkové MMS získaly ve srovnání s minulým rokem na oblibě. Češi jich odeslali ve srovnání s Vánoci 2008 více než dvojnásobek. Množství hovorů se nemění.
25.12.2009 15:40 |

podobné články

Silvestrovský boom SMS a MMS. Volání netáhne jako dřív

 
Češi si letos na Silvestra volali méně, zato poslali více SMS a MMS zpráv než loni.
01.01.2010 15:55 |

podobné články

VÁNOCE: žně operátorů se nekonaly, počet SMS stagnoval, stoupl počet MMS

 
Nárůst počtu SMS zaznamenal pouze Vodafone. V síti T-mobile poslali lidé naopak o Štědrém dnu méně zpráv. Zvýšenou oblibu letos zaznamenaly obrazové MMS zprávy.
25.12.2010 17:10 |

podobné články

Posílejte VTIPNÉ SMS a MMS: Táta je v balíku, mám to v malíku!

 
Rok 2010 končí a lidé si přejí do nového roku 2011 všechno nejlepší. Pochlubte se nám, jaké esemesky chodí vám. Můžete poslat i MMS zprávy.
31.12.2010 11:35 |

podobné články

Síť O2 o Vánocích spojila více hovorů a zaznamenala rekord v počtu MMS

 
Štědrý den bývá tradičně jedním z nejvytíženějších dnů v roce. Potvrzují to i letošní provozní statistiky ze sítě O2. Ve středu 24. prosince spojila mobilní síť O2 16,2 milionu hovorů a přenesla více než 27 milionů SMS. Rekord letos padl v počtu odeslaných MMS zpráv - síť O2 jich přenesla téměř 430 tisíc.
28.12.2014 15:41 |

podobné články

Bakalova Economia koupila internetovou Centrum Holdings

 
Vydavatelství Economia miliardáře Zdeňka Bakaly, pod které spadají mimo jiné Hospodářské noviny, koupilo internetovou společnost Centrum Holdings. Ta provozuje například zpravodajský server Aktuálně.cz. ČTK o tom dnes informovalo vydavatelství Economia. Transakce nezahrnuje podnikání Centra mimo ČR a podléhá schválení Antimonopolního úřadu. Kupní cenu strany nezveřejnily. Spojením vznikne společnost s ročním obratem přes jednu miliardu korun. 
29.04.2013 14:10 |

podobné články

Mafra, VLP a Economia prodaly podíly v Mediaservisu, 90 % firmy koupila RMS Mezzanine

 
Společnost RMS Mezzanine koupila prostřednictvím své dceřiné společnosti Vesonemer 90% podíl v alternativním poskytovateli poštovních služeb, společnosti Mediaservis. Majoritní podíl získala od Distribučního Holdingu (vlastnil 49 %) a F-LOG Media Holding (51 %), cenu transakce RMS Mezzanine nezveřejnila.
03.09.2012 11:05 |

podobné články

Středočeský kraj platí i inzerci se soukromou propagací Ratha

 
Středočeský kraj si minulý týden zadal v deníku Blesk celostránkovou inzerci za zhruba čtvrt miliónu korun. Inzeráty mají informovat o aktuálním dění ve středních Čechách, ale obsahují i kritiku bývalého vedení kraje či informace o soukromých aktivitách hejtmana Davida Ratha (ČSSD). Informovala o tom Česká televize (ČT).
03.08.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4554 článků)

MfD pod tlakem? Inzerci s Bártou vnímají experti sporně

 
Bezkonkurenčně nejznámější tuzemská bezpečnostní agentura ABL se kromě politických souvislostí připomněla i půlstránkovou inzercí v MF Dnes a Lidových novinách. Oslovení mediální odborníci vnímají tento krok rozdílně.
15.04.2011 10:40 |

podobné články

MfD pod tlakem? Inzerci s Bártou vnímají experti jako vyhozené peníze

 
Bezkonkurenčně nejznámější tuzemská bezpečnostní agentura ABL se kromě politických souvislostí připomněla i půlstránkovou inzercí v MF Dnes a Lidových novinách. Oslovení mediální odborníci se domnívají, že to od firmy nebyl nejchytřejší krok a zadání inzerátu v této době firmě pomoci nemůže.
15.04.2011 10:45 |

podobné články

Babiš zaplatil 4 miliony za předvolební inzerci v Mafře

 
Podnikatel a lídr hnutí ANO Andrej Babiš zaplatil asi čtyři miliony korun za předvolební inzerci v titulech společnosti Mafra, kterou nedávnou koupil. Na dotaz ČTK to řekl v pátek na tiskové konferenci, kde představil volební lídry svého uskupení v regionech. Novinářům pak bez dalších podrobností řekl, že po volbách plánuje další akvizice v médiích.
06.09.2013 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17943 článků)

Sazka zastavila veškerou inzerci ve vydavatelství Mafra. Kvůli zdanění hazardu

 
Loterijní společnost Sazka miliardáře Karla Komárka se rozhodla zastavit svou inzerci ve všech médiích vydavatelství Mafra a také stáhnout i tu již zadanou. Souvisí to se zákonem o zdanění hazardu, který ve sněmovně prosadila vláda Andreje Babiše. Na dotaz HlídacíPes.org to potvrdil tiskový mluvčí Sazky Václav Friedmann s tím, že jde o "součást krizového plánu", píše Robert Břešťan.
22.11.2019 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17943 článků) , Karel Komárek (7 článků)

ČTK prodala svůj menšinový podíl ve vydavatelství Economia

 
Společnost Handelsblatt Investments B.V. se dohodla s ČTK na odkoupení menšinového podílu 10,8 procenta akcií ve vydavatelství Economia. Informuje o tom server ihned.cz.
17.07.2010 15:40 |

podobné články

Economia a Respekt chystají nový lifestylový měsíčník Bel Mondo

 
Vydavatelství Economia a Respekt Publishing chystají nový lifestylový měsíčník Bel Mondo. Vzniká ve spolupráci s názorovým týdeníkem Respekt, poprvé vyjde 11. října v nákladu 45 tisíc kusů a rozsahu 96 stran. Ve volném prodeji bude za 79 Kč.
21.08.2012 15:00 |

podobné články

Šéfem obchodních aktivit vydavatele HN a Respektu Tomáš Holan z Vodafonu

 
Společnost Economia, která mimo jiné vydává Hospodářské noviny a týdeník Respekt, má nového šéfa obchodních aktivit Tomáše Holana. Bude zastávat pozici Chief Sales Officer, který je nadřazen šéfům obchodu i inzerce. Informoval o tom mluvčí vydavatelství Economia Luděk Březina.
02.10.2012 15:40 |

podobné články

Generální ředitel Economie Warnecke z rodinných důvodů odstoupil

 
Generální ředitel vydavatelství Economia André Warnecke z rodinných důvodů odstoupil z funkce. V čele společnosti vydávající Hospodářské noviny nebo týdeníky Ekonom a Respekt vydržel tři měsíce. Řízením vydavatelství, které nyní prochází rozsáhlou transformací, bude až do jmenování nového šéfa pověřen místopředseda představenstva Kamil Čermák. Economia o tom dnes informovala v tiskové zprávě. 
05.09.2013 14:05 |

podobné články