Článek

Ebola je v Německu! Nakaženým je vědec, kterého převezli z Afriky

 
Na letišti v Hamburku přistál dnes dopoledne speciál s pacientem nakaženým virem eboly! Letadlo ho převezlo ze Sierry Leone. Jedná se o epidemiologa původem ze Senegalu, který se bude v Německu léčit.
27.08.2014 11:45 |

podobné články

Podobné články

Ebola vyděsila Evropu! Žena s příznaky nákazy zkolabovala v Berlíně

 
Panika v Německu! Na úřadu práce v Berlíně (230 km od české hranice), se zhroutila žena s příznaky smrtící nákazy virem ebola. 30letá žena ze západní Afriky přiznala kontakt s nakaženými a lékaři ji izolovali. Berlínská policie uzavřela celou oblast, 600 lidí se ocitlo v karanténě. Ebola se naštěstí nakonec nepotvrdila, ale další podezřelé případy hlásí Španělsko a bohužel i náš soused Rakousko.
19.08.2014 14:55 |

podobné články

Ebola v Německu: Jandová se bojí o dceru, pro Gotta problém navíc!

 
Karel Gott (75) slyší v poslední době jednu špatnou zprávu za druhou, ebola v Německu je před jeho vystoupením v Lipsku další rána, která ho znepokojuje. A Marta Jandová (41) má v Německu nejen dceru, ale i kapelu. Navíc ji čeká cesta do Berlína, kde se nebude moci napít ani po kamarádech či jim dát pusu. Nikdo si nemůže být teď ničím jistý...
20.08.2014 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5707 článků) , Marta Jandová (949 článků)

Vir, který děsí svět? Pche! Okamura, brokolice a dalších 5 věcí, které jsou horší než ebola!

 
Svět děsí ebola a tupí čeští novináři straší národ imbecilními články o tom, co bude, až strašlivý africký zabijácký vir přijde do Čech. Přitom existuje tolik strašlivějších věcí než ebola, o kterých se nepíše! Tak třeba:
12.08.2014 13:40 |

podobné články

Ebola opět útočila. Tentokrát zabíjela v Nigérii

 
Ebola dorazila do nejlidnatější země Afriky. V Nigérii zemřel muž po příletu do Lagosu. Ministerstvo zdravotnictví okamžitě vyhlásilo nejvyšší pohotovost, aby se předešlo šíření nemoci. Právě karanténa je jediná možnost obrany proti smrtícímu viru. Vir eboly má od únoru na svědomí více než 600 lidí.
26.07.2014 20:00 |

podobné články

Smrtelná ebola ve světě: Británie má nakaženého občana, Kanada podezření

 
Britský občan žijící v Sieře Leone se nakazil nemocí ebola, která v těchto týdnech řádí v několika zemích západní Afriky. Podezření na případ nákazy má i Kanada, kam se vrátil muž, který předtím navštívil Guineu.
24.08.2014 09:55 |

podobné články

Zmatek kvůli ebole v Pardubicích: Student z Afriky měl naštěstí jen obyčejnou virózu

 
Pardubickými univerzitními kolejemi otřásla ve středu v podvečer děsivá zpráva – u jednoho ze zahraničních studentů, který zde bydlí, se objevilo podezření na onemocnění ebola. Mluvčí  pardubické nemocnice, Dušan Korel, podezření ovšem vyvrátil. Student pochází z Tanzanie a trpí vysokými horečkami - podle zdroje blesk.cz má mladík malárii. ta se v počátečním stadiu projevuje podobně jako ebola.
10.09.2014 18:55 |

podobné články

Údajně unesený íránský vědec se vrátil do Teheránu

 
Íránský jaderný vědec Šahram Amírí, kterého údajně loni unesly americké tajné služby do USA, se dnes vrátil do Íránu. Na teheránském letišti se mu podle agentury Reuters dostalo vřelého přijetí rodiny, přivítal jej i vysoký úředník íránského ministerstva zahraničí. Během tiskové konference zopakoval vědec svá dřívější tvrzení.
15.07.2010 09:15 |

podobné články

Dobrá zpráva! Smrtící EBOLA v Německu zatím není

 
Z Německa přišla dobrá zpráva, ebola se u pacientky z Berlína nepotvrdila! Nicméně strach z této smrtící nemoci stále trvá. Vyvrátilo se tak další podezření na zavlečení této nemoci do Evropy, už dříve se výskyt nepotvrdil ve Španělsku a Rakousku.
20.08.2014 11:05 |

podobné články

Šílený věděc tvrdí: Ženy po ovulaci dokáží vyčmuchat hada!

 
Absurdní vědec Nobuo Masataka přišel s "převratným" objevem. Ženy jsou prý skvělým detektorem jedovatých hadů, kteří se plazí v trávě. Ovšem pouze v případě, kdy mají těsně po ovulaci! Opravdu neuvěřitelné, na co může vědec dostat grant, že?
09.03.2012 14:50 |

podobné články

Na Facebook konečně dorazila inteligence. Svou stránku si založil slavný vědec Stephen Hawking!

 
"Planeta Země možná skutečně jednoho dne zanikne":http://www.extra.cz/uznavany-vedec-hawking-tvrdi-ze-nase-planeta-brzy-zanikne-prectete-si-kdy-to-bude, ale Facebook je aspoň prozatím zachráněn. Svou stránku si na něm konečně založil nejproslulejší vědec současnosti, Brit "Stephen Hawking":http://www.extra.cz/tema/stephen-hawking (72).
27.10.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Stephen Hawking (108 článků)

Evropu děsí Ebola. Španělští lékaři monitorují přes 20 lidí

 
Už včera informovaly španělské úřady o prvním případu přímého nakažení virem ebola na území Evropy. Infikována byla zdravotní sestra, která se nakazila od pacienta, o kterého pečovala po jeho návratu ze Sierra Leone. V karanténě se nyní z preventivních důvodů ocitl i její manžel. Kvůli podezření z možné nákazy byli dnes v Madridu hospitalizováni ještě další dva lidé. Muž, který přiletěl z Nigérie a další zdravotní sestra.
07.10.2014 17:01 |

podobné články

Moderátorka a influencerka Nikola Čechová je v karanténě: Jela s taxikářem nakaženým koronavirem

 
Známá influencerka a moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová (30) je v karanténě. Nikol měla bohužel smůlu a jela s nakaženým taxikářem Uberu, který je v současné době hospitalizován ve vážném stavu. Sympatické Nikol karanténa končí už v pondělí a žádné příznaky nemá. Fanouškům na sociálních sítích ale přiznala, že měla obavy kvůli snížené imunitě.
14.03.2020 14:56 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (13 článků)

S rakovinou bojující Sandy z Pomády má možná koronavirus: Byla s nakaženým reportérem!

 
Boj herečky Olivie Newton-John (71) s rakovinou by mohl ztížit zákeřný koronavirus. Hvězda z Pomády se totiž setkala s nakaženým reportérem a fanoušci se obávají, že na ni virové onemocnění přenesl!
16.03.2020 13:15 |

podobné články

Osobnosti: John Newton (63 článků) , John Newton (62 článků) , Sandy Sandy (32 článků)

Pákistánci bez roušek si udělali selfie s nakaženým pacientem v karanténě

 
Šest zaměstnanců pákistánských úřadů bylo suspendováno a umístěno do karantény poté, co je nenapadlo nic lepšího než si bez roušek udělat selfie s jedním pacientem nakaženým koronavirem.
24.03.2020 17:20 |

podobné články

USA se děsí smrtící eboly, experti jedou do Afriky!

 
Spojené státy vyšlou do západní Afriky nejméně padesát zdravotnických expertů, kteří se zde zapojí do boje proti virovému onemocnění ebola. Informoval o tom portál BBC.
04.08.2014 07:50 |

podobné články

Nákaza ebolou konzumací potravin z Afriky v ČR nehrozí

 
Obavy českých spotřebitelů, že by se potravinami z Afriky mohli nakazit virem ebola, jsou zbytečné. Podle vedoucího centra zdraví, výživy a potravin Státního zdravotního ústavu (SZÚ) profesora Jiřího Rupricha je riziko nákazy prakticky nulové.
02.09.2014 15:15 |

podobné články

Velké čapí dobrodružství: Arnošt se "válel" v Německu a dělá, jak je udřený po letu z Afriky

 
Na návrat z Afriky se zatím nechystají záchranáři sledovaná loňská čápata Míra a Eda. Užívají si tepla v Keni. To Edův bratr Arnošt, který přečkal zimu v německém ptačím parku, se z něj pár kilometrů přesunul. Ochránci se smějí, že mladý pták předstírá, jak přiletěl udřený z Afriky.
21.03.2020 14:25 |

podobné články

Je ebola i v Evropě? Nakažený muž z USA přicestoval přes Brusel

 
Muž, který se stal prvním nakaženým ebolou na americkém území, kde skoro týden volně cestoval, do USA přiletěl běžnou linkou přes Brusel. Lékaři odhadují, že mohl nakazit nejen členy své rodiny, ale i lidi ve svém okolí. Evropa však zatím žádný případ eboly zatím nezaznamenala.
02.10.2014 07:00 |

podobné články

V Africe zabíjí nový virus: Lujo je horší než ebola

 
Vědci objevili v Africe novou smrtelnou nákazu podobnou obávanému viru Ebola. Nový virus Lujo má na svědomí čtyři úmrtí z dosud známých pěti nakažených.
29.05.2009 13:50 |

podobné články